Kris Ilves: Tere!
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Tere!
18:58
Kris Ilves: Algamas on Premium liiga 21. voor, kus esimestes kohtumistes võõrustavad Linnameeskonnad pealinnaklubisid!
18:59
Kristjan Remmelkoor: Täna teeb oma Eesti liiga debüüdi Paide uus täiendus Roman Starikov.
19:00
Kris Ilves: Toon teieni Pärnu - Levadia lahingu, mis tõotab tulla päris põnev. Viimases omavahelises kohtumises sai Pärnu väärt kolm punkti tabelisse juurde.
19:01
Kris Ilves: Pärnus pandi pall mängu!
19:02
Külastaja mc kommentaar
Millal viimati enne tänast mängu Sakari Tukiainen algkoosseisus alustas?
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Paides pandi nüüd samuti pall mängu!
19:02
Kris Ilves: Leokin suutis juba ennast Levadia kasti murda ning ka kukkuda, aga kohtunik ei vilistanud.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Tukiainen alustas algkoosseisus viimati 19. juunil Tarva vastu.
19:03
Kris Ilves: Esimene löök 3. minutil - Leokin proovis kaugelt.
19:03
Külastaja ee kommentaar
Paidel siis 4 välismaalast alg-11?
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Paidel jah neli välismaalast põhis - Novopašin, Starikov, El Hussieny, Uwaegbulam.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Tukiainen mängib täna vasakul äärel, Sappinen on tipus.
19:07
Juha on Straikov'i pärast pingil, või mingi pisem vigastus?
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Ei tea, et tal vigastus oleks. Pärast 1:7 kaotust Levadiale ongi Paide teinud algkoosseisus ainult ühe muudatuse - Starikov sisse, Juha välja.
19:08
Kris Ilves: Esimeste minutite põhjal võib öelda, et Pärnu usinalt mängule tulnud. Levadia teeb küll head pressingut, aga tehakse ka palju pisivigu.
19:08
Külastaja Poiss kommentaar
Kas Tamme pingile jätmine oli Levadia isade käsk?
19:09
Kris Ilves: Raske öelda, aga pigem mitte. Kusjuures, teda ei ole isegi pingil täna.
19:11
Kris Ilves: Vahepeal oli väljakul pikali maas Lukka ja vajas arstiabi. Pärnakad jätkavad hetkel kümnekesi.
19:11
Kristjan Remmelkoor:  El Hussieny lõi 20 meetrilt üle.
19:12
Kris Ilves: Mirantšuk pettis ühe pärnaka osava pettega ära ja sai umbes 20 meetrilt löögile, aga Vainu kontrollis olukorda.
19:13
Kris Ilves: Levadialt hea kontrarünnak, mis lõppes tsenderdusega kasti Gando suunas, aga mängija ennast löögile ei suutnud mängida.
19:14
Kristjan Remmelkoor: El Hussieny vajab arstiabi, pärast seda kui Tamm olukorda sisse libistas.
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaid tegi Jürgensonile oma trahvikasti lähistel vea ja Florale heast kohast karistuslöök.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili tsenderdas palli karistusalasse, Rähn lõi peaga puhtaks. Jätkutsenderduse püüdis Kütt.
19:15
Kris Ilves: Hea nurgalöök Levadia poolt värava ette, aga pärnakad klaarivad. Kolmas järjestikune nürgalöök nüüd.
19:15
Kris Ilves: Tuleb ka neljas.
19:16
Kris Ilves: VahetusLevadia vahetab juba 16. minutil: Kaljumäe asendab Morozovit, kes kergelt lonkab.
19:17
Kas Pavel Marin saab ainult koduväljakul mängida, kui ta ajateenistuses on?
19:17
Kris Ilves: Ei ole kindel selleski, et ta kõikides kodumängudes mängida saab.
19:19
Kris Ilves: Gando teeb hästi paremal äärel kahele Pärnu mehele ära ja suudab ka palli värava ette toimetada, aga sealt klaarivad pärnakad ära.
19:19
Kristjan Remmelkoor: Tukiainen pani Kamsi madala tsenderduse väravasse, aga Kamsile võeti suluseis.
19:19
Ehk Levadial põhimõttelisest 1 vahetus veel jäänud, ülejäänud on mingid koolipoisid + Pikker
19:19
Imelik, et Paidel Kaset pole, mängukeeld ju läbi, ei tahaks uskuda, et tal mingi vigastus.
