Pühapäev, 24. juuli 2016
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust Kadrioru staadionilt, täna on Paide algkoosseisus kaks debütanti - Omar El Hussieny ja Jüri Jevdokimov - ning Levadia algkoosseisus üks debütant - Kevin Kauber.
18:58
Tiit Liblik: Tere ka minu poolt! Toome teieni õhtused Premium liiga mängud, kus vastamisi lähevad Nõmme Kalju ning Pärnu Linnameeskond ja Tallinna Levadia ning Paide Linnameeskond.
18:59
Tiit Liblik: Ja läks Nõmmel!
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Jevdokimov lükkas palli mängu!
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Hunt on täna pingile jäetud ja kaptenipaela kannab Morozov.
19:01
Kristjan Remmelkoor: Tipuründaja Kauber röövis Juhalt palli, aga Rähn tuli õnnestunult appi.
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Gando, keda olen harjunud vasakkaitses nägema, on täna paremal äärepoolkaitses.
19:03
Külastaja ee kommentaar
Paide sai siis Jevdokimov'i näol omale ühe KTM'i juurde?
19:03
Kristjan Remmelkoor:  KTM-iks on Jevdokimov märgitud jah.
19:05
Tiit Liblik: Kalju mängitab täna mitmeid varumehi ning seetõttu on Pärnu ilmselt ka alguses mängus kenasti sees.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Mirantšuk andis Gando suunas läbisöödu, Kütt jõudis väravast välja esimesena pallini.
19:07
Kristjan Remmelkoor:  El Hussieny üritas teiselpool väljakut leida läbisööduga kaasaafriklast Uwaegbulami, Lepmets jõudis enne pallini.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus10. minutil saab Gatagov keskväljal käega mängimise eest kohtumise esimese kollase kaardi.
19:09
Tiit Liblik: Kalju on küll mängu kontrollimas, kuid Pärnu kaitse ei paista kuskilt otsast lekkivat. Mitmed tsenderdused lüüakse kenasti pärnakate poolt puhtaks.
19:10
Tiit Liblik: Pall käib küll võrgus, kuid Kristjan Tamme segati vea vääriliselt, mistõttu seis püsib väravateta viigilisena.
19:11
Külastaja R. kommentaar
Paide nr16 on endine Levadia mees või eksin?
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Ei eksi, El Hussieny mängis aastatel 2014-2015 Levadias.
19:12
Ei eksi. Aga kus Paidel Roosnupp?
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Mirantšuk andis 13. minutil läbisöödu Kobzarile, kes andis vasakult madala palli värava eest läbi ja Gando lõi paremalt posti!
19:13
Tiit Liblik: Hoiatus14. minutil teenib pika pausi peale kollase kaardi Artjom Dmitrijev.
19:14
Kristjan Remmelkoor:  15. minutil viib Sinilaid ilusa löögiga Paide juhtima!
19:14
Tiit Liblik: Subbotin tõstis palli kasti, kus jätkas rünnakut ka Vlasii Sinjavskile, kuid rünnaku lõpetab Tamme sekkumine.
19:16
Kristjan Remmelkoor: Üks levadialastest oli pikali, aga Paide ei jätnud oma rünnakut katki, vaid tegi hea rünnakuehitamise, El Hussieny lasi palli kavalalt läbi, Sinilaid söötis Varendile. Varendi oleks võinud lüüa, aga tõmbas palli veidi halvasti endale tagasi. Siiski lükkas Varendi söödu tagasi Sinilaidi jalale ning viimane lõi umbes kasti joonelt ristnurka!
19:16
Tiit Liblik: HoiatusMartin Mägi saab 17. minutil Kalju kiirrünnaku maha võtmise eest kollase.
19:17
Külastaja mc kommentaar
Levadia ei oska nõrgemate vastu enam mängida, seda näitas ka Levadia mäng Pärnu vastu
19:17
Mis põhjusel Lilander äärekaitses enam ei mängi?
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Täna on Lilander tagasi äärekaitses.
19:18
Tiit Liblik: Rando Leokin saab peale proovida, kuid pall ei tabanud sihtmärki.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Novopašin riputas keskväljalt palli kasti, Rähn sai pea vahele, aga liiga õrnalt, et seda värava peale suunata.
