Meinhard Pulk: Päikesepaistelises Kadriorus on meeskonnad juba väljakul.
18:01
Meinhard Pulk:  Gatagov proovib teisel minutil juba kaugelt, kuid selgelt üle.
18:04
Meinhard Pulk:  Gando pusib välja esimese nurgalöögi, kuid Gatagovi kaks tsenderdust ebaõnnestuvad totaalselt. Esimese madala palli klaaris kaitsja, teine maandus küljevõrgus.
18:04
Meinhard Pulk: Ka Transi esimene nurgalöök jäi madalaks.
18:05
Meinhard Pulk: Lvov võtab ilusa söödu kastis hästi alla, kuid Morozov suudab löögi nurgalöögiks blokeerida. Levadia kaitsjad suudavad selle taas klaarida.
18:08
Meinhard Pulk:  Prošin saab taaskord nurgalööki proovida, kuid Lepmets püüab kindlalt.
18:10
Meinhard Pulk:  Raudsepalt ränk eksimus, kui klaarib lihtsa tsenderduse täpselt karistusalajoonele, kuid Umarovi ülepuusalöök läheb mööda.
18:14
Meinhard Pulk:  Värav Kobzar!
18:15
Meinhard Pulk:  15. minutil tuleb Ojamaalt hea tsenderdus ning Kobzar lükkab tagapostist peaga palli võrku!
18:17
Meinhard Pulk:  Värav Kobzarilt taas!
18:18
Meinhard Pulk:  Lepmetsalt pikk pall ette, Kobzar jookseb kaitsjatelt eest ära ning realiseerib üks-üks olukorra.
18:19
Meinhard Pulk:  Irie on nüüd pikali maas. Tundub üpris tõsine probleem olevat.
18:21
Meinhard Pulk: Värav  Transi lagunemine! Gando 3:0!
18:22
Meinhard Pulk:  Hunt murrab end kaitsjatest läbi, kannalöögile jääb Kreger ette, tõstab seejärel palli tahaposti, kus Gando õigel kohal oli.
18:24
Meinhard Pulk:  HoiatusVahetus Irie on 25. minutil kaks korda suurimas plaanis. Võtab esmalt kollase ning kohe võetakse vigastuse tõttu Jakovlevi vastu välja.
18:25
Meinhard Pulk:  Hoiatus Ja kohe lõhub ka Umarov.
18:27
Meinhard Pulk: Kreger päästab! Keegi Levadia mängijatest sai nurgalöögi järel peaga löögile.
18:28
Meinhard Pulk:  Mirantšuk lööb pika rünnaku lõpetuseks kasti joonelt mööda.
18:34
Meinhard Pulk: Ka Trans sai vahepeal korralikult initsiatiivi omatud. Midagi ohtliku aga ei korraldatud.
18:38
Meinhard Pulk:  Ei tule neljandat!
18:38
Meinhard Pulk:  Kiirrünnak, Gatagov jookseb konkreetselt Plotnikovilt eest ära, kuid ei suuda üks-üks olukorda lahendada.
18:39
Meinhard Pulk:  Jakovlevilt ilus kauglöök, kuid Lepmets toob madala palli altnurgast ära
18:44
Meinhard Pulk:  Trans saab keskväljalt karistuslöögi anda, Savenkov on täiesti üksinda värava ees, kuid lööb jalaga palli nõrgalt ning täpselt Lepmetsale sülle. Suurepärane võimalus.
18:45
Meinhard Pulk: Levadia raiskab seejärel veel ühe võimaluse neljandaks väravaks, kuid Gando kuul läheb tagumisest ristnurgast napilt mööda.
18:46
Meinhard Pulk:  Poolaeg! Levadia on triivimas kindla võidu suunas.
19:00
Meinhard Pulk:  Trans avas teise poolaja. Tundub, et vahetusi tehtud pole.
