Reede, 26. august 2016
18:41
Andre Viljamaa: Tervist! Lääne-Virumaal kohtuvad omavahel Premium liiga 27. vooru kohtumises Rakvere Tarvas ja Tartu Tammeka.
18:42
Andre Viljamaa:  Tammeka on kaotanud viimased seitse liigamängu järjest ning Tarvas on kindlasti vastane, kelle vastu tuleb nüüd võit võtta. Tarval nii pikka kaotustejada selja taga pole, aga viimane mäng oli nende jaoks eriti piinlik - Paidele kaotati 0:7!
18:43
Andre Viljamaa:  Tarvas on seni endiselt sel hooajal võiduta ja kodus pole veel kordagi kaotust välditud. Kaks viiki on mõlemad saadud Transi vastu.

18:43
Andre Viljamaa:  Algkoosseisud:

Tarvas: Sander Susi, Mihkel Gull, Kaarel Saar, Jaanus Kaasik, Aleksei Larin, Samuel Vard, Alex Sander Sepp, Mario Kuokkanen, Taavi Trasberg, Rauno Kald, Juha Jograf Siim.
Varus: Mihkel Saar, Elar Tovstik, Taavi Münter, Yao Silven Kouassi, Madis Reimal, Martin Bastig, Joonas Ljaš.

Tammeka: Karl Johan Pechter, Kaarel Kiidron, Jürgen Lorenz, Andre Paju, Silver Grauberg, Tristan Koskor, Martin Miller, Kaspar Paur, Kevin Anderson, Kristjan Tiirik, Reio Laabus.
Varus: Karli Kütt, Tauno Tekko, Rait Läll, Sander Kapper, Martin Aasmäe, Randin Rande.

18:43
Külastaja oho kommentaar
Tammeka fännid said nutust üle, ja tulid fännama?
18:43
Tiit Liblik: Tervitus! Mina toon teieni Narvas aset leidva põnevuskohtumise kohaliku Transi ning Tallinna Levadia vahel.
18:45
Andre Viljamaa: Pall on päikselises Rakveres mängus!
18:45
Külastaja pull kommentaar
18:46
Oo Silvio ka platsis, huvitav kas saab mängu ka?
18:46
Tiit Liblik: Mäng läks ka Narvas!
18:47
Andre Viljamaa: Värav Tammeka!
18:47
Andre Viljamaa:  Teisel minutil asub Tammeka juhtima, audist tuli sissevise, Tarva mängija kaotas kastis palli ja Tammeka mees lõi palli võrku!
18:48
Tarva kaitsjalt hea sööt.
18:48
Külastaja Sedor kommentaar
Rakvere kaitsja oli naljakas, nii amatöörlik paistis olevat ja lasi ilusti pallil tammekale and värava ees
18:48
Andre Viljamaa:  Rakvere mängija tegutsemine oli üsna kohutav tõesti.
18:49
Andre Viljamaa:  Tarvale nurgalöök!
18:50
Külastaja mc kommentaar
Miks Gando ja Kauber pingil?
18:50
Kauber saab puhkust või mingine pisike vigastus?
18:50
Andre Viljamaa:  Pall läks üle küljejoone Tarva audiks. Saadakse natuke palli vallata nüüd.
18:50
Andre Viljamaa:  Kaspar Paur siis Tammeka värava autor.
18:51
Andre Viljamaa:  Värav Tarvas viigistab!
18:52
Andre Viljamaa:  Juhan Jograf Siim saab palli ette ning tõstab selle üle väravavahi! 6. minutil seis viigis!
18:52
Andre Viljamaa:  Susi tõrjub kauglöögi!
18:52
Tiit Liblik: Podholjuzin pääses peaga nurgalöögist täiesti vabalt löögile, kuid siin Arnold Kreger päästis narvakad.
18:55
Samas räigelt kahju, et Tammeka ei suuda kunagi oma hoogu jätkata, hooaja algus kindlasti viimaste aastate parim, aga ära vajumine ikka korralikult, samas peale poolt hooaega tammeka alati vajub ära või kui hooaja algus kehv, siis lõpp hea, ei suudeta kunagi ühte head ja võrdset tervet hooaega teha, väga kahju, aga eks see amatöörlikul klubil tavaline asi
18:55
Andre Viljamaa:  Tammeka üritab initsitaiivi hoida.
