Kristjan Remmelkoor:  Algus on olnud ülirahulik. Maccabi üritab midagi palliga ette võtta.
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi tsenderdus klaariti kastist jalaga ära.
19:04
Külastaja :-) kommentaar
Postimehe andmetel pani Haifa palli mängu
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Külaliste väravavaht paneb iga kord mingi pool minutit palli mängu.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on korduvalt proovinud viia pikka palli vasakule äärele Quintierile, et sealtkaudu rünnakut jätkata. Sama rünnakuskeemi järgi teeniti nüüd nurgalöök, mis oli päris ohtlik, ja kohe tuleb teine korner otsa.
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Teisest nurgalöögist sai keegi Kalju mängijatest õrnalt pea vahele, aga ei suutnud palli värava suunas lükata.
19:08
Külastaja cp kommentaar
Rahvast palju? Kas võõrsilfänne 0?
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Pikk pall Quintierile kaitseliinist läbi. Quintieril supervõimalus, aga jooksis liiga terava nurga alla ja tabas valelt poolt küljevõrku!
19:10
Külastaja mmk kommentaar
pakun 200
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Maccabi kaks standardolukorda on Teleši saagiks langenud.
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Põhitribüün tundub ikka suht täis olevat, väiksem vastastribüün on peaaegu tühi.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Külalised tegid oma paremalt äärelt ohtliku rünnaku, kastis suutis Reginald otsustaval hetkel löögi blokeerida.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi kornerist lõi Ugge peaga palli üle värava.
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Maccabi väravavaht mängis julgelt Dmitrijevist mööda.
19:19
Külastaja das.hf kommentaar
Viikmäe just ütles, et pealtvaatajaid mingi 2000-3000
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Purje tegi nii head survet, et puurivaht pani palli küljeauti.
19:23
Kristjan Remmelkoor: Väga ohtlik! Maccabi mängis läbisöödu kasti ja Rukavytsya sai vabalt lüüa, löök läks aga otse keskele ja Teleš tõrjus! Kohe järgnes veel kaks ohtlikku söötu kasti, esimesel korral blokeeris löögi Mööl ja teisel korral püüdis värava keskelt Teleš.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Toomet uhas väikese nurga alt, puurivaht tõrjus käega ära.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi kaks järjestikust nurgalööki jäid madalaks.
19:29
Meinhard Pulk:  Slavia - Levadia algkoosseisud ka uudises olemas. Nagu enne mängu ennustati, siis Slavia on teinud võrreldes avamänguga koguni kuus muudatust.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Valikajev survestas vastase küljeauti lööma.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Penalti Maccabile!
19:31
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusToomet sai ka 33. minutil kaardi.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Värav34. minutil penaltist Rukavytsya 0:1!
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Toomet jooksis trahvikasti ääres vastase jalust ning järgnev penalti löödi kindlalt ristnurka. Teleš hüppas õiges suunas, kuid tal polnud mingit võimalust.
19:33
Külastaja gg kommentaar
Vot see on tase... Täiega jalga vastasele. Kindel penalti :)
19:34
Mööl? Toomet tegi vea ju
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Minu viga, jah, muutsin ära, Toomet oli vea tegijaks.
19:37
Külastaja realist kommentaar
Kas peale Levadia on mõni eesti klubi eurosarjas ühel hooajal 2 vastast alistanud? Paistab et nii ka ei lähe tänavu. Ja Levadia tegi seda 10 aastat tagasi ...
19:38
Külastaja vbz kommentaar
kalju suutis
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on nüüd selles mõttes kehvas seisus, et veel ühte väravat ei tohi mingil juhul lasta.
19:40
Külastaja ... kommentaar
kuidas Kalju mäng peale kaotusseisu jäämist
19:40
Täiesti mängitav vastane, aga kui selliseid lapsikuid vigu tehakse siis siit edasi küll ei saa.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Mängupilt pole esialgu eriti muutunud.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus43. minutil sai Vermouth kaardi, kuna mängis karistuslööki enne vilet. Kohtunik näitas näppudega, et see polnud tal esimene patt.
