jälle postimehes probleem!!!
17:58
Andre Viljamaa: Tere! Premium liigas toimub täna neli kohtumist!
17:59
Andre Viljamaa:  Kõigist neljast kohtumisest saate lugeda siit ka LIVE-kommentaare ning mina teen otsa lahti Pärnu Linnameeskonna ja FC Infoneti kohtumisega.
17:59
Andre Viljamaa:  Pärnu Linnameeskond: Kristjan Tamme, Martin Mägi, Karl Palatu, Magnus Villota, Jako Kanter, Marco Lukka, Toomas Pent,  Rauno Tutk, Kristen Saarts, Greger Könninge, Tõnis Vihmoja.

Varus: Henrik Vainu, Joosep Sarapuu, Martin Vunk, Henri Hanson, Raido Leokin, Rando Leokin, Kristjan Lenk.

FC Infonet: Matvei Igonen, Andrei Kalimullin, Vladimir Avilov, Draman Haminu, Aleksandr Volodin, Jevgeni Harin, Denis Vnkov, Sergei Mošnikov, Artur Rättel, Dmitri Kruglov, Roman Sobtšenko.
Varus: Mihhail Lavrentjev, Vladimir Voskoboinikov, Aleksandr Kulinitš, Eduard Golovljov, Pavel Dõmov, Vadim Šalabai.

18:01
Andre Viljamaa: Mäng algas!
18:01
Andre Viljamaa: .
18:02
Andre Viljamaa:  Pärnul oli 25. sekundil karistuslöök, aga pall lüüakse kastist minema.
18:04
Andre Viljamaa:  Tänavu on siis Infonet Pärnu vastu ühe mängu 3:1 võitnud ning teises leppima 0:0 viigiga.
18:05
Andre Viljamaa:  Infonet on nüüd initsiatiivi haaranud.
18:08
Andre Viljamaa:  Pealtvaatajaid väga palju ei paista olevat. Samas on ka ilm üsna sügiseseks kiskunud.
18:09
Andre Viljamaa:  1:0 Infonet!
18:10
Andre Viljamaa:  Draman Haminu sai karistusalast välja põrganud palli joone tagant lüüa ja lajatas alla nurka!
18:10
Külastaja WM kommentaar
Võimalik, et minu lehitseja häda, aga kuna selle tabeli siia kopeerisid (väga tervitatav iseenesest!), siis see lõi teil chati liiga laiaks ja pikemad tekstid ei jookse enam teisele reale üle. Kui teil seal koodinäppija käepärast on, siis seadistage max laius üle või julmem variant artiklile nö. restart teha ja enne seda tabel maha võtta siit.
18:10
Andre Viljamaa: Tänud teatamast! Võtsin tabeli maha.
18:13
Andre Viljamaa:  Oi-oi kui halb valesööt Pärnult ning Infonet saab ohtlikust kohast karistuslöögi.
18:13
Andre Viljamaa:  Hoiatus  Toomas Pent
18:13
Andre Viljamaa:  Karistusala kaare seest karistuslöök.
18:14
Andre Viljamaa:  Värav Olemas!
18:15
Andre Viljamaa:  Värav Dmitri Kruglov seda karistuslööki toimetama asus ning saatis selle värava alumisse nurka. Kõik algas pärnakate ikka päris valusa valesööduga. Vähemalt tagajärg on väga valus.
18:17
Andre Viljamaa:  Vnukov sai ohtlikust kohast löögile, aga pärnakas blokeerib.
18:22
Andre Viljamaa:  20 minutit joostud, üsna rahulikus tempos on mäng kulgemas. Infonetil kiiret ei ole ja Pärnu ei paista hetkel lihtsalt midagi suutvat,
18:23
Andre Viljamaa:  Mäletatavasti selle sama rannastaadioni avamängus alistas Pärnu Levadia 1:0.
18:24
Andre Viljamaa: Kolmas korner Infonetile.
18:24
Andre Viljamaa:  Klaaritakse peaga.
18:25
Andre Viljamaa: Igonen hüüdis, et tahab ka palli. On ka põhjust, sest seni pole tal midagi teha olnud.
18:28
Andre Viljamaa:  Sobtšsenko sai täiesti vabalt tsenderdada, aga pall läheb Harinile selja taha.
18:28
Andre Viljamaa:  Pärnu sai karistuslöögi, ent Igonen püüab tsenderduse.
18:30
Andre Viljamaa:  Pärnu sai taas karistuslöögi, aga ei midagi.