19:20
Kris Ilves: Könninge kaotab keskväljal Podholjuzinile palli ja teeb ka kohe rumala vea otsa. Vedas, et hoiatuskaarti ei näinud enda ees.
19:20
Morozovi vigastus on küll väga valus Levadia jaoks, loodetavasti ei ole midagi hullu.
19:20
Kris Ilves: Tõenäoliselt lihtsalt ei tahetud riskida ja võeti välja.
19:21
Kris Ilves: Levadia on domineerimise selgelt enda kätte võtnud. Pärnu seisab ja klaarib.
19:22
Kris Ilves: Aga, milline võimalus Pärnul!
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Kams hoiab enda käest kinni ja vajab arstiabi.
19:22
Külastaja Tsk kommentaar
Mis Kasega juhtunud on et mitmendat mängu pole
19:22
Kris Ilves: Tutk leidis suurepärase sööduga Saartsi, kes jooksis Manga ära, kuid ei suutnud palli raamide vahele toimetada. Napilt mööda!
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Eelmisest mängust oli Kase kaartidega väljas, aga täna on tema puudumine üllatav.
19:23
Kris Ilves: Mirantšuk pääses pärnakate eest jooksu, aga tõmmati lõpuks veaga maha.
19:24
Kris Ilves: Tuleb ka päris korralik löök, aga Vainu püüab.
19:26
Kris Ilves: HoiatusEsimene hoiatus kaart 26. minutil: Kristen Saarts teenib selle.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Tukiainen mängis vasakul äärel Lilanderist mööda ja pani terava palli värava ette, see põrkas Küti sülle.
19:27
Külastaja aaa kommentaar
Kase on järgmine mäng kohal- olge rahulikud
19:28
Kris Ilves: Lühikese ajaga on tehtud mitu viga pärnakate poolt. Levadial taas võimalus pall kasti toimetada.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  27. minutil senise mängu parim võimalus! Jürgenson tsenderdas vasakult Alliku pea peale, Alliku lööb oma lokkidega üle.
19:30
Kris Ilves: Mirantšuk-Gando duo praegu Levadial töötab, aga viimane ei suuda seda otsustavat täpset lööki või söötu leida.
19:30
Kris Ilves:  Värav 30. MINUT: MIRANTŠUK!
19:31
Kris Ilves: Hunt leiab kasti lähistelt Mirantšuki, kes sättis palli paika ja virutas Vainu poolt vaadatuna paremasse nurka palli ära. 1:0 Levadia ees!
19:32
Kristjan Remmelkoor:  30. minutil võttis Jevdokimov Lilanderi diagonaali maha, aga virutas kasti joonelt väga mööda.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Tukiainen sai Allikult söödu karistusalasse jalale, aga otsustaval hetkel libastus.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Värav33. minutil viib Tukiainen Flora juhtima!
19:35
Kris Ilves: Ohtlik olukord Pärnu värava all. Gando kukkus, aga penaltit ei järgnenud.
19:36
Kristjan Remmelkoor: Flora mängis paremal äärel nurgalöögi lühidalt lahti, Sappinen pani terava madala palli värava alla ja Tukiainen koksas meetri pealt ära.
19:36
Suur Mirantšuki väljaostuklausel võiks olla?
19:38
Kris Ilves: Summat ei oska sulle öelda, aga usun, et Levadia ei saa endale seda ostu lubada. Aga mine tea!
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Värav37. minutil Tukiaineni teine! Söötjaks Jürgenson.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Tamm tõusis palliga, toimetas selle karistusala vasakusse äärde Jürgensonile, kes andis madala palli värava alla ja Tukiainen lükkas jälle meetri pealt ära.
19:41
Kris Ilves: Taaskord Gando murrab läbi ja teenib ohtlikust kohast karistuslöögi.
19:42
Kris Ilves:  Värav 2:0! Gatagovilt super tsenderdus ja Gando on peaga jaol!
19:43
Kris Ilves: Levadia poolt on mõlemad hästi silmajäänud mängijad oma tabamuse kirja saanud.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  42. minutil kaotas Lepistu oma väljakupoolel ohtlikult palli ning Jevdokimov ja Varendi said minna kahekesi kontrarünnakule ühe Flora kaitsja vastu! Kaks Paide meest ei lahendanud aga olukorda ära.