19:43
Kalju pole ju üle ühe eurovastase ühel hooajal välja lülitanud. Aktobe, Reykjavik(ja Trakai)küll lükati välja ent järgneva satsi käest saadi ise tala. Ja HJK alistamise järel saadi ka tala kuigi siis saadi ka EL playoffi seega ei lähe arvesse.
19:44
Külastaja @gg kommentaar
Kibe Flora toetaja kommentaar? :D
19:44
Ei ole Flora toetaja kommentaar
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg on lõppenud seisuga 0:1.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Kaljul on lisaaja jaoks vaja ühte väravat, aga külaliste värav tähendaks, et asi on sisuliselt tehtud.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Kokkuvõttes oli avapoolajal palju väikeseid mänguseisakuid ja üldine mängupilt oli üsna võrdne, kuid palliga oli Maccabi palju kindlam ja teravam. Penaltiolukord oli aga selline, kus poleks olnud vaja niimoodi veaohtlikult sisse joosta.
19:51
Külastaja 2@gg kommentaar
Ei toeta ühtegi klubi Eestist. Vaatan ainult huvi pärast, et näha tasemevahet :)
19:59
Meinhard Pulk: Levadial pani Prahas palli mängu!
20:00
Meinhard Pulk: Eelvaates mainitud täismajast on asi muidugi kaugel. Vabandused selle eest.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Maccabi pani palli mängu, nii et teine poolaeg Kadriorus läks!
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Maccabi ootas juba mitu minutit varem väljakul, nii et riietusruumijutud olid neil lühemad.
20:04
Meinhard Pulk:  Esimese nelja minuti jooksul oli pall rohkem isegi mängust väljas, kuid nüüd sai Slavia ka mängu esimese nurgalöögi. Midagi ohtlikku sellest siiski ei tulnud.
20:04
Kristjan Remmelkoor:  Mööl sai korraks viga, kohtunik aga viga ei näinud ja Kalju fännid hüüdsid: "F*ck you, referee!"
20:05
Meinhard Pulk:  Suurepärane võimalus nüüd Slavial!
20:06
Kristjan Remmelkoor:  Frantsev laiutab pingi ees käsi.
20:06
Meinhard Pulk: Slavia oli kõrge kaitseliiniga peale tulnud Levadiat juba väga kiiresti ära karistamas ning Slavial tekkis Lepmetsaga 2 vs 1 olukord. Uue mehe van Kesseli otsustav sööt ebaõnnestus aga totaalselt. Veidi täpsema söödu korral oleks Škodal tühi värav ees olnud.
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkov sai anda kaks nurgalööki järjest, mõlemal juhul oli kõige kõrgemal Maccabi pea. Purje jätkutsenderdus ebaõnnestus ja jäi madalaks.
20:08
Meinhard Pulk: Värav  Milan Škoda viib 10. minutil Slavia juhtima.
20:09
valus.
20:09
Meinhard Pulk:  van Kesselilt otsajoone juures madal sööt värava ette ning Škoda viie meetri pealt ei eksi.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Toomet tsenderdas ja Purje pealöök neljalt meetrilt tabas posti!
20:11
Külastaja asd kommentaar
Zenjov!
20:12
Külastaja muigega kommentaar
Olekski imelik kui Slavia ei üritaks kiiresti sotid selgeks teha.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Toometi järgmine tsenderdus läks täielikult üle jala ja üle otsajoone.
20:12
Meinhard Pulk:  Levadia on ka nüüd natuke rünnata saanud ja Luts teenis tsenderdamiseks hea koha pealt karistuslöögi.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on jõuliselt ründama asunud ja publik on ka taga.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijevi särk tõmmati puruks ja Dmitriev läks veidi närvi.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijev sai uue särgi numbriga 20.
20:17
See Van Kessel ilmselt Tallinnas ei olnud koos Škodaga? Ei?
