Esmaspäev, 12. september 2016
17:56
Kris Ilves: Tere!
17:56
Kris Ilves: Premium liiga 29. voor on kohe algamas. Kastan Arenal kohtuvad Rakvere Tarvas ja Paide Linnameeskond.
18:01
Kris Ilves: Pall mängus!
18:01
Külastaja kärss kommentaar
Pakuks, et tuleb jälle kõva saun alla 5 ei lööda. Tarva mängijatel on raske hooaja lõpus motivatsiooni hoida.... ja hakkab neid suuri kaotusi tulema.
18:03
Kris Ilves: Paide on võtnud pallivaldamise enda hooleks.
18:04
Kris Ilves: Jasper vastu tehti lühikese aja jooksul kaks viga keskväljal.
18:05
Kris Ilves: Zahovaiko trahvilöök maandus Meeritsa süles.
18:07
Kris Ilves: Mängu esimese nurgalöögi saab Tarvas.
18:08
Kris Ilves: Sellest suuremat ohtu ei tekkinud.
18:10
Kris Ilves: Üsna rahuliku tempoga on kohtumine alanud. Pigem sobib see kodumeeskonnale.
18:13
Kris Ilves: Münter tsenderdas palli karistusala joone juurde, kus Tarva mängija sai virutada, aga ei tabanud palli piisavalt hästi.
18:15
Kris Ilves: Roosnupp üritas Zahovaikoga seina mängida, aga Tarva mängijad tõmbasid ta maha. Karistuslöök.
18:15
Kris Ilves: Zahovaiko tsenderdus on taas Meeritsa jagu.
18:18
Kris Ilves: Jasper teenis nüüd omakorda Paidele esimese nurgalöögi.
18:19
Kris Ilves: Zahovaiko nurgalöök ebaõnnestus - liiga madal ja Tarva mehed klaarisid ära.
18:20
Kris Ilves: Zahovaiko tõmmatakse umbes 30 meetri peal Tarva väravast maha.
18:21
Kris Ilves: Tuleb löök, Meerits ka hüppas, aga päris kindlalt ikkagi väravast mööda.
18:23
Kris Ilves: VäravZAHOVAIKO 1:0
18:24
Kris Ilves: Sinilaid andis hea läbisöödu Zahovaikole, kes pooleldi läbi õnne kaitsjast mööda mängis ning varbaga palli Meeritsa selja taha koksas.
18:25
Kris Ilves: 17. värav Zahovaikol sellel hooajal Premium liigas.
18:27
Kris Ilves: Tempo puudub mängust täielikult.
18:28
Kris Ilves: Kui veidi nalja visata, siis nii mõnigi Soccerneti töötaja või lugeja võiks seal väljakul ringi joosta.
18:29
Kris Ilves: Paide teenib nurgalöögi.
18:30
Kris Ilves: Aga ei kujuta see Tarva väravale ohtu.
18:30
Kris Ilves: Tundub, et Paide on tulnud sellise suhtumisega siia mängule, et lükkame-lükkame, küll see võit ära tuleb.
18:32
paide on totaalsel ökokäigul. päris kummalisi numbreid võiks näha kui läbitud km loetaks.
18:34
Kris Ilves: Paide üritab neid palle sinna kasti toimetada, aga Tarva mängijad klaarivad need üsna ebakindlalt ära, aga vähemalt klaaritakse.
18:34
Kris Ilves: Rohkem üritatakse parema ääre kaudu, kus on Lilander ja Roosnupp.
18:35
Kris Ilves: Münter tõmbas Roosnupu maha ja kohtunik vilistada ei otsustanud.
18:36
Külastaja mies kommentaar
Paide ilmselt võtab seda mängu treeninguna, vähemalt tundub nii. Mida sa ikka rapsid ja väsitad end, kui kannatab vaikselt mängida ja ehk tuleb võit ka ära.
18:36
Kris Ilves: Roosnupp vajab arstide abi.
18:36
Kris Ilves: Kergelt lonkab, aga tundub, et saab mängu jätkata.
18:37
Kris Ilves: Jasper pani Meeritsa proovile kauglöögiga, aga Tarva kiiper oli valmis.
18:39
Kris Ilves: Lilander pettis Ljaši õhku ja proovis ise ka kaugelt, aga need löögid ei valmista Meeritsale mitte mingisugust ohtu.
18:39
Kui mõni skaut meeritsa mänge vaatab on siis sellise mängu järgi võib eesti liigast väga veider ettekujutus jääda
18:39
Kris Ilves: El Hussieny tõmbas Ljaši maha ja nüüd Tarval heast kohast trahvilöök.
18:40
Kris Ilves: Ebaõnnestus Ljaši sooritus täielikult.
18:41
Kris Ilves: HoiatusLarin tõmbab oma äärel Jasperi maha.
18:42
Kris Ilves: Kollane kaart Larinile tähendab seda, et järgmine kohtumine tuleb vahele jätta.
18:42
Külastaja oe kommentaar
Jasper saab täna jälle normaalselt hakitud.
18:43
Kris Ilves: Lugejad, kes te siin olete. Mis arvate, kas Tarvas teenib viimase kaheksa (see mäng kaasaarvatud) mänguga veel tabelisse punkti(de) näol lisa?
18:44
Kris Ilves: Paidel lühikese aja jooksul teine nurgalöök, seekord mängitakse lahti. Tuleb uus.
18:44
Pärnuga mängides ehk mingi võimalus on, rohkem küll võimalust ei näe.
18:45
Kris Ilves: Kohtumine Narvaga tuleb pidada ka pigem õnnetuseks koduväljakul. Oma ainsad punktid on just Narvast saadud.
