Laupäev, 30. juuli 2016
15:57
Tiit Liblik: Tere ka minu poolt! Toon teieni 21. vooru põnevuskohtumise Infoneti ning Transi vahel. Omavahel on käimasoleva hooaja raames juba kaks korda kohtunud, seni ei ole piirilinlastel õnnestunud tabeliliidritelt punkte röövida.
16:00
Tiit Liblik: Ja vile kõlas!
16:02
Külastaja realist kommentaar
rahad Infoneti peal. loodetavasti nad esimest kaotust või neljandat viiki ei saa vs Trans ...
16:03
Tiit Liblik: Viimased viis omavahelist on Infoneti kasuks lõppenud küll, võimalus rahhi teenida täitsa olemas.
16:06
Tiit Liblik: Mäng on päris tempokalt alanud. Esialgu on pall küll rohkem Narva värava all käinud, kuid Trans on vahel saanud ka päris kena hoo kontrarünnakul sisse.
16:10
Tiit Liblik: Kruglovi pikast audist kasti langes pall lõpuks Jevgeni Harini jala peale, kes nahkkera aga üle raami tulistab.
16:11
Tiit Liblik: Jälle oli aktsioonis Harin, kes leiti vasakult äärelt täiesti üksinda, kuid kastijoonelt sooritatud pealelöök jäi õrnakeseks ning Arnold Kreger oli valvel.
16:13
Tiit Liblik: Narva on kaitses päris peata hetkel: Harin leiab kastist uhkes üksinduses viibiva Nikolai Mašitševi, kelle pealöök aga sihtmärki ei taba.
16:14
Tiit Liblik: Nüüd on umbes neli Infoneti rünnakut järjest lõppenud korraliku pealelöögiga. Otsest survet kui sellist ei ole, pigem kulgeb mäng Narvale omaselt väravalt värava alla.
16:22
Tiit Liblik: Dõmov saab kaugelt proovida, aga löök läheb üle jala. Nüüd on Infonet aga väikest viisi survet peale saamas.
16:23
Külastaja iGoingnen kommentaar
Juttude järgi Infonet lõpetas lepingu väravavaht Matvei Igoneniga!
16:23
Tiit Liblik: Nimevaliku eest sulle maksimumpunktid!
16:27
Tiit Liblik: Nüüd on palliga tegutsemisel kanda kinnitamas ka narvalased, Infoneti hoog on pisut raugenud.
16:27
Külastaja Kaivar Vohlak kommentaar
To iGoingnen, miks levitad mingeid kuulutjutte? Igonen on hetkel Lepmetsa järele paremuselt teine väravavaht ja kindlasti millalgi teeb Infonet ta rahaks! Niisama lepingut lõpetada? Täitsa soe
16:29
Tiit Liblik: Tundus, et Kreger sai Harinilt jalaga ning nii ei tahtnud kiiper kohe püsti tõusta. Appi tõttas aga Transi füsio, kes lükkas Kregerile nina alla sellise nuuskpiirituse, et Kreger oli äkitselt maailma terveim jalgpallur.
16:29
Külastaja täpsust kommentaar
olge seal tähelepanelikumad, Igonen ei mängi täna
16:31
Tiit Liblik: Kummaline tõesti. Jalgpalliliidu esialgses protokollis oli Igonen põhiväravavahina kirjas, kuid väljakul kablutab lasnamäelaste värava ees hoopis Lavrentjev. Igoneni ei leia ka protokolli varumeeste nimistust.
16:31
Külastaja Jaan kommentaar
Igoneni pole isegi pingil.
16:34
igonen võeti enne mängu maha, võimalik, et visati meeskonnast välja, see selgub hiljem
16:34
Tiit Liblik: Värav1:0, VOSKO!
16:36
Tiit Liblik: Nikolai Mašitšev tegi vasakul äärel Nikita Savenkoviga, mis tahtis, kuniks otsustas palli kasti toimetada, kus ootas ei keegi muu kui Vladimir Voskoboinikov. Ekskoondislane ei eksinud ja nii läkski Infonet ette.
