Kolmapäev, 31. august 2016
18:19
Meinhard Pulk: Tere!
18:19
Meinhard Pulk:  Pärnu Rannastaadionil on Eesti - Malta mängu alguseni jäänud täpselt 11 minutit!
18:19
Külastaja realist kommentaar
Vassiljev seni nõrgematele suutnud vaid korra penaltist ära lüüa. Ehk tuleb lisa täna?
18:23
Meinhard Pulk: Meeskondade varumehed on murul, kohe algkoosseisumeeste kord

18:23
Meinhard Pulk:  Mis seisu siinsed lugejad tänaseks ennustavad?
18:24
Meinhard Pulk:  Hümnid!
18:27
Külastaja pallipoiss kommentaar
Tunnistan, et täna olen esimest korda elus Eesti vastu. Kuna peatreener ja EJLis toimuv on ni ebasümpaatseks juba ammu muutunud, siis loodan, et hunnik koledaid kaotusi avab ka äkki tavavaatajate silmad. Edu Maltale!
18:27
Külastaja H kommentaar
Ootan malta võitu. Ehk siis saab magnus aru et on tropp ja jätab parimad eeati pallurid välja
18:30
Meinhard Pulk: Täna 100. koondisemängu pidav Aleksandr Dmitrijev sai mängu eel Aivar Pohlakult meene.
18:30
Meinhard Pulk: Täna tipuründajana mängiv Sergei Zenjov pani palli mängu.
18:31
Meinhard Pulk:  Publikut on täismaja ja veel korralikult pealegi. Samuti on nö "säästutribüünid" kortermajade näol korralikult täidetud.
18:32
Külastaja ee kommentaar
Norm korvpalli õhkkond staadionil, ainult pasunad töös.
18:34
Meinhard Pulk: Kams ja Teniste teenivad neljandal minutil mängu esimese nurgalöögi.
18:35
Meinhard Pulk:  Tuli viiekasti, kuid Malta kaitsjatel õnnestus klaarida.
18:37
Meinhard Pulk: Eesti on nüüd väga selgelt initsiatiivi üle võtnud. Viimasel kolmandikul aga pole veel midagi suudetud korraldada.
18:39
Meinhard Pulk:  Kostjalt poolpikk ette, Zenjov murrab esimesest mängijast mööda, kuid teine Malta kaitsja suudab klaarida.
18:39
Külastaja heh kommentaar
pasunad on päris jubedad. pole mingit organiseeritust ka.
18:39
Piinlik on neid pasunaid kuulata
18:40
Meinhard Pulk:  Karol Mets teenib korraliku soologa Eestile karistusala serva lähedalt trahvilöögi!
18:41
Meinhard Pulk:  Kostja tsenderduse Malta mängijad klaarisid, Teniste löögi teisest lainest jätkas Mets otse väravavahi kätesse! Senise mängu parim võimalus.
18:42
Külastaja op kommentaar
Kes see lammas viitsib puhuda kogu aeg.. Ilma helita ka väga kuulda ei tahaks. :(
18:43
Meinhard Pulk:  Malta veidi pikem rünnak lõppes blokeeritud kauglöögiga.
18:44
Külastaja Cc kommentaar
Teleülekanne suht algeline. Ühest kaamerast ja kaugemaid nurki sisse ei zoomi
18:49
Meinhard Pulk: Mäng on korralikuks keskvälljaheitluseks üle läinud.
18:49
Külastaja uhmm kommentaar
Kus on Jalgpallihaigla, lamp neid pasunaid kuulata.. :/
18:50
Meinhard Pulk:  Maltale mängu 20. minutil külaliste esimene nurgalöög. Teniste blokeeris äärelt tsenderduse.
18:51
pasunaid puhutakse siis, kui eesti ründab. tere tali :D
18:51
Külastaja Tartu mees kommentaar
Avaldan siin ka omalt poolt pühaduseteotuse - esimest korda elus ootan Eesti kaotust. Soovin sellest Pherssonist vabaneda. Kannatus on katkenud.
