Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust, Kalju - Osmanlispor on peagi algamas.
Kristjan Remmelkoor:  Läks käima!
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Külalised teenivad esimese nurgalöögi.
19:03
Kristjan Remmelkoor: Värav  Ja avavad juba neljandal minutil peaga nurgalöögist skoori!
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd on Kaljul vaja lüüa vähemalt kolm väravat.
19:03
Külastaja sõss kommentaar
ongi kogu lugu
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Värava autoriks oli Cürüksu.
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Väravat tähistas Osmanlispor oma varupingi juures päris usinalt.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Delarge kauglöögi püüab Teleš kindlalt.
19:07
Külastaja ee kommentaar
Sellise meeskonna vastu Kalju 3 ei suuda kahjuks lüüa.
19:08
Kristjan Remmelkoor: HoiatusValikajev saab tahtliku käega mängu eest kohtumise esimese kaardi.
19:08
joon täis ja usun ikka edasi
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus13. minutil saab kollase ka Dmitrijev, kes lendas korkidega vastasele kintsu.
19:12
Kalju mängib nagu Andorra klubi, lihtsalt teevad vigu....
19:14
ahah,palun ära võrdle m.nni pöidlaga
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Peamiselt lükkavad türklased rahulikult palli ja Kalju seisab kaitses.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Türklaste peatreener on väljaku ääres rahul ja plaksutab.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi nurgalöök 20. minutil on väga ohtlik! Rodriguesi pealöök blokeeriti, Ugge jätkulöök lendas üle värava!
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Delarge löök kasti joonelt jäi nõrgaks ja Teleš püüdis.
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Purje sai pika palli maha võetud, aga kaotas selle enne, kui Valikajev ja Toomet rünnakule järele jõudsid. Järgmisel rünnakul teenib aga Purje Kaljule 25 meetrilt trahvilöögi.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi karistuslöök tabas müüri ja jäi ka nõrgaks.
19:28
Kristjan Remmelkoor: Värav  29. minutil Delarge 0:2! Läks seinasööduga läbi ja lükkas palli tahanurka.
19:29
Next year will be ours!
19:31
Külastaja oehjah kommentaar
Truu fännina on kaotust päris raske vaadata. Samas tuletab veidi meelde, mis tunne Flora fännidel iga aasta esimeses ringis juba on :D
19:33
Külastaja oll kommentaar
Eks see oleks juba ime olnud ka, kui siit oleks edasi saadud. Kalju on igal juhul see aasta väga kõva Eurohooaja teinud.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Kalju üritab nüüd ise rünnakuid üles võtta, aga Osmanlispori kõrge pressingu vastu on raske.
19:37
Kristjan Remmelkoor: Purje sai Prochazkalt palli kätte, kuid kaotas selle siis samale mehele uuesti. Kalju on nüüd pisut aktiviseerunud, Toomet on saanud paremalt äärelt kaks tsenderdust kasti panna, aga need pole omasid leidnud.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Valikajev tahtis vastaste poolel viga, aga ei saanud. Osmanlispor vastas kohe poolohtliku kontrarünnakuga, mis lõppes nurgalöögi teenimisega. Valikajev puhastas selle ise peaga ära.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Quintieri tsenderdus vasakult ja Sidorenkovi nurgalöök paremalt ei toonud Kaljule lohutust. Viimasest sai Quintieri peaga löögile, kuid suunas palli kindlalt üle värava.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 2 minutit.
19:46
Kristjan Remmelkoor: Osmanlispori kapten Kilicaslan andis korraliku tsenderduse, Rodrigues klaaris peaga.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Poolaeg lõppenud! Teisel kolmveerandtunnil vajab Kalju vähemalt nelja väravat.
19:50
Kristjan Remmelkoor:  Osa inimesi lahkub staadionilt.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju vahetab juba vaheajal paremääre ära: Toomet välja, Subbotin sisse.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg läks käima!
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Osmanlispor alustas teist poolaega paari standardolukorraga, need klaariti ära.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Umari tsenderduse puhastamisel Rodigues eksis, aga Rusescu lähilöök seejärel ebaõnnestus.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Kalju fännid võtsid juba Tarmo Neemelo laulu üles.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  VahetusOsmanlispori esimene vahetus: N'Diaye välja, Lawal sisse.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Valikajev lõi peaga Sidorenkovi nurgalöögi järel napilt mööda.
20:13
Kristjan Remmelkoor: Kalju tegi terava rünnaku. Pall tuli kastist välja, aga Sidorenkov teenis selle lähedusest karistuslöögi.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkov riputas selle liiga pehmelt õhku la leedulasest väravavahil polnud raske püüda.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Rusescu sai Kilicaslani karistuslöögist peaga löögile, kuid oli ebatäpne.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Kilicaslani ohtliku tsenderduse tõrjus Teleš rusikatega ära, seejärel mängis Subbotin oma karistusala lähistel käega.
20:18
Külastaja ants kommentaar
Nüüd, kus mäng juba tehtud võiks see Serjoga anda Elhile ja Pürgile viimased 30min rabeleda väljakul. Eriti Elhi, kes lihtsalt Infoneti põhikooseisust läks sinna Kaljusse pingile istuma!
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Rusescu karistuslöök lendab üle.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus63. minutil Kalju teine vahetus: Quintieri välja, Neemelo sisse.
20:20
Kristjan Remmelkoor: Milline eksimus! Umar ei suuda vabana värava alt Osmanlispori kolmandat ära lüüa.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus65. minutil Rodriguesele kollane kaart.
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Kalju teise vahetusega nihkus Purje ründaja kohalt vasakule äärele ning Neemelo läks tippu.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus70. minutil külaliste teine vahetus: Umar välja, Diabate sisse.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Rodrigues, kellel on kollane kaart all, tegi vastaste väravavahile vea ja kuulas kohtuniku loengu ära.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Valikajev oleks võinud palliga edasi liikuda ning Purje ja Neemelo olid ka rünnakul kaasas, kuid mees virutas ise kaugelt peale ja täiesti ebaõnnestus.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo klaaris peaga külaliste trahvilöögi.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  79. minutil Valikajevil hea võimalus! Sai Sidorenkovi tsenderdusest peaga löögile, napilt mööda.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  VahetusValikajev tuli kohe ka välja, Wakui sisse.
20:36
Kristjan Remmelkoor: VahetusKa Osmanlispor tegi oma viimase vahetuse ära: Rusescu välja, Kacar sisse.
20:38
Kristjan Remmelkoor: HoiatusHoiatus 81. minutil tegi Subbotin vastaste väravavahile vea, too läks närvi. Väike rüselus ja mõlemad mängijad said kaardi.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Ugge lõi vastaste paremkaitsja tsenderduse peaga puhtaks.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Diabate oli 89. minutil väravale väga lähedal! Sai kastist vabalt löögile, Teleši hea tõrje päästis!
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Ka teisele poolajale lisatakse 2 minutit.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Kalju sai 0:2 kaotuse, kahe mängu kokkuvõttes 0:3.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile järel tekkis Sidorenkovil üha vastasega ka väike konflikt, aga mehed lahutati peagi.