Laupäev, 23. juuli 2016
18:57
Kristjan Remmelkoor: Tere õhtust, teises tänases Premium liiga kohtumises ristavad peagi piigid Tallinna Infonet ja Rakvere Tarvas.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Tarva algkoosseisus on täna debütant Samuel Vard.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Infonetis on tavaliselt põhis olev Ofosu Appiah esialgu pingile jäetud. Teine aafriklane Draman Haminu on seevastu esmakordselt pärast aprillikuud algkoosseisus.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Tabelis on Infonet pärast poolt hooaega esimene ja Tarvas viimane.
19:01
Külastaja Sedor kommentaar
Tarvas toob meeskonda koguaeg juurde uusi mängijaid nii laenule kui päriseks, aga pink on ikka nii niru, mis niru. Kõigest neli mees, see pole normaalne Premium Liigas.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Läks käima!
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi tsenderdusele sai 2. minutil Harin pea vahele, aga korralikku lööki ei tulnud. Kruglov jahib oma hooaja 9. väravasöötu, mis tõstaks ta söötude edetabelis ainuliidriks.
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Infonet oodatult valdab palli, Tarvas püsib oma väljakupoolel.
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Karistusalas pika palli maha võtnud Voskoboinikov pole rahul, et talle viga vilistati.
19:16
Kristjan Remmelkoor: 16. minutil tabas Voskoboinikov latti!
19:17
Kristjan Remmelkoor:  VäravJa 16. minuti lõpus viib Haminu Infoneti 1:0 juhtima!
19:18
Kristjan Remmelkoor: Susi jäi Kruglovi tugeva madala kauglöögiga hätta ja tõrjus selle täpselt värava ette, kus oli jaol Haminu.
19:19
Kristjan Remmelkoor: Varem pikemalt palle kõigutanud Infonet oligi viimastel minutitel ohtlikumaks muutunud. Selle tõestuseks oli ka Voskoboinikovi löök jalaga umbes 6 meetrilt latti.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi karistuslöök 19. minutil tabab müüri.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Volodini kauglöök 20. minutil lendas üle.
19:29
Kristjan Remmelkoor: Infonetil järjestikustel minutitel kaks väga ohtlikku võimalust! Esmalt tõrjus Susi Harini lähilöögi ning tagasipõrganud palli järel blokeeris kaitsja teise löögi.
Seejärel mängis Haminu Mošnikoviga seina, tekitades väga soodsa olukorra Voskoboinikovile, kelle löök ebaõnnestus ja veeres Susile sülle.
19:31
Kristjan Remmelkoor: Susi lõi rusikatega Kruglovi nurgalöögi puhtaks.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Osavalt mängis Haminu mitmest mehest mööda, murdes paremalt äärelt trahvikasti, Mihkel Saar klaaris lõpuks palli.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Värav33. minutil tõusis Volodin paremalt äärelt ja lõi palli värava alla ning Harin pani ühelt meetrilt jala vahele! 2:0 Infonetile.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahelduseks teenis Tarvas nurgalöögi. Selle tsenderdas värava alla Münter ja klaaris peaga Kalimullin.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Harinilt 37. minutil väga hea madal pall värava eest läbi, Voskoboinikov napilt ei ulata.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Mašitševi kauglöök lendab 40. minutil napilt üle ristnurga.
19:47
Kristjan Remmelkoor: Mart Martin vilistas 45 minuti täitudes sekundi pealt avapoolaja lõppenuks! Infonet - Tarvas 2:0.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  VahetusInfonet teeb vaheajal oma esimese vahetuse: Mašitšev välja, Sobtšenko sisse.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
20:03
Kristjan Remmelkoor:  47. minutil lööb Sobtšenko kohe peaga maapõrkega löögi latti!
20:03
Külastaja muul teemal kommentaar
Flora U21 tänases 18-mehelises koosseisus on 4 oma kasvandikku ehk siis kus see omade noorte kasvatamine toimub? :D
20:06
Kristjan Remmelkoor:  Haminu jooksis palliga kasti ja lõi mööda.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Sobtšenko lõi 54. minutil lähedalt, kuid terava nurga alt, Susi tõrjus.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on märgitud 152.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Tarvas küsis karistuslöögist antud tsenderduse järel oma hooaja esimest penaltit, aga ei saanud.
20:15
Kristjan Remmelkoor: Värav59. minutil Kalimullin 3:0!
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Esmalt lõi Kalimullin viielt meetrilt posti, seejärel põrkas pall Harinile, kelle löögi Susi tõrjus. Tõrjest põrkas pall omakorda uuesti Kalimullinile ning siis võrk sahises.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Haminu mängis end 61. minutil hästi löögile, Susilt järjekordne hea tõrje.
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus64. minutil Infoneti topeltvahetus: Haminu ja Dmitrijev välja, Kulinitš ja Vnukov sisse.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus68. minutil tõmbab Susi Voskoboinikovi kastis maha. Kollane ja penalti!
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Värav69. minutil realiseerib Voskoboinikov enda teenitud penalti kindlalt, saates palli alla nurka ja Susi valele poole. 4:0 Infonetile.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus73. minutil Tarva esimene vahetus: Vard välja, Siim sisse.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitš virutab 20 meetrilt üle värava.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  75. minutil Kruglovilt kauge tsenderdus, mille järel Harin pääseb viielt meetrilt üle puusa virutama, kuid ründaja sooritus ebaõnnestub.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Ljaš sai seitsme meetri peale tsenderduse jalale. Üritas esimese puutega maha võtta, mitte otse virutada, kuid puude läks pikaks.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Harin purjetas karistusalasse, Susi lahendas olukorra.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  VäravIlus löök Volodinilt karistusala nurgast värava tagumisse ristnurka! 5:0 Infonetile!
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus86. minutil Tarva tene vahetus: Kaarel Saar välja, debütant Sten Tammik sisse.
20:48
Kristjan Remmelkoor: Värav90+2. lööb Voskoboinikov 6:0!
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Lühikeste söödtudega mängis Infonet keskelt läbi, viimase söödu andis Harin ja Voskoboinikovil jäi üle tühja lükata.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPärast väravat Tarva viimane vahetus: Ljaš välja, debütant Saarmets sisse.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Saarmets sai väljakul olla väga vähe. Lõpuvile tähistab Infoneti 6:0 võitu.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Tabeli esimene alistas kindlalt koduväljakul tabeli viimase. Head õhtut.