19:46
Gando on viimastes mängudes päris hea olnud.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  45. minutil Floralt ilus söödumäng, lõpuks lasi Sappinen karistusalas palli läbi, lootes et Tukiainen lööb oma kübaratriki, aga soomlaseni pall ei jõudnud.
19:48
Kris Ilves: Poolaeg Pärnus!
19:48
Kristjan Remmelkoor:  45+1 minutit läbi ja avapoolaeg Paides lõppenud! Paide - Flora 0:2.
19:55
Külastaja Jah kommentaar
Vainu on kohutav
19:56
Külastaja Hehh kommentaar
Arbeiter on kõigis senistes mängudes näidanud et Flora ebaedu seisnes ainult treeneris ehk Hurdas. Tukiainen mängib nagu noor jumal. Kogu sats on elu täis.
20:01
Külastaja ccc kommentaar
Rahu, rahu. Arbeiter on seni vaid amatööride vastu mänginud. Hurda Flora peksis neid sama moodi.
20:01
Külastaja @Hehh kommentaar
Ootame ära kuni õiged mängud algavad. Ilmselt tulid mitmed Paide mängijad otse töölt
20:02
Kris Ilves: Teine poolaeg on alanud Pärnus!
20:02
Kris Ilves: VahetusPärnu vahetas poolajal: Vainu välja, Vabrit sisse! - Väravavahtide vahetus.
20:03
Kris Ilves: VahetusVahetas poolajal ka Levadia: Kobzar tuli Kauberi asemele.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas nüüd ka Paides.
20:05
Hurda Flora tegi Tammekaga kaks korda 0-0 ja Paudega 1-1, kallis mees. Aga selge on ka jah et esmaspäeval on Arbriteri tuleproov.
20:06
Kris Ilves: Esimene tõsisem võimalus teisel poolajal. Hunt pääses karistusala lähistelt löögile, aga Villota jäi ette. Nurgalöök.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Värav49. minutil Tukiaineni kübaratrikk!
20:10
Kris Ilves: Hunt leiti pika palliga ees üles, individuaalse meisterlikusega sai ka löögile, kuid mitte raamide vahele.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Ainsalu andis läbisöödu ja Tukiainen lahendas üks-üks olukorra kindlalt ära! Söödu andmise hetkel sai Ainsalu ka haiget, kui talle sisse joosti.
20:11
Kris Ilves:  Supervõimalus Levadial! Kobzar mängib ülihästi Gandole palli ette, aga mees ei suuda palli omaks võtta või tabada.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusLepistu võttis 52. minutil äärel Varendi maha, sai kollase ja peab kohtumise Levadiaga vahele jätma!
20:11
Paide viigistas kui mäng toimus laupäeval. Kui Floraga mängiti reedel siis samuti kaotati.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus52. minutil oma kätt kinnihoidev Kams välja, Saliste sisse.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Varendi tõmbab 54. minutil Alliku maha ja penalti Florale!
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus55. minutil saab Rähn demonstratiivse leppimatuse eest hoiatuse.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Kütt tõrjub 55. minutil Jürgensoni penalti!
20:15
Kris Ilves: Kui oleks Tukiainen lööma läinud ja ära realiseerinud, siis oleks ta tõusnud jagama Premium liiga väravalööjate 1. kohta. Aga oleks-oleks.
20:16
Kris Ilves: VahetusPärnu teeb oma teise vahetuse: Tutk välja, Lenk sisse. Natukene ründavamaks.
20:17
Kris Ilves: Hunt pääses Palatuga võidu jooksma, aga viis palli liiga terava nurga alla ja sealt enam head lööki sooritada ei saanud.
20:18
Kris Ilves: Kobzar mängis hästi Antonovi löögile, kes tuli kaugelt hirmsa hooga, aga paugutas napilt mööda.
20:19
Kas Kauber oli täna tõesti nii kehv, et ta juba poolajal välja võeti?
20:19
Kris Ilves: Ei ütleks, et ta kehv oli. Gando paistis paremal äärel lihtsalt nii-võrd rohkem silma.