18:30
Miks Vosko täna pingil Infonetil?
18:31
Andre Viljamaa:  Küllap rotatsiooni korras, pole vigastusest küll teadlik.
18:33
Andre Viljamaa:  Voskoboinikov teeb juba sooja.
18:35
Andre Viljamaa:  Vnukov sai karistusalajoone tagant löögile, ent löök läheb kõrgelt üle.
18:35
Andre Viljamaa:  Aga saavad Infoneti mehed ikka üsna külma rahuga Pärnu karistusala lähedal söötu lükata ja peale lüüa.
18:37
Andre Viljamaa:  Kiirrünnak Infonetil, aga Harin võttis kõik enda peale ja lõpuks pealelöök ebaõnnestub. Sobtšenko oli kõrval vaba.
18:38
Andre Viljamaa: Harin saadab palli nüüd ka võrku, aga oli kaugel liini taga ja suluseisus.
18:39
Andre Viljamaa:  Latt!
18:40
Andre Viljamaa:  Harin oli lõpuks määrustepärasele väravale lähedal, aga lööb latti.
18:41
Külastaja ee kommentaar
Kaua Appiah väljas?
18:42
Andre Viljamaa:  Ei oska öelda täpset vigastuspausi pikkust, aga vabalt võib hooaeg läbi olla. Vigastas ikka tõsiselt põlve.
18:42
Külastaja Talupoeg kommentaar
Pärnu ei saa kohe üldse end käima ?
18:42
Andre Viljamaa:  Ei meenu küll ühtki helget hetke Pärnu poolt.
18:43
Andre Viljamaa: No jälle kaotab Pärnu oma kasti juures palli...
18:44
Andre Viljamaa:  Villota hakkas vastasest mööda triblama ja kaotab palli. Keegi Infoneti mängijatest lõi kohe ka peale, aga mööda.
18:44
Andre Viljamaa:  Infonetile karistusala külje kõrval karistuslöök.
18:45
Andre Viljamaa:  Lüüakse pall kastist välja ja Pärnu sai üsna ohtlikult kontrasse, aga Saartsile antud sööt oli ebatäpne.
18:46
Andre Viljamaa: Poolaeg! Lisaminuteid kohtunik ei lisanud, vilistas isegi kaks sekundit enne ära.
18:47
Andre Viljamaa: Infonet läheb pausile 2:0 eduseisus ning mängupilt on ka selgelt nende kasuks.
18:57
Külastaja JK kommentaar
Pärnu on ikka kohutavalt ebastabiilne sats. Ühel päeval röövib Levadelt-Kaljudelt , teisel ei suuda viie põhimeheta Infonetile ühtegi olukorda tekitada.
18:57
Külastaja realist kommentaar
Kuidas ilm Pärnus, Rakveres ja Paides
18:58
Andre Viljamaa:  Pärnus enne mängu sadas, mänguks aga paranes ja kohtumise ajal tuli lõpuks vaikselt päikegi välja.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust! Vahendan täna Rakvere Tarva ja Tallinna Flora mängu sündmusi.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Rakveres on +14 ja pilves vihmane ilm.
19:00
Meinhard Pulk: Tere ka minu poolt! Mina hoian silma peal Paide - Sillamäe mängul.
19:00
Kristjan Remmelkoor: Flora pani palli mängu.
19:01
Andre Viljamaa:  Teine poolaeg suvepealinnas!
19:01
Meinhard Pulk:  Sillamäe pani umbes 40 pealtvaataja ees palli mängu.
19:01
Andre Viljamaa:  Vahetus Vahetus poolajal Infonetil: Jako Kanter välja, Martin Vunk sisse.
19:02
Andre Viljamaa: Pärnus on taevaluugid taas lahti keeratud.
19:04
Meinhard Pulk:  Ka Paides on päris kole ilm. Vihmasadu on päris tugev.
19:04
Andre Viljamaa:  Kruglovilt hea tsenderdus, aga Harin lööb peaga üle lati.
19:05
Andre Viljamaa:  Pärnule nurgalöök.
19:05
Andre Viljamaa:  Hea pall, aga keegi ei saa sellele pihta.
19:05
Meinhard Pulk:  Väga ohtlik olukord juba Sillamäel. Aidara kasti tagant napilt mööda.