19:03
Meinhard Pulk:  Levadialt lühikese aja jooksul kaks nurgalöögi.
19:05
Külastaja mc kommentaar
Levadia on täna korralikud järeldused teinud eelmisest mängust
19:05
Meinhard Pulk:  Morozov on valudes ja vajab arstiabi.
19:06
Meinhard Pulk:  Kuigi Trans oli esimese poolaja lõpus isegi domineerivam pool, siis hetkel on Levadia kindlalt initsiatiivi üle võtnud.
19:06
Meinhard Pulk: Ning tundub, et Morozov vajab vahetust.
19:08
Kas tõesti on Morozov jälle tõsiselt vigastatud?
19:08
Meinhard Pulk:  Tundub hetkel, et pääseb hullemast ning Levadia vahetust näha pole.
19:09
Meinhard Pulk: Vahetus  Vahetab hoopis Narva. Lvov välja, Mihhailov asemele.
19:12
Meinhard Pulk:  Nesterov sai nurgalöögi järel löögile, kuid Lepmets püüab kindlalt.
19:17
Meinhard Pulk:  Transil oli kiirrünnakul isegi ülekaal tekkimas, kuid Barkovi viimistlus jätab soovida.
19:18
Meinhard Pulk:  Kreger! Toob Morozovi pealöögi imelise tõrjega ära.
19:18
Meinhard Pulk: Värav  Gatagov!
19:19
Meinhard Pulk:  64. minut, Gandolt ääres hea eeltöö ning tsenderduse realiseerib jalaga Gatagov.
19:20
Levadia näitab täna ikka klassi!
19:22
Meinhard Pulk:  Kregerilt taas hea tõrje. Kobzari madal löök läks samas ka suhteliselt keskele.
19:23
Miks Tabi pingil istub ning kas Mirantšuk on täna teravust ka tekitanud?
19:24
Meinhard Pulk: Tabi puhul panustaks rotatsioonile. Teisipäeval tähtis mäng ees ootamas. Mirantšuk on teravusi tekitanud. Võibolla mitte nii silmapaistvalt, kui mõnes muus mängus.
19:28
Meinhard Pulk: Vahetus  Levadial Kobzar välja, Kauber asemele. Transil väravavaht Nikita Tokaitšuk väljakumängijana sisse, Tamberg välja!
19:29
Klavan täna Liverpoolil pingil.
19:30
Meinhard Pulk:  Mäng on selgelt maha rahunenud.
19:31
Meinhard Pulk: Kauber suutis nüüd kahe meetri pealt peaga tühjast mööda lüüa!
19:31
Kas Transil siis pole rohkem väljakumängijaid, et väravavaht pidi väljakule tulema?
19:35
Meinhard Pulk:  Umbes 15 minutit tagasi tuli Marin Raudsepa asemel sisse.
19:37
Meinhard Pulk:  Ja nüüd Morozov nurgalöögi järgsest situatsioonist värava ees üle. Oli küll veidi keerulisem olukord, kui Kauberi oma.
19:37
Meinhard Pulk: Jakovlev saab nüüd kastis üpris terava nurga alt lüüa, kuid suht selgelt mööda.
19:38
Meinhard Pulk:  Värav Kauber!
19:38
Meinhard Pulk:  Savenkov ja Kreger omavahel palli jagada ei suutnud, Kauber lõikab palli vahelt ning lükkab palli tühja väravasse!
19:40
Meinhard Pulk: Hoiatus Eemaldamine  Umarov korjab endale teise kollase kaardi ning varajase pääsu duši alla!
19:45
Meinhard Pulk:  3 lisaminutit.
19:48
Meinhard Pulk:  Levadial veel head võimalused kuuendaks, kuid löögile ei pääseta.
19:48
Meinhard Pulk:  Kõik!
19:48
Meinhard Pulk: Levadia võtab mitte just kõige emotsionaalsemas mängus 5:0 võidu ning tõusevad teisele kohale.