Pühapäev, 7. august 2016
18:54
Andre Viljamaa:  Tere päevast! Premium liiga 22. voor lõpetatakse Hiiu staadionil, kus Nõmme Kaljul on külas Paide Linnameeskond.
18:56
Andre Viljamaa:  Vaid 19 mängu pidanud Nõmme Kalju on tabelis 41 punktiga neljandal kohal, kuid tõuseks võiduga Florast mööda kolmandaks. Infonetil on liidrina 51 silma ning nemad on Kaljust pidanud kaks mängu rohkem.
18:56
Andre Viljamaa:  Paidele annavad 25 silma tabelis 7. koha, vaid punktiga on neist ees Tartu Tammeka.
18:58
Andre Viljamaa:  Kalju viimane liigamäng suurte euromängude vahel valmistas meeskonnale suure pettumuse, sest Hiiu staadionil ei suudetud 0:0 viigist paremat Pärnu vastu. Täna on vaja kindlasti enamat.
18:59
Andre Viljamaa:  Pall mängus!
19:02
Andre Viljamaa:  Täna on tegu ka üle pika aja kodumaale naasnud Sander Puri debüütmänguga Kalju eest. Juhul, kui ta pingilt mängu üldse sekkub.
19:04
Andre Viljamaa:  Esimesed viis minutit on väga rahulikult kulgenud.
19:08
Andre Viljamaa:  8. minutil mängu seni parim olukord, kui Eino Puri saab karistusala joone tagalt löögile, aga lööb mööda.
19:09
Andre Viljamaa:  Zahovaikol võimalus!
19:10
Andre Viljamaa:  10. minutil sai Zahovaiko ohtlikult kastis löögile, aga Teleš tõrjub.
19:11
Andre Viljamaa:  Zahovaiko andis äärelt karistuslöögi ja olukord kulmineerub nurgalöögiga.
19:11
Andre Viljamaa:  Valikaev klaarib üle küljejoone.
19:12
Andre Viljamaa: Pall püsib ja püsib Kalju poolelt. Nüüd aga teeb Zahovaiko vea ja Kalju saab lõpuks palli.
19:14
Külastaja oo kommentaar
Mis formatsiooniga Paide mängib kui Jevdokimov ja Zahovaiko koos sees on
19:14
Andre Viljamaa:  Hetkel mõlemad ees kahekesi.
19:15
Andre Viljamaa: Kalju tuleb pärast Paide nurgalööki kohe kiirrünnakusse ja teenib omakorda korneri.
19:16
Andre Viljamaa:  Pall tagumisse posti Valikaevi peale, kes palli aga kõrgele õhku suunab ning midagi ohtlikku see ei kujuta.
19:17
Andre Viljamaa:  Subbotin lööb peale ja blokeeritakse see nurgalöögiks.
19:17
Andre Viljamaa:  Sidorenkovi korner klaaritakse peaga. Paide püsib kaitses hästi.
19:19
Andre Viljamaa:  Kalju söödab Paide poolel ja otsib võimalusi.
19:19
Külastaja Roosa panter kommentaar
Fännid ikka laulu ka teevad?
19:19
Andre Viljamaa: Aeg-ajalt ikka. Mõnda aega pole midagi kuulda olnud.
19:19
Andre Viljamaa:  Kaljule taas nurgalöök.
19:20
Andre Viljamaa:  Ja tuli see pall kastist välja. Jevdokimov puhastas,
19:21
Andre Viljamaa: Nüüd oli tõeliselt ohtlik olukord Paide värava all. Oli Mööl, kes värava eest peale sai lüüa, aga paidekad suutsid palli blokeerida. Üks Paide mees lendas lausa ise väravasse, ent Kalju selle eest väravat kirja ei saa.
19:22
Andre Viljamaa:  Paidel omakorda nurgalöök, Rähn lööb mööda.
19:22
Andre Viljamaa:  Mäng on tõsiselt tempokaks muutunud, korralik ülesanne on selle tempoka kaasas püsida.
19:22
Andre Viljamaa:  23. minutit mängitud.
19:28
Andre Viljamaa:  Aleksandr Dmitrijev jätab tänase mängu kaartide tõttu vahele. Enne tänast on ta kõik selle hooaja liigamängus täies pikkuses kaasa teinud.
19:29
Andre Viljamaa:  Wakui sai karistusalas ohtlikult palli ja üritas Purjele jätkata, ent Kütt oli vahel!

19:29
Andre Viljamaa:  Juba Paide rünnakul.
19:30
Andre Viljamaa:  Zahovaiko peaga üle.
19:33
19:34
Andre Viljamaa:  Nurgalöök klaaritakse Jevdokimovi poolt. Wakui saab veel kasti joonelt löögile, aga see blokeeritakse.
19:35
Külastaja P. kommentaar
Aleksandr ei tohigi kummagi meeskonna eest mängida. Altosar ja Pustov saaksid pahaseks
19:38
Andre Viljamaa:  Järjekordne nurgalöök Kaljule.
19:38
Andre Viljamaa:  Taas ei midagi.
19:41
Andre Viljamaa:  Taas Kalju nurgalöök, aga ei midagi ohtlikku. Nurgalöök tekkis aga Quintieri väga ohtlikust pealelöögist.
19:42
Andre Viljamaa:  Poolaja lõpuks on Kalju surve päris tugevaks muutunud.
19:45
Andre Viljamaa:  Poolaeg!