18:57
Tiit Liblik: Värav1:0, Kirill Nesterov!
18:57
Andre Viljamaa:  Pall püsib nüüd pikemat aega Tarva poolel.
18:58
Tiit Liblik: Lepmetsa õudse avangu Raudsepa suunal lõikab vahelt Umarov, kes kasti tsenderdades leiab üles Nesterovi ning väravaautor lükkab palli külma kõhuga võrku. Sisuliselt esimene tõsisem Narva rünnak ja juba värav.
18:58
Levadia on ikka väga kehv, ei suudeta isegi Narva Transi võita
18:59
Külastaja Oho kommentaar
Kauber sai kalju mängus vist kerge vigastuse ja eks antakse puhkust. U21 mäng ka tulemas aga mispõhjusel gando ei tea
19:02
Külastaja Koll kommentaar
Levadia kiirrünnak on võimas... transi mängijad jõuvad kõik oma poolele tagasi, kohad sisse võetud ja tassikese kohvi juua enne kui hunt ja co palliga üle väljaku jõuavad
19:02
Millal Levadia viimati üldse suutis taga nulli hoida?
19:03
Tiit Liblik: Alan Gatagov mängib Hundiga kokku, saades söödu kasti äärde, kust leegionär ka peale proovis, kuid Kreger on valvel.
19:03
Andre Viljamaa: Tammekale ka esimene korner, lõpuks Tarva mees lõi palli käärlöögiga kastist välja.
19:03
Tiit Liblik: 25. voorus ei lasknud Levadia ühtegi väravat sisse - vastaseks oli Tarvas.
19:03
Igor Prinsi töökoht on vaikselt ohus juba.
19:04
Ja kindlasti võiks koosseisu hooaja algul suurendada, kuna tammekal noor koosseis, siis 90% kindel, et kui kool lõppeb nii mõnelgi, siis läheb ka elus edasi ja tammeka võib ilma jääda oma meestest
19:05
Tiit Liblik: Levadia on küll pisut tujutult alustanud, justkui eeldataks, et üks hetk hakkab kõik nende soovitud radapidi minema. Mütsiga löömine oleks viimati valusalt kätte aga Tartus võinud maksta, kui Tammekaga madistati viimse minutini kui võrdne võrdsega.
19:05
Levadial oli null just tarva vastu, enne seda 0-0 infonetiga ja pärnuga oli taga null
19:06
14 on Kald Tarval jah?
19:06
Andre Viljamaa:  Kuokkanen oli karistusala nurga juures üsna heas positsioonis palliga, aga läks tsenderduse peale ja lõi palli üle otsajoone.

19:06
Andre Viljamaa:  Kald jah.
19:06
Andre Viljamaa:  Mudasõda mõlemalt poolelt nüüd, Tammekalt ka täiesti kohutav tsenderdus.
19:06
Külastaja Jass kommentaar
Ratnikovi alustatud töö läheb hooaja lõpuks vist allavett. Veidi kahju aga selline on sport.
19:07
Andre Viljamaa:  Paju lõi eemalt korraliku pommi, aga löök läheb vindiga üsna selgelt mööda.
19:08
Levadia oleks pidanud ikka ise andma Arbeiterile võimaluse, mitte Prinsi tagasi kutsuma!
19:09
Tiit Liblik: Gatagov tsenderab palli trahvikasti, kus on ootamas mitu Levadia mängijat, kellest Kobzar lööb aga peaga üle värava.
19:09
Andre Viljamaa:  Tarvas sai keskringi lähedalt karistuslöögi ning riputati pall värava alla, ent Pechter püüdis.
19:09
Andre Viljamaa:  Üritab ka Tarvas nüüd tulla, ei saa kumbki selget initsiatiivi.
19:11
Andre Viljamaa:  Söödupraaki tuleb täna mõlemalt poolelt, pikemad söödud naljalt kohale ei jõua.