19:19
Selline küsimus, et huvitav kas Levadia laseb Igor Prinsi lahti, kui Levadia täna Paidele kaotab?
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Nii ruttu küll lahti ei lasta. Aga Prins ütles ise pärast peatreeneriks saamist, et kui sel aastal meistritiitlit ei tule, siis teda kauem ilmselt ei hoita.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  22. minutil tõmbab Rähn Kauberi maha ja penalti Levadiale!
19:21
Kelle nad siis võtavad? Hurda?
19:22
Kristjan Remmelkoor: Mirantšuk läheb penaltit lööma.
19:22
Tiit Liblik: Sinjavskil nüüd hea võimalus skoor avada, kui nooruk põrutab palli jõuga üle värava.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Värav23. minutil Mirantšuk penaltist 1:1! Kütt hüppas õigele poole, aga suhteliselt kõrge löök läks täpselt posti kõrvale.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Kauberilt hea läbisööt Gandole, kes lööb supervõimaluse mööda!
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Tabi teeb väljaku ääres sooja.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  VäravNüüd lööb Gando ära! 26. minutil 2:1 Levadiale!
19:25
Tiit Liblik: Subbotini jalast veereb pall kogemata Wakui jalani, kes aga otsis ühe puutega kenasti Kleini, kuid olukorraks see jäigi.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Karistuslöök lükati kiirelt trahvikasti ja Gando veeretas palli väravasse.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Mirantšuk mängis kaunilt järjestikused seinasöödud Gatagovi ja Kauberiga, kuid jäi seejärel liiga terava nurga alla.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Kobzar andis paremalt äärelt mingi tsenderduse ja löögi vahepealse asja, Kütt lükkas selle suure pingutusega nurgalöögiks. Korner puhastati ära.
19:31
Tiit Liblik: Hoiatus32. minutil jäi Ugge palli kattes Marco Lukkaga mürama ning pani pärnakale ka jalaga. Kohtunik Tomi Rahula valis aga halastustaktika ning kollase kaardi.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Küti väljalöök maandus väljaku kõrval Prinsi jalal.
19:32
Külastaja jaansinka kommentaar
Tiit, mis sa arvad kas Marco Bodde saaks Premium liigas hakkama?
19:33
Tiit Liblik: Suur tänu suurepärase küsimuse eest! Usun, et Bode keskmine Premiumis oleks kuskil 40-45 võrgurebimist hooaja peale.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi nurgalöögi 34. minutil Lepmets püüab.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Mirantšuk andis kõrge läbisöödu Gandole, kes spurtis paremalt otsajoone juurde ja lükkas palli värava alla, Kauber ei ulatanud napilt pallini, Rähn segas kah teda.
19:35
Kristjan Remmelkoor: Värav  36. minutil Mirantšuk soolorünnakuga 3:1 Levadiale!
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Paide nurgalöögi järel tegi Levadia kiire kontrarünnaku ja Mirantšuk vedas palli mingi pool väljakut ja lõi selle siis lõpetuseks posti kõrvale! Tegelikult oli Levadial kolm kahe vastu rünnak ja Mirantšuk oleks võinud sööta kõrvale kas Gatagovile või Kauberile, aga mees oli endas kindel ja trügis ise keskelt läbi.
19:37
Tiit Liblik: Saarts oli üks-ühele minemas, kuid kaitse jõudis mehele järele ning Pärnul luhtus tegelikult üks väga hea olukord.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Kobzar tõstis palli kaitseliini seljataha, Kütt noppis selle Kauberi nina eest ära.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Tarajev puhub vilet ja avapoolaeg on lõppenud seisuga 3:1!
19:46
Tiit Liblik: Esimene poolaeg lõppeb ka Hiiul, kumbki meeskond otseselt initsiatiivi pole haaranud, viigiseis on aga kristallselge vesi Pärnu veskile.
19:58
Tiit Liblik: VahetusKalju alustab teist poolaega ka vahetusega: Klein välja, appi tõttab ei keegi muu kui Tarmo Neemelo!
19:58
Tiit Liblik: Teine poolaeg ka Tomi Rahula vile saatel algas!
19:59
Kristjan Remmelkoor:  VahetusLevadia ja Paide vahetavad samuti vaheajal: Ojamaa välja, Tabi sisse; Lomp välja, Peitre sisse.