19:45
Andre Viljamaa:  Oli väga tempokas ja huvitav poolaeg, mille lõpus sai Kalju peale juba väga korraliku surve. Paide püsib aga kaitses korralikult ning on seni suutnud hullema ära hoida.
19:50
Külastaja paide kommentaar
Paide fänne ka kohal on? Kui palju umbes
19:50
19:51
Andre Viljamaa:  Mõned sallidega inimesed on, häälekaid fänne pole kuulda olnud.
19:52
Külastaja loh kommentaar
jevdo ja peitre ååred ikkagi , omar 10
20:00
Andre Viljamaa:  Teine poolaeg!
20:00
Andre Viljamaa: Vahetus Vahetus poolajal: Wakui välja, Neemelo sisse.
20:01
Andre Viljamaa: Kohe terav olukord Kalju värava all, Paidele nurgalöök.
20:02
Andre Viljamaa:  Taavi Rähn  sai ka jaole, aga seda edasi suunata siiski ei suutnud.
20:03
Andre Viljamaa:  Purje sai heast kohast löögile, aga lööb täiesti üle ja mööda.
20:06
Andre Viljamaa:  Viimati sai Kalju 90-minutilises mängus võidu kirja alles 10. juulil, kuid 6:1 alistati Rakvere. Vahepeal suudeti küll siiski eurosarjas Maccabi Haifa välja lülitada, kuid nendegagi tehti kaks viiki.
20:08
Andre Viljamaa: Neemelo juba teist rünnakut järjest aktsioonis.
20:09
Andre Viljamaa:  Sidorenkovi tsenderdus blokeeritakse audiks.
20:10
Andre Viljamaa:  Puri on valmis tulema!
20:11
Andre Viljamaa:  Vahetus Sander Puri asendab annab 56. minutil puhkus Quintierile ja mängib üle seitsme aasta taas Premium liigas!
20:11
Andre Viljamaa:  Ka Eino Puri on vennaga koos väljakul. Koos olid nad viimati väljakul 2009. aastal.
20:15
Andre Viljamaa:  Tund on mindud.
20:17
Andre Viljamaa: Vahetus  62. minutil annab Meelis Peitrele puhkust Jasper Uwaegbulam.
20:17
Külastaja junn kommentaar
Suht nüri ja igav!
20:17
Andre Viljamaa:  Teine poolaeg ei ole enam nii kiire olnud kui avapoolaeg.
20:18
Andre Viljamaa: Värav Värav Värav  LÕPUKS!
20:18
Andre Viljamaa:  63. minutil suunab HENRIK PÜRG peaga võrku nurgalöögi!
20:19
Andre Viljamaa:  Enne mängu algust ei olnud kindlasti just kõige tõenäolisem väravalööja.
20:21
Andre Viljamaa: Taas korner Kaljule.
20:21
Andre Viljamaa:  Ugge sai seekord löögile, aga löök mööda.
20:24
Andre Viljamaa: Oi kui ohtlik! Ats Purje saab täiesti vabalt penaltikohalt löögile, aga üle!
20:24
Andre Viljamaa:  Kütt pillas palli maha, aga Purje ei kasuta seda ära.
20:26
Andre Viljamaa: Vahetus  72. minutil Zahovaiko välja ja Varendi asemele.
20:26
Andre Viljamaa:  Enne siiski äärel olnud Jevdokimov liigub tipuründesse, Varendi äärele.
20:28
Külastaja Huviline kommentaar
Kus see Kalju belglane on? Da Silva vist oli?
20:28
Andre Viljamaa:  Tänaseks mänguks teda üles antud ei ole.
20:30
Andre Viljamaa:  Viimati mängis ta 19. juuni Sillamäe vastu.
20:31
Andre Viljamaa:  Nurgalöök Kaljule.
20:31
Andre Viljamaa:  Ei teki sellest midagi.
20:34
Andre Viljamaa: Vahetus  Janar Toomet teeb ruumi Ats Purjele.
20:35
Külastaja mc kommentaar
Ega Frank Liivakust midagi kuulda pole olnud?
20:40
Andre Viljamaa:  85. minut juba tiksub ja Paidel on kiire, aga Kalju ründab.
20:40
Andre Viljamaa:  Vahetus Marten Saarlas annab 86. minutil puhkust Juri Jevdokimovile.
20:41
Andre Viljamaa:  Puril võimalus, aga pall üle!
20:41
Andre Viljamaa:  Selle oleks pidanud ära lööma igal juhul.
20:43
Andre Viljamaa:  Paidele korner. Kas tuleb 1:1?
20:44
Andre Viljamaa:  Pall kastist välja...
20:45
Andre Viljamaa:  Kolm lisaminutit.
20:46
Andre Viljamaa: Paide mängijad nõudsid Kaljule kätt ja endale penaltit. Täpsemalt ei saanudki aru, kas oli see olukord penaltit väärt või mitte.
20:46
Andre Viljamaa:  Nurgalöök Paidele!
20:46
Andre Viljamaa: Värav Värav Värav   VÄRAV!!!!
20:47
Andre Viljamaa:  PAIDE VIIGISTAB!
20:47
Andre Viljamaa:  Hussieny andis nurgalöögi ning Taavi Rähn suunab palli peaga võrku!
20:49
Andre Viljamaa:  Mäng on lõppenud! Uskumatu lõpp mängule, Paide viigistas lisaminutitel, kuigi Kaljul oli mitmeid-mitmeid võimalusi 2:0 lüüa.