Laupäev, 6. august 2016
18:55
Kristjan Remmelkoor: Tere õhtust! Tänase Soccernet.ee vutiturniiri võitsid Dinosaurused, teise koha sai FC Icebears ja kolmanda koha Pantid.
Päeva esimeses meistriliiga mängus teenis Tallinna Levadia raske 2:1 võidu Sillamäe Kalevi üle.
Ja nüüd on algamas teine meistriliiga mäng, kus lähevad vastamisi Tallinna Flora ja Narva Trans!
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Meeskonnad on tunnelis üles rivistatud.
18:59
Külastaja realist kommentaar
Mitmenda koha soccernet sai huvitav
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Pall on mängus!
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Soccernet oli kuskil tabeli teises pooles.
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Prošini madal kauglöök 8. minutil läks paari meetri jagu mööda.
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Värav10. minutil Sappinen 1:0 Florale!
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili andis hea läbisöödu Kamsile, kes lükkas paremalt palli värava ette, seal põrkas Transi mängijast pall Sappinenile, kes saatis selle kindlalt võrku.
19:15
Kristjan Remmelkoor: Kams tabab 16. minutil pealöögiga latti!
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Jälle sama kombinatsioon - Beglarišvili andis läbisöödu paremalt ette spurtivale Kamsile, kes tahtis palli värava ette lükata. Kregerist põrkas pall Kamsile pea peale.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  18. minutil püüab Kreger Sappineni kauglöögi.
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Umarov ei saa praegu mängida, sest küünarnukk on verine.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Nüüdseks on kohtunikud Umarovi väljakule tagasi lubanud.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Ainsalu libistas sisse Nesterovile, kes paistab olevat väga haiget saanud.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Vahepeal väljaku kõrval käinud Nesterov on nüüd platsil tagasi.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus26. minutil Tukiainenile kollane. Läks Tambergile kõrge jalaga sisse.
19:29
Kristjan Remmelkoor: Toomi pall ebaõnnestus täielikult ja jäi madalaks, aga läks siiski Flora õnneks Umarovist mööda.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Umarov pani palli värava eest läbi, aga tema ründepartner Barkov selleni ei ulatanud.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Kamsi nurgalöögile saab Kreger rusika vahele.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Ka Beglarišvili karistuslöögi puhastab Kreger rusikatega. Selles olukorras tehti puurivahi vastu ka viga.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisatakse üks minut.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  See täitus ja Külljastineni vile käis! Avapoolaja järel Flora 1, Trans 0.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Vahetusi pole tehtud, teine poolaeg algas!
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Värav 49. minutil Tukiainen 2:0 Florale!
20:04
Kristjan Remmelkoor:  Sappineni madala lähilöögi Kreger tõrjus, tagasipõrganud palli vajutas Tukiainen tühja võrku.
20:06
Kristjan Remmelkoor: HoiatusJürgenson lõi pärast viga palli ära ja teenis 50. minutil kollase. Järgmise mängu peab ta vahele jätma.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Vahetult enne väravat oli muidu ka Transil hea rünnak. Barkovil oli kastis hea löögikoht, aga ta hakkas veel paremat kohta otsima ja raiskas hoopis rünnaku ära.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  55. minutil lükkab Lepistu Prošinit selga ja Transile penalti!
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Toom tõrjub Nesterovski penalti!
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Nesterovski lõi enda poolt vaadates paremale, Toom tõrjus posti äärest.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus59. minutil kohtumise esimene vahetus: Jürgenson välja, Järvelaid sisse.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Järvelaid teeb täna oma meistriliiga debüüdi.
20:19
Kristjan Remmelkoor: Vahetus64. minutil Flora teine vahetus: Tukiainen välja, Gussev sisse.
20:19
Kristjan Remmelkoor:   Vahetus64. minutil Transi esimene vahetus: Nesterov välja, Jakovlev sisse.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Publikunumbriks öeldi 296.
20:23
Kristjan Remmelkoor: Trans magas maha selle, kuidas Beglarišvili tõstis karistuslöögi kiirelt trahvikasti Allikule, aga Alliku pisut koperdas ja Kreger jõudis pallile vastu. Alliku nõudis ka aktiivselt penaltit, viidates sellele, et Kreger tegi talle vea.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusAllikule läks penaltinõudmise peale ka kollane kaart.
20:26
Külastaja tre kommentaar
Liverpool juhib barca vastu 3-0 Klavan mängib kaitses hästi
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Alliku lööb 73. minutil 15 meetrilt kõrgele taevasse.
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus74. minutil Transi teine vahetus: Barkov välja, Lvov sisse.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Värav75. minutil lööb Nesterovski ühe Transile tagasi!
20:31
Kristjan Remmelkoor: Transi nurgalöök kandis vilja. Toom tõrjus suurepäraselt ühe käega Tambergi löögi, aga seejärel lõi Gussev palli Nesterovski jala pihta ja sealt põrkas see võrku.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusJakovlev sai kollase kaardi.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Umarovil on jälle veri lahti.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Värav81. minutil Gussev ilusa löögiga tagumisse ristnurka 3:1!
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Flora viimane vahetus: Sappinen välja, Riiberg sisse.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus83. minutil Transi viimane vahetus: Plotnikov välja, Mihhailov sisse.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Transil oli kolm nurgalööki järjest. Suured jõud viidi ette ja kolmest esimene oli väga ohtlik, aga väravat ei tulnud ühestki.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Transil oli jälle kaks nurgalööki järjest. Teise jätkutsenderdusest sai Nesterovski peaga löögile, lõi üle.
20:45
Kristjan Remmelkoor: Värav  90+1. minutil lööb Riiberg Kregeri prohmakast 4:1!
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile!
20:49
Kristjan Remmelkoor: 4:1 võit Florale. Arbeiteri käe all on Flora nüüd teeninud neljast mängust neli vähemalt kolmeväravalist võitu.