Laupäev, 13. august 2016
15:58
Tiit Liblik: Tere ka minu poolt! Toon teieni 23. vooru kohtumise, kus vastamisi lähevad liigatabeli kuues Tartu Tammeka ning seitsmendal tabelireal kulgev Paide Linnameeskond.
16:02
Tiit Liblik: Ja Tammeka pani palli mängu!
16:03
Tiit Liblik: Tristan Koskor pääses juba pealelöögile, kuid enne tõusis abikohtuniku lipp, andmaks märku suluseisust.
16:05
Külastaja ee kommentaar
Huvitav miks Jasper pingil? Pole ruumi põhis?
16:05
Tiit Liblik: HoiatusTuleb 4. minutil esimene kollane, Andre Paju tõmbab maha Lauri Varendi.
16:08
Varendi on Lombi asemel kaitses, ja Peitre Varendi asemel?
16:09
Tiit Liblik: Hetkel nii on, et Varendi on vasakus kaitses ning Peitre äärepoolikus.
16:09
Tiit Liblik: Kristjan Tiiriku esimene võimalus, kui sai kasti söödu ning proovis siseküljega palli võrku suunata, kuid Kert Kütile oli löök suhteliselt kergeks saagiks.
16:12
Tiit Liblik: Zahovaiko liikus palliga kenasti kasti, kus aga mängis löögile Sander Sinilaiu, kelle üritus tabas Tammeka kaitsjat.
16:17
Tiit Liblik: Paide on teeninud küll mitmeid nurgalööke, kuid siiani ei ole suutnud kornerit andev Zahovaiko ühtegi Paide peanuppu kastist üles leida.
16:19
Tiit Liblik: Kornerijärgselt jäi murule pikemaks ajaks lebama Joosep Juha, kuid mees lõpuks tõuseb ning jätkab.
16:20
Tiit Liblik: Sinilaid sai väravale proovida, kuid löök ei anna paugu mõõtu välja ning Karl Johan Pechteri süles pall maandub.
16:21
Tiit Liblik: Samal ajal on ääred omavahel vahetanud Peitre ning Juri Jevdokimov - nüüd siis Peitre paremal, Jevdokimov vasakul.
16:25
Tiit Liblik: Tammeka meestel on raskusi esimese puutega, mitmel juhul kaotatakse suhteliselt lihtsalt pall koduvõistkonnale samas, kui Paide tundub märja väljakuga pisut rohkem sina peal olevat.
16:32
Tiit Liblik: Mäng on üsna võrdselt kulgemas - mõlemad meeskonnad ei suuda selget initsiatiivi haarata, pigem iseloomustab kohtumist kompromissitu võitlus keskväljal.
16:32
Tiit Liblik: Nüüd on Paidel kena võimalus, heast kohast läheb karistuslööki andma Zahovaiko.
16:32
Tiit Liblik: VäravTulebki ära!!
16:34
Tiit Liblik: Slava Zahovaiko terav Karistuslöök lendas otse Pechteri selja taha ning nii on taas löönud Paide elav ründelegend värava tartlastele. 1:0 Paide ees!
16:34
Külastaja nuh kommentaar
Täna olif Paidel perepäev, rahvast rohkem ka?
16:35
Tiit Liblik: Rahvast ei tundu sellevõrra rohkem olevat, kui tavaliselt. Arvestades sellega, et Paides on praegu täielik koerailm ja paralleelselt toimub ka ju Arvamusfestival, on publikumi päris korralikult kogunenud.
16:38
Kui palju umbes? Poolajal saab täpsmad numbrid?
16:38
Tiit Liblik: Ametlikud numbrid tulevad mõnikord umbes teise poolaja keskel, hoian teid kursis.
16:40
Tiit Liblik: Andre Pajul oli tegelikut väga hea võimalus kastis skoori viigistamiseks, kuid veidi ebamugavalt tulnud palli põrutas tartlane seekord üle värava.