20:17
Meinhard Pulk:  Ei olnud. Škoda puhkas EM-ist ning van Kessel liitus Slaviaga päev enne avamängu.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus63. minutil Kalju esimene vahetus: Quintieri välja, Neemelo sisse.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo vahetati sisse täpselt enne Kalju nurgalööki, kuid see nurgalöök puhastati karistusala jooneni, kust Purje palli kõrgustesse virutas.
20:19
Külastaja Yei kommentaar
Vähemalt Jelgava pääses edasi, võites oma vastast 3:0! :)
20:20
Külastaja junn kommentaar
slavia fännid elavad täiega kaasa! Kisuvad laulu kah!
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Maccabi on päris alla vajunud.
20:21
Jelgavas pole Kauberit ka enam ju
20:21
Külastaja Jass kommentaar
Mis meil siin pistmist Jelgava fännidega? Endalgi probleeme küllalt. Tublid mehed muidugi. Edu!
20:21
Meinhard Pulk:  Mõlemad ääred lekivad korralikult, aga hetkel veel Levadia püsib.
20:23
Prins istub küll veel rahulikult pingil!
20:24
Mitte ainult täna. Kuid Morozov väga kehv. Aeglane, ebatäpne jms. Kunagine koondisemees?
20:24
Meinhard Pulk:  Mirantšuk saab vist Levadia esimese pealelöögi kirja. 25 meetri pealt mööda.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus71. minutil Maccabi vahetus: Meshumar aeglaselt välja, Keinan sisse.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus71. minutil ka Kalju vahetus: Toomet välja, Subbotin sisse.
20:26
Meinhard Pulk:  Lepmetsalt mängu esimene tõrje, kui toob Kenia kauglöögi nurgast ära.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus72. minutil patustas keskväljal Obraniak, kes teenis kaardi.
20:29
Meinhard Pulk: Hoiatus  29. minutil saab Tabi Manga keskväljal tehtud vea eest mängu esimese kollase kaardi.
20:29
lepmets tegi hea tõrje!
20:30
Kristjan Remmelkoor: Teadustaja hõikas, et mängul on 2273 pealtvaatajat.
20:30
Meie klubidel ja koondisel võiksid kah olla ideaalsuseni lihvitud standardid nagu islandil EM-l olid.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  VahetusMaccabi vahetus 77. minutil: Magharbeh välja, Gozlan sisse.
20:31
Meinhard Pulk:  Slavia on üllatavalt vähe suutnud värava järel korraldada. Kenia proovis vahelduseks taas kauglöögiga.
20:33
Külastaja mömmi kommentaar
EM finaalturniiri mängude taustal on Levadia mängu kvaliteet lausa õudne :S. Muidu polegi seda nii kehv vaadata olnud :)
20:35
Meinhard Pulk:  van Kesseli terav tsenderdus on tagumisse ristnurka suundumas, kuid Lepmetsalt suurepärane tõrje!
20:35
Külastaja njaa kommentaar
Dvj Kalju noh!
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijev ja Subbotin mängisid Möölile hästi tsenderdamiskoha välja, kuid Mööli tsenderdus läks üle jala.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus81. minutil kollane Valientele.
20:37
Mehed, rünnakule!
20:38
Ideaalsuseni lihvitud standardid et siis näiteks Teniste kukub aute viskama samamoodi nagu see islandi kapten(?) või siis nagu R. Delap omalajal?
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkov tsenderdas ja Neemelo sai tagumise posti juurest peaga löögile, kuid väravavaht jõudis väga lähedale tulla ja tõrjus! Subbotin andis uue tsenderduse ja Neemelo pealöök lendas sedapuhku üle!
20:38
Meinhard Pulk:  Uskumatud võimalused Slavial!
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus84. minutil Kalju viimane vahetus: Valikajev välja, Wakui sisse.
20:40
Meinhard Pulk:  Morozovilt ränk eksimus, Kenia mängib seejärel end üks-üks olukorda, kuid Lepmets teeb taas hiilgava tõrje! Kenia sai palli tagasi, söötis värava ette, kuid siis löödi juba pallist mööda!