19:06
Kristjan Remmelkoor: Tarvas kolis kohe oma väljakupoolele ja Flora hakkas palliga tegutsema. 5. minutil olid Saliste tsenderdus ja Beglarišvili nurgalöök ohtlikud, aga seni pole veel värava peale palli löödud.
19:06
Andre Viljamaa: Värav 3:0 Infonet!
19:07
Andre Viljamaa:  Mošnikov tuli kasti ja lõi peale, ent Tamme tõrjub palli täpselt Harini jalale, kes lükkab palli võrku.
19:07
Meinhard Pulk: Värav Sillamäe ees!
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Värav 7. minutil viib Tukiainen Flora juhtima! Saliste andis vasakult madala söödu kasti ja Tukiainen lükkas palli tagumise posti juurde!
19:08
Meinhard Pulk: Kütt Volkovi tsenderdusele ei ulata ning Aidara lükkab peaga palli tühja väravasse!
19:09
Andre Viljamaa:  Vahetus Vladimir Voskoboinikov vahetab 53. minutil värske väravaautori Jevgeni Harini.
19:10
Meinhard Pulk:  Kütt päästab nüüd! Hea tõste kaitsjate taha ning Kabajev ei suuda üks-üks olukorras Paide väravavahti üle mängida.
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Värav10. minutil Flora 2:0 ees! Beglarišvili tõstis palli karistusalasse, Sappinen võttis selle vastu ja virutas posti äärde!
19:11
Meinhard Pulk:  Ja nüüd Paidel võimalus!
19:11
Meinhard Pulk:  Zahovaiko kastist mööda
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Tarvas oli enne teist väravat terve meeskonnaga praktiliselt kasti joonele surutud, aga ka seal ei suutnud nad külalisi takistada.
19:11
Andre Viljamaa: Vahepeal suutis Sergei Mošnikov palli üle värava lüüa, kuigi oli penaltipunktil täiesti vaba.
19:12
Eks see turvas saab mingi 5:0 pluss paki
19:13
Meinhard Pulk:  Aidara lööb tsenderduse järel palli taas väravasse, kuid kohtunik vilistab suluseisu!
19:13
Tegelikult poleks osanud oodata, et selliseks peksupoisiks premium liigas rakvere turvas osutub.
19:15
Meinhard Pulk: Sillamäe jätkab domineerimist, aga ka Paidel on päris mitu võimalust mängu alguses olnud.
19:17
Andre Viljamaa: Vahetus Aleksandr Kulinitš sisse ja Vladimir Avilov välja 60. minutil.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Värav19. minutl lööb Tukiainen 3:0 Florale! Sappinen mängis Flora neljanda nurgalöögi lühidalt lahti, Beglarišvili tsenderdas karistusalasse ja Tukiainen saatis peaga palli väravasse!
19:19
Esiliiga keskmik ongi preemiumis peksupoiss. Kas täna tuleb hooaja põhi?
19:19
Andre Viljamaa:  Vihmoja sai karistusala palli, ent ei saa Infoneti kaitsjast mööda.
19:20
Meinhard Pulk: Tuttav stsenaarium ehk äärelt riputatakse pall taha posti, kuid Aidara ei saa seekord pallile pihta.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Aunapuu tegi oma karistusala lähistel Beglarišvilile vea, Sappineni karistuslöök tabas müüris seisnud Kaldi pead.
19:23
Meinhard Pulk: Sillamäe proovib täna eriti agaralt kiirrünnakutel pikemalt mõtlemata pika palliga Kabajevit leida ning Paide kaitsjatel on venelasega juba mitmel korral suured raskused olnud.
19:25
Andre Viljamaa: Vahetus 65. minutil tuli Henri Hanson pärnakate poolelt Kristen Saartsi asemele.
19:26
Andre Viljamaa:  Pinge on Pärnus kadunud. Infonet domineerib ja nagu üritaks, aga ei midagi erilist.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus27. minutil Flora esimene vahetus: Beglarišvili välja, Frolov sisse. Mingit vigastust ei paista grusiinil olevat, sest jooksis reipal sammul platsilt ära.
19:29
Andre Viljamaa:  Igonen sai veidi sooja teha ja tsenderduse püüda.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  30. minutil Tarva seni parim rünnak - Kald andis paremalt äärelt madala tsenderduse, Sepp lõi üle värava.
19:30
Meinhard Pulk: Värav  Elhussieny 1:1!
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Esimesed 20 minutit ainult kaitsnud Tarvas on viimasel ajal juba mõningaid rünnakuid teinud ja standardolukordi teeninud.
