Kristjan Remmelkoor:  Tere, Kalju ja Flora mängus pannakse kohe pall mängu.
Tere! Miks Sander Puri koosseisu ei kuulu?
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Tal on väike vigastus.
16:04
Kristjan Remmelkoor:  Kalju teenis juba esimesel minutil esimese nurgalöögi, aga midagi muud märkimisväärset pole esimese viie minuti jooksul toimunud.
16:07
Külastaja ccc kommentaar
Paremad lokid - Alliku või Valikajev?
16:08
Kristjan Remmelkoor:  Quintieri sai korraks haiget, aga ajas enda kiiresti püsti.
16:08
Kui Sander Puri täna isegi pingil ei ole, siis tõenäoliselt ka koondisse ei võeta. Seega Alliku, Ojamaa või Luts?
16:12
Kristjan Remmelkoor:  Sappineni tsenderdus läks üle jala ja üle otsajoone.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili nurgalööki ei õnnestu puutuda kellelgi.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Flora valdab rohkem palli, aga Kalju ei lase neid eriti oma karistusala lähistele.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili karistuslööki suudab Lepistu õrnalt peaga riivata, aga see lendab üle otsajoone.
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Värav18. minutil läheb Flora 1:0 juhtima! Beglarišvili andis läbisöödu paremalt spurtivale Kamsile, kes lükkas palli värava ette ja Gussev lükkas selle võrku!
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Toom tõrjub 22. minutil ühe käega Quintieri löögi posti äärest!
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi nurgalöögi puhastab peaga Tamm.
16:23
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on pärast kaotusseisu jäämist palju aktiivsemaks muutunud.
16:27
Külastaja oh kommentaar
Pealtvaatajaid tuleb üle 1000 ära?
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Palju rahvast on siin küll, aga numbrit ei oska pakkuda.
16:29
Kristjan Remmelkoor: 30. minut. Beglarišvili keerutas 20 meetrilt palli tagumise ristnurga suunas, Teleš tõrjus ära!
16:30
Ei tule üle 1000 kindlasti kohe.
16:30
Külastaja sören to kalkun kommentaar
ma käin sõjaväes
16:32
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili tõstis nurgalöögi kavalalt ja lühidalt Sappinenile, kellelt võeti aga pall ära.
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Pärast väravat Kalju surus umbes 5-10 minutit, aga on nüüd maha rahunenud ja pall on taas peamiselt Flora valduses.
16:36
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili proovis veelkord 20 meetrilt, seekord virutas üle.
16:38
Kristjan Remmelkoor:  38. minut. Jürgenson sai Beglarišvililt vasakule läbisöödu ja vältis suluseisu, aga kui Teleš väravast vastu tuli, lõi Jürgenson mööda.
16:42
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  42. minutil saab kohtumise esimese kaardi Pürg, kes hoidis vastast kinni.
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Gussev ja Sappinen olid pärast Pürgi libastumist kahekesi kahe Kalju kaitsja vastu minemas, aga Gussev jäi Mööli vastu hätta ja rünnak luhtus.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Lisaminuteid ei tulnud, poolaeg on lõppenud! Kalju - Flora 0:1.
16:45
Külastaja illar kommentaar
Ja ikka pole suurepärases hoos olevat Kleini esinduse mänguks pingile võetud, joppenpuhh!
16:49
Külastaja Kusta Lumme kommentaar
Kleinil on üks viga . Ta on eesti poiss . Oleks ta eesnimi Marcello , siis ta mängiks ammu Kalju põhimeeskonna eest :)
16:56
Ärge tulge mulle siin rääkima, et Kalju rajab noortele teed esindusse. Rajatakse hoopis teed Puridele ja Elhidele ja milleks? Vaid kohatäiteks. Võta või Valget Kurge selle jutu peale.
16:56
Külastaja Parandus kommentaar
Praegust treenerit vaadates peaks ta nimi olema Pjotr Šlein
16:58
Kristjan Remmelkoor:  Flora tuli tagasi väljakule, nüüd tuleb ka Kalju.
17:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine pooaeg läks käima!
17:00
Külastaja freed kommentaar
kas ultrafänn Soiver kah kohal on?
17:06
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on teist poolaega aktiivselt alustanud. Dmitrijevi madal kauglöök ei valmistanud Toomile raskusi.
17:08
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid loeti kokku 607.
17:10
Kristjan Remmelkoor: Värav  55. minutil lööb Kams 2:0 Florale! Väga hea läbisöödu andis Beglarisvili.
17:12
Kristjan Remmelkoor:  VäravValikajev 57. minutil 1:2! Võttis audiviske rinnaga maha ja tegi ilusa ülepuusalöögi!
17:13
Kristjan Remmelkoor:  VahetusMõlemad meeskonnad on teinud ka ühe vahetuse: Kalju vahetas Quintieri välja ja Neemelo sisse; Flora võttis Alliku välja ja pani Tukiaineni sisse.
17:15
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju vahetas ka Subbotini välja ja Toometi sisse.
17:15
Kristjan Remmelkoor:  Lepistu üritas käärlööki, aga lõi pallist mööda.
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Jürgenson lõi kasti joonelt tagumise alanurga suunas, Teleš tõrjus ära!
17:18
Kristjan Remmelkoor:  64. minutil tõrjub Teleš posti äärest Gussevi kauglöögi. Flora on surumas.
17:21
Kristjan Remmelkoor:  67. minut. Toom tõrjub Sidorenkovi terava karistuslöögi.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Värav67. minutil Kalju nurgalöögijärgses saginas viigistab! Mööl teeb seisuks 2:2!
17:24
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Tamm võtab Purje maha ja teenib 69. minutil kollase kaardi.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Jürgenson on pikali maha jäänud.
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Jürgenson on nüüd uuesti püsti ja seletab kohtunikele, et talle ju löödi küünarnukiga näkku ja peaks tulema punane kaart.
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Toometilt ilus kauglöök, Toom tõrjub lati alt!
17:27
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi särk on ilmselt katki läinud, sest ta on vahetanud endale selga nimeta särgi number 2.
17:30
Kristjan Remmelkoor:  Värav Neemelo viib 75. minutil Kalju 3:2 juhtima! Sai Möölilt palli ja oli seda kontrolli alt välja laskmas, aga suutis libistamise pealt selle rikošeti abil tagumisse nurka saata!
17:33
Kristjan Remmelkoor:  Kamsi karistuslöök lendab üle aia metsa alla.
17:34
Külastaja mhh kommentaar
eesti "koondis" ei saa nõmme kaljuga hakkama. Mis me neid rahvusvahelisi mänge veel ootame. Päris hirmutav :/
17:35
Kristjan Remmelkoor:  Ainsalu triblas mitmest vastasest mööda, aga karistusalas sai tema teekond läbi.
17:36
Kristjan Remmelkoor:  VahetusFlora topeltvahetus: Ainsalu ja Gussev välja, Poom ja Riiberg sisse.
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus85. minutil kollane kaart Reginaldile, kes blokeeris käega Poomi kauglöögi.
17:42
Pani käe ette, et palliga näkku ei saaks.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili kaks kauglööki on veidi mööda läinud. Florale nüüd heast kohast uus karistuslöök.
17:44
Kristjan Remmelkoor:  VäravKamsilt 89. minutil ilus karistuslöök ristnurka ja võimas väravatähistus! 3:3!
17:45
Kristjan Remmelkoor: Kams pani Kalju fännide eest läbi joostes näpu suu ette ja jooksis seejärel Flora fännide juurde tähistama.