20:42
Meinhard Pulk: Morozovi eksimus seisnes siis selles, et võttis karistusalas lihtsa söödu nii omaks, et pall põrkus täpselt Kenia jalale.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Kaljult järjekordne nurgalöök, see klaariti ära. Kolm minutit veel normaalaja lõpuni.
20:43
Haifa ei vääri siit edasi minna.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKohtumise viimase vahetuse teeb 89. minutil Maccabi: Vermouth välja, Zenati sisse.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  VäravNEEMELO 90. minutil 1:1!!
20:45
Meinhard Pulk:  Poolaeg Prahas!
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi järjekordne nurgalöök, Neemelo lõi peaga läbi vastase väikese põrke palli väravasse.
20:45
Meinhard Pulk:  Slavia ei ole eriti hea. Levadia ehitab aga ise päris korralikult.
20:45
Külastaja Siimi kommentaar
KALJU!!!
20:46
Külastaja Josh kommentaar
Selle kaitsva vahetusega loetud sekundid enne väravat tulistas maccabi küll iseendale jalga nüüd.
20:48
nyyd lisaaeg ja tuleb "prozed" staadionil tööle panna
20:48
kaliu on tupli.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Normaalaeg on lõppenud ja kohtumine läheb lisaajale!
20:51
Ära tuli!!! Nüüd võiks Kaljul olla isegi psühholoogiline eelis... no kui meisterlikus alt ei vea või jälle vastasele kinkima ei hakata
20:51
maolen 7 aasdane ja lähen see aasda kooli.
20:53
Külastaja Sedor kommentaar
See oleks ulme ikka kui mõlemad eesti klubid edasi lähevad, Levadia laseb ka äkki ühe sisse ja lõpu eel lööb ühe tagasi ning läheb edasi 2:1 ja üldskooriga 4:3
20:53
Kristjan Remmelkoor:  Lisaaeg algas!
20:53
Kristjan Remmelkoor:  Vahetusi kummalgi meeskonnal enam lisaajaks alles jäänud pole.
20:54
Külastaja oll kommentaar
Neemelo Kalju Hall of Fame`i.
20:54
Külastaja aadu kommentaar
Zenjovil ka Qabala-MTK mängus jalg valge.Poolajaks 2:0 ja kokkuvõttes 4:1 hetkel
20:55
Kristjan Remmelkoor:  Mööl tõmmati täpselt enne karistusala nurka maha ning Kaljule trahvilöök.
20:56
Kristjan Remmelkoor:  Trahvilöök ega sellele järgnenud nurgalöök tulemust ei andnud.
20:56
Seltsimehed! Uus reegel - lisaajaks lubatud neljas vahetus. Kuidas oleks? Päris moekas, mis.
20:58
kui lisaaja tulemus 2:2 kas siis kehtib võõrsil värav või penaltid
20:58
Kristjan Remmelkoor:  Võõrsilväravad peaksid kehtima.
20:58
Endale ei istuks selline reegel, ainult juhul kui saab väravavaht vigastada ja toimuks vv vahetus teise vv vastu
20:59
Pikk aeg on veel minna, aga kas eesti meeskond või koondis on kunagi penaltiseeriat võitnud?
21:00
21:01
Meinhard Pulk: Levadia on vist ainsana penaltiseerias osalenud eurosarjas. Umbes aastal 2004 Bodö/Glimti vastu ja kaotati toona.
21:01
Kristjan Remmelkoor:  Mulle ei meenu hetkel ühtki võidukat penaltiseeriat.
21:02
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijev sooritas hirmustugeva kauglöögi, väravavaht tõrjus. Subbotin lõi aga umbes 20 meetrilt üle.
21:02
Meinhard Pulk:  Prahas pandi taas pall mängu. Vahetusi tundub, et tehtud ei ole.
21:02
Ütleme kui Kalju lisaaja kaotama peaks, kas siis normaalaja viigi eest saaks ikka neid UEFA koefitsendi punkte?