18:52
Külastaja Türi mees kommentaar
Jormma tõmba ...
18:55
Meinhard Pulk: Pikk tsenderdab, Malta kaitsja jääb ette ning teine nurgalöök.
18:55
Meinhard Pulk:  Kostja nurk klaaritakse ning saab kohe seejärel veel tsenderdada. Järgneb uus nurgalöök.
18:56
Meinhard Pulk:  Kallaste tsenderdus põrkub Malta kaitsjatest väravavahi kätte.
18:57
Meinhard Pulk:  Esimese 26 minuti mängupilt viimase kolmandiku lähedal on üpris nüri siiski olnud.
18:57
Pink ka suht nüri
18:59
Meinhard, rootslane on ju öelnud, et meil on koondises parim valik! Seega pole seda ihalevat nuttu vaja loovate meeste (Ojamaa, Luts, Kink) järele. Pehrsson on jumal!
18:59
@h - mitte suht tühi vaid olematu!
19:00
IV liiga võistkond suudaks ka rohkem
19:01
Külastaja KS kommentaar
Mängu peab ilma helita vaatama, tundub nagu võõrsil soojamaa riigi vastu mängiks.
19:02
Meinhard Pulk:  Hoiatus 31. Metsalt keskväljal päris kole viga.
19:03
Kus on mõistus. Aõprua mängus sisse lennata
19:04
Meinhard Pulk:  33. minutil Malta senise mängu parim võimalus. Pika kombinatsiooni järel saadakse otsajoone juurest madal pall värava ette anda, kuid ründajaid õigel kohal ei ole.
19:04
Pheraaon ütles. Et rõhutatakse rünnakule rohkem. Aga koguaeg antakse pall tagasi
19:05
Meinhard Pulk:  Kams vajas arstiabi.
19:05
Külastaja wat kommentaar
zenjovil mingid tasakaaluhäired? ei saa aru ausalt temast
19:07
Meinhard Pulk:  Maltal oli vahepeal karistuslöök 35 meetri pealt kasutada, kiirrünnakul oli Purje äärepealt üks-üks olukorda pääsemas, kuid keskkaitsja jõudis viimasel hetkel vahele.
19:09
Meinhard Pulk:  Maltal (suluseisust) hiilgav võimalus!. Joseph Zerafa tsenderduse järel suudab Aksalu hiilgavalt lähilöögi tõrjuda! Tõusis ka lipp siis
19:09
Meinhard Pulk: Zenjov pääses kastis löögile, blokeeriti ning nüüd on Vassiljevil 25 pealt kasutada karistuslöök.
19:09
Külastaja Ekspert kommentaar
Kommentaator ütles õigesti: Ega meil momenti ei olegi olnud
19:09
Gabala eest oskab mängida ja koondises must lammas
19:09
Senine hinnang mängule: Viimasel kolmandikul oleme ääretult hädised. Keskväli söödab pigem tagasi, kui otsiks ette söötu. Kaitse suudab omavahel lükata, aga ohtlikes olukordades ei saa hakkama. Ühesõnaga: Rootslane näitab taset!!!
19:10
Meinhard Pulk:  Hoiatus Gareth Sciberras teenis ka kollase.
19:10
Meinhard Pulk:  Madalale löögile jäid Malta kaitsjad vahele.
19:12
Külastaja QPR kommentaar
Kui Maltal oleks õnne, siis oleks nad juba 2 väravaga ees.
19:13
Meinhard Pulk: Mllised võimalused! Dmitrijevi tõste järel saab Kams kaitsjate seljataha, väravavaht tõrjub ning kohe toob Malta kaitsja Purje pealöögi joonelt ära!
19:13
Meinhard Pulk:  Ning ka järgnenud nurgalöök oli väga ohtlik.
