Teisipäev, 13. september 2016
17:38
Siim Pulst: Tere õhtust! Vahetult enne Meistrite liiga avalööki ootavad meid üliolulised kohtumised koduliiga tiitliheitluse seisukohalt.
17:39
Siim Pulst: Paarikümne minuti pärast alustab Kristjan Remmelkoor otse Hiiu staadionilt Nõmme Kalju ja FC Levadia mängu kajastusega. Mina hoian samal ajal silma peal Sillamäe ja Pärnu kohtumisel. Kell 19 alustavad Narva Trans ja Tartu Tammeka ning kell 20 teises tänases maiuspalas FC Flora ja FC Infonet.
17:39
Siim Pulst:  Esimeste mängude algkoosseisud koos pinkidega leiate käesolevast uudisest.
17:48
Külastaja realist kommentaar
Hiiule jalutades on hea lugeda mitu koera su peale haugub ...
17:51
Siim Pulst: Koosseisude suurim üllatus on vast Levadia keskkaitsja Tabi pingile jäämine. Tema asemel on koosseisus Ojamaa, nii et Podholjuzin liigub ilmselt ise keskkaitsesse.
17:52
Siim Pulst:  Kalju poolelt on ehk märkimisväärne Toometi eelistamine Subbotinile, kuid viimase aja esituste põhjal ei tohiks seal midagi imestada olla.
17:53
Siim Pulst:  Sillamäe ja Pärnu on samal ajal mõlemad vaid kolme vahetusmehega. Startijate osas on olulisim Sillamäe esiväravavahi Starodubtsevi pingile jäämine. Tema asemel seisab postide vahel Eduard Orehov, kelle ametlik nimi veel mõne kuu eest oli Eduard Usikov.
17:59
Siim Pulst: Sillamäel pall mängus!
18:00
Siim Pulst:  Hiiul on samuti mäng juba alanud.
18:01
Kristjan Remmelkoor:  Tere ka minu poolt siit Hiiu staadionilt!
18:02
Siim Pulst: Värav  1:0! Kabajev, kes muu.
18:02
Siim Pulst:  Täpselt 2 minutit jõudis kuluda, kui Kabajev end Pärnu keskkaitsjate vahelt löögile pööras ning palli posti kõrvale saatis.
18:06
Siim Pulst: Kohtumine algas Sillamäe võimsa survega, kuid nüüd üritab Pärnu mängu rahustada.
18:07
Külastaja oe kommentaar
Rimo koondisesse :DD
18:07
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusDmitrijev saab kohtumise esimese kollase kaardi, kuna tegi keskväljal vea Morozovile, kes kukkus suure karjatuse saatel.
18:09
Kristjan Remmelkoor:  Veidi varem oli Hundil kohtumise alguse parim võimalus. Ta sai Marini lühikese söödu järel kastist vabalt löögile, kuid löök ebaõnnestus täielikult ja Teleš noppis palli raskusteta.
18:10
Siim Pulst:  Sillamäel peaks 10 minuti järel seis olema vähemalt 3:0, kuid viimase hetke blokeeringud ja Tamme tõrje üks-üks olukorras hoiavad Pärnu lootusi elus.
18:13
Kristjan Remmelkoor:  Toometi löök 20 meetrilt ebaõnnestub.
18:14
Kristjan Remmelkoor:  Kalju seni parim võimalus oli selline, et Sidorenkov tsenderdas vasakult ja Purje võttis karistusalas palli maha, kuid vastuvõtt polnud ideaalne ja pall veeres Lepmetsale.
18:16
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on enamik senisest mänguajast surunud mängu Levadia platsipoolele. Hetkel kerkis Morozov pool meetrit Purjest kõrgemale ja klaaris Mööli kauge tsenderduse.
18:17
Siim Pulst: Savin käkkis ära suurepärase kiirrünnaku, otsustades löögi asemel söödu kasuks ja ebaõnnestudes.
18:19
Siim Pulst: Sillamäe on esimesed 20 minutit täiskäigul läbinud ja Pärnu väga sügavale surunud. Kodumeeskonna pallivaldamise protsent on koguni 70%.
18:21
Kristjan Remmelkoor:  Prins karjus, et pall pandaks kiiremini liikuma. Kohe järgmisel rünnakul andis Kobzar madala terava palli värava eest läbi, milleni Hunt ei ulatanud.
18:22
Siim Pulst: Värav  Kabajev 2:0!