16:40
Tänu kena
16:40
Tiit Liblik: Jürgen Lorenz teeb nüüd samast kohast Zahovaikole vea, kust Linnameeskonna vanameister mõned minutid tagasi värava kõmmutas.
16:41
Tiit Liblik: Seekord ei keeranud pall aga piisavalt värava peale ja seekord Tammeka pääseb.
16:43
Tiit Liblik: Zahovaiko on praegu üleplatsimehe tiitlile pretendeerimas - 34-aastane veteran keerutas paremal äärel Tartu kaitsjaid iga ilmakaare suunas enne, kui palli ära söötis.
16:44
Tiit Liblik: Hoiatus43. minutil näidatakse kaarti Martin Kasele tehtud vea eest, patustajaks Silver Grauberg.
16:45
Tiit Liblik: Nüüd eksis Zahovaiko päris pahasti, kui üritas trahvilööki lahti mängida, kuid tabas söötu andes hoopis müüri. Tekkinud kontrarünnakust ei saanud aga Tammeka kahjuks asja.
16:46
Tiit Liblik: Samal ajal on Jasper väljaku kõrval sooja tegemas ning ilmselt tuleb mees juba enne poolaja lõppu väljakule.
16:47
Tiit Liblik: Paju soleeris Tammeka paremal äärel kaunilt kahest Paide mehest mööda, murdes kasti, kuid löök jäi pisut nõrgaks.
16:48
Tiit Liblik: VahetusJa nii on: 45+1. lahkub väljakult longates Jevdokimov, teda asendab Jasper. Loodame, et nüüd vigastustega regulaarselt kempleval Jevdokimovil midagi tõsist lahti pole.
16:49
Tiit Liblik: VäravJA PALL PÕRKAB PAIDE VÄRAVASSE!
16:51
Tiit Liblik: Martin Miller annab palli kasti, mis põrkab üle Kert Küti Paide väravasse. Jälle tuli koll, kus kaugest karistuslöögist ei saa ükski pallile minev mängija nahkkerale jalga peale vaid pall läheb otse väravasse. Pärast viigikolli kõlas ka poolajavile ning Tammeka sai siit värava kirja üsna magusal ajal.
17:05
Tiit Liblik: Ja teine kolmveerandtund läks!
17:07
Tiit Liblik: Tartul oli väga hea võimalus kohe poolaja alguses juhtima minna, kuid kastist ei suudetud peaga palli raamidesse suunata.
17:08
Tiit Liblik: Hoiatus48. minutil teenib Jasper kollase kaardi. Ohtlikust kohast trahvilöök värskemalt alustanud Tammekale.
17:14
Tiit Liblik: Kaspar Paur sai Paide värava lähistelt palli, kuid mõistes, et ise löögile ei saa minna, jättis palli Pajule, kes aga heast kohast mööda vajutas.
17:17
Tiit Liblik: Tammeka on poolaega veidi teravamalt alustanud - mitmel juhul pääsetakse löögile, kuid ei suudeta kuidagi palli hästi tabada. Seni pole Paide suutnud midagi märkimisväärset teisel kolmveerandtunnil korda saata.
17:19
Tiit Liblik: Koskor leidis kena tsenderdusega üles Tammeka ohtlikeima väravalööja ehk Tiiriku, kuid viimast hooaega tegev veteran tabab heast kohast Paide kaitsjat.
17:19
Tiit Liblik: Avaldame ka publikunumbri: 227.
17:22
Tiit Liblik: Andre Paju oli nüüd üks-ühele minemas, kuid Paide kaitsjad suutsid tartlast piisavalt segada, et olukord nurjata.
17:23
Tiit Liblik: Jasper liikus kenasti vasakult äärelt keskele, kust sai ka lööki proovida, kui Pechter oli seekord valvel.
17:23
Külastaja Jaan kommentaar
Kas meie kohtunikud suluseisu on üldse suutelised kindlaks tegema?
