Esmaspäev, 15. august 2016
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust! Peagi on algamas Nõmme Kalju ja Narva Transi kohtumine!
18:58
Külastaja realist kommentaar
Kas Soccerneti reporterid vaatavad Hiiul mänge ka säästutribüünilt?
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Reporterid vaatavad ikka pressitribüünilt.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Kalju pani palli mängu.
19:02
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Dmitrijev võtab juba 3. minutil kollase kaardi, võttes seljatagant kontrarünnakule jooksnud narvalase maha.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Transi esimese nurgalöögi järel lõpeb olukord suluseisuga.
19:03
Külastaja junn kommentaar
Mis rahvus Kregeril passis on? On äkki setu?
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Suluseisuga lõpeb ka Kalju rünnak 5. minutil.
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Kregeril on igatahes kodakondsus Vene.
19:07
Külastaja Jass kommentaar
Rahvus - hiinlase vend pidavat olema. Postimehe ülekanne taas tuttavlikult jõnksuline. Edu vutimeestele!
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Purje tegi Transi mängijate vahel slaalomit, aga tema löök blokeeritti. Kalju esimene nurgalöök klaariti peaga.
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Kregeri pika väljalöögi järel saab Transi tipuründaja Barkov 11. minutil kasti joonelt tulistada ja lööb napilt üle!
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Valikajevi kauglöök 15. minutil lendab üle aia metsa.
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev tsenderdas hästi karistuslöögi kasti, Tamberg ei ulatanud napilt jalga vahele panema.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijevi kauglöögi 18. minutil Kreger püüab probleemideta.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Kreger lööb käest pika palli üle teise otsajoone.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Enamasti käib mäng Transi väljakupoolel, kuid nõmmekate jaoks on seal liiga tihe, et läbi murda. Minut tagasi jäi küll Trans väikese surve alla, nii et suutis viimasel hetkel mõne tsenderduse klaarida.
19:27
Kristjan Remmelkoor: 28. minut. Plotnikov virutab 40 meetrilt nii hästi, et Teleš tõrjub raskustega üle lati.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev vabanes hästi karistusala vasakusse äärde ja sai sinna palli, kuid ei suutnud söötu anda, vaid lasi palli hoopis endast üle otsajoone.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Plotnikov võtab osavalt oma karistusalas Purje jalalt palli ära.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Transil on vasturünnakutel väga palju ruumi, aga pole suutnud seda seni ära kasutada.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus38. minutil kollane kaart Sidorenkovile, kes võtab keskväljal kontrarünnakut algatanud Barkovi maha.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  41. minut. Subbotini terava nurga alt sooritatud tugeva löögi tõrjub Kreger esinurgast.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  42. minutil on Sidorenkovi nurgalöök väga ohtlik. Valikajev saab esipostist peaga löögile, Kreger on raskustes, aga saab palli kätte.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi kaart tähendas seda, et järgmise mängu (kodus Tammeka vastu) peab ta vahele jätma.
19:43
Külastaja WM kommentaar
Kas Reginald on kaartidega väljas või vigastus?
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Tarajev lõpetab 45 minuti täitudes avapoolaja! Seis on 0:0.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Reginald kaartidega väljas ei ole. Ilmselt on tal siis vigastus.
19:57
Kristjan Remmelkoor:  Trans on juba siseruumidest tagasi väljakule tulnud ja nüüd tuleb ka Kalju.
19:58
Üldiselt Kaljuga sel aastal sama lugu, mis ka eelmistel. Pärast edukaid Euro-mänge kaob motivatsioon ära ja ei saada enam oma mängu käima. Viimaste mängude põhjal olen üsna kindel juba, et Kalju peab sel aastal neljanda kohaga leppima...
19:59
Kristjan Remmelkoor:  Trans lükkas teise poolaja käima.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  46. minutil mängib Umarov vasakul äärel kaks nõmmekat üle ja teeb hea löögi, mis lendab napilt tagumisest ristnurgast üle!