21:02
Külastaja Henri kommentaar
Oot oot, kas ma olen millestki väga valesti aru saanud? Kuidas saavad 2:2 tulemusel võõrsilväravad lugeda, kui mõlemad meeskonnad on sellisel juhul löönud ühe kodus ja ühe võõrsil?
21:03
Meinhard Pulk:  Hoiatus 46. minutil kingib Antonov Slaviale kohe heast kohast karistuslöögi.
21:03
Henri, mõtle uuesti
21:03
Külastaja apoc kommentaar
Levadia kaotas küll ühe korra. Päris pikk seeria oli minu mäletamist mööda.
21:04
Meinhard Pulk:  Lepmets klaarib ilusti.
21:04
Kristjan Remmelkoor:  Purje, kes viibis hiljuti vigastuspausil, tundub juba väga väsinud olevat.
21:06
Kristjan Remmelkoor:  Maccabi pääses karistuslöögist peaga löögile, täpselt Telešile sülle.
21:07
Kristjan Remmelkoor:  Kalju suutis vastaste äreva nurgalöögi-olukorra lõpuks puhastada.
21:08
Kristjan Remmelkoor:  Kui Maccabi vajus eduseisus olles madalale ja lasi Kaljul rünnata, siis lisaajal on mäng suht võrdne olnud.
21:08
Kristjan Remmelkoor:  Esimene lisaaja pool läbi!
21:10
Meinhard Pulk: Seitse minutit teisest poolajast mängitud ning Slavia pole veel eriti midagi suutnud teha. Vahepeal üritab küll Podholjuzin Levadia elu põnevamaks muuta.
21:10
Kristjan Remmelkoor:  Viimased 15 minutit läksid käima!
21:11
Mitu väravat peab Slavia lööma veel, 1 või 2?
21:11
Meinhard Pulk:  Ühe.
21:13
Külastaja jalgpalli nautleja kommentaar
ja kui levadia ühe ära lööb siis vajavad nadkahte väravat
21:14
Kristjan Remmelkoor:  Maccabi on praegu ründavam pool.
21:14
Siis vajavad nad kahte lisaajaks, kui võitu tahavad, siis peavad lööma kolm
21:15
Kristjan Remmelkoor:  Obraniak lõi kaugelt keskele, Teleš püüdis.
21:16
Meinhard Pulk:  Hoiatus 59. van Kesselile Slavia esimene kaart.
21:17
Kristjan Remmelkoor:  Maccabi nurgalöök oli päris ohtlik, aga nende pealöök läks mööda.
21:17
Morozov suht **** olnud täna
21:17
Kalju pole vist lisaajal kordagi Haifa raamidesse palli saatnud
21:17
21:18
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijev tõmbas vastase keskväljal pikali, too pidi end tükk aega koguma, et püsti tõusta.
21:19
Meinhard Pulk:  Nüüd sai Slavia korraliku surve peale. Nii kaitsjad kui ka Lepmets said särada.
21:19
Kui Levadia ära kannatab, siis suur kummardus
21:19
Miks seal Nõmme tavalisel kodustaadionil ei mängita?
21:21
Kristjan Remmelkoor:  Kadrioru staadion on eurosarjade jaoks viisakam kui Hiiu. Hiiul pole pressitribüüni ega pärismuru.
21:23
Kristjan Remmelkoor:  Vastane sai tsenderdusele pea vahele, aga oli kahe Kalju kaitsja vahel kinni ega suutnud arvestatavat lööki teha.
21:24
Külastaja Villu kommentaar
Kas Hiiu staadionil on ka plaanis päris muru kasutada kunagi? Mis sai Kalju ja TTÜ projektist uus spordikompleks ehitada?
21:24
Meinhard Pulk:  Värav 2:0. 67. minut ja Gino van Kessel lööb tsenderduse järel palli peaga kindlalt väravasse.
21:24
Jama, nüüd on jama
21:24
Levadia on lõpuks bussi ära parkinud?
21:24
Hiiul oleks aeg tribüünidega midagi ette võtta, suurematel mängudel on seal ikka väga kitsas, rääkimata pressitribüüni puudumisest.
