Esmaspäev, 1. august 2016
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust, Tallinna derbi on peagi algamas.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Algkoosseisudes mingeid üllatusi ei ole. Flora alustab samas koosseisus nagu eelmises mängus, välja arvatud mängukeeldu kandev Brent Lepistu, keda asendab German Šlein. Levadia poolelt pole Igor Morozov eelmises mängus saadud vigastusest taastunud.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Mäng on alanud!
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Esimesed viis minutit on möödunud Flora pallivaldamisega. Viie minuti täitudes teenib Flora esimesed kaks nurgalööki.
19:06
Kristjan Remmelkoor: Värav  Tukiainen 6. minutil 1:0!
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Flora teine nurgalöök põrkas Alliku jalast õnnelikult Tukiainenile ette ning soomlane virutas palli ristnurka, lüües oma hooaja kümnenda värava!
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Alliku pääseb 8. minutil üks-ühele, Lepmetsa jalatõrje päästab Levadia teisest väravast!
19:09
Külastaja mc kommentaar
Levadia ei oska ikka üldse mängida!!!
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Levadia pole veel õieti rünnakule saanudki ning rabistas jälle kaitses, Alliku löök 20 meetrilt lendas aga mööda.
19:10
Külastaja tõhk kommentaar
Kus Lepistu on?
19:10
Kristjan Remmelkoor: Lepistu on kollaste kaartidega väljas.
19:12
Levadia peaks esiliigas mängima, kui nad ei oska rünnata!!!
19:12
Külastaja kx kommentaar
kokla vigastatud?
19:14
Kristjan Remmelkoor: Värav  14. minutil Kobzar 1:1!
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Hunt andis läbisöödu suluseisu piirimailt startinud Kobzarile, kes lükkas palli kindlalt tagumise posti äärde!
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Prins tõuseb 18. minutil pingilt ja teeb natuke kurja häält.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Jürgenson tegi Gandole Flora varumeestepingi juures vea ning pea terve Flora pink tõusis püsti, protesteerides selle vastu, et viga vilistati.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Gatagovi nurgalöögi klaaris peaga Tamm.
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvililt hea läbisööt Alliku suunas, Raudsepp sai napilt jala vahele, lükates palli nurgalöögiks.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Lepmets lükkas korneri veidi ebakindlalt käega ära, kuid sai jätkuolukorras palli enda sülle.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Gatagov, kellel läbisöödu üritus ebaõnnestus, võttis ahastusega peast kinni.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Tukiainenilt madala söödu saanud Sappinen lõi 20 meetrilt palli tagumise posti kõrvalt meetrijagu mööda.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Hundi tsenderdus ebaõnnestus täielikult.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Gando pidi Tohveri loengut kuulama.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Tammelt pikk pall, Alliku jäi suluseisu.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Gatagovi nurgalöök klaariti, Kobzari hea tsenderduseni ei ulatanud Hunt napilt.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Tukiainen sai Beglarišvili karistuslöögile pea vahele, aga ei suutnud palli värava suunas lükata.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Gatagovilt hea pikk sööt paremale äärele, Gando lõi ühe puutega madala löögi natuke mööda. Prins aplodeeris selle hea rünnaku peale.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Kams ja Beglarišvili mängisid nurgalöögi lühidalt lahti ning neist üks jäi omavahelise söötmise käigus suluseisu.
19:37
Kristjan Remmelkoor: Podholjuzin lõi veidi ebaõnnestunult Jürgensoni tsenderduse peaga üle otsajoone. Kamsi nurgalöök seejärel klaariti.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Alliku löök 18 meetrilt läheb keskele ja Lepmets püüab.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  VäravAlliku 39. minutil 2:1 Florale!
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Ilus kombinatsioon - Beglarišvili tõstis palli kasti, Sappinen jätkas kannaga värava ette ja Alliku lükkas tagumisse nurka!
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili tegi Antonovile keskväljal vea, Antonov lasi kuuldavale hirmsa röögatuse, aga mängib rahulikult edasi.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Antonov tegi Beglarišvilile vea tagasi ja Flora teenib päris heast kohast trahvilöögi.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Kams lõi karistuslöögi üle.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Tukiainen libistas päris aktiivselt Mirantšuki suunas, aga tabas puhtalt palli.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Allikul oli hea võimalus lüüa poolaja viimasel sekundil 3:1 Florale, kui sai Ainsalu ja Jürgensoni söötude järel värava alt löögile, kuid ei suutnud palli raamide vahele lükata!
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Poolaeg lõppes seega Flora 2:1 eduseisuga.
19:46
Levadia peab peatreenerit vahetama, ning uued mängijad tooma!!!
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg on alanud.
20:02
Tundub, et tänane mäng on Levadia jaoks kahjuks läbi ning Levadia arvatavasti peab ka see aasta tiitlist suu puhtaks pühkima.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Taaskord oli kombinatsioon Beglarišvili-Sappinen-Alliku peaaegu vilja kandmas, aga viimasel hetkel lükati Alliku kastis kehaga ära.
20:03
Külastaja oehjah kommentaar
Allikule nii puhas kollane, kui üldse saab, aga Eesti kohtunike tase... tore tore.
20:06
Külastaja @mc kommentaar
mida sa sokid siin? :D täis oled v?