19:31
Meinhard Pulk: Lilanderi ja Zahovaiko eeltöö järel pääseb egiptlane Starodubtseviga silmitsi ning realiseerib kindlalt!
19:31
Andre Viljamaa:  Värav 74. minutil Sergei Mošnikov. Haminu leiab sööduga karistusalas Mošnikovi, kes saadab palli väravasse. Üsna õnnega pooleks, sest Tamme sai käe vahele. Aga no Mošnikov oli nii vaba, kui olla saab.
19:34
El Hussienyle 10. värav Eestis
19:34
Andre Viljamaa:  Vahetus Pärnu teeb 78. minutil viimase vahetuse, kui Rando Leokin tuleb Greger Könninge asemele.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Tukiainen on hetkel tõusnud meistriliiga väravaküttide edetabeli ainuliidriks. Tal on nüüd koos 13 tabamust.
19:36
Külastaja s või s kommentaar
kas Flora teise lõi Sappinen, nagu siin kirjutatakse või Saliste nagu EJL väidab?
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Siin on ka ära muudetud Salisteks.
19:36
Meinhard Pulk:  Paides on mäng viigivärava kulgenud enamasti keskväljal ning kumbki meeskond erilisi võimalusi pole suutnud tekitada.
19:38
Andre Viljamaa:  Vladimir "Zlatan" Voskoboinikov läks kääre lööma ja olukord päädib nurgalöögiga.
19:39
Andre Viljamaa:  Värav Nüüd lööb ikka Voskoboinikov ära ka. Mees saab nurgalöögiolukorras väravaesises segaduses jalaga löögile ja teeb 82. minutil seisuks 5:0.
19:39
Järgmine hooaeg Tukiainenit vist Floras siis enam ei näe, kui niimoodi väravaid lööb.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Kald lõi kontrarünnakul Aunapuu söödu järel üle värava.
19:42
Meinhard Pulk:  Lavecchia teeb äärel head tööd, riputab palli tagumisse posti, kuid Volkov peaga napilt ei ulatu!
19:42
Andre Viljamaa:  87. minut, Infonet juhib 5:0 ja kõik mängijad on Pärnu väljakupoolel.
19:44
Meinhard Pulk:  Hoiatus43. minutil esimene kaart Lavecchiale.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Larin andis oma karistusalas jõuliselt Tukiainenile keha. Soomlane kukkus, aga penaltit ei antud.
19:46
Andre Viljamaa:  Üks lisaminut.
19:46
Meinhard Pulk:  Paides kaks lisaminutit.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  45+2 minutit on täis ja avapoolaeg lõppenud seisuga Tarvas 0:3 Flora.
19:47
Andre Viljamaa:  Mäng on lõppenud! Infonet võidab võõrsil Pärnut 5:0. Absoluutne ülekaal. Kohe-kohe on valmis ka mängu ülevaade.
19:49
Meinhard Pulk:  Poolaeg Paides. 1:1
19:50
Külastaja must manner kommentaar
korralik Aafrika päev - väravad Dramanilt, Aidaralt ja El Hussienylt :)
19:51
Külastaja Tundmatu kommentaar
Kes see subjektiivne kommentaator on Paide vs Sillamäe mängus? Võiks natuke tuure maha võtta. Iga kord kui Paide üle poole väljaku saab on juba kisa lahti.
19:51
Meinhard Pulk:  Üks on Siim Kera. Tema kaaslase nime ei oska öelda.
19:52
Meinhard Pulk:  Paides on ametlikuks pealtvaatajate numbriks 86.
19:57
Kristjan Remmelkoor:  Kordusest vaadates ikkagi tundus, et Saliste ei olnud Flora teise värava autoriks :)
19:59
Kristjan Remmelkoor:  Ikkagi Sappinen oli.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Tarvas lükkas teise poolaja käima.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVaheajal on Flora vahetanud Sappineni välja ja Riibergi sisse.
20:05
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas ja juba oli pall Paide väravas! Paponovi kauglöögi puterdas Kütt otse tühja värava ees (kuid suluseisus) olnud La Vecchia jalale.
20:06
Kristjan Remmelkoor: Rakveres on pealtvaatajaid 163.
20:07
Tiit Liblik: Mäng on Taaralinnas alanud otsivalt, Levadia laseb Tartul oma poolel palli lükata kuid, tartlaste kõrgemale tulles pannakse press peale ja sööt omakorda kiirelt käima.