21:24
Kahtlen, et levadia jõuab väravani, läbi õnne ehk
21:25
Meinhard Pulk:  Levadial on siis nüüd ühte väravat vaja.
21:25
Kristjan Remmelkoor:  120 minutit on täis ja 1 tuleb veel!
21:26
Kui keegi Levadias lööb, siis see on Anton Mirantšuk
21:26
Kristjan Remmelkoor: Lisaaeg on otsas ja tulekul on penaltid!
21:28
Palun kiiret live lööjate löökidest
21:28
Meinhard Pulk:  Vahetus 71. minutil saab senise mängu kangelane van Kessel teenitud puhkusele. Antonin Barak asemele.
21:28
Pennud
21:28
Levadial jooksevad kaks venda rünnakule, ülejäänud meeskond longib vaikselt järgi...Liiga passiivsed ollakse, ründajatel praktiliselt null backup.
21:28
Mul kahtlane tunne, aga tunne on selline, et Nõmme kaotab siiski penaltis ja Levadia ei löö ühte väravat ära, võideldes langevad mõlemad klubid kahjuks
21:30
Külastaja rld kommentaar
vbla läbi käinud, aga miks meie satsidel nimesid seljal pole just eurosarjas?
21:30
Külastaja Bayan kommentaar
Chill out Senor, kõik läheb hästi
21:30
Kristjan Remmelkoor:  Esimesena läheb lööma Ugge.
21:32
Kristjan Remmelkoor:  Ugge lõi enda poolt paremale üles! 1:0 penaltiseerias Kaljule.
21:32
Kristjan Remmelkoor:  Vastane lõi samasse kohta - 1:1.
21:32
Meinhard Pulk:  Vahetus 75. Kapten Bilek vigastuse tõttu välja, Michael Ngadeu asemele.
21:33
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkov läheb.
21:33
Kristjan Remmelkoor:  Samasse kohta - 2:1 Kaljule.
21:34
Kristjan Remmelkoor:  Rukavytsya lõi teisele poole, Teleš aimas valesti. 2:2.
21:34
Meinhard Pulk:  Mäng on täpselt samasugune, kui enne Slavia esimest väravat ja enne Slavia teist väravat. Levadia väravat ei paista mitte kusagilt.
21:34
Kristjan Remmelkoor:  Purje kord.
21:34
Kristjan Remmelkoor:  Madalalt ja suht keskele, puurivaht hüppas ära - 3:2.
21:35
Kristjan Remmelkoor:  Zenati lõi enda poolt vasakule, Teleš tõrjus!
21:35
Kristjan Remmelkoor:  Wakui läheb Kalju neljanda lööjana.
21:36
Kristjan Remmelkoor:  Samuti üsna keskele nagu Purje, aga sisse - 4:2 Kaljule.
21:37
Kristjan Remmelkoor:  Menachem lõi paremale alla nurka, Teleš aimas valesti - 4:3.
21:37
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin läheb lööma. Kui lööb sisse, on Kalju edasi!
21:37
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin kindlalt vasakusse ristnurka! Kalju on edasi!!
21:38
Meinhard Pulk:  Vahetus 80. minutil kaks vahetust Levadialt. Kobzar ja Kaljumäe välja, Raudsepp ja Gatagov asemele.
21:38
Kristjan Remmelkoor:  Kalju rõõmustab, mina lõpetan, kohtumiseni!
21:38
Meinhard Pulk:  Levadial 9 minutit aega!
21:40
Meinhard Pulk:  Slavia äär keerutab end robbenlikult keskele, kuid löök võtab rikošeti ja läheb mõne sentimeetri jagu väravast mööda.
21:40
Meinhard Pulk:  Lepmetsalt järjekordne supertõrje!
21:41
Kes nüüd vastu siis tuleb?
21:41
Meinhard Pulk:  Hetkeseisuga Osmanlispor, kes on Moldova klubi Zimbru vastu hetkel kahe mängu kokkuvõttes 4:2 ees.