19:14
Kamsi võimaluse kasutamine: (facepalm) aga rootslase arvates oleks Ojamaa seal veel halvem olnud :D:D:D
19:15
Meinhard Pulk:  Eesti on selgelt aktiviseerinud. Eriti ohtlik on Kamsi äär olnud.
19:15
Meinhard Pulk:  Maltalaste kauglöögi püüab Aksalu.
19:15
Külastaja muigega kommentaar
Noh, füüsiliselt ja tehnikas on maltalased meie omadest paremad. Aga praegu on ilmselt enamus koondisi selles osas paremad.
19:17
Meinhard Pulk:  Zenjov saab veel karistusala joonelt löögile, kuid üle ja mööda.
19:17
Meinhard Pulk:  Poolaeg! Oleme 15 minuti pärast tagasi!
19:17
liigutab käsi, et ründajad liiguksid, issand jumal küll noh, ojamaa, luts, kink halloo
19:17
Külastaja no kuule! kommentaar
Parem äär on ojtlik olnud tänu Reniste tööle ja Kostja söötudele. Kams on seal asju vaid perse keeranud!!!
19:19
Mitte midagi ilusat siin pole. Jopanud, et Malta ära pole löönud
19:22
Peapallid on vist kah valdavalt Malta meeste saagiks langenud
19:22
Kas Klavani koha pealt on värskemaid uudiseid?
19:22
Külastaja Häbi kommentaar
Nutma ajab ausalt. Olen Malta poolt, võtavad ette, tekitavad olukordi. Pehrsson out, täielik kloun
19:27
Külastaja Kuule Pulk kommentaar
Miks sa lased neid lollakaid ilmselgelt ühe ja sama tropi kinnimakstud kommentaare siia üles? Mäng täiega meie käes, asjad toimivad aga siit tundub nagu me oleks 0-3 taga ja longiks platsil. Käige p....
19:27
Külastaja ... kommentaar
ma saaks ennem eesti koondisega mmile kui pehrsson meeskonna ära komplekteeriks.
19:27
Anier ja kruglov sisse .
19:27
Külastaja mina kommentaar
Teniste peaks ammu juba kusagil kõvemas liigas olema.
19:30
Külastaja to häbi kommentaar
kommenteerija Häbi- ole siis Malta poolt ja ära üldse koondist toeta...imelikud eestlased sellised
19:30
purje kamsi kohale, zenjovi asemele peaks antonov tulema ja anier tippu, siis oleks veidi lootust väravatki näha eesti koondise poolt ja sulle "kuule pulk" sa võiks õppida mängu nägema, tegeleda rohkem jalgpalliga, siis saad aimu, et see mängupilt ei kõlba kuhugile, eesti pole ammu nii halvasti mänginud, isegi nõrkade vastu
19:32
Eesti mängupilt on tõesti halb. Ma ei saa aru kuidas siiralt seda keegi kiita saab???
19:32
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas, vahetusi kumbki meeskond teinud ei ole.
19:34
Sa võid sellise mängupildiga tagahoovis sõpradega mängida. Sa valdad vastaste poolel aga pealelöögis on olematud. Kurb vaadata
19:34
19:36
Meinhard Pulk:  Malta terava ja madala löögi/söödu püüab kindlalt Aksalu.
19:36
Lausa huvitav oleks teada mida rootslane trennis meestele räägib. Aegajalt jääb mulje, et mängujoonise osas mitte kui midagi.
19:37
Meinhard Pulk:  Purje teenib tsenderdamiseks väga heast kohast karistuslöögi!
19:37
Meinhard Pulk:  Rikošetiga nurgalöögiks.
19:38
Meinhard Pulk: Vahetus  Malta tegi poolajal siiski ka ühe vahetuse. Ryan Camilleri sisse, Clayton Failla välja.