18:23
Siim Pulst:  Nagu avaväravagi puhul, pööras Sillamäe väravamasin end Lukka pealt maha ja läks kohe löögile. Seekord pisut kaugemalt, aga tulemus on sama.
18:24
Kristjan Remmelkoor:  VäravKobzar viib Levadia 1:0 juhtima!
18:25
Kristjan Remmelkoor:  Hunt võttis kõrge palli kastis maha, kuid lähilöök ei tulnud väga hea välja, Teleš suutis selle tõrjuda. Tagasipõrganud palli virutas aga Kobzar veidi teravama nurga alt värava tagumisse äärde!
18:29
Kristjan Remmelkoor:  Kobzar proovis 20 meetrilt oma teist väravat lüüa, see läks napilt tagumise posti kõrvalt mööda.
18:31
Kristjan Remmelkoor:  Mirantšuk puges mitme Kalju mehe vahelt läbi karistusalasse superpositsioonile, kuid lõi mööda!
18:31
Külastaja WM kommentaar
Kalju mängib ikka korralikult tulega
18:32
Siim Pulst:  Värav Lipin 3:0!
18:33
Kristjan Remmelkoor:  VäravMorozov 2:0 Levadiale!
18:33
Siim Pulst:  Kui just paistis, et Pärnu on natukenegi mängu sisse saamas, saatis Lipin väga terava nurga alt palli kolmandat korda Pärnu väravasse.
18:34
Kristjan Remmelkoor:  Levadia murdis vasakult läbi, sööt tuli keskele ja Morozov vajutas väikese rikošeti kaudu palli väravasse!
18:34
Trumbid on korralikult Infoneti kätte libisemas
18:35
Kristjan Remmelkoor:  VahetusNeemelo juba mängu! Väljakult lahkub Eino Puri.
18:37
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijev nihkub selle vahetuse tagajärjel Reginaldi kõrvale alumiseks poolkaitsjaks, Purje ründaja alla ja Neemelo nagu ikka tippu.
18:37
Külastaja nupu kommentaar
eesti koondise ründaja Purje?
18:39
Siim Pulst: Hoiatus Rando Leokin teenib Sillamäel mängu esimese hoiatuse, vea eest Savinile.
18:42
Siim Pulst: Värav3:1! Henri Hanson!
18:43
Siim Pulst:  Pärnu näitab elavnemise märke ning Hanson ennetas 43. minuti kontrarünnakul Abu Bakrit ja realiseeris olukorra suurepärase löögiga.
18:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg läbi! Kalju - Levadia 0:2.
18:45
Siim Pulst: Poolaeg Sillamäel! 3:1 kodumeeskonnale, mis on esimese 40 minuti põhjal neile selge pettumus, kuid viimasel viiel minutil ärkas ka Pärnu, lüües ühe tagasi ja jõudes korra veel päris lähedale.
18:46
Kristjan Remmelkoor:  Enamik mängust käis küll Levadia platsipoolel, aga Kalju värava all toimusid ohtlikumad momendid ning Kobzar ja Morozov realiseerisid kahepeale kaks võimalust ära.
18:52
Siim Pulst: Kell 19 alustavad ka Narva Trans ja Tartu Tammeka.

Trans: Arnold Kreger, Nikita Savenkov, Roman Nesterovski, Igor Ovsjannikov, Kirill Nesterov, Artjom Škinjov, Dmitri Prošin, Bi Sehi Elysee Irie, Svjatoslav Jakovlev, Viktor Plotnikov, Dmitri Barkov.
Varus: Aleksei Matrossov, Timur Džurajev, German-Guri Lvov, Georgi Tunjov, Vadim Mihhailov.

Tammeka: Karl Johan Pechter, Kaarel Kiidron, Jürgen Lorenz, Andre Paju, Silver Grauberg, Reio Laabus, Martin Miller, Kaspar Paur, Rait Läll, Kristjan Tiirik, Sander Kapper.
Varus: Karl Vaabel, Randin Rande, Marek Tšernjavski, Tauno Tekko, Erki Mõttus.

18:59
Meinhard Pulk: Tere ka minu poolt! Tammeka pani FAMA staadionil palli mängu.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Hiiul algas.
19:01
Siim Pulst: Ja ka Sillamäel on nüüd pall mängus.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVaheajal vahetas Kalju keskkaitsjat: Ugge välja, Rodrigues sisse.