20:08
Tiit Liblik: Rimo Hunt kerkis nurgalöögi kasti jõudes kõige kõrgemale, kuid paneb peaga palli kõrge kaarega üle.
20:08
Meinhard Pulk:  Dudarev lendab Peitrele jalga, Paide mängija jääb püsti, kuid kodumeeskond saab veidi lähedamalt, kui 20 meetri pealt karistuslöögi! Päris ohtlik
20:08
Tiit Liblik: Tammekale ohtlikust kohast karistuslöök, Tabi Manga teeb Kristjan Tiirkule kasti lähedal vea.
20:09
Meinhard Pulk: Zaho lööb raami, Starodubtsevil õnnestub tõrjuda. Ei olnud väga raske löök väravavahile.
20:09
Tiit Liblik: Tiiriku löök keerab meeter-kaks üle värava, sealt oleks võinud paremini lüüa.
20:11
Tiit Liblik: Nüüd teeb Sander Kapper omalt poolt Gandole vasakul äärel vea. On oodata palli trahvikasti.
20:11
Meinhard Pulk: Paponov keerutab jälle päris kenasti keskväljal, kuid madal löök 20 pealt läheb liialt keskele.
20:11
Külastaja punn kommentaar
rakvere väljak on täielik karjamaa. jooni jätkuvalt ei ole juba mitu mängu ja täna lisaks veel muru ka niitmata... täielik huumor on see tarvas, hulem kui jõhvi lokomotiiv
20:11
Tiit Liblik: Hoiatus 11. minutil teenib Kevin Kauber kohtumise esimese hoiatuskaardi, võttes Tammeka kiirrünnaku koos Tiirikuga maha.
20:12
Meinhard Pulk:  Paide veidi pikema rünnaku järel lööb Novopašin kasti tagant üle.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus57. minutil Tarva esimene vahetus: lonkav Kaarel Saar välja, Kaasik sisse.
20:13
Teine kommentaator on Priit Värk, Paide endine linnapea.
20:14
Meinhard Pulk:  Värav Sillamäe surub palli jõuga väravasse! Vormistajaks Aidara!
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus59. minutil Flora viimane vahetus: Ainsalu välja, Poom sisse.
20:15
Meinhard Pulk:  55. minut ja Paponov konksutab viiekastis. Lõpuks põrkub pall Kütist/Paide kaitsjatest tagapostis seisnud Aidara jalale, kes paarilt meetrilt palli tühja kõmmutab.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Markus Poomi jaoks on tegemist meistriliiga debüüdiga.
20:17
Meinhard Pulk:  Volkovilt tsenderdus ning Kabajevi hea pealöök läheb napilt tagapostist mööda.
20:18
Tiit Liblik: Tammeka annab väga kergelt palle ära, mängides ilma sööduvõimalusi otsimata pikka, kuhu ühtegi sinisärki liikumas pole.
20:18
Meinhard Pulk: Vahetus  56. minut Sillamäe esimene vahetus. Malov sisse, Solovjovs välja.
20:19
Meinhard Pulk:  59. minutil vahetab ka Paide. Roosnupp sisse, Saarlas välja.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus65. minutil püüab Aland palli väljaspool karistusala, mille joont näha ei ole, ja saab kollase kaardi.
20:21
Meinhard Pulk:  Zahovaiko konksutab ja keerutab taas hiilgavalt, kuid löök kasti tagant läheb siiski üle.
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Sepa karistuslöögi blokeeris Riiberg, kes küll üheksa meetri kaugusel ei olnud.
20:23
Meinhard Pulk: Paide on päris oluliselt viimase viie minuti jooksul aktiviseerinud.
20:23
Tiit Liblik: Tammekale taas kasti lähedalt trahvilöök.
20:23
Kristjan Remmelkoor: Värav  Tarval karistuslöögi järel ka kaks nurgalöögi järjest ning neist teise lööb Larin peaga alla nurka! 1:3!
20:23
Tiit Liblik: Värav1:0!!!!! LORENZ!!!!!
20:24
Kristjan Remmelkoor:  68. minutil ühe värava tagasi löönud Tarval ka minut hiljem supervõimalus, aga Sepp virutab üle värava!
20:24
Tiit Liblik: Mõnusalt terav pall Tiirikult kasti ning Lorenz trügib Levadia meestest läbi ning paneb peanupu vastu. Tasuks 1:0 koduvõistkonnale!
20:24
Kas tõesti Levadia saab jälle kaotuse?