20:00
Külastaja punn kommentaar
trans on viigimeister... vahet pole kas vastas on esimene või viimane
20:02
Kristjan Remmelkoor:  Tamberg lööb Valikajevi tsenderduse Purje nina eest üle otsajoone.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  VäravPurje viib 51. minutil Kalju pealöögiga juhtima!
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Sander Puri andis vasakult äärelt tsenderduse ja Purje suunas alla nurka.
20:07
Külastaja heh kommentaar
see on nii armas vaatepilt kui Purje keskel ja Purid kõrval on :D tõeline perekond :D
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Valikajev murrab 56. minutil keskelt läbi, kuid lööb mööda.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Plotnikov proovib juba kolmandat korda täna kauglööki, kuid Teleši jaoks muutuvad tema löögid järjest ohutumateks.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Teleš klaarib Jakovlevi nurgalöögi rusikatega, aga tema rusikaid saab lisaks pallile tunda ka Tamberg, kes vajab arstiabi.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Sander Puri proovib peaaegu Van Basteni lööki teha, see jääb ebatäpseks.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Milline võimalus 61. minutil Kaljul! Subbotin söötis Valikajevile, kes tõstis palli ühe puutega kaitseliini taha, seal pettis Purje Kregeri pikali ja söötis Subbotinile löögi peale, Subbotini löök lendas aga üle!
20:17
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVahetus nii Transil kui ka Kaljul. 62. minutil Lvov välja, Dzurajev sisse; 63. minutil Subbotin välja, Toomet sisse.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Kalju nurgalöök oli väga ohtlik, Pürgi pealöök jäi siiski ebatäpseks.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Värav67. minutil lööb Toomet 2:0! Mees jõudis väljakul olla vaid neli minutit! Madala söödu andis talle Purje ja ta virutas palli tagumise posti lähistele.
20:24
Külastaja Talupoeg kommentaar
Trans ära vajunud?
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Trans üritab, aga Kalju jätab neile oma poolel vähem ruumi kui 0:0 seisul.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus73. minutil Transi teine vahetus: Škinjov välja, Mihhailov sisse.
20:27
Külastaja oll kommentaar
Toomet on vist oma aktsiaid kõvasti tõstnud? Enne ei jäänud klubidesse püsima ja nühkis palju pinki.
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus74. minutil Kalju teine vahetus: Sander Puri välja, Quintieri sisse.
20:28
Kristjan Remmelkoor: Staadionil hõigati publikunumbriks tribüünil 168 ja säästusektoris 22.
20:29
Mis see säästusektor on?
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Ala Hiiu staadioni aia taga, kust näeb tasuta mängu.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev teenis otsajoone juurest karistuslöögi, kui Mööl teda kätega hoidis, aga tema karistuslöögi klaaris peaga Dmitrijev.
20:30
Selge tänan.
20:31
Külastaja Subtroopiline perseiid kommentaar
Toomet näitab Roobale, miks Rooba on lihtsalt halb treener. Paides ei saa peale, aga Kaljus kõlbab ja euroopas lööb. Super, Meelis. Super.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus80. minutil Transi viimane vahetus: Jakovlev välja, Tunjov sisse.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  81. minutil lööb Ugge peaga Sidorenkovi nurgalöögi latti!
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus81. minutil Kalju viimane vahetus: Purje välja, Neemelo sisse.
20:35
Mõemad otsivad? Maru vaikseks jaanud
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Hetkel otsib rohkem Kalju oma kolmandat väravat. Teisel poolajal on Kalju selgelt parem olnud.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  84. minutil Toomet paremalt tsenderdab ja Quintieri lööb tagumise posti juurest pealöögi lähedalt üle värava!
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev tuli tribüünile mängu lõppu vaatama.
20:44
vile on ikka terve mäng paras nali olnud :D
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Trans ei tundu ammu eriti uskuvat, et võib veel mängu tagasi tulla.