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus60. minutil Flora teine vahetus: Ainsalu välja, Frolov sisse.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus64. minutil Flora viimane vahetus: Lepistu välja, Šlein sisse.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus65. minutil tegi Lilander keskjoone juures Tukiainenile vea ja sai kollase.
20:25
Kris Ilves: Mäng Pärnus on täiesti seisma jäänud. Kumbki meeskond ei loo teravust, rahulikult kõigutatakse.
20:26
Kris Ilves: Pärnakad kaotavad lihtsalt palli, aga Levadia ei suuda hetkel mitte midagi teravat ka luua.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  67. minutil Uwaegbulamil väga hea võimalus! Läks paremalt Šleinist mööda trahvikasti, aga Toom tõrjus tema löögi. Starikovi jätkulöök blokeeriti.
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus68. minutil Paide esimene vahetus: Varendi välja, Saarlas sisse.
20:30
Kris Ilves:  Värav 3:0! TABI MANGA!
20:31
Kris Ilves: 73. minutil nurgalöögi olukorras unustati Manga täiesti ära, kellel polnud probleeme palli võrku toimetamisega.
20:31
Kris Ilves: Mitte midagi ei toimunud teisel poolajal ja siis järsku Levadia kolmas. Nüüd on arvatavasti mäng tehtud ka.
20:32
Külastaja kahju kommentaar
Et paidel ja üldse amatööridel rasked mängud pannakse nädala sisse.
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus73. minutil saab Sinilaid, kes tegi vea Tukiainenile, kollase kaardi.
20:33
Tabi Manga on Igor Morozovist eeskuju võtnud!
20:34
Kris Ilves: Kobzar tõmmatakse maha ja väga ohtlikust kohast karistuslöök Levadiale.
20:35
Kristjan Remmelkoor: Lombi tsenderduse klaaris peaga Tamm.
20:35
Kris Ilves: Mirantšuk mängib Gatagoviga karistuslöögi lahti ja proovib üle müüri, aga üle värava.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus78. minutil Paide teine vahetus: Sinilaid välja, Juha sisse.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  78. minutil käis pall ka postis! Jevdokimovi kauglöögi tõrjus Toom enda ette, kust Saarlas selle posti lõi.
20:39
Kris Ilves: Saarts pääses vabalt löögile, aga sooritus jäi pehmeks ja Lepmets püüdis.
20:40
Kris Ilves: Pärnu suutis palli võrku lüüa - rahvas hakkas ka rõõmust karjuma, aga suluseis määrati Pentile.
20:40
Kris Ilves: Hunt posti!
20:40
Kris Ilves: Kobzar! Aga Vabriku supertõrje päästab praegu 0:4-st!
20:42
Kris Ilves: Publikuarv Pärnus on 740!
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus83. minutil Paide viimane vahetus: Jevdokimov välja, Valge sisse.
20:44
Kris Ilves: Vahetus87. minut teeb Pärnu oma viimase vahetuse: Saarts välja, Mardiste sisse.
20:44
Külastaja Kaivar Vohlak kommentaar
Kui Paide ei suuda ka Florast jagu saada, siis on ikka kehvad lood meeskonnaga! Florast peaks ikka jagu saama
20:44
Ema oli sul suluseisus
20:44
Kris Ilves: Vahetus88. minutil teeb oma viimase vahetuse ka Levadia: Vainume asendab Hunti.
20:46
Kris Ilves:  Värav 4:0! Kobzar lõpetab ametlikult Pärnu piinad.
20:47
Kas Vainumäe teeb debüüdi?
20:47
Külastaja Martti Pukk kommentaar
kuidas saarlas mängib?
20:48
Kris Ilves: Vainumäele peaks olema see teine kohtumine Premium liigas. Kui aega leian, siis uurin üle.
20:48
Kristjan Remmelkoor: Saarlas on püüdlik olnud.
20:49
Kris Ilves: Vist siiski ikkagi debüüt. Oli tal ka juba supervõimalus, aga Vabrit tõrjus.
20:49
Kris Ilves: Läbi! Levadia võttis Pärnu Rannastaadionil sealse Linnameeskonna üle 4:0 võidu!
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Paides lisati mängule 3 minutit, millest 1 on nüüd täis.
20:53
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumine on lõppenud! Flora võtab Paides tänu Tukiaineni kübaratrikile kindla 3:0 võidu.