20:24
Külastaja R. kommentaar
Kas Rakveres ikka jooned on maas? Telepildist vaadates ei paista küll jooni :D
20:25
Rakveres 3 minutit tagasi florakas viskas auti kaamera poolses ääres sisemise joone moodi asja tagant... nüüd florakas triblas välimise joone peal.... huvitav millist joone laadset toodet äärekohtunik valvab?
20:25
Külastaja Henri kommentaar
Ebareaalne, et sellise väljaku peal üldse mängida lubatakse...ja siis jagatakse sellises olukorras kollaseid, julge kohtunik, kes sellisel väljakul penalteid annab.
20:25
nurgalipp tundub olevat välimise joonelaadse asja jäärgi rihitud, järelikult florakas viskas auti pool meetrit väljakult
20:25
Külastaja To mc kommentaar
Rahu, alles 25 mänguminut ;)
20:25
Küsimus. Kas väljakule kehtestatud nõuetes ei ole kirjas, et jooned peavad olema selgelt eristatavad?
20:26
Meinhard Pulk: Värav Milline värav La Vecchialt!
20:27
Tiit Liblik: Raudsepp saab nüüd mitu korda Tammeka kasti tsenderdatud, kuid ülikoolilinna kaitsemehed tegid head tööd ning hoidsid kasti puhtana.
20:27
Meinhard Pulk:  68. minutil 25-30 meetrilt kaarlöök tahanurka ning itaallase esimene värav Meistriliigas!
20:27
Kristjan Remmelkoor: VäravTäna kaptenipaela kandev Jürgenson lööb 71. minutil Florale 4:1! Riiberg söötis Frolovile, Frolov tõstis palli üle Susi ja Jürgenson koksas selle meetri pealt tühja võrku!
20:28
Külastaja Jaan kommentaar
Ju Rakveres need nõuded ei kehti: peaasi et mängida saab
20:29
Miks istuvad Kobzar ja Mirantšuk pingil???
20:29
Kelle peal kärises Flora pealt? kas nr 22?
20:30
Meinhard Pulk: Vahetus 71. minut ja üks mängu kangelasi La Vecchia välja, Daniil Mironov asemele.
20:30
Tiit Liblik: Antonov saab 25 meetrilt peale proovida, kuid nahkkera vuhiseb meetri võrra postist mööda. Ilmastikutingimused soosivad aga kauglööke.
20:31
Meinhard Pulk:  Vahetus72. minutil vahetab Johannes Kukebal Peitre välja.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus76. minutil Tarva viimane vahetus: Münter välja, Vard sisse.
20:32
Meinhard Pulk:  Kukebalil suurepärane löök 74. minutil läheb latti!
20:34
Meinhard Pulk:  Hoiatus 75. Lauri Varendile
20:35
Tiit Liblik: Tammeka aga tuleb taas. Kornerite sadu Levadia kastis, kus Tiiriku kasti toimetatud pallid külvavad pealinlaste liinides paksu pahandust.
20:35
Millal Hunt viimati liigas värava lõi?
20:36
Tiit Liblik: Hunt pani viimati 19. juunil Paidele kaks tükki.
20:36
Meinhard Pulk:  Hoiatus77. Zahovaiko saab ka kaardi.
20:38
Külastaja Sedor kommentaar
Tammeka fännid pidi lõpparve tegema, aga ülltavalt hästi kuulen neid
20:38
Minu meelest peaks ikka ründaja igas mängus vähemalt ühe lööma, hea näide on Tukiainen :)
20:38
Selle joonte koha pealt saab öelda jälle, et võimalik vaid Eestis.. :D
20:38
Külastaja . kommentaar
Kuidas saab kohtunik anda kaardi sellises vaieldavas olukorras? Kui väljakul jooni maas pole siis otsustab kohtunik kus on karustuskasti piir ja paigutab selle oma suva järgi?
20:38
Tiit Liblik: Gando keerutas Tammeka kasti ääres tartlasi küll igasse suunda, kuid löögi täpsus jättis soovida ning Levadia jätkuvalt väravaga taga.
20:39
Meinhard Pulk:  Kabajev lööb etteposti, Kütt puterdab ning pall oli isegi väravasse veeremas, kuid Paide puurilukk sai palli kätte.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg on olnud võrdsem, Flora pole enam nii aktiivne olnud. Seepärast ka teise poolaja seis hetkel 1:1.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Kohtunik Toomas Nõmmiste libises korraks pikali.