19:39
Kallaste ikka eriline puujalg, mis puudutab söötmist
19:39
See peaks Eesti PARIM koosseis olema nagu peatreener väidab. Ok Klavan väljas, aga muidu?! Täis pask
19:39
Külastaja Jass kommentaar
Meil platsil puudub mees, kes asju ette võtaks. Sel juhul mitu meest peal ja teistel ruumi sellevõrra enam. Elementaarne..., kuid. Selline mees täiesti olemas ja sebib jõudumööda Hollandis. Päälik aga meil suht jonnakas kahjuks. Isegi kuradima kombel jäärapäine, too päälik. Ka selliste satside vastu enam ei saa. Kahju. Mehed, rünnakule!
19:41
Pangu kasvõi, Ojamaa, Kink ja Liivak pingile, et mingitki teravust ja nahhaalsust oleks võtta
19:42
To jass ; täiesti nõus sinuga
19:43
Meinhard Pulk:  Kostjalt imeilus tõste Zenjovi suunas, kuid taas suluseis.
19:43
Meil on Flora pingil, Sappinen tuleb ja näitab kõigile, kuidas perseli peab kukkuma :D
19:44
Meinhard Pulk:  Värav SERGEI ZENJOV OMA KODULINNAS 1:0!
19:45
Meinhard Pulk:  57. minutil saab karistusala ääres palli, võtab mitu Malta mängijat ette, murrab keskele ning lööb palli kindlalt nurka! Väga ilus värav!
19:45
ainult puujalad, kes ei oska positsioneerida ja initsiatiivi võtta, on meie koondis täis
19:47
Meinhard Pulk:  Baranov klaarib läbisöödu taevasse. Lõpuks maandus pall omaväravasse.
19:47
Meinhard Pulk:  Alfred Effiong saab värava kirja.
19:48
Külastaja junn kommentaar
Oh jeekim,küll siin on ikka targad kommentaatorid!
19:49
Meinhard Pulk: Vahetus  Eesti esimene vahetus.  Gussev sisse, Kams välja.
19:50
Külastaja Fuuu kommentaar
Misasi see meie väravasse löödi? Baranov, parim keskkaitse ever!
19:50
No vaadake neid mehi, tegelt on ju samad mehed, kes juba tykk aega koondist on esindanud. Inviduaalsed oskused on lihtsalt ikka väga puudulikud. Rootslane yritab nende puujalgadega midagigi teha. Ojamaad tahate? Milleks? Mis see mees teinud on? Suvaline õhku täis samasugune puudulik nagu need ülejäänud seal platsil. Lihtsalt suhtumine veel hullem.
19:52
@heh - ehk sinu loogika järgi on Ojamaa ja Kamsi tehnika samaväärbe??? Hahahahahaha
19:52
to heh: Ta pole rüütli ajast midagi teinud, aga pehrsson pole talle väga võimalust andnudki Gussev ju sarnane ojamaale, kuigi tasemepoolt nõrgem
19:53
Meinhard Pulk:  Vahetus Vahetas ka Malta samal ajal. Steve Borg välja. Zach Muscat sisse.
19:54
Malta on indu juurde saanud
19:54
Baranov ei oska isegi ilust palli puhtaks peksta?
19:55
mõned külastajad, kes siin sõna puujalad kasutavad, siis minge vaadake balletti...seal saate paremaid jalgu vaadata...minge pritsige tatti delfis..lisaks olen suht kindel, et teil ka 12.klass lõpetama.
19:56
Meinhard Pulk: Vahetus Eestilt kaks vahetust. Purje ja Dmitrijev välja, Sappinen ja Antonov asemele.
19:57
Sappinen platsile. Kõik perseli kukkujate fännid olge nüüd valmis!
19:57
Külastaja Marts kommentaar
Miks kaugelt üldse peale enam ei proovita lüüa???
19:57
"aarne" ära hakka okei? puujalg sõna kasutame, kuna mehed löövad pallist mööda, see on nende töö ja nad ei suuda seda teha, saad aru?