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Gando ja Jürgenson on täna päris tuline võitluspaar, palju kordi on teineteise vastu vea piiril tegutsenud.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Jürgenson tabas Podholjuzinile tsenderdusega hella kohta.
20:08
Külastaja Kusta Lumme kommentaar
Kui FCF oleks Alliku asemel Filippo Inzaghi oleks FCF 55 minutiks 4 - 1 ees . Aga oleksid elus ei loe
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Gatagovi tsenderdus jääb liiga kõrgeks.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili triblas osavalt Antonovist läbi, kuid grusiini sööt ei leidnud tiimikaaslasi.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili sai Antonovilt koputada ja vajab arstiabi.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili tõstis palli pehmelt kasti, Tukiainen suunas selle peaga Sappinenile löögi peale, löök läks keskele Lepmetsale sülle.
20:17
Kristjan Remmelkoor: Värav  63. minutil Sappinen peaga 3:1 Florale!
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Tukiainen sai esmalt pärast Beglarišvili head tõstet puhtalt üks-ühele, aga ei löönud ära, Lepmets tõrjus jalgadega! Kohe järgmisel rünnakul üritas Sappinen keskele sööta, aga Tabist põrkas talle pall tagasi täpselt pea peale ja ta koksas selle peaga võrku!
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus66. minutil Levadia esimene vahetus: Kaljumäe välja, Kauber sisse.
20:21
Külastaja Kaivar Vohlak kommentaar
Nüüd tõestus,et Hurt ei ole ole jalgpallitreener! Aga täna levadia sitt, mitte ,et flora hea oleks. Tundub,et tiitli jagavad Infonet ja Kalju. Flora kindlustab oma 4nda koha
20:22
Kristjan Remmelkoor: Värav   67. minutil lööb Alliku 4:1! Söödu andis Jürgenson.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus68. minutil Flora topeltvahetus: Tukiainen ja Šlein välja, Gussev ja Frolov sisse.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  Viimase värava olukorras andis Jürgenson madala palli vasaku nurgalipu juurest värava alla ning üksi jäetud Alliku sahistas mõnelt meetrilt.
20:24
Levadia kaitse käriseb ikka korralikult täna. Flora tubli, et ära kasutanud võimalused kandikul.
20:24
Tundub, et see aasta tuleb Flora jälle meistriks ning Eesti koondises on ainult kõigi lemmikud florakad.
20:24
Külastaja Sillamäe kommentaar
Levadia duubli treener on pannud Flora mängima. Koondis vajab samuti uut hingamist.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Gatagov virutab pärast Kobzari söötu kasti joonelt palli taevasse.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on täna kokku loetud 719.
20:27
Kristjan Remmelkoor: Värav  72. minutil Gussev juba 5:1 Florale!
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Gando sai Sappineniga kokkupõrkes vigastada, kuid viga ei olnud, Sappinen mängis hästi kokku Beglarišviliga, kes tõstis palli Gussevile pea peale. Vahetusmees Gussev mõnelt meetrilt ei eksinud!
20:28
Külastaja Ekspert kommentaar
Isegi kui Flora võidab kõik mängud 10:0 ei pese see maha eurosarja häbi. Eurosari näitab klubi tegelikku taset.
20:28
Andke andeks, aga kurb kui see ei ole, kuid Flora ei tule lähi aastatel meistriks! Kahjuks nii on, olen ise Flora poolehoidja, aga material on väga kehva!
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus75. minutil Levadia teine vahetus: Gatagov välja, Kuusma sisse.
20:29
Külastaja to Kaivar Vohlak kommentaar
Ei no, kui sina nii ütled, siis küll :/
20:29
20:29
Aga miks mulle meeldib Flora, sest kui nemad mängivad,siis ka kommentaatorid on kõik õnneks Flora poolt :) . Jah eurosarjas tehti ennast ikka väga täis... sellega sülitati fännide peale
20:30
Külastaja to Ekspert kommentaar
Miks siis tegelikult tasemel klubid tasemetutele 1:5 kaotavad?
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus77. minutil Flora viimane vahetus: Alliku välja, Saliste sisse.
20:32
Miks Rahula mängu ei vilista?
20:32
@Külastaja. Sest Luts lahkus ja palju on vigastusi.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Kauberi kauglöök ei läinud väga palju mööda.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Flora sai veelkord palli väravasse, aga seekord oli eelnevalt suluseis.
20:40
Külastaja deja vu kommentaar
skoor on nagu football manageris
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus88. minutil Levadia viimane vahetus: Kobzar välja, Vainumäe sisse.
20:42
Külastaja Sedor kommentaar
Kuna viimati nii suure skooriline mäng on olnud Nõmme, Levadia või Flora omavahelistes mängudes?
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Kohtunik lisas mängule kaks minutit, üks on juba täis.
20:46
Asi on jama, nüüd saab Personn indu juurde ja võtab rohkem Flora mängijaid koondisesse
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Värav90+3. minutil Sappinen 6:1! Pääses kaitseliini seljataha ja lõi kindlalt alla nurka!
20:47
@Sendor. ära muretse Flora mängijate puhul ei loe kuidas nad mängivad või kas nad üldse platsile saavad.