Meinhard Pulk: Tere päevast!
12:59
Meinhard Pulk: Meeskonnad on laupäevaseks esimeseks mänguks kohe-kohe valmis.
13:01
Meinhard Pulk:  Koosseisudest on märkimisväärseim puuduja Karl Palatu, kes korjas esmaspäevasest mängust Sillamäe Kalevi vastu vigastuse.
13:01
Meinhard Pulk:  Pärnu pani palli mängu!
13:06
Meinhard Pulk:  Esimesed viis minutit on kerge Pärnu domineerimise all kulgenud. Midagi ohtliku veel sündinud pole.
13:09
Meinhard Pulk:  Esimene hea võimalus Paidel. Zahovaiko tõstab pall tagumise posti suunas, kuid Timo Lomp lööb suhteliselt napilt mööda.
13:10
Külastaja jou kommentaar
timo lomp is not on fire
13:14
Meinhard Pulk:  14 minutit mängitud ja Paide on nüüd initsiatiivi üle võtnud.
13:20
Külastaja Ah? kommentaar
Ei ytleks et paidel initsiatiiv oleks :/
13:21
Meinhard Pulk:  Nüüd jah pigem selliseks keskväljaheitluseks üle läinud.
13:24
Meinhard Pulk:  Tamme päästab nüüd! Zahovaiko tõstab taas tahaposti, kuid Lombi (?) pealöögi toob Tamme ära!
13:24
Ma ytleks et nagu võrdsed satsid mängiks, pärnul rohkem pall
13:26
Meinhard Pulk:  Kase keerutab end kahe Pärnu kaitsja vahelt löögile, kuid jääb lõpuks veidi terava nurga alla ning löök läheb esimesest ristnurgast üle.
13:27
Meinhard Pulk: Hoiatus  Raido Leokin võtab Jasperi maha ning teenib mängu esimese kaardi.
13:29
Meinhard Pulk:  Tutk oleks nüüd äärepealt üks-üks olukorda sattunud, kuid Novopašinil õnnestus viimase hetke täklinguga päästa!
13:33
Külastaja Den kommentaar
Off topic aga ka täna Klavan algkooseisus.
13:33
Külastaja A. kommentaar
Eelvaadet pole?
13:33
Meinhard Pulk:  Ei ole täna kahjuks.
13:34
Meinhard Pulk:  Jasper kingib palli Hansonile, kuid tema löök terava nurga alt läheb nurgalöögiks.
13:36
Külastaja to Den kommentaar
Kus line-up'i nägid? Vaatan premier league lehelt ja seal pole isegi pingil teda
13:38
Külastaja p kommentaar
pole pingilgi täna
13:38
Meinhard Pulk:  Kerge penaltihõng Pärnu kastis, kui Villota blokeeris Roosnupu soolo.
13:40
Meinhard Pulk:  Ametlik info siis ikkagi selline, et Klavan täna pingile ei kuulu. Intervjuus Telegraphile tuli täna hommikul ka välja, et teda on vaevamas pisivigastus.
13:40
Meinhard Pulk:  Jasperi pealt tekkis Pärnule taas võimalus, kuid Kütt jõudis napilt enne Leokinit pallini.
13:41
Meinhard Pulk:  Penalti Paidele!
13:42
Meinhard Pulk:  Kristjan Tamme tõrjub Zahovaiko löögi!
13:43
Meinhard Pulk:  Penalti põhjustas siis Martin Mägi käega mäng karistusalas.
13:45
Külastaja See kommentaar
See ei olnud käsi see oli rind
13:46
Meinhard Pulk:  Zahovaiko keerutab end kasti joonel löögile, kuid napilt tagumisest postist mööda.
13:46
Meinhard Pulk:  Poolaeg! Suhteliselt võrdne mäng, Paidel veidi paremad võimalused olnud.
13:52
Külastaja mc kommentaar
Peale ühte kaotatud mängu, kus Klavan osales, ei kõlba Klavan isegi pingile. Kurb uudis :(
13:52
Meinhard Pulk:  Klavan on vigastatud. Pingile kõlbaks muidu päris kindlasti.
14:01
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas!
