Tiit Liblik: Tere ka minu poolt! Toon teieni alati intrigeeriva lahingu Ida-Viru trooni pärast: Narva Trans madistamas Sillamäe Kaleviga!
Tiit Liblik: Mängijad on juba palliplatsile sammumas.
15:58
Tiit Liblik: Huvitavat ka nii palju, et kalevlaste eest alustab põhikoosseisus meeskonnaga hiljuti liitunud leegionär Radanfah Abu Bakr.
16:03
Tiit Liblik: Mäng on alanud üsna võrdselt. Mõlemad tiimid ründavad tempokalt, pall käib peamiselt mööda maad.
16:05
Tiit Liblik: Dmitri Barkov tõstab kastis palli üle kaitsja ning saab paarilt meetrilt ka löögile, kuid ei taba palli piisavalt hästi.
16:07
Tiit Liblik: Nüüd sai Škinjov kastis proovida, kuid tablool püsib 0:0.
16:08
Tiit Liblik: VäravNarva!
16:10
Tiit Liblik: Tõenäoliselt aasta kummalisemaid omaväravaid: Narva läbisööt kalevlaste karistusalla oli Sillamäe meeste kontrolli all, Deniss Malov asus palli klaarima, kuid tabab nii õnnetult Oleksandr Suhharovi, et ukrainlane tõstab enese teadmata palli üle Mihhail Starodubtsevi väravasse. 1:0.
16:10
Külastaja kommentaar
Sellist asja ei näe vist isegi rahvaliigas😂😂
16:13
Tiit Liblik: Narva aga jätkab survestamist. Enne omaväravat oli ka tegelikult koll juba mitu korda üsna lähedal.
16:15
Tiit Liblik: Aleksandr Volkov tekitas nüüd Sillamäe esimese ohtlikuma momendi, kui proovis otse õhust Arnold Kregeri valvsust.
16:20
Tiit Liblik: Nüüd on mäng pisut maha rahunenud. Trans on hakanud rahulikult tagant rünnakut üles ehitama samas, kui Kalev proovib ise rünnakul teravusi luua.
16:21
Tiit Liblik: Hoiatus21. minutil tõmbas Igor Ovsjannikov kätega kalevlase maha, tasuks kollane.
16:26
Tiit Liblik: Ohtlikust kohast Kalevile karistuslöök.
16:28
Tiit Liblik: Malov tabab posti!!
16:29
Tiit Liblik: Karistuslöögijärgses olukorras ei suutnud narvakad palli korralikult puhtaks lüüa, mille tõttu jõudis nahkkera kastis konutanud Malovini, kes vajutab aga korraliku paugu peaaegu põiklatti. Kalev tahab siit viigiväravat!
16:31
Tiit Liblik: Kreger tegutseb oma meeskonna karistusalas aga tõelise imperaatorina. Iga ohtlikuma palli peale läheb puurilukk väravast välja rusikatega klaarima või püüdma.
16:39
Tiit Liblik: Abu Bakr eksis pika palli omaksvõtul, mistõttu sai Barkov peaaegu üks-ühele minna. Starodubtsev tuli aga õigeaegselt välja, kuid pall jõudis lõpuks Kirill Nesterovini, kes aga keerutab tühjaks jäänud väravast palli mööda.
16:40
Tiit Liblik: Jakovlev pääses kastis täiesti vabalt löögile, kuid pall vuhiseb napilt posti kõrvalt mööda.
16:41
Tiit Liblik: Värav1:1!!!
16:42
Tiit Liblik: Kabajev saab kastis olles audisisseviske Maksim Paponovile edasi lükatud, kes värava alt aga ei eksi ning poolaja lõpuks on viiginumbrid tablool!
16:43
Tiit Liblik: Hoiatus44. minutil teenib Malov hoiatuskaardi.
16:45
Tiit Liblik: Esimesele poolajale lisaminuteid ei tule ning nii ongi Ida-Viru derbi avapoolaeg lõppenud 1:1 viigiseisul.
17:00
Tiit Liblik: Teine poolaeg läks!
17:01
Tiit Liblik: VahetusKalev on ka vahetuse teinud: välja tuli Solovjovs, murule saabus aga Aleksei Tšerkassov.
17:02
Tiit Liblik: VäravKabajev!!!!!
17:03
Tiit Liblik: Oi kui jämeda vea teeb väljatulekul seni nii sümpaatselt esinenud Kreger, kes söödule vastu liikudes jookseb lihtsalt pallist mööda. Jätkuolukorras oli Kabajevil tarvis pall tühja võrku veeretada ning sellega ründetuus juba ei eksi. 2:1 Kalevile!
17:10
Tiit Liblik: Malov proovis kaugelt, Kreger oli sunnitud sekkuma.
17:13
Tiit Liblik: Prošinile tuli kaarpall kasti, mees proovis ühe puutega peale, kuid ei tabanud väravaraame.
17:14
Tiit Liblik: Hoiatus60. minutil astub Dmitri Barkov Tšerkassovile jala peale ja saab ka kaardi.
17:21
Tiit Liblik: Kalev on asunud tasapisi eduseisu kaitsma, Narva üritab survet peale panna.
17:22
Tiit Liblik: VahetusSillamäel ka teine vahetus: lahkub Volkov, mängu sekkub Anton Panov.
17:24
Tiit Liblik: Hoiatus70. minutil teeb oma kasti lähedal Suhharov Jakovlevile vea.
17:25
Tiit Liblik: Jakovlev läks ise ka trahvilööki andma. Mehe löök väravale tegi enne raamini jõudmist põrke, millele jõudis Starodubtsev aga õlaga reageerida.
17:29
Tiit Liblik: Narva on kiskunud mängu endale omaselt väga lahtiseks. Pall käib kastist kasti, kuid pigem on ohtlikum võõrustajatiim.
17:31
Tiit Liblik: Hoiatus76. minut: Artjom Škinjov hakkab näitama juba frustratsiooni märke.
17:32
Tiit Liblik: Värav3:1, Panov!
17:33
Tiit Liblik: Nurgalöögist tulnud pall jäi kastis lahtiselt, esimesena oli jaol aga Anton Panov, kes saab võrdlemisi segamatult palli võrku lüüa.
17:33
Tiit Liblik:
17:35
Tiit Liblik: Vahetuskiirelt ka vahepeal toimunud vahetus: 79. minutil pääses puhkama Maksim Paponov, teda asendab Aleksandr Ivanjušin.
17:37
Tiit Liblik: VahetusTuleb ka Narva esimene: Škinjov pingile, sisse Tanel Tamberg.
17:39
Tiit Liblik: VahetusKohe teine ka otsa: Timur Džurajev tuleb platsile, väljakult lahkub krampides vaevlev Jakovlev.
17:41
Tiit Liblik: VahetusTeeb Narva ka juba kolmanda vahetuse: Vadim Mihhailov sisse, Kirill Nesterov välja.
17:42
Tiit Liblik: Pealtvaatajate arvuks on 320. Soliidne.
17:44
Tiit Liblik: Kohtumisele on antud 4 lisaminutit.
17:46
Tiit Liblik: HoiatusMängu lõpus kollane veel Vadim Mihhailovile, sukeldumise eest.
17:58
Tiit Liblik: Seisul 3:1 kohtumine ka lõppeb ning Sillamäe Kalev säilitab Ida-Virumaa trooni! Jääge meiega ka õhtuseks kohtumiseks, kus mõõtu asuvad võtma Infonet ning Tarvas.