17:25
Mis nad sealt äärtel üldse lippavad?
17:26
Tiit Liblik: Zahovaiko keeras nüüd trahvikastis parema jala peale, kuid löögihetkel eksinternatsionaal libastub ning üritus vuhiseb Tartu väravast mööda.
17:27
Tiit Liblik: Kevin Anderson küsib vahetust ning seda mees ka saab. Vaatame, kelle lükkab Indrek Koser mängu.
17:27
Tiit Liblik: Väljakule tulekuks seab end valmis Sander Kapper.
17:29
Tiit Liblik: Vahetus69. minutil kohtumise teine sunnitud vahetus ka tuleb: Kapper väljakule, Anderson ravile.
17:31
Tiit Liblik: Nüüd on Sander Kase murul lebamas, saab ka tohtrilt paar julgustussõna.
17:33
Tiit Liblik: Nüüd kutsuti soojenduselt tagasi Marten Saarlas.
17:34
Tiit Liblik: VäravSlava teine!!
17:35
Tiit Liblik: Kauni kombinatsiooni tulemusel annab Jasper vasakult äärelt söödu Zahovaikole, kes siseküljega palli võrku lükkab. 2:1 Paidele!
17:38
Tiit Liblik: Zahovaikol oli nüüd suurepärane võimalus ka kübaratrikk enda nimele saada, kuid seekord keerab palluri löök ristnurgast napilt üle!
17:38
Tiit Liblik: Vahetus76. minutil lahkus väljakult Meelis Peitre, tema asemele varemmainitud Saarlas.
17:39
Tiit Liblik: Värav3:1!!
17:40
Tiit Liblik: Zahovaiko kornerist saab peaga löögile vahetusest sekkunud Saarlas, kes suunab palli kenasti vasaku posti kõrvale. Nüüd on vist Paide eest ära minemas.

17:40
Külastaja tere tartust kommentaar
no kurat,olgem ausad,ei oska ikka tammeka mängida.kes vanem mees,ehk tuletab meelde,kuna tartu sai medaljooni viimat?teine linn,rahvast oleks nigu,sepa said ka,eks seda ole uuel aastal näha.no pole asja neist,need kobad ei loe,mis hooaja alguses tulid
17:43
Tiit Liblik: Eemaldamine 83. minutil teenib Sander Sinilaid teise kollase ja Paide jääb kümnekesi!
17:45
Tiit Liblik: Vahetus85. minutil tuleb väljakule Mark Oliver Roosnupp, puhkama pääseb egiptlane Omar El Hussieny.
17:45
Kulikovi vile on ikka kohutav
17:46
Tiit Liblik: Zahovaiko ei saa kuidagi oma kolmandat löödud, Pechter proovib veel Tammekal elu sees hoida.
17:46
kes on kohutav,see on tammeka,mittekohtu----nik
17:48
Tiit Liblik: Paide on ühe mehega vähemuses, aga ikka on ohtlikumad, kui tartlased. Teravusi loovad nii väravaautor Saarlas kui ka vahetusest sekkunud Roosnupp.
17:48
Ma pidasin seda punast kaardi silmas
17:49
Tiit Liblik: Vahepeal annan teada ka, et Martin Kupper paneb kettaheite lõppvõistluse viimasel katsel 66.58, mis tõstab mehe hetkel hõbemedalile!
17:50
Tiit Liblik: 3 lisaminutit on Tartule armuaega antud.
17:53
Tiit Liblik: Roosnupul on veel mängu lõpus võimalik oma nime taha üks värav saada, kuid noor talent lööb palli küljevõrku. Tammeka väravat siit aga ei paista tulevat.
17:54
Tiit Liblik: Ja ongi kohtumise lõpuvile kõlanud ning Paide võtab siit teenitud võidu Tammeka üle, millega tõustakse tartlastest ka Premium liiga tabelis ette! Tänan kaasa rääkimast.