19:01
Siim Pulst: Vahetus Sillamäe väravavahi vahetus: Orehov - Starodubtsev.
Vahetus Pärnu kollase kaardi omanik Rando Leokin välja, Vihmoja sisse.
19:02
Siim Pulst: Värav 3:2! Kristian Lenk skoorib 30 sekundiga!
19:02
Siim Pulst:  Uskumatu ärakukkumine Sillamäelt pärast niivõrd võimsat mängu algust. Pikk pall ette, Lenk edestas Dudarevi ning saatis palli väravasse.
19:05
Meinhard Pulk: Trans on oodatult aktiivsemalt alustanud. Esimese ohtliku tsenderduse suutis Lorenz peaga klaarida ning nüüd läks Irie kauglöök selgelt mööda.
19:06
Meinhard Pulk: Ka Transi esimene nurgalöök tekitas kergeid probleeme. Lõppes see siiski Nesterovski veaga Graubergile.
19:09
Meinhard Pulk:  Esimene korralik võimalus Transil! Barkov võtab söödu hästi maha, kuid jääb veidi terava nurga alla ning Pechter tõrjub..
19:09
Siim Pulst: Sillamäe on ehmatuse järel mänguohjad uuesti enda kätte haaranud, kuid pärnakate tegevuses on oluliselt rohkem indu kui varem.
19:11
Siim Pulst:  HoiatusAbu Bakr 55. minutil.
19:12
Meinhard Pulk:  Miller annab karistuslöögist suurepärase kasti, Tiirik edestab ka Kregerit, kuid värava peale ei suuda palli jalaga suunata.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Teise poolaja algus on olnud väga võimalustevaene. Antonov sai hetkel Dmitrijevi kauglöögist palliga valusalt pihta.
19:13
Meinhard Pulk: Hoiatus  14. minutil tõmbab Ovsjannikov peaaegu viimase mehena Rait Lälli maha! Tammekal 18 meetri pealt karistuslöök!
19:14
Meinhard Pulk:  Värav 15. minutil keerutab Kristjan Tiirik palli väravasse! Ilus värav!
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus60. minutil kollane Purjele, kes lõi Sidorenkovi nurgalööki käega.
19:15
Siim Pulst:  VahetusPärnu vahetab: Mägi välja, Valk sisse.
19:16
Külastaja Kooserdaja kommentaar
Tiirik on täiesti müstiline vana
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus62. minutil teeb Kalju ära oma viimase vahetuse: Quintieri välja, Subbotin sisse.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo pääseb kõrget palli õlaga maha võtma ja siis kasti joonelt otseõhust lööma, kuid on ebatäpne.
19:17
Siim Pulst:  VahetusSillamäe vahetab kaitsjat: Dudarev välja, Tšerkassov sisse.
19:21
Meinhard Pulk:  Jakovlev purjetab keskelt läbi, kuid löök läheb väga selgelt mööda.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo sai õhuvõitluses Morozovi vastu haiget ning tema vastu vilistati ka suluseis, millega ta rahul ei olnud.
19:22
Siim Pulst: Sillamäe näib küll mängu kontrollivat, kuid ikka ja jälle käib Pärnu omakorda ähvardamas - Sillamäe kaitse pole kiirrünnakute takistamisel sugugi kindel.
19:22
Siim Pulst: Nii Lipin, Savin kui viimati Kabajev on olnud lähedal Sillamäe edu kindlustamisele, kuid keegi neist pole väravaraame üles leidnud.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Hiiu staadionil teadustati, et publikut on koos säästusektori rahvaga kokku 447.
19:25
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Pürg võttis kontrarünnakul Mirantšuki maha ja sai 71. minutil kaardi.
19:26
Meinhard Pulk: Fantastiline tõrje Pechterilt! Tsenderdus Transilt tahaposti, Barkov saab täiesti vabalt jalaga löögile, kuid Tammeka noor väravavaht jääb ette!
19:27
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusAntonovi käsi käis 73. minutil Toometi näos ja Antonov sai kaardi.
19:27
Meinhard Pulk:  Ja veel üks supertõrje Pechterilt!
19:27
Pechter tassib juba mitmendat korda
19:27
19:28
Siim Pulst: VahetusSillamäe viimane vahetus: Volkov välja, Grigorevski sisse.