19:59
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas ka Kadriorus!
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaid proovib 47. minutil kaugelt, kuid on ebatäpne.
20:07
Tiit Liblik: Neemelo pole seni erilist muudatust mängukäiku tuua suutnud, kuid teadupärast algab "Karuaeg" vajadusel alles mängu lõpuminutite poole.
20:07
Tiit Liblik: Hoiatus55. Magnus Villotale kollane, sõitis päris ohtlikult Eino Purile sisse.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Kobzar tegi vasakul äärel Juhale ja Lilanderile ära ning söötis keskele Kauberile, kes trahvikastis libastus.
20:09
Tiit Liblik: Juba mitmendat korda läheb tsenderdus Pärnu kastis läbi kõigi meeste nii, et keegi palli peale minemas ei olnud. Asi kisub Linnameeskonna värava all aga ohtlikuks.
20:12
Tiit Liblik: Vahetus59. minutil saab oma liigadebüüdi kirja Artur Valikajev, Hidetoshi Wakui pääseb aga hinge tõmbama.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Varendilt söödu saanud Sinilaid pani ohtliku terava palli värava alla, Tabi klaaris.
20:13
Kristjan Remmelkoor: Värav59. minutil Mirantšuki kübaratrikk ja 4:1 Levadiale!
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Mirantšuki kauglöök võttis suure rikošeti ja lendas üle Küti väravasse.
20:15
Tiit Liblik: Päris kena kombunn nüüd Kalju meeste vahel, Artjom Dmitrijev sai seinasöödust ka otse õhust proovida, kuid Tamme tõrjub palli korneriks.
20:15
Kristjan Remmelkoor: Pisut enne väravat komistas Kauber taas trahvikastis Rähni jala otsa, kuid sedapuhku penaltit ei antud. "Koerte jalgpalli võite vilistada ainult!" hüüti seejärel kohtunikule tribüünilt.
20:16
Kuidas Kauber täna hakkama on saanud?
20:17
Kristjan Remmelkoor: Värav  63. minutil 5:1 Levadiale! Mirantšuk on täiesti kontrolli alt väljas! Värava vormistas debütant Kauber!
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Mirantšuk purjetas keskelt läbi Rähnist ja kellestki veel ning proovis kannaga ilmselt palli väravasse lüüa, kuid lükkas selle hoopis Kauberi jalale ja Kauber lõi meetri pealt võrku.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Kauber on ka muidu kenasti partneritega kokku mänginud ning teeninud penalti ja löönud värava.
20:19
See küsimus on küll mängu väline, kuid kas Frank Liivaku tuleviku kohta ei ole midagi teada?
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Ei ole hetkel.
20:19
Tiit Liblik: Ugge lõi nurgalöögijärgses olukorras põhimõtteliselt tühjast üle!
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Kauber andis hea kõrge palli paremalt tõusnud Gandole, kelle tsenderdus Kobzari suunas ebaõnnestus ja langes Küti saagiks.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Mirantšuk proovis 67. minutil uuesti kauglööki, seekord mööda ja rikošetti ka ei tulnud.
20:21
Tiit Liblik: Pärnu saab kasti lähedalt karistuslöögi. Ilmselt proovitakse nüüd ka Vitali Teleši valvsust.
20:22
Tiit Liblik: Saarts põrutab palli aga otse müüri.
20:23
Tiit Liblik: HoiatusAsi kisub nüüd päris agressiivseks: Könningele kollane ilmselt pärast vilet palli löömise eest.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  Jevdokimov oli läbi pääsemas, aga Morozov suutis viimase mehena napilt ründaja kehaga ära suruda.
20:25
Tiit Liblik: Vahetus72. minutil Kalju viimane vahetus: sekkub Damiano Quintieri, välja tuleb Eino Puri.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Kobzari kauglöögi tõrjub Kütt posti kõrvalt üle otsajoone.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  VahetusLevadia vahetab 72. minutil kaptenit: Morozov välja, Antonov sisse.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Gatagovi kauglöök lendab napilt üle.
20:27
Tiit Liblik: Mida mäng edasi, seda rohkem mõistavad pärnakad, et Kalju vastu nulli taga hoida on täiesti reaalne. Suvepealinlaste kaitsjad mängivad motiveeritult.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  VäravKauber 73. minutil 6:1! Sai Gandolt söödu, triblas Juhast mööda ja lükkas palli väravasse.