16:37
Tiit Liblik: Narvale nüüd päris ohtlikust kohast karistuslöök. Siit tuleb ilmselt pauk värava suunas.
16:38
Tiit Liblik: VäravSuurepärane!!
16:39
Tiit Liblik: Dmitri Tšernuhhin keerutas kauni karistuslöögi Lavrentjevi selja taha, ei jõudnudki tallinlased kuigipalju aega juhtida. 1:1!
16:40
Eile nägin Igoneni Kotka tänaval. Läks sealse staadioni poole. Kes seal parajasti trenni tegi? Kas mõni noorte punt või Kalju?
16:40
Külastaja Irw kommentaar
Narva Trans ei tee midagi 35 minti ja siis saavad ühe karistuslöögi ja panevad vabalt ära.. Norm sats.
16:41
Tiit Liblik: Võtsid pakutavast maksimumi igaljuhul. Iseasi, kuidas nad nüüd Infoneti kasvavale survele vastu peavad, praegu ründavad lasnamäelased üha vihasemalt.
16:41
Tiit Liblik: VäravMošnikov lööbki ära!
16:42
Külastaja Le Ping kommentaar
To Jaan: Kalju
16:42
igonen oli alguses protokollis, aga võeti järsult maha, äkki sai trauma?
16:43
Tiit Liblik: Poolaja lõpp on päris tuliseks läinud: nurgalöögist tulnud pallile andis jätku Voskoboinikov ning esimesena oli jaol Mošnikov, kes peaga palli võrku koksas. Väravaid põhimõtteliselt sajab!
16:43
Külastaja Matteus kommentaar
teda isegi staadionil pole....
16:43
Mošnikov kasutab Vasiljevi näpuvibutust värava löömise järel!
16:44
Tiit Liblik: Barkovil oli nüüd päris hea võimalus kohe 2:2 teha, kui trahvilöögijärgses olukorras sai mees peale proovida, aga pall läks nurgalöögiks.
16:44
Kell neli võis seal küll Kalju trenn alata.
16:45
Tiit Liblik: VäravHarin!
16:46
Tiit Liblik: viimase 11 minutiga neli väravat, not bääd.
16:46
Külastaja Kuzja kommentaar
Tundub et tadžiki viimane mäng täna.....
16:47
Tiit Liblik: Miko Pupart teeb väravatesajule poolajavilega kerge pausi sisse. Infonet ikkagi tegi poolaja lõpus narvakatele ära: Transi viigiväravale suht kohe kaks kolli vastu.
16:50
Tiit Liblik: Ega jah, Narva näib just kaitses eriti abitu välja. See, kuidas Mašitšev seal Savenkovi keerutas, pole otseselt Kuziajevi süü, aga sellest hoolimata oldi tegelikult terve avapoolaja kaitses väga nõrgad.
16:59
Külastaja Ratnikov kommentaar
Ametlik info: Matvei sai mängueelsel soojendusel trauma - käe vigastus. Hetkel Infoneti väravavaht viibib EMO's
17:01
Tiit Liblik: Teine poolaeg läks!
17:03
Tiit Liblik: VäravNarva põrutab kohe ühe tagasi!
17:04
Tiit Liblik: Umarov saab kaugelt proovida ning Lavrentjev tõrjub palli otse Dmitri Barkovi jala peale, kes toob Transi mängu tagasi: 3:2!
17:06
Tiit Liblik: Umarov andis ilusa väljakeriva tsenderduse kasti, kuid Barkov ei suutnud palli tabada. Narva tuleb aga tagasi!
17:06
Narva on hästi alustanud
17:08
Tiit Liblik: Nüüd saab Narva taas tänu Prošinile heast kohast karistuslööki proovida.
17:08
Tiit Liblik: KÄSI, PENALTI TULEB!
17:09
Tiit Liblik: Roman Nesterovski asub palli taha.
17:09
Tiit Liblik: Värav3:3!!! Narva on 55. minutiks mängus tagasi!
17:10
Tiit Liblik: Nesterovski paneb penalti külma kõhuga Lavrentjevist paremale poole.
17:10
Tiit Liblik: MIS TOIMUB?? PENALTI NÜÜD INFONETI KASUKS!