19:57
@aarne - see on su vastus? Haha! Edu :D
19:58
Meinhard Pulk:  Eesti üritab vaikselt teist väravat jahtida. Malta kaitseb seni ilusti.
19:58
Meinhard Pulk:  Ja Effiong võttis nüüd väikese puhkuse krampide ravimiseks.
19:59
Meinhard Pulk: Effiong ning krambid vol 2.
19:59
Külastaja noneh kommentaar
Ojamaad pole vajagi, kui siis väravasse või kaitsesse, Zenjov saab Malta vastu skoorimisega hakkama küll (aga Kink on ju ammu past his best pensionär)
20:00
Meinhard Pulk:  Ka Teniste sai haiget.
20:00
Pikk ja Mets - kõige kehvemad?
20:01
Meinhard Pulk:  Vahetus Ning Effiongi mäng on ka läbi 73. minutil. Malta legend Michael Mifsud asemele.
20:01
Kohtunik hoiab Eestit nüüd. Puhas viga Tenistelt
20:02
Kõige kehvem Kams ja Baranov. Aga rohkem siiski rootslane süüdi
20:04
Meinhard Pulk:  Luke Gambin keerab end kastis üks-üks olukorda, kuid löök läheb posti!
20:04
Lihtsalt tundub, et Pikk ja Mets on kõik võimalikud olukorrad ja võitlused kaotanud.
20:04
Meinhard Pulk:  Zenjovilt peaga värav. Suluseis.
20:04
Meinhard Pulk: Vahetus  Eesti neljas vahetus. Kruglov annab Pikale vahetust.
20:06
Pikk äärel aktiivne olnud ja Mets peab lihtsalt rootslase käske täitma, muidu pole väga hull. In other news, Sappinen näitas tänast esimest perseli lendamist :D
20:06
Meinhard Pulk:  Kostja teenib Eestile nurgalöögi.
20:07
Meinhard Pulk:  Löögile ei saada.
20:07
Sappineni supersööt 3vs3 olukorras. Piinlik sitt lihtsalt
20:08
Kui juba Malta vastu kaitses nii palju väristatakse, siis mida veel võõrsil tugeva Bosnia vastu tegema hakatakse?
20:08
Meinhard Pulk:  10 minutit minna.
20:08
Külastaja Huviline. kommentaar
Väga mannetu ründemäng. Avanemisi või liikumisi pole. Väga primitiivselt liiguvad vaid edasi-tagasi, aga positsioonide vahetusi ega vastasmängijate positsioonist väljatõmbamist pole. Sorry, aga sellise taktkikaga oleks koondisel ka Rakvere Tarva vastu raskusi.
20:08
20:09
Meinhard Pulk:  Zenjovi terava söödu püüab Malta väravavaht kindlalt.
20:10
Meinhard Pulk:  Maltale 35-40 pmeetri pealt karistuslöök.
20:11
Meinhard Pulk:  Vahetus 84. minutil Malta järjekordne vahetus. Roderick Briffa sisse, Paul Fenech välja.
20:11
Malta meeste söödumäng on tunduvalt parem
20:12
Meinhard Pulk:  85. minut ja nurgalöök Maltale.
20:13
Meinhard Pulk: Zenjov teenis kiirrünnakul Eestile nurgalöögi.
20:14
Meinhard Pulk: Saadi löögile, kuid esipostist mööda.
20:14
Külastaja Abc kommentaar
Sellise mängustiiliga ootab Bosnias meie mehi jälle kõva saun!
