Laupäev, 20. august 2016
19:47
Meinhard Pulk:  Tere õhtust!
19:48
Meinhard Pulk:  Kerged tehnilised viperused takistasid meil esimest poolaega vahendamast. Vabandused selle eest!
19:49
Meinhard Pulk:  Kalju - Tammeka mängus on igatahes hetkel poolaeg. Kuigi Kalju on selgelt domineerinud ning Tammeka pole mitte ühtegi lööki kirja saanud, minnakse puhkepausile siiski 0:0 viigiseisul.
19:59
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas!
19:59
Meinhard Pulk:  Kalju tegi ka vahetuse. Quintieri sisse, Sander Puri välja.
20:02
Meinhard Pulk:  Värav Purje!
20:03
Meinhard Pulk:  48. minutil Quintierilt kohe väravasööt ning Purjelt realiseerib kindlalt! Kalju ees!
20:03
Meinhard Pulk:  VahetusVahetab ka Tammeka 50. minuti. Miller annab Tekkole puhkust.
20:05
Meinhard Pulk:  Paju vajab arstiabi
20:05
Meinhard Pulk:  Tiiriku karistuslöögi järel saab keegi Tammeka mängijatest ka peaga löögile, kuid läheb meetritega mööda.
20:12
Meinhard Pulk:  Dmitrijevi diagonaali järel jätab Mööl rinnaga Valikajevile ning venelase tugeva löögi karistusala joonelt püüab Pechter
20:13
Meinhard Pulk: Hoiatus  59. minutil saab Trevor Elhi kohtumise esimese kollase kaardi.
20:15
Meinhard Pulk: Vahetus  Kalju teine vahetus. Toomet mängu, Subbotin pingile
20:19
Meinhard Pulk: Värav  2:0!
20:20
Meinhard Pulk: 66. minutil suunab Quintieri peaga palli tahanurka!
20:21
Meinhard Pulk:  Toomet lööb kiirrünnakul mööda.
20:22
Külastaja mc kommentaar
Miks Kaljul Belgia poolkaitsja Alexandre Jansen Da Silva ei mängi? Ning kas Wakui on vigastatud?
20:23
Meinhard Pulk:  Vahetus Neemelo vahetab Purje välja.
20:28
Meinhard Pulk: Mäng on üpris maha rahunenud.
20:30
Meinhard Pulk:  Neemelo jõudis väga heale positsioonile kastis, kuid otsustab löömise asemel miskipärast veel söötu otsida. Tammeka kaitsjad on vahel.
20:30
Meinhard Pulk:  Hea kauglöök Tammeka mängijalt, kuid Teleš toob nurgast ära.
20:31
Meinhard Pulk:  77. minutil Tammeka viimane vahetus. Kapper sisse, Tiirik välja.
20:33
Meinhard Pulk:  Värav 3:0!
20:35
Meinhard Pulk:  Lorenz kaotab palli, Quintieri saab seejärel järjekordse resultatiivse söödu kirja ning värava ees lükkab palli tühja väravasse Artur Valikajev!
20:37
Külastaja Kusta Lumme kommentaar
See belglane on ju mänginud kaks mängu ja mõlemas sai punase , nii krobe ja kandiline vend , tehnika a ja o puudub .
20:40
Meinhard Pulk:  Neli minutit mängu lõpuni ning Tammeka oli auväravat jahtimas. Pauri madal sööt läks otse Telešile siiski.
20:44
Meinhard Pulk:  Kolm lisaminutit.
20:47
Meinhard Pulk:  Kõik!
20:48
Meinhard Pulk:  Kalju saab tänu kolmele teisel poolajal löödud väravale suure võidu ning kerkib 51 punkti peale. Tänan jälgimast!