17:11
Tiit Liblik: VäravMašitšev realiseerib penalti ja Infonet taas ees!
17:12
Põnevust jätkub
17:12
Külastaja Пьяный кузьми kommentaar
НАРВА ДАВИ!!!!!!!!!
17:13
Tiit Liblik: Hoiatus HoiatusPenaltiolukordadest said kaardid kirja vastavalt Vladimir Voskoboinikov ning Dmitri Prošin.
17:13
See Kuressaare fännist kohtunik ikka ei vea üldse taset välja ja kui nii edasi, siis täna näeme 10+ väravat kokku :D
17:14
Külastaja Тибла с Ласна kommentaar
Инфанееееет!!!!!!!!!
17:15
Tiit Liblik: Tõsiselt kihvt teine poolaeg, Narva on kui ümbersündinud, aga Infonet ei jäta asja võitluseta.
17:15
Mošnikovi situatsioon on suht kahtlane küll, kuid kohtunike otsus on ammu tehtud
17:15
Külastaja Jass kommentaar
Keegi on kusagil miskitpidi sassis. Sedaviisi meie vutti ei mängi. Ilusat suve!
17:17
Tiit Liblik: Barkov liikus vasakult äärelt kasti ning lõi ka peale, kuid üritus veeres mööda maad otse Lavrentjevile sülle.
17:17
Kes mängib vutti ja kes teeb teatrit. Igaüks oma oskuste piires.
17:18
Tiit Liblik: Voskol jäi nüüd pisut õnnest vajaka, kui ründetuus sai tsenderdusele varba vahele, kuid pall lendas napilt latist üle.
17:22
Tiit Liblik: VahetusTuleb ka esimene vahetus: väljakult lahkub Dõmov, sekkub Draman Haminu.
17:25
Tiit Liblik: HoiatusMašitšev teenib sukeldumise eest kollase.
17:28
Eks kohtunikule jõudis kohale, et penalti sai antud asjata.
17:28
Mašitsev üritab ka. Siin oli hõngu isegi veits rohkem
17:28
Tiit Liblik: Jällegi trahvilöök Transile kasti lähedalt.
17:28
Tiit Liblik: HoiatusAppiah saab tehtud vea eest ka hoiatuskaardi.
17:29
Tiit Liblik: Tšernuhhin keerutas seekord aga üle värava.
17:31
Külastaja jaak kommentaar
nii appiah kui mashitsev järgmisest mängust siis väljas.
17:33
Tiit Liblik: VahetusInfoneti teine: 78. minutil Mašitšev puhkama, Aleksandr Kulinitš sisse.
17:36
Kaarte, väravaid ja muidu möllu vähemasti viie mängu jagu korraga. Juhtub ikka.
17:37
Tiit Liblik: Haminu sai nüüd peale proovida, aga pall raami ei taba.
17:37
Tiit Liblik: VahetusNüüd on tulemas ka Narva esimene vahetus: Artjom Škinjov lahkub, sisse tuleb Vadim Mihhailov.
17:39
Tiit Liblik: Oi kui lähedal oli praegu Narva viigivärav! Nurgalöögist pääseti peaga löögile, kuid galantse reaktsioonitõrjega hiilgas Lavrentjev.
17:41
Külastaja apoc kommentaar
kas Jakovlev on vigastatud?
17:42
Tiit Liblik: Protokollis ta olemas on, kuid keegi, kes äkki on koha peal, võib kinnitada, et teda vist ei ole täna kaasagi võetud. Panustaks ise samuti tervisemure peale.
17:42
Külastaja Tõkovlev kommentaar
Pingil
17:43
Tiit Liblik: Hoiatus87. minut ja Haminule kollane.
17:46
Tiit Liblik: 90 minutit on mängitud ning Narvale jäetakse viigivärava jahtimiseks veel kolm minutit.
17:49
Tiit Liblik: Kõlabki lõpuvile ning Infonet võtab siit eriskummalise mänguga võidu Narva vastu. Aitäh teile minu poolt ning jääge meie lainele ka õhtuseks heitluseks.