19:12
Hetkese pildi põhjal arvan, et Tammeka võtab oma ära ikkagi
19:13
Andre Viljamaa:  Tammeka pigem kontrollib küll, kuid midagi tekitada ei suudeta.
19:14
Miks täna üldse kell 19:00 ei hakanud mängud vaid 18:45?
19:15
Andre Viljamaa:  Tarvalt tuleb üksteise järel pikki palle, nüüd üks saadi ka endale, aga lõpuks see siiski kaotatakse.
19:15
Tiit Liblik: VäravUMAROV!!!
19:15
Andre Viljamaa:  Jograf sai nüüd minna, aga Kiidron päästab nurgalöögiks!
19:16
Andre Viljamaa:  Sepp mängis hea nurgalöögi, aga keegi tegi kastis vea.
19:16
Nüüd saab Prins küll sule sappa!!!
19:16
päris soliidne on isegi mängupilt Rakvere poolt
19:17
Külastaja freed kommentaar
Oi iigor iigor,nüüd peab ikka sõimama hakkama!
19:17
Tiit Liblik: Läbisööt läks nii Tabi kui ka Morozovi vahelt läbi, leides Umarovi, kes sai sisuliselt terve Levadia väljakupoole pikkuse üksinda palliga Lepmetsa väravani joosta. Üks-üks olukorras liikus Umarov palliga Levadia kiiprist mööda ning lõi palli sisuliselt tühja väravasse. Levadia tujutu mängustiili tulem mingil määral, Trans realiseerib aga ülimalt hästi oma võimalusi.
19:17
Tiit Liblik:
19:17
Andre Viljamaa:  Tammekale nurgalöök, aga see oli jube. Kõrgelt üle mängijate ja üle küljejoone lõpuks.
19:18
Järgmine hooaeg saab siis Levadia koos uue treeneriga ainult koduliigale keskenduda
19:18
Rõõm on nähe kuidas hunt ees tipuründes oma ülesannetega suurepäraselt hakkama saab, kahju ainult, et väravate löömine tema ülesannete hulka ei kuulu.
19:19
Andre Viljamaa: Kald sai vabalt löögile, aga löök ebaõnnestub totaalselt, tabas palli kehvasti.
19:19
Andre Viljamaa:  Taas tuleb eemalt löök, aga Pechter püüab!
19:21
Andre Viljamaa:  Susi püüab Graubergi ürituse.
19:22
Tiit Liblik: Korralik pudru ja kapsad Levadia kaitseliinis - narvakad timmivad rahulikult palliga Levadia kastis, rünnaku lõpetuseks lendas Irie pealelöök kasti joonelt aga napilt-napilt mööda.
19:22
Ratnikovi plaanidest mängumehed ei olevat aru saanud. Keegi jaurab nüüd platsi ääres eesti keeli, arusaajaid mehi võistkonnas mitu? Mängupilt treenerivahetusega küll nirumaks hoopis läinud. Mehed, rünnakule!
19:23
Andre Viljamaa:  Tarvas võitleb Tammekalt palli nende enda väljakupoolel ära ja saab karistuslöögi ka kohe.
19:23
Andre Viljamaa: Sepa karistuslöök klaaritakse.
19:24
Ehk on juba homme uudis, et Prins enam Levadia peatreenerina ei jätka
19:24
Andre Viljamaa:  Hetkel ütleks, et selline Tammeka on Tarva jaoks võidetav vastane täna.
19:25
Tiit Liblik: Kreger päästab Narva - Gatagovi kauglöögi suutis puurivaht latti tõrjuda.
19:26
Andre Viljamaa: Taas Tarvale karistusala lähistelt küljejoone juurest karistuslöök. Aga jäi lühikeseks.
19:26
Andre Viljamaa:  Sai Tammeka kohe ka kontrasse, aga Koskor jäi üksi kolme vastase vahele.
19:27
Viimane voor hakkab järgmine nädal?
19:27
Kui soccernet Prinsi intervjueerib, siis üks küsimus võiks olla selline, et miks mängupilt on nii tujutu ning kas Levadia ei olegi professionaalne meeskond, et ei suudeta eelnevast mängust ära taastuda. Sest enne igat mängu räägib Prins mängijate värskusest.