20:41
Kuidas on võimalik, et profi meeskond ei saa jagu amatöör satsist?
20:41
Meinhard Pulk:  VahetusVahetus Mõlemad meeskonnad vahetava 83. minutil.  Sillamäel Panov sisse, Volkov välja. Paidel Zahovaiko puhkama ja Ander Ott Valge asemele.
20:43
Meinhard Pulk:  Kabajev pääseb kaitsjate seljataha, kuid löök ebaõnnestub.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Ljaš andis vasakult äärelt terava madala palli värava eest läbi, Kald ei ulatanud selleni.
20:43
kiire vaatlusega ei tuvastanud, et reeglites otseselt joonte kohta midagi kirjas oleks, peale selle et premium liigas peab olema lateksvärviga joontemasin staadioni inventaris.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Ljaši kõrgele tsenderdusele ei ulatanud napilt Sepp pead vastu panna.
20:44
Tiit Liblik: Gando korraldab päris teravaid soolokontserte vasakul äärel, Kapper on kamerunlasega pisut hädas.
20:45
Tiit Liblik: Hunt sai nüüd kiiruse üles ning põrutas ekskoondislane ka vihaselt Tartu väravale, kuid seekord lõppeb üritus küljevõrgus.
20:46
Tegelikult ma arvan, et liiga kohati tugevamaks muutunud, olenemata sellest, et vahest amtöörmeeskond saab suure kaotuse, siis tegelikult järjest rohkem on neid olukordi, kui suudavad tagumise otsa klubid võita või viigistada esimestega
20:47
Meinhard Pulk:  HoiatusPanov saab 88. minutil päris karmi vea eest kollase.
20:47
Tiit Liblik: Poolaeg Tartus, meeskonnad lähevad hingetõmbepausile Tammeka 1:0 eduseisus.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Rakveres lõpuvile! See tähistab Flora 4:1 võitu, seega Floral nüüd kuus vähemalt 3-väravalist võitu järjest.
20:48
Kauber ja Hunt mõlemad lõid siis viimati Paidele 2 jah
20:48
Tiit Liblik: Käimasoleva hooaja jooksul on mõlemad pannud kaks kolli just Paidele jah.
20:49
Meinhard Pulk:  Kolm lisaminutit Paides.
20:50
Meinhard Pulk:  Sillamäe saadab veel korra suluseisust palli väravasse.
20:51
Väljaku kohta on üldeeskirjades selgelt nõuded välja toodud.
20:51
Levadial oleks hädasti vaja platsile tuua Kobzar ja Mirantšuk, siis tuleks ka rohkem teravust juurde ning ka väravaid.
20:51
Meinhard Pulk:  Sillamäe on taas väga lähedal neljandale väravale!
20:55
Tiit Liblik: Rasmus Peetson peaks hetkel olema ajateenistuses, kui ma ei eksi.
20:55
Peetson on sõjaväes
20:55
Külastaja J kommentaar
Peetson kaitseväes
20:57
Staadion peab vastama Mängureeglites esitatud nõuetele. Mängureeglites on kõik täpselt kirjas.
21:01
Tiit Liblik: Teine poolaeg läks!
21:02
Tiit Liblik: Kauber purjetas paremalt äärelt keskele ning sai ka löögile, kuid noort mängumeest segati nii palju, et pall lendas otse Pechterile sülle.
21:05
reeglid on umbmäärased ütlevad ainult et "väljak peab olema ristkülikukujuline ja tähistatud joontega," seda et jooned peaks olema selgelt eristatavad ja selgelt nähtavad kirjas ei ole
21:06
Külastaja hm kommentaar
kui palju isasid-poegi nüüd MLis platsil on käinud? Kallasted, Poomid..
21:06
Tiit Liblik: Isad-pojad Klavanid tulevad veel meelde.
21:08
Tiit Liblik: Teise poolaja alguses tundub küll, et Levadia jätkab rünnakul suhteliselt sama hambutult, kui esimesel poolajal. Aega aga iseenesest jagub.
21:09
Tiit Liblik: Tuli veel üks isa-poeg duo: Ratnikovid. Isa Sergei kuulus üheksakümnendatel Flora koosseisu.
21:11
Tiit Liblik: Hoiatus Ratnikovil ju lausa kaks poega meistriliigas mänginud, aga mängust veidi ka: 56. minutil läks Reio Laabus tald ees Levadia mehele sisse ning sai ka karistatud. Samal ajal on Levadia rindele saatmas päästearmeed, kui väljakule hakkab tulema Jevgeni Kobzar.