20:14
Külastaja @ pallipoiss kommentaar
Pehrsson on see, kes ei suuda kolme söötu järjest lükata? Pehrsson on see, kelle esimene puude on kivisem, kui paksu margareeta sein? Pehrsson on see, kes lööb palli 20 meetri kõrgusele õhku ja siis ei suvatse sellele järgigi minna? Rähn oled. Kas sa oled selline, kes arvab, et kui me tooksime Pehrssoni asemel Ranieri, siis oleksime grupis teised ja elu oleks lill? Praegune peatreener ehk ei sobi tõesti, aga see pole tema süü, vaid lihtsalt on keeruline kakast saia meisterdada. Soovitaksin tal peeglisse vaadata, aga Metsa, Baranovi, Purje jt peab sellisel juhul peegleid täis tuppa luku taha panema. Selge on see, et meestel käib platsile astudes peas mingi klõks ära ja enam ei suudeta normaalseid otsuseid vastu võtta. Rüütliga suutsime ühe valikturniiri ära kobistada, aga sama suutis ka Läti - kaugel nemad nüüd on? Enamvähem samas kohas, kus meie. Mure on ikkagi seal, et ei tule mitte midagi paremat peale - peatreener otsustab maksimaalsel määral viis protsenti, aga kui juured on mädanenud, polegi midagi paremat oodata.
20:15
Meinhard Pulk:  Mifsud keerutas end kiirrünnakul löögile. Kindlalt Aksalu käte vahele.
20:16
Külastaja kahju kommentaar
Samamoodi nagu paljud teised, eluaeeg koondist toetanud, igast otsusest positiivsust leidnud ja algkoosseisu vaadates alati millegi pärast optimistlik olnud. Kahju, väga kahju. Maltal on nende Ojamaa ääre peal, kes võtab ja teeb, ilus vaadata, ta pole väravat löönud, aga ta on Malta mängu elu toonud, meie Kamsid ja Sappinenid seda ei tee, kogu respekti juures nende meeste vastu! Mingeid muudatusi on ju vaja kui nii suur hulk koondise fänne ei näe põhjust optimistlik olla
20:17
Meinhard Pulk:  Kruglovi välisküljetsenderdus Eesti ründajaid ei leia.
20:18
Meinhard Pulk:  "Hoiame! 1:1 on!" kõlab tribüünidelt.
20:18
Meinhard Pulk:  Neli lisaminutit.
20:18
Külastaja to pallipoiss kommentaar
aga ojamaa ja ka kink oleksid need mehed, kes ei lööks palli õhku ja ei vaataks, nad võtaksid mängu enda peale. need on ju pehrssoni otsused, et sellised puujalad seal keksivad
20:18
Võib vist vaikselt kokkuvõttega alustada: Eesti mäng logiseb igast otsast, aga see ei tohiks ühelegi mõtlevale fännile üllatuseks olla. Kohtuniku vile hoidis õnneks Eestit püsivalt, muidu oleks ikka seis nutusem olnud. Samuti oli õnnejumal täna Eesti poolel. Mängijatest kiidaks Zenjovi ja 75% ulatuses Kostjat (25 läheb praagi kaela). Halvimad väljakul Baranov Kams ja Sappinen. Kui need mehed ei saa isegi Malta vastu hakkama, siis mida me ootame? Kõige suurem kriitika aga peatreeneri suunas: Komplekteeritus ülimalt halb ning mängujoonis olematu. Samas võime viigi üle vist õnnelikud olla, sest Malta täna ilmselgelt teravam ja oarem platsil.
20:18
ilmselt saab eesti valkgrupi esimeseste mängudega oma värava täis löödud ja ise ei löö kas üldse või üks või kaks heal juhul. kahju öelda, aga mida suuremal eesti pähe saab, seda parem. sest ainult see saab olla põhjuseks, et valikgupi teises pooles oleks eestil uus treener. rootslane on saanud küll proovida mäng mängu järel ja selge on see, et asi lihtsalt ei tööta. pole neid kes suudaksid lüüa va vassiljev ja zenjov. rootslane mängib õnnelikul päeval viigi peale aga enamasti ainult kaotuse poole. täielik stagnatsioon.