19:27
Andre Viljamaa:  9. septembril hoopis hakkab.
19:28
Tiit Liblik: Kregeri soovimatus väravalööke anda meenutab mulle 2002. aasta MM-i, kus samast ülesandest loobus Brasiilia koondise toonane puurilukk Marcos.
19:28
Külastaja Leva kommentaar
Toogu nüüd gando ja kauber mängu,natuke teravust ja EHK võimalus veel välja tulla sellest supist. Uskumatu ikka esimene poolaeg juba 2ga taga olla.....
19:28
Andre Viljamaa:  9-10 september lähevad siis kokku samad paarid, kes selleski voorus.
19:29
Külastaja Jaan kommentaar
Rakvere staadionil on seekord suudetud äärejooned ja keskjoon joonistada. Rohkem mitte.
19:29
Tiit Liblik: Eks Levadial ole olnud täna võimalusi ka, aga tundub veidi küll, nagu puuduks mängijates see tapjainstinkt, millega iga palli jõuga vastase väravasse suruda tahad.
19:29
Andre Viljamaa:  Parem kui mitte midagi.
19:30
Tiit Liblik: Nüüd oli Levadia kolmekesi kahe vastu rünnakule minemas, kuid Hunt ei suutnud arvulist rünnakuülekaalu väravaks vormistada.
19:31
Andre Viljamaa:  Poolaeg Rakveres! Korralik pusimine oli, aga ei julge küll öelda, et kumbki domineerinud oleks. Rohkem tahtmist paistis kohai isegi Rakvere poolelt. Kas täna võetakse hooaja esimene võit? Näeme teisel poolajal.
19:32
Tiit Liblik: Poolajavile on Narvas kõlanud ning Transi puhul ei näi nagu tuntaks nii Dmitri Barkovist kui ka Dmitri Prošinist hirmsasti puudust - kaheväravaline edu Levadia üle on tõsiasi. Ei imestaks, kui Prins riietusruumis sõimulaviini vahel jõuab juba poolajal ära käskida ka mingid vahetused.
19:32
Hunt ei suudagi väravat lüüa, kuna tal ei ole piisavalt kvaliteeti!
19:32
Külastaja Pazkaak kommentaar
See Vilson-Konks on Narvas ka kimeda höölega "Rimoooooooooo!" kiljumas vä?
19:34
Kui Randot pole,siis tuleb Gando või mando!
19:45
Tiit Liblik: Teine poolaeg läks Narvas!
19:46
Andre Viljamaa:  Teine poolaeg!
19:46
Külastaja to Pazkaak kommentaar
vihjad, et Puštov on prinsi naha ümber tõmmanud endale? Infoneti mängus oli see kisamine, kus väidetavalt oli mikker pandud infoneti pingi juurde, et floorakad saaks pealt kuulata, mida seal räägitakse. Puštovi nõuanded mis eetrisse jõudsid olid küll kummalised, ei ole varem kuulnud, et ükski treener selliseid asju mängijatele karjuks.
19:46
Kas Hunt on Levadias mingi Jumal, et teda pingile ei tohi jätta?
19:46
Andre Viljamaa: Hoiatus Gullile kollane, Tammekale karistuslöök.
19:46
Andre Viljamaa:  Tarvas saab palli ka võrku, aga tehti enne viga.
19:47
Tiit Liblik: Vahetus Ja nii ongi: Prins tõi väljakule 46. minutil Gando, väljakult lahkus Anton Mirantšuk.
19:47
Külastaja koll kommentaar
Hundil on väga olulised ülesanded ründes täita (va väravate löömine)
19:47
Ning kas Prins mõtleb ka mida ta teeb, miks ta Mirantšuki välja võtab ning Gando tema asemele toob? Oleks võinud välja võtta Raudsepa!
19:48
Tiit Liblik: Hoiatus50. minutil Antonovile kollane - Levadia mees võtab oma kasti joonel maha narvaka.
19:49
Andre Viljamaa:  Tammekale u 35 meetri kauguselt karistuslöök, aga Tiiriku löök on ebatäpne.
19:49
Tiit Liblik: VäravNesterovski ja juba 3:0!!