21:12
Külastaja KL kommentaar
oh neid on ju ohtralt, lisaks mainitutele ka Kruglovid, Rüütlid, Zahharenkovid ja loomulikult Pohlakud, mis esimese hooga meenuvad
21:13
Tiit Liblik: Hundil nüüd suurepärane võimalus üle pika aja taas väravat tähistada, kuid löök keerab küljevõrku.
21:14
Tiit Liblik: Vahetus58. minutil saabub väljakule Levadia raskekahurvägi: Mirantšuk ja Kobzar sisse, Kauber ning Gatagov välja.
21:14
Külastaja Kusta Lumme kommentaar
Seltsimees liblik , Sergei Ratnikov mängis ikka Pärnu Kalakombinaat / MEK i eest .
21:14
Tiit Liblik: Toda ka muidugi jah.
21:16
Tiit Liblik: Levadial on pool tundi jäänud, et mängust punktigi päästa. Kobzar on juba aga väljakul toimetamas, testides oma esimese üritusega Pechterit, aga Tartu kiipril mõnusalt soe sees ning nii suudetakse veel seisu hoida.
21:17
Tammeka jalgpallikool siin millalgi rääkis sotsiaalmeedias, et Teniste abil loodetakse MM-valikmäng Tartus pidada. Sellest plaanist asja ei saanud eks?!?
21:20
Tiit Liblik: Minu teada küll mitte.
21:20
Tiit Liblik: Vahepeal ajab jalga üha soojemaks ka Mirantšuk, kuid mitmed Levadia löögid lõppevad Tammeka värava keskel, kus Pechter juba alatasa seismas on.
21:21
Tiit Liblik: Penalti Levadiale!
21:22
Tiit Liblik: Hoiatus67. minutil tõmbab Grauberg Podholjuzini kastis maha.
21:22
Tiit Liblik: Mirantšuk palli taga...
21:22
Tiit Liblik: VäravKindlalt allanurka! 1:1.
21:24
Mage ikka kui profid vajavad amatööride vastu penaltit , et viigistada .
21:26
Tiit Liblik: Värav2:1, Gando!
21:26
No teine värav oli ilus !
21:27
Tiit Liblik: Tõepoolest, filigraanne sööt Mirantšukilt Gandole, kes täna on ausalt öeldes mitme mehe eest oma äärel rabanud. Igati teenitud värav Levadia mehele ning nüüd võib tartlastel raskeks minna.
21:28
Tiit Liblik: Hoiatus73. minutil võtab Antonov rünnaku peatamise eesmärgil kollase kaardi.
21:31
Tiit Liblik: Tammeka on nüüd kergelt suruma hakanud, sundides Levadia mehi palli klaarimisele keskenduma.
21:33
Tiit Liblik: Paur proovib kaugelt ning Lepmets peab end sirutama, et palli korneriks lükata!
21:35
Tiit Liblik: Hoiatus80. viibutab kohtunik Lepmetsa ees kollast.
21:38
Tiit Liblik: Hoiatus82. minutil teenib Raudsepp Tekkole vea tegemise eest hoiatuskaardi.
21:41
Tiit Liblik: Vahetus85. minutil pääseb Koskor puhkama, teda asendab Erki Mõttus.
21:42
Tiit Liblik: Laabuse ning Mirantšuki vahel käib eraldi võistlus, kumb kummale rohkem atškoosi teha suudab.
21:45
Tiit Liblik: Kobzar sai kastis palli ning liikus ka keskele, mille järel lõi peale, kuid löök jõuetu. Pool minutit Tammekale armuaega jäänud.
21:46
Tiit Liblik: Kolm lisaminutit on siis kohtumisele juurde antud.
21:46
Tiit Liblik: Keskjoone juures viga Tammeka kasuks, ilmselt tuleb pall kasti.
21:47
Tiit Liblik: Paur sai kastis hea söödu rinnale, kuid abikohtuniku lipp tõuseb suluseisu märgiks! Tulivihane on aga Sergei Lepmets, kes sõimab teravkeeli kogu Levadia kaitseliini läbi.
21:49
Tiit Liblik: Mirantšuk luhtab mängu lõpus veel üks-ühele.
21:49
Tiit Liblik: Aga kohtumine on ka lõppenud ning Levadia võtab siit üliraske võidu Tartu Tammeka üle. Vinge vutiõhtu on täna olnud, tänan!