Laupäev, 27. august 2016
18:40
Andre Viljamaa:  Tere õhtust!
18:40
Andre Viljamaa:  Päikselisel Sillamäel pannakse mõne minuti pärast pall mängu Sillamäe Kalevi ja FC Infoneti vahel.
18:42
Andre Viljamaa:  Infonet on siis 58 punktiga tabeli liider, Levadia ja Flora ees omatakse 2-punktilist edu ning neist on Infonetil ka kaks mängu vähem peetud.
18:43
Andre Viljamaa:  Sillamäe jääb esinelikust selgelt maa ja on 37 punktiga viies.
18:43
Andre Viljamaa:  Tänavu Infonet veel Sillamäed alistada ei ole suutnud, mõlemad senised mängud on mängitud viiki. 0:0 ja 2:2.
18:46
Andre Viljamaa:  Pall mängus.
18:50
Andre Viljamaa:  Esimene nurgalöök Infonetile, aga see klaaritakse kohe uueks korneriks.
18:51
Andre Viljamaa:  Mängiti lühidalt lahti ja mindi palliga keskväljale, kus Haminu maha võeti.
18:51
Andre Viljamaa:  Milline võimalus! Kruglov riputas palli kasti ja Avilov sai vabalt peaga löögile, aga lööb mööda.
18:52
Andre Viljamaa:  Haminu andis palli kasti, aga Starodubtsev püüab.
18:57
Andre Viljamaa:  Tuul mängib ka siin rolli, Infoneti tsenderdus lendab totaalselt sihtmärgist mööda.
18:58
Andre Viljamaa:  Sillamäe sai nüüd 35 meetri kaugusel karistuslöögi. Mindi tsenderduse peale, mis läks aga üle otsajoone.
19:00
Andre Viljamaa: Initsiatiiv on üsna selgelt ikka Infoneti käes, kuid midagi väga ohtlikku ei tekitata.
19:01
Andre Viljamaa: Keegi Sillamäe meestest proovis kaugelt õnne, aga löök oli selgelt ebatäpne.
19:05
Andre Viljamaa:  Kolmas Infoneti nurgalöök oli päris ohtlik, pall jäi värava alla lahtiseks, kuid Malov klaaris.
19:08
Andre Viljamaa: Poolaja esimene pool on Infoneti initsiatiivi all kulgenud, kuigi kaks ohtlikku olukorda on tekkinud standardolukordadest.
19:13
Andre Viljamaa: Õnnestus Sillamäel ka nurgalöök saada ja pääseti ka hästi eemalt löögile, aga Igonen püüab!
19:13
Andre Viljamaa:  Esimene teravam olukord Infoneti värava all.
19:13
Andre Viljamaa:  Sillamäe sai kerge surve peale, aga see lõppes, kui Igonen püüab tsenderduse kindlalt.
19:14
Andre Viljamaa: Omakorda nurgalöök Infonetile, mis oli aga ebatäpne.
19:18
Andre Viljamaa: Avilov võttis kontrasse tulnud Aidara jõuliselt maha, aga pääses kaardist.
19:18
Andre Viljamaa:  POST SILLAMÄEL!
19:19
Andre Viljamaa:  Igonen tõrjus karistuslöögist tulnud palli posti. Oli see pall vist mõeldud ikka tsenderdusena, aga keegi ei saanud pead vahele ja lõpuks muutus see hoopis ohtlikuks löögiks.
19:20
Andre Viljamaa:  Mošnikov sai penaltipunkti lähedal hea söödu, aga löök ebaõnnestus.
19:22
Andre Viljamaa:  Infonetile u 30 meetri kauguselt karistuslöök, Kruglov keerutas palli kasti, aga see klaariti kindlalt.
19:27
Andre Viljamaa:  Harin ja Suhharov põrkasid õnnetult kokku peadega ja jäid murule lebama.
19:28
Andre Viljamaa:  Mõlemad mehed on aga püsti ning pilt on selge.
19:31
Andre Viljamaa:  Infonet teenis veel nurgalöögi poolaja ainsal lisaminutil.
19:32
Andre Viljamaa:  Kruglov andis värava alla palli ja kuigi Starodubtsev pillas palli maha, siis see klaariti koheselt.
19:32
Andre Viljamaa:  Poolaeg! Infonet alustas aktiivselt ja teenis ka paar ohtlikku olukorda, kuid ohtlikem moment oli hoopis nende enda värava all, kui Sillamäe karistuslöök poolaja keskel posti tabas.
19:46
Andre Viljamaa: Teine poolaeg!
19:50
Andre Viljamaa:  Hoiatus Oleksandr Suhharovit hoiatati.