19:50
Tammeka sai ikka palli võrku lüüa, aga tammeka mees tegi rumala vea mehele, kellel polnud lootust segada
19:50
Tiit Liblik: Vahetus51. minutil toodi sisse ka Kevin Kauber, kes asendab kergelt viga saanud Tabit.
19:50
Samas kui mõelda, et viimases mängus 7-0 kaotas ja 5 väravat löödi teisel poolajal, kui Tammeka paneb juurde, siis usun, et oma ära võetakse. Küll mitte sellise skooriga, aga 3p ikka, olgugi, et Tarvas üritab, aga minu silmis mingi kontroll tammekal on, et palju lasta ja palju mitte lasta
19:50
Ning oleks võinud välja võtta ka Hundi ning Kauberi sisse tuua.
19:52
Tiit Liblik: Nesterovski karistuslöök oli aga tõeline maasikas - Lepmetsa poleks ilmselt värava küljevõrku lennanud pallini isegi pitsalabidaga ulatunud.
19:52
Andre Viljamaa:  Teist poolaega on Tammeka nüüd aktiivsemalt alustanud.
19:52
Nüüd peaks selge olema, et Levadiat enam homsest Prins ei juhenda, kui klubi juhid on mõistlikud inimesed.
19:53
Vana Frantsev saab oma pundiga kindlalt medali. Iga mees platsil teab oma ülesannet. Alati ei tule asjad hästi välja aga PLAAN on silmnähtavalt olemas. Nagu moodsal Floralgi. Edu!
19:53
Andre Viljamaa:  Tammekale taas heast kohast karistuslöök, aga pall klaaritakse.
19:54
Andre Viljamaa: Kevin Anderson on pikali maas ja vajab abi.
19:54
Ennem lööb Trans veel kolm väravat, kui Levadia võidab selle mängu!!!
19:55
Andre Viljamaa:  Andersonist enam jätkajat pole.
19:55
Andre Viljamaa:  Kukkus Tarva mees talle valusalt hüppeliigese peale.
19:56
Tiit Liblik: Ovjsannikov on jäänud Gatagoviga kokkupõrke tagajärjel murule lebama.
19:57
Tarva mees samas ikka väga rumalalt kukkus ja nii lihtsalt
19:57
Andre Viljamaa:  Hoiatus Martin Miller
19:58
Tiit Liblik: Hunt paneb korralikult puid alla Gatagovile - ilmselt käskis ründaja leegionäril end kokku võtta. Gatagovil on täna seletamist olnud küllaga.
19:59
Kas Levadia fänne ka Narvas on?
19:59
Andre Viljamaa:  Teine poolaeg seni selgelt Tammeka rida, tuleb nurgalöök.
19:59
Andre Viljamaa:  Tuleb kohe uus.
19:59
Andre Viljamaa:  Tuleb kolmas korner jutti.
20:00
Andre Viljamaa:  Korralik segadus ja tuleb uus korner. Surve on peal.
20:00
Tiit Liblik: Levadial peaks oma väike punt toetajaid kaasas olema küll.
20:00
Külastaja P kommentaar
Kas pausilt tulles ja peale vahetusi on Levadia mäng ka natukene elavnenud?
20:01
Andre Viljamaa:  Lõpuks sai Tarvas ka palli. Seejuures klaaris Tarva mees palli ära ning pall lendas sõiduteele ja ei jäänud palju puudu kokkupõrkest autoga. Uskumatu ikka.
20:01
Tiit Liblik: Levadia küll kontrollib mängu, kuid lahendused rünnaku viimases faasis on kolnud as ebaõnnestunud või isegi pisut laisad. Võrreldes esimese poolajaga ei ütleks, et Levadia mäng otseselt elavam oleks.
20:02
Andre Viljamaa: Isegi maanteel autoga sõites võid Premium liigast osa saada!
20:02
Andre Viljamaa:  Tammekale aga järjekordne nurk ja see klaariti uueks nurgalöögiks.
20:03
Huvitav, kas see hooaeg veel üldse Levadia mõne võidu saab?
20:03
Andre Viljamaa: Gull tõrjus väravajoonelt palli korneriks.