20:29
Paide ei viitsi enam?
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Pärast Levadia teist vahetust langes Kaljumäe keskkaitsjaks, Antonov võttis tema koha kaitsva poolkaitsjana.
20:30
Külastaja Aivar Vohlak kommentaar
Levadia lihtsalt on hetkel nii hea! Ja mõelge,et Luts on veel puudu!
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus77. minutil Paide teine vahetus: Uwaegbulam välja, Saarlas sisse.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus78. minutil Paide kolmas vahetus: Varendi välja, Valge sisse.
20:31
Vast Luts see hooaeg enam Levadia särgis ei mängi.
20:34
Külastaja kl kommentaar
kaks sõpra, kauaaegset trennikaaslast ja kunagist supertalenti (Kauber ja Saarlas) mängivad vist esimest korda elus vastaspooltel... Vähemalt ühest sai ikka jalgpallur ka :)
20:34
Huvitav, kui Kauber on Levadias praegu laenul, siis palju võiks Kauberi väljaostuklausel olla?
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Värav81. minutil Tabi 7:1! Gatagovi nurgalöögi suunas Antonov Tabile ning keskkaitsja vajutas palli värava alumisse nurka!
20:35
Tiit Liblik: Vahetus81. minutil vahetavad vennad Leokinid üksteist.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus81. minutil Levadia viimane vahetus: Gando välja, Marin sisse.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Tegemist on sel meistriliiga hooajal esimese mänguga, kus üks meeskond lööb teisele seitse väravat. Seni on nähtud nelja kuueväravalist võitu, need on olnud numbritega 6:0.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus83. minutil teenib El Hussieny keskväljal kollase kaardi.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Kütt pillab Mirantšuki tsenderduse, aga kedagi piisavalt lähedal seda noolimas pole.
20:38
Tiit Liblik: Rodrigues sai nurgalöögist peaga proovida, kuid Pärnu kaitsjad puhastavad palli väravajoonelt!
20:39
Külastaja junn kommentaar
Thriller käib!
20:40
Tiit Liblik: Vahetus87. minut ja Pärnu vahetab: Könninge välja, Tõnis Vihmoja sisse.
20:40
Tiit Liblik: Kalju saab järjepanu nurgalööke, kuid ei suudeta midagi ohtlikku tekitada, Pärnu mehed võitlevad tõepoolest ennastsalgavalt iga palli eest.
20:40
Külastaja Kusta Lumme kommentaar
Kui Kalju vs Pärnu lõpeb 0 : 0 , siis ütleks ,et mängu parim on Martin Mägi
20:41
Kristjan Remmelkoor:  "Paide, miks te ei mängi?!" hüüab üks naisterahvas tribüünilt.
20:41
Külastaja kurrrat kommentaar
MIDA ASJA SEE PAIDE TEEB???? MIS TOIMUB KURAT, IME POLE, ET KINDALT FÄNNI GRUPPI POLE......Paide mehed, mõelge sellele, loete nkn seda...
20:41
Tiit Liblik: Tõesti hea pakkumine. Hea näide oli, kus Mägi suutis neutraliseerida Quintieri, kes tuli Pärnu värava suunas ilmatuma suure hooga.
20:42
Tiit Liblik: Dmitrijev keerutab palli latti! Pärnul on õnne!
20:44
Tiit Liblik: Neli lisaminutit on kohtuniku poolt antud.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusSinilaid teenib 90+1. minutil Antonovile tehtud vea eest kollase.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Mäng lõppenud! Levadia 7, Paide 1.
20:45
Tiit Liblik: Vahelduseks sai ka Pärnu päris ohtlikult rünnata, kuid ei leitud Kalju kastist üles seda viimast varianti.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Mina tänan.
20:45
Paidel on tegelikult viimane aeg peatreenerit vahetada! Rooba liiga kaua seal juba olnud! Võtku Kristal või Raika!
20:47
Rooba Paidel,tartul Koser-kaks pidurit!
20:48
Tiit Liblik: Kõlabki lõpuvile ning Pärnu Linnameeskond võitleb endale siit kauni viigipunkti Nõmme Kalju vastu!