19:29
Meinhard Pulk:  Kuzjajev on juba korralikus hüsteerias ning vajab Eiko Saare poolt maharahustamist.
19:31
Külastaja mjaasa kommentaar
Miks Kuzjaev hüsteerias? :)
19:32
Meinhard Pulk:  Kerged erimeelsused kohtunikuga üksikute keskväljavigade osas.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Gandoga kokku mänginud Kobzar puges vasakult äärelt paari Kalju mehe vahelt läbi, kuid pealelöök läks pisut üle jala.
19:32
Siim Pulst:  Sillamäel järjestikused võimalused standardolukordadest, kuid ikka-jälle lendavad pallid meetri-kahe jagu üle või mööda.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus79. minutil patustab Marin vastaste poolel ja saab kollase.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Kalju pole küll seda nägu, et hakkaks siit seisust veel välja tulema.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Reginaldi kauglöök lendab 81. minutil üle värava.
19:37
Meinhard Pulk: Vahetus 38. minutil Tammeka esimene vahetus. Tšernjavski sisse, hüppeliigest vigastanud Paur välja.
19:39
Siim Pulst:  VahetusPärnu viimane: Henri Hansson sisse, Saarts välja. Nüüd on väljakul nii Henri Hanson kui Henri Hansson.
19:39
Meinhard Pulk:  Tšernjavski saab nüüd ka peaga löögile, kuid üle.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus86. minutil lõpuks Levadia esimene vahetus: ründav poolkaitsja Mirantšuk välja, kaitsja Tabi sisse.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Värav88. minutil Hunt 3:0 Levadiale!
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Kalju kaitsjad ei suutnud palli puhtaks lüüa ja Hunt vajutab lähedalt palli väravasse.
19:42
Meinhard Pulk:  Värav 44. minutil viigistab Dmitri Barkov!
19:43
Meinhard Pulk: Jakovlev andis küljejoone juurest karistuslöögi kasti, Tammeka mängijatest põrkus pall Barkovi jalale, kes palli kindlalt võrku virutas! Teenitud värav.
19:44
Siim Pulst: Värav 4:2! Savin otsustab Sillamäel mängu.
19:44
Meinhard Pulk: Kolm lisaminutit Narvas.
19:44
Siim Pulst: Vene ründaja löök ca 11 meetrilt pudeneb läbi Tamme näppude posti kõrvale.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Läbi! Kalju - Levadia 0:3.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Minu poolt kõik, kohtumiseni!
19:49
Siim Pulst:  Mäng läbi ka Sillamäel. 4:2.
19:49
Külastaja KJ kommentaar
mis positsioonil debütant Hansson mängib? rünnakul?
19:49
Siim Pulst: Ei jälginud seda nii täpselt, aga pigem paistis ta silma poolkaitses.
19:50
Meinhard Pulk:  Poolaeg! Narva on seni parem olnud.
19:53
Külastaja Kevin kommentaar
Tere , tahtsin küsida kas Flora ja Infoneti mängu kannab kuskil üle ?
19:54
Siim Pulst: ERR
19:54
Siim Pulst:  Flora: Mait Toom, Gert Kams, Nikita Baranov, Joonas Tamm, Maksim Gussev, Zakaria Beglarišvili, Brent Lepistu, Mihkel Ainsalu, Rauno Alliku, Rauno Sappinen, Sakari Tukiainen.

Varus: Richard Aland, Henri Järvelaid, Markus Poom, Joseph Saliste, Madis Vihmann, Herol Riiberg, German Šlein.

Infonet: Matvei Igonen, Andrei Kalimullin, Vladimir Avilov, Draman Haminu, Aleksandr Volodin, Jevgeni Harin, Sergei Mošnikov, Aleksandr Kulinitš, Pavel Dõmov, Artur Rättel, Dmitri Kruglov.
Varus: Mihhail Lavrentjev, Eduard Golovljov, Sergei Tumasjan, Roman Sobtšenko, Nikolai Mašitšev, Timur Bulavkin,

19:59
Kasper Elissaar: Tere õhtust siit Lillekülast! Flora ja Infonet on murule sammunud. Hetkel saavad Arbeiter ja Kams kuu parima autasusid.
20:01
Kasper Elissaar: Flora pani palli mängu!
20:02
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg Narvas algas!
20:02
Meinhard Pulk: Värav Ja kohe viib vahetusmees Tšernjavski Tammeka uuesti juhtima!