20:03
Andre Viljamaa:  Vahetus Samuel Vard välja, Joonas Ljaš sisse.
20:05
Andre Viljamaa:  Ljaš sai kohe ka kiiresse ja andis madala tsenderduse, aga Tammeka mängija sai vahele.
20:06
Tiit Liblik: Meistriliiga eelviimases voorus astub Levadiale vastu Tarvas. Ma usun, et sealt võib realistlikult kolme punkti loota küll.
20:06
Külastaja Jalgpallur kommentaar
tere, kas Trans ei saanud kollaast kaardi 58 ndal minutil?
20:06
Andre Viljamaa: .
20:06
Andre Viljamaa:  Pechteri jalatõrje päästab Tammeka.
20:06
Tiit Liblik: Levadiale nüüd ohtlikust kohast karistuslöök. Palli taga Gatagov.
20:07
Andre Viljamaa:  Pechter ja Jograf läksid koos palli peale, aga Pechter jõudis pool sekundit varem.
20:08
Andre Viljamaa: Tammeka sai üheksanda nurgalöögi ja mängis lühidal lahti, aga Kaasik võttis palli kohe nurgalipu juures ära.
20:08
Tiit Liblik: Levadia küll pressib, kuid Narva püsib kenasti võidukursil.
20:08
Kuhu siis Levadia hooaja lõpuks kukub, kui viimastest mängudest suudetaksegi ainult kolm punkti juurde koguda?
20:10
Tiit Liblik: Gando kukkus nüüd Plotnikovi vastu minnes kastis pikali, kuid Siim Rinken siit penaltit anda ei tahtnud. Tundus igati õige otsus ka.
20:10
Tiit Liblik: Siis kukuks Levadia otse Rahvaliigasse.
20:11
Tiit Liblik: Hoiatus69. minutil anti Kauberile maadlusvõtte eest siiski hoiatuskaart.
20:12
Külastaja hakata mõtlema kommentaar
flora suur võit polnudki nii vägev
20:12
Kas Trans on saanud kollast kaardi või mitte?
20:12
Tiit Liblik: Protokollis Narvale kollast märgitud ei ole. Annan teada, kui midagi kahe silma vahele jäi.
20:13
Tiit Liblik: Umarov võttis Morozovilt palli jala pealt ära, minnes ka üks-ühele, kuid seekord põrutas narvakas palli üle värava.
20:14
Külastaja Kaspaak kommentaar
Flora sõitis Levadiast siiski sirgjooneliselt üle. Trans on võtmas väärt ja ilusat ja teenitud võitu aga Flora võiduga võrreldav päris pole. Leva näitab hambaid rohkem.
20:15
Morozov on viimastes mängudes suht äpu olnud. Mõned nutavad teda koondisesse.
20:17
Tiit Liblik: Levadia kaitse taaskord ligadi-logadi. Narvakad läksid sisuliselt kolmekesi Lepmetsa vastu - seekord jäi aga Levadia väravavaht peale ning jätkulöögiks jõudsid Levadia kaitsjad juba ette.
20:17
Narva ei suuda omi võimalusi realiseerida
20:17
Andre Viljamaa: Kapper sai kaks korda järjest löögile, esmalt Tarva mehed bolkeerivad ning nüüd Susi püüdis.
20:17
Andre Viljamaa:  Susi sai ka haiget ja jäi murule pikali.
20:18
Andre Viljamaa: Kõik on korras õnneks.
20:18
Tiit Liblik: Tõsi, siin võiks Levadia kohalt seis tunduvalt hullem olla. Hunt võttis nüüd ka kastis palli ette, kuid taaskord ei leita üles väravaraame.
20:19
Tiit Liblik: Kauber on küll Levadia rünnakusse särtsu lisanud, on ju olnud ka päris häid võimalusi, kuid lisaks tujukusele ning ilmselt ka väsimusele ei tundu olevat täna Levadia päev. Samas, õnn soosibki tugevamaid ning Trans täna on hea ning resultatiivne olnud.
20:19
See on ikka täiesti uksumatu, et Levadia ei suuda isegi ühte väravat Transile lüüa. Selline klubi küll profiklubi ei saa olla. Levadia on samasugune nagu Rakvere Tarvas!