18:45
Kris Ilves: Lisaks Jasperile hakitakse täna korralikult ka Roosnuppu.
18:47
Kris Ilves: Esimesele poolajale antud üks lisaminut on täis tiksunud ja kõlab ka poolajavile.
18:47
Kris Ilves: 45 minutit nähtud. Tarvas null, Paide üks. Väike paus ja varsti tagasi.
18:55
18:57
Külastaja arvaja kommentaar
Saavad 2 viiki veel kuskilt
19:01
Kris Ilves: Kõlas vile teise poolaja alguseks!
19:02
Kris Ilves: Loodame, et lisatakse vähemalt natukenegi tempot siia mängu juurde.
19:05
Kris Ilves: Keskväljal tehakse Lilanderi vastu viga.
19:06
Kris Ilves: Seni kui mänguseis 0:1 püsib, on Tarval oma võimalus olemas.
19:07
Kris Ilves: Zahovaikolt päris hea nurgalöök, aga Tarva mehed klaarivad selle ära. Jätkuolukorras saab El Hussieny kaugelt pommitada, aga selgelt mööda.
19:08
Kris Ilves: Zahovaiko tõmmatakse nüüd ohtlikust kohast maha. Hea võimalus Paidel.
19:08
Kris Ilves: Zahovaiko otsustas pealelöögi kasuks, aga see ebaõnnestus totaalselt.
19:10
Kris Ilves: Sinilaid teeb Siimu vastu vea ja nüüd omakorda Tarval võimalus.
19:11
Kris Ilves: Sepp lõi, aga üle värava.
19:12
Kris Ilves: Zahovaikolt madal nurgalöök, mis kukkus Roosnupule jala peale. Mees proovis lööki, kuid see võttis rikošeti ja lendas üle otsajoone.
19:13
Kris Ilves: Larin tsenderdab palli kasti ja Sepp proovib poolkäärlööki, aga ei tule see välja nii nagu peab.
19:16
Kris Ilves: Oioioi!
19:16
Kris Ilves: Tarva viigivärav oli väga lähedal.
19:16
Kris Ilves: Siim pääses Kütiga täiesti vabana üks-ühele, aga Tarva ründaja ei suuda palli raamide vahele toimetada.
19:17
Kris Ilves:  VahetusTarvas vahetab: Münter välja, Reimal sisse.
19:17
Kris Ilves: HoiatusJasper saab kollase kaardi.
19:18
Kris Ilves: Päris jõhkralt astus Jasper jala peale Larinile. Tumedat tooni kollane oli see, võib öelda, et Jasper pääses.
19:20
Kris Ilves: No võib öelda, et teisel poolajal on juba praegu rohkem juhtunud, kui esimesel poolajal kokku. Kuid siiski on üsna rahulik.
19:21
Kris Ilves: El Hussieny proovis kaugelt, aga ei midagi ohtlikku.
19:23
Kris Ilves: Vard pääses tsenderdama, aga Kütt püüdis raskusteta.
19:26
Kris Ilves: Tarval kasutada 70. minutil nurgalöök. Seis veel 0:1, on oodata põnevust viimaseks 20 minutiks.
19:27
Kris Ilves: Ei tulnud sealt midagi ohtlikku, aga pall jäi Tarvale.
19:27
Kris Ilves: Ohooo! Kütt teeb hea tõrje!
19:27
Kris Ilves: Siim keeras ennast karistusalas löögile, aga Kütt tegi supertõrje!
19:29
Kris Ilves: Tarvas leiab endale neid võimalusi.
19:29
Kris Ilves: Vard pääses tsenderdama ja Siim löögile, aga täpselt Kütile sülle.
19:31
Kris Ilves: VahetusVahetab Paide: Varendi tuleb Jasperi asemele.
19:33
Kris Ilves: Sinilaid pääses kaugelt löögile, aga mööda.
19:33
Kris Ilves: VahetusSaarlas tuleb Jevdokimovi asemele.
19:34
Peasponsoriks tuleks Alecoqi asemel mingi unerohu tootja leida... Une-Mati Liiga
19:36
Kris Ilves: Roosnupp mängib Zlavaga hästi kokku, aga blokeeritakse mees Tarva karistusalas.
19:38
Kris Ilves: VahetusTarvas teeb teise vahetuse: Vard välja, Kiis sisse.
19:38
Kris Ilves: Kaheksa minutit + lisaminutid minna veel. Endiselt 0:1.
19:39
Kris Ilves: Novpašin ja Reimal panevad pead kokku.
19:40
Kris Ilves: VahetusTarvas teeb viimase vahetuse: Tovstik tuli krampides hädas olnud Ljaši asemele.
19:43
Kris Ilves: No nüüd on viimane aeg Tarval sisu näidata ja see koll ära lüüa.
19:45
Kris Ilves: Kiis pääses tagasi põrkunud palli lööma, aga napilt posti kõrvalt mööda. Küsis kohtunikult veel nurgalööki, aga seda ei antud.
19:46
Kris Ilves: VahetusPaide teeb oma viimase vahetuse ära: Roosnupp välja, Valge sisse.
19:47
Kris Ilves: Tovstik pääses paremalt äärelt tsenderdama - pall läks napilt tagumisest postist mööda.
19:47
Kris Ilves: Neli lisaminutit!
19:49
Kris Ilves: Trasberg tõmbas Paide karistusalas Sinilaiu maha.
19:49
Kris Ilves: No ei tule Tarval seda ühte võimalust.
19:50
Kris Ilves: Pall võrgus!
19:50
Kris Ilves: Valge lõi palli väravasse, aga kohtunik nägi tolles olukorras viga või suluseisu.