20:03
Meinhard Pulk:  Tiiriku tsenderdust keskkaitsja klaarida ei suuda ning Tšernjavski lööb kastist palli võrku!
20:04
Külastaja mc kommentaar
Kui Flora võidab, tõuseb Levadia liidriks, kuna hetkel on Levadial ja Infonetil sama väravate vahe
20:04
Meinhard Pulk: Jakovlevi löök kasti joonelt läheb ülinapilt üle!
20:04
Meinhard Pulk:  Trans on korraliku surve peale saanud.
20:05
Kasper Elissaar: Infonet teenis esimese nurgalöögi, aga Flora klaaris.
20:06
Kasper Elissaar: Flora jõuab omakorda löögile ja teenib oma esimese nurgalöögi.
20:06
Kasper Elissaar: See klaariti samuti.
20:10
Kasper Elissaar: Beglarišvili leidis ilusa sööduga Kamsi, kes jätkas värava ette, kaitse klaarib nurgalöögiks.
20:10
Kasper Elissaar: Lepistu virutas nüüd paremaga peale kaugelt ja Igonen tõrjus nurgalöögiks.
20:10
Kasper Elissaar: Nurgalöögist sai Tamm peaga löögile.
20:10
Miks Narvas kunstmurul mängitakse üldse?
20:11
Meinhard Pulk:  Barkov keerutas end kastist löögile, kuid Pechterile oli lihtne saak.
20:11
Kasper Elissaar: Sest algas viimane ring ja kuna hooaja lõpuni seal muru ilmselt väga hea kvaliteediga vastu ei pea, mängitakse viimane ring kodus kunstil.
20:12
Kasper Elissaar: Flora on alustanud selgelt paremini.
20:15
Kasper Elissaar: Lähedal! Sappinen tõstis kiirrünnakus palli Ainsalule, kes jätkas Tukiainenile, kes värava eest napilt mööda lõi!
20:16
Meinhard Pulk: Hoiatus  63. minutil kingib Plotnikov Tammekale suhteliselt hea koha pealt karistuslöögi.
20:19
Kasper Elissaar: VäravRAUNO SAPPINEN!!!! USKUMATU JOOKS!
20:20
Meinhard Pulk:  Grauberg tõmmatakse Ovsjannikovi poolt vahetult enne karistusalla jõudmist maha, kuid Transi kaitsja pääseb teisest kollasest!
20:21
Kasper Elissaar: Flora võitis kaitses palli, Baranovile pandi hoop vastu jalgu, mees jätkas jooksu ja lükkas söödu Rauno Sappinenile, kohtunik näitas edu, Sappinen jooksis kaitsjate vahelt kasti, pettis konksuga mehed veel korra ära ja lõi kindlalt esimesest nurgast madalalt palli sisse. Flora 1, Infonet 0.
20:21
Kasper Elissaar: Latt! Beglarišvili keerutas nüüd kasti paremast nurgast üle Igoneni, aga vastu latti. Flora on hoos.
20:21
Meinhard Pulk:  Korralik ping-pong ning pall käis korra ka latis ära!
20:22
Live tabelis on nüüd hetkel Levadia tabeliliider
20:23
Meinhard Pulk: Jakovlev paneb terava palli värava ette, kuid Barkovi jalast veereb pall ülinapilt tagapostist mööda.
20:24
Meinhard Pulk:  Tšernjavski pääses kaitsjate vahelt jooksu, kuid löök ebaõnnestus totaalselt. Mäng on väga lahtiseks taas läinud.
20:25
Kasper Elissaar: Beglarišvili purjetab nüüd kaitse vahelt läbi ja pääseb löögile, aga napilt postist mööda.
20:25
Meinhard Pulk: Värav  71. minutil Jakovlev viigistab!
20:26
Meinhard Pulk: Karistuslöök mängiti kiirelt lahti, lõpuks maandub pall Jakovlevi jalal, kes karistusala joonelt palli väravasse rammib!
20:28
Meinhard Pulk:  Värav Jakovlev möllab! Suurepärane eeltöö ning seekord Barkov värava ees ei eksi! Trans ees!
20:29
Kasper Elissaar: Infonet teenib oma 28 meetri kauguselt karistuslöögi.
20:29
Kasper Elissaar: Kruglovi löök jäi müüri kinni.
20:30
Kasper Elissaar: Ja nüüd uus võimalus Infonetile veidi lähemalt.