20:20
Tiit Liblik: Hoiatus81. minutil kollane Nesterovile.
20:21
Või on Levadial Europreemiad maksmata
20:22
Mehed mängivad ju selgelt tujutult.
20:22
Kuidas saavad olla profimängijad väsinud? Eesti jalgpallurid ei viitsi lihtsalt piisavalt trenni teha, et olla samal tasemel nagu suured staarid nt. Ronaldo, Messi ja teised!
20:24
Kas see tujutus võib sõltuda treenerist, et mängijatele ei sobi Prins?
20:24
Kas sa viitsid täisjõuga tööd teha kui rahad on saamata?
20:24
Tiit Liblik: Vahetus86. minutil pääseb puhkama Vadim Mihhailov, väljakule Nikita Savenkov.
20:25
Andre Viljamaa:  Penalti Tammekale!
20:25
Andre Viljamaa:  Kuokkanen blokeerib tsenderduse käega.
20:26
Andre Viljamaa: Värav  Tiirik lööb penalti alla nurka! 2:1!
20:26
Tiit Liblik: Pigem tundus suvel, et Prins toodigi meeskonda just seetõttu, et mees sobiks paremini, kui Ratnikov.
20:27
Tiit Liblik: Vahetus89. minutil sisse German-Guri Lvov, välja Artjom Škinjov.
20:27
Aga ju see Prins ka siis ei sobi
20:27
Prins sobib rohkem vast Levadale
20:28
Andre Viljamaa:  Hoiatus Paur segas Tarva lahtimängimist.
20:28
Appi kui halb see Tarvas on... Mitmes lõpuminutite pennal see oli neile sel hooajal? Masendav, masendav sats.
20:28
Kurat miks Tarvas vahetusi ei tee, Reimal ette Jografi asemele ja oleks natuke kiirust tipus.
20:29
Andre Viljamaa: Vahetus Tiirikule annab puhkust Tauno Tekko!
20:29
Tiit Liblik: Kahe minuti võrra pikendatakse Levadia agooniat.
20:29
Andre Viljamaa:  Opa! Kaklus!
20:30
Andre Viljamaa: Tammeka värava all läksid mitu meest korraga pallile ja kergelt tekkis seal kähmlus. Lõpuks leppisid kõik ära ja kaarte ei antud.
20:31
Rakvere poolt täitsa rumal nii sisse lennata ja siis veel edasi surkida jalaga, Kiidron kaitses õigelt
20:31
Rusikad ka käiku läksid kakluses?
20:31
Andre Viljamaa:  Siiski mitte, kuigi algas korraliku hooga see kähmlus.
20:32
Tiit Liblik: VäravGando lööb Levadia auvärava.
20:32
Andre Viljamaa:  Täpsustan ka veidi, Sepp läks palli ära võtma Pechterilt, kes oli palli just püüdnud. Ja sellest algas ka tüli.
20:32
Külastaja Henri kommentaar
Rakveres pole siiani suudetud jooni tõmmata ja muru niita või?
20:32
Rakverel on kahjuks esiliiga tase. Midagi pole parata.
20:32
Tiit Liblik: Lõpuvile ning Narva võtab igati väärika võidu, tagudes Levadia võrku koguni kolm palli. Premium liiga ei väsi üllatamast - mina tänan.
20:33
Rakvere mängija lendas sisse, Pechter lendas minema, pall lendas käest lahti ja siis hakkas juba huupi virutama palli suunas ja ega palju puudu Pechteri näost ka jäänud, pallist lõi mööda ja siis lendas Kiidron vahele ja nii see edasi läks
20:33
Andre Viljamaa:  Värav 3:1!
20:34
Andre Viljamaa:  Rakvere mehed ei saanud aru, kelle pall on, ja Kapper lükkab tühja.
20:34
Andre Viljamaa: Hoiatus  Aasmäele kollane.
20:35
Andre Viljamaa:  Mäng on läbi! Tammeka võtab selles huvitavas mängus 3:1 võidu ja lõpetab 7-mängulise kaotusteseeria.