19:51
Andre Viljamaa: Hoiatus  Dõmov võttis kiirrünnaku konkreetselt maha.
19:52
Andre Viljamaa:  SIllamäe karistuslöök jäi väravaette lahtiseks, aga Infoneti mees klaaris.
19:52
Andre Viljamaa:  Siiski järgneb väravalöök.
19:53
Andre Viljamaa:  Aidara sai hea tsenderduse, aga ei suuda värava eest palli raami suunata! Täielik 100% võimalus.
19:53
Külastaja Jaan kommentaar
Tarajev tassib Infonetti
19:55
Andre Viljamaa:  Sillamäe teenib karistusala kõrvalt karistuslöögi.
19:56
Andre Viljamaa:  Voskoboinikov klaarib esimesest postist peaga.
19:56
Andre Viljamaa:  Sarnasest kohast kohe uus karistuslöök.
19:56
Andre Viljamaa: Malov sai peaga suunata, aga mööda!
19:59
Andre Viljamaa: Vahetus  Infonet toob Rätteli sisse ja võtab Haminu välja.
20:00
Andre Viljamaa:  Infonetile karistusala nurga juurest karistuslöök.
20:00
Andre Viljamaa:  Hea tsenderdus Kruglovilt, aga Sillamäe kaitsja klaarib Voskoboinikovi eest!
20:01
Andre Viljamaa: LATT!
20:01
Andre Viljamaa:  Harin sai äärelt tulnud tsenderdusele pea vahele ja pall raksatab põiklatti.
20:06
Andre Viljamaa:  Pärast keskväljavõitlus tuli Infonet taas rünnakule ja Dõmov lõi kaugelt peale, aga üle.
20:08
Andre Viljamaa: Vahetus  Sillmäe esimene vahetus 68. minutil: Tšerkasov välja, Volkov sisse.
20:10
Andre Viljamaa:  Dudarev sai löögi vastu pead ja jäi murule lebama, kuid tõusis lõpuks püsti.
20:13
Andre Viljamaa:  Infonet sai kerge surve peale, aga väravat ei tule. Harini pealöök läheb üle värava.
20:14
Andre Viljamaa:  Järjekordne mees pikali maas, Aidara vajab ka arstiabi.
20:15
Andre Viljamaa:  Aidara tehti terveks, aga SIllamäe karistuslöök ebaõnnestus.
20:18
Andre Viljamaa: Sillamäe võitis palli ja Kabajev tuleb hea madal löök, aga väravavaht tõrjub.
20:19
Andre Viljamaa:  Sillamäe teenis järjestikku kaks nurgalööki, ent lõpuks vilistatakse suluseis ja pall Infonetile.
20:20
Andre Viljamaa: Ohtlik! Kulinitš andis madala tsenderduse ja pall veeres värava eest mööda! Ei saanud keegi jalga vahele Infoneti meestest!
20:21
Andre Viljamaa:  Kruglov mängis madala palli värava alla, oli ka päris ohtlik, aga mitu meest läksid korraga palli peale ja Voskoboinikov ei suutnud pikemat kõrt tõmmata.
20:23
Andre Viljamaa:  Vahetus Infonet võtab Mošnikovi välja ja toob Sobtšenko sisse.
20:24
Andre Viljamaa:  Paponov sai karistusala joonelt täiesti vabalt löögile, aga lööb rikošetist mööda.
20:25
Andre Viljamaa:  Savin kukus nurgalöögiolukorras üsna dramaatiliselt, aga Tarajev näitab, et "tõuse püsti".

20:26
Andre Viljamaa: Vahetus  Infonet toob Appiahi Voskoboinikovi asemele.
20:30
Andre Viljamaa:  Harin sai hästi palli kätte ja läks väravavahiga üks-ühe suunas, ent Sillamäe kaitsjad jõuavad vahele.
20:30
Andre Viljamaa:  Infonet üritab nüüd, Harin lööb peaga, aga värava keskele.
20:34
Andre Viljamaa:  Harin klaarib Kruglovi nurgalöögi.
20:35
Andre Viljamaa:  Poolteist minutit veel viiest lisaminutist mängida.
20:36
Andre Viljamaa:  Hoiatus Paponovile kollane
20:36
Andre Viljamaa: Vahetus  Sillamäe toob 96. minutil Lipini asemele Daniil Mironovi.
20:37
Andre Viljamaa:  Infonetile ohtlikust kohast karistuslöök!
20:38
Andre Viljamaa:  Oi! Alla nurka, aga Starodubtsev tõrjub. Nurgalööki enam kohtunik mängida ei lase.
20:38
Andre Viljamaa:  Mäng on lõppenud! Sillamäe ja Infonet mängisid 0:0 viiki. Head õhtut!