20:30
Kasper Elissaar: Pavel Dõmov läks keerutama, aga selgelt üle.
20:32
Meinhard Pulk:  Vahetus Tammeka teine vahetus. Tekko sisse, Kapper välja.
20:33
Meinhard Pulk: Hoiatus  79. Barkov
20:35
Meinhard Pulk: Mängupildi järgi on hetkel selgelt reaalsem Transi neljas, kui Tammeka kolmas värav.
20:37
Meinhard Pulk: Vahetus  Transilt esimene vahetus. Vadim Mihhailov sisse, Ovsjannikov välja.
20:38
Kasper Elissaar: Mäng on veidi rahunenud.
20:40
Meinhard Pulk: Prošini tsenderduse järel klaaris Tammeka mängija palli otse Škinjovi jalale, kuid tema löök läks totaalselt üle jala.
20:42
Meinhard Pulk: Jakovlevi Tammeka kaitsjad taaskord pidurdada ei suuda, kuid löögi püüab Pechter kindlalt.
20:43
Kasper Elissaar: VäravKulinitš viigistab! Võttis rinnaga palli väga hästi omaks, otse üle kaitsja ja lükkas tugeva löögiga nahkkera võrku!
20:44
Meinhard Pulk:  105 pealtvaatajat Narvas.
20:45
Meinhard Pulk: Vahetus  Transi teine vahetus. German-Guri Lvov sisse, Škinjov välja.
20:45
Kasper Elissaar: Infonet on üha rohkem mängus sees.
20:46
Kasper Elissaar: Kulinitš taas lähedal! Infonet mängis karistuslöögi kiirelt lahti ja Kulinitš sai löögile, aga pall läks värava eest läbi.
20:46
Kus on nüüd see Flora hoog, mis siin alles mõned mängud tagasi oli?
20:47
Meinhard Pulk: Värav  Dmitri Prošin! Sisuliselt identne Transi kolmandale väravale! Jakovlevi eeltöö ning Prošin virutab värava ees lati alla!
20:47
Kasper Elissaar: Flora tegelikult esimest pooltundi mängis ikka väga ühesuunalise liiklusega.
20:47
Kasper Elissaar: Avapoolajale üks lisaminut.
20:48
Kasper Elissaar: Lepistu löök blokeeritakse ja Lillekülas kõlab avapoolaja lõpuvile! 1:1!
20:48
Meinhard Pulk:  Kõik! Transile igati teenitud 4:2 võit ning tõusti sellega ka Tammekast mööda.
20:48
Kasper Elissaar: Flora mängis kaks kolmandikku poolajast väga hästi, siis rahunes veidi, Infonet sai isu kätte ja viigistas. Poolaja lõpus taas Flora kontrolli all mäng.
20:55
Külastaja kid kommentaar
kuidas lepistu on? kas tas on reaalselt ka koondise materjali?
20:56
Kasper Elissaar: Lepistu on siinse liiga tasemel küll väga hea kontrolliv poolkaitsja, jah. Suudab lõhkuda, suudab avada. Paar halba lohakat söötu on täna siiski sisse tulnud.
20:57
siis hästi, kahju et see kaitseväe aasta vahele tuli..
21:00
Kasper Elissaar: VahetusFlora vahetab poolajal: Gussev välja, Saliste platsile.
21:01
Kasper Elissaar: Ilmselt seotud olukorraga, kus Gussev avapoolajal vastu jalgu sai ja arstiabi vajas. Saliste läks juba siis sooja tegema, aga Gussev mängis poolaja lõpuni. Muidugi võib ka olla, et Arbeiter ei olnud rahul Gussevi mänguga. Pärast mängu selgub täpsemalt.
21:01
Kasper Elissaar: 417 pealtvaatajat täna Lillekülas.
21:02
Kasper Elissaar: Teine poolaeg!
21:05
Kasper Elissaar: Värav2:1! Rauno Sappinen viib Flora taas ette! Beglarišvili lõi kasti joonelt peale, Igonen tõrjus kõrvale ja Sappinen on esimesena jaol.
21:06
Kasper Elissaar: Kulinitš peaga, aga mööda!
21:09
Kasper Elissaar: Sappineni löök võtab rikošeti ja läheb nurgalöögiks.
21:12
Kasper Elissaar: EemaldamineAleksandr Volodin saab punase!
21:14
Kasper Elissaar: Lendas tald ees Tukiainenile säärde ja kohtunikul ei ole teist võimalust.