14:02
Meinhard Pulk: Vahetus  Pärnu tegi poolajal ka ühe vahetuse. Välja võeti avapoolajal kollase kaardi saanud Raido Leokin ning teda asendab Tõnis Vihmoja
14:03
Meinhard Pulk:  Zahovaiko pommi 20 meetri pealt lükkab Tamme üle lati!
14:06
Meinhard Pulk: Värav  Kert Kütt eksib rängalt ning HENRI HANSON viib Pärnu juhtima!
14:07
Meinhard Pulk:  Kütt tuleb karistusalast välja olukorda klaarima, kuid lööb palli vastu Hansoni jalga ning Pärnu ründaja sisuliselt jalutab palliga väravasse!
14:09
Meinhard Pulk: Värav  Hansoni teine!
14:10
Meinhard Pulk: Rando Leokinilt suurepärane eeltöö ning Hanson on värava ees ihuüksinda! 2:0!
14:10
Külastaja oh kommentaar
Paide kaitsed ei viitsi vapsee mängida ju, Varendi lihtsalt sörgib järgi vastastele oma äärel.
14:10
Pärnu pärnu pärnu
14:12
Meinhard Pulk:  Vahetus Paide esimene vahetus 57. minutil. El Hussieny välja, Jevdokimov sisse. Paidel nüüd ka karistusala nurgas kasutada karistuslöök.
14:12
Meinhard Pulk:  Aga Tamme püüab.
14:15
Meinhard Pulk:  Paide ründemäng on täiesti lagunenud. Väravaid ei ole kuskilt paistmas.
14:21
Meinhard Pulk:  Suhteliselt palju on külalised ka hakkanud kauglöökidega proovima, kuid seni aga üpris ebatäpselt.
14:25
Meinhard Pulk:  Vahetus 70. minutil Paide teine vahetus. Varendi välja, Peitre asemele.
14:29
Külastaja Kööba kommentaar
Põhiküsimus on ikkagi, et miks pannakse senise hooaja 7 väravat löönud ründaja kaitset mängima? Kelle peale siis ees lootma jäädakse, Jevdo pole ju löönud veel ja vaid Slavale lootma jääda on selgelt naiivne
14:31
Meinhard Pulk: Vahetus  Paide viimane vahetus 76. minutil. Roosnupp välja, Saarlas asemele.
14:35
Meinhard Pulk:  Zahovaiko tõmmatakse maha ning Paide teenib karistusala servast nüüd karistuslöögi
14:36
Meinhard Pulk:  Paide mängija tsenderdusele peaga pihta ei saa, kuid Tamme jaoks tuleb pall piisavalt ootamatult ning puterdab palli nurgalöögiks!
14:40
Meinhard Pulk: Värav  Zahovaiko karistuslöögist tulnud tsenderdusele keegi pihta ei saa ning pall läheb otse väravasse! 2:1!
14:40
Meinhard Pulk:  Paidel viis minutit punkti jahtida.
14:42
Meinhard Pulk:  Jevdokimovi ülepuusalöök lendab ülinapilt tagapostist mööda! Väga hea võimalus.
14:43
Meinhard Pulk: Vahetus  Pärnu teine vahetus. Rando Leokinit asendab Greger Könninge.
14:43
Meinhard Pulk:  Hansonilt suurepärane soolo, kuid löök läheb napilt esipostist mööda!
14:44
Meinhard Pulk:  Novopašin sai ka jala vahele ning tulemuseks seega nurgalöök.
14:45
Meinhard Pulk: Värav  KÕIK!
14:46
Meinhard Pulk:  Värav TOOMAS PENT pääseb üks-üks olukorda ning lööb Küti jalgade vahelt palli väravasse! Pärnu on võtmas väga väärtusliku võitu!
14:48
Meinhard Pulk:  Vahetus Teisel lisaminutil tuleb ka Pärnu viimane vahetus. Jako Kanter välja, Joosep Sarapuu asemele.
14:49
Meinhard Pulk:  Läbi!
14:50
Meinhard Pulk:  Pärnu teenib ilusa 3:1 võidu ning tõuseb sellega 16 punkti peale.
14:50
Meinhard Pulk:  Mina lõpetan, olge teie tagasi juba kell 16, kui Hiiul mängivad Kalju ja Flora!