21:15
Kasper Elissaar: Infoneti mängijad on muidugi marus. Rättel karjus kohtunikule: "Pohlaku poeg, kuradi pede!" Tema pääses kaardist.
21:15
Külastaja Kusta Lumme kommentaar
Grigori õige otsus ! See Infonet tuleks eemaldada Jalgpalli Meistrivõistlustelt ja saata Poksi Eesti Meistrivõistlustele .
21:15
Külastaja Rallikas kommentaar
Tra see Volodin sellist sitta peab korraldama? Mõlemas mängus punane...
21:16
Kasper Elissaar: VahetusInfonet vahetab: Mošnikov puhkama, Tumasjan sisse.
21:16
Külastaja Henri kommentaar
Ootan juba foorumis paarilt kindlalt kasutajalt kommentaare, kuidas kohtunikud Florat soosivad ja Flora mänge otsustavad.
21:17
Kasper Elissaar: Nüüd käib pall ka pressisektoris ära! Raul Ojassaar saab käe vastu.
21:18
Külastaja Chaplin kommentaar
Kellegil veel ERRi ülekande hääl kogu aeg ära kaob?
21:18
Külastaja fauna kommentaar
esma reaktsioon oli endalgi, et Pohlaku maffia, aga oli küll punase koht.
21:19
Kasper Elissaar: Joonas Tamm sai nurgalöögi järel löögile, aga virutas üle raamide.
21:20
Külastaja to Chaplin kommentaar
Nii kaob ka teiste saadete ajal heli ära
21:23
Kasper Elissaar: VahetusInfoneti teine vahetus: Sobtšenko vahetab välja Haminu.
21:26
Kasper Elissaar: Flora oli kaks-üks kontrarünnakus, kuid Ainsalu sööt läks Infoneti kaitsja jalga, mis ajas Arbeiteri hetkeks täitsa marru.
21:29
Kasper Elissaar: Lepistu proovib kaugelt, aga Igonen tõrjub rusikatega!
21:31
Kasper Elissaar: Mäng on väga selgelt Flora käes!
21:32
Kasper Elissaar: Kulinitš ja Sobtšenko on kaks-üks ülekaaluga rünnakus, aga Kulinitši sööt ei jõua meeskonnakaaslaseni.
21:33
Kasper Elissaar: HoiatusJevgeni Harin võtab omale kaardi välja.
21:34
Kasper Elissaar: VahetusFlora vahetab: Ainsalu puhkama, Poom sisse.
21:36
Kasper Elissaar: Baranov andis valesöödu, Harin sai võidujooksu Toomiga, aga Flora väravavaht jäi peale.
21:37
Baranov teeb ikka vähemalt ühe tõsise piruka mängu kohta
21:38
Kasper Elissaar: HoiatusBelgarišvili teeb keskväljal vea.
21:39
Kasper Elissaar: Sappinen oli nüüd löögile pääsemas, aga Kruglov päästis.
21:40
Kasper Elissaar: VahetusGolovljov vahetab Rätteli puhkama.
21:40
Koondis on raskustes vähemuses infoneti vastu
21:44
Kasper Elissaar: Poom mängis nüüd kontrarünnakus üle, kui otsustas löögile minemise asemel veel sööduga Sappineni otsida.
21:46
Kasper Elissaar: Beglarišvili teeb keskväljal vea ja Infonet nõuab kaarti, mida ei tule. Tribüünilt tuleb sõnum kohtunikule, et ta on idioot, platsi ääres läks Infoneti arst kohtunikku pedeks sõimama, mispeale Aleksandr Puštov arstile käratas, et ta kohemaid oma kohale tagasi istuks.
21:47
Kasper Elissaar: Neli üleminutit!
21:48
Kasper Elissaar: Kulinitš saab nurgalöögist löögile, aga peaga mööda!
21:49
Kasper Elissaar: Golovljov saab Poomi kannasöödule järgnenud Infoneti rünnakus löögile, aga on suluseisus.
21:50
Kasper Elissaar:  VahetusSappinen puhkama, Riiberg veel platsile.
21:52
Kasper Elissaar: Kruglov tulistab karistuslöögist peale, aga Toom tõrjub nurgalöögiks!
21:53
Kasper Elissaar: Läbi! Infonet proovis, aga ei saanud viiki kätte. Flora saab 2:1 võidu!