Laupäev, 17. september 2016
12:55
Kasper Elissaar: Tere kaunist laupäeva! Mina toon täna teieni Paide ja Levadia mängus toimuva.
12:55
Külastaja ee kommentaar
Paide läheb päris kaitsvalt mängima seda mängu.
12:56
Kasper Elissaar: Kui Levadia koosseisus pole ühtegi üllatust, siis Paide omas on mõned küll. Suurima üllatusena on pingile jäetud Zahovaiko!
12:57
Andre Viljamaa: Tervist! Mina toon teieni Premium liiga 30. vooru kohtumise, kus Infonet jätkab tiitlijahti Rakveres!
12:57
Kasper Elissaar:

Paide: Kert Kütt, Michael Lilander, Nikita Novopašin, Taavi Rähn, Timo Lomp, Joosep Juha, Sander Sinilaid, Omar El Hussieny, Jüri Jevdokimov, Ander Ott Valge, Mark Oliver Roosnupp.
Varus: Sten-Marten Vahi, Martin Naggel, Marten Saarlas, Lauri Varendi, Roman Starikov, Rasmus Tomson, Vjatšeslav Zahovaiko.

Levadia: Sergei Lepmets, Hindrek Ojamaa, Maksim Podholjuzin, Igor Morozov, Gando Biala, Marek Kaljumäe, Alan Gatagov, Pavel Marin, Anton Mirantšuk, Rimo Hunt, Jevgeni Kobzar.
Varus: Priit Pikker, Robert Lepik, Kevin Kauber, Tabi Manga, Andreas Raudsepp.

12:57
Kasper Elissaar: Koosseisud nüüd ka teie ees, kui meeskonnad platsile sammuvad.
12:58
Andre Viljamaa:  Tarvas: Marko Meerits, Elar Tovstik, Jaanus Kaasik, Taavi Trasberg, Mihkel Gull, Taavi Münter, Rauno Kald, Alex Sander Sepp, Joonas Ljaš, Samuel Vard, Juhan Jograf Siim.

Varus: Sander Susi, Madis Reimal, Mihkel Saar, Kaarel Saar, Mario Kuokkanen, Rain Ööpik.

Infonet: Matvei Igonen, Vladimir Avilov, Ofosu Appiah, Vladimir Voskoboinikov, Sergei Mošnikov, Aleksandr Kulinitš, Sergei Tumasjan, Artur Rättel, Dmitri Kruglov, Aleksandr Dmitrijev, Roman Sobtšenko.
Varus: Mihhail Lavrentjev, Andrei Kalimullin, Draman Haminu, Timur Bulavkin, Vladislav Ogorodnik, Pavel Dõmov.

12:59
Meinhard Pulk: Tere ka minu poolt!
13:00
Kasper Elissaar: Kusjuures Paide ongi viie kaitsjaga alustamas, nagu koosseisust aimata võib.
13:00
Meinhard Pulk:  Vahendan Sillamäe-Transi mängu, kus hetk tagasi pandi Sillamäe poolt pall mängu.
13:00
Kasper Elissaar: Levadia pani palli mängu!
13:01
Kasper Elissaar: Omar El Hussieny (Paide) virutas 25 pealt värava suunas juba. Aga ainult suunas.
13:01
Andre Viljamaa:  Rakveres pall liigub.
13:03
Meinhard Pulk:  Värav Sillamäe jõudis juba väga varakult juhtima minna! Ning minul jäi see kergete internetiprobleemide tõttu nägemata.
13:04
5-3-2 peaks vist Paide mängima
13:05
Kasper Elissaar: Täpselt nii see on. Esimestel minutitel on kodumeeskond väga hästi mängus sees olnud.
13:05
Meinhard Pulk: Trans sai nüüd 25 pealt karistuslööki proovida. Võttis müürist tugeva rikošeti ja Starodubtsev hoidis ka nurgalöögi ära.
13:06
Andre Viljamaa:  Infonet teenib mängu esimese nurgalöögi. Väga rahulik mäng seni.
13:06
Andre Viljamaa:  Kurglov keerutas kõrge pall värava alla, mille suutis Marko Meerits ära lüüa.
13:07
Andre Viljamaa: Kolmas mäng siis Meeritsal täna Rakvere eest. Esimeses saadi Tammekalt 0:5 koslep. Teises kaotati 0:1 Tammekale.
13:07
Meinhard Pulk:  Penalti Sillamäele!
13:07
Kasper Elissaar: Hoiatus7. minutil saab Roosnupp (Paide) kaardi, sest pani keskväljal Mirantšukile käed ümber.
13:07
Meinhard Pulk:  Esmalt saab Sillamäe kiirrünnakul väga ohtlikult löögile ning järgnenud nurgalöögi järel mängib Transi kaitsja õhus palli käega!
13:08
Meinhard Pulk:  Värav 7. minut ning Kabajev lööb kindlalt alla nurka! 2:0!
13:09
Andre Viljamaa:  Infonet tuli paremalt äärelt, Tumasjan läks kaugelt ka löögile, aga läks väravast väga kaugele.
13:10
Meinhard Pulk: Sillamäe kolmas ei ole kaugel, kuid Transi kaitsjatel õnnestub viimasel hetkel klaarida.
13:10
Kasper Elissaar: Podholjuzin ja Lepmets lõid pead kokku. Said veidi arstiabi, aga mäng läheb edasi.
13:12
Andre Viljamaa:  Kümne minuti jooksul midagi märkimisväärset Rakveres veel toimunud pole, kuigi kontrollib muidugi Infonet.
13:12
Meinhard Pulk: Sillamäe avavärava autoriks oli Aleksandr Volkov, kes realiseeris üks-üks olukorra.
13:13
Meinhard Pulk: Juhtus see siis juba esimesel minutil.
13:14
Kasper Elissaar: Kobzar (Levadia) keris karistuslöögist väga terava palli värava ette ja Morozov sai meetri pealt peaga löögile, aga napilt mööda.
13:15
Andre Viljamaa: Dmitrijev mängis tsenderduse kasti, ent Voskoboinikovi jaoks oli pall liiga kõrge.
13:16
Kasper Elissaar: Rähn (Paide) sai Lilanderi antud karistuslöögist tulnud palli peaga suunama, aga üle.
13:16
Andre Viljamaa: Kulinitš sai hea söödu ja läks löögile. Ent lõi Meeritsale sülle.
13:17
Andre Viljamaa:  Kolmas nurgalöök Infonetile. Tumasjani tsenderdus lendas aga üle kõikide meeste.
13:18
Meinhard Pulk: Vahetus Transilt 17. minutil juba esimene sunnitud vahetus. Plotnikov välja, asemele Artjom Škinjov.
13:19
Andre Viljamaa:  Tumasjan võitles palli endale ja lõi kaugelt peale, aga selgelt üle.
13:20
Andre Viljamaa:  Infoneti initsiatiivile vaatamata tuleb öelda, et Meeritsale ühtegi tõsist ülesannet veel antud ei ole.
13:20
Meinhard Pulk: Sillamäe ja Transi algkoosseisud ka nüüd lõpuks uudises üleval.
13:22
Andre Viljamaa:  Tumasjan lõi taas kaugelt peale. Sel korral oli juba tunne, et läheb raami. Veeres aga siiski napilt tagumisest postist mööda.
13:23
Kasper Elissaar: Kobzar sai väga magusa läbisöödu, aga oli suluseisus mees ja nii jäi värav löömata.
13:24
Kasper Elissaar: Ander Ott Valge sai hea söödu kasti, mängis end vasaku jalaga löögile, aga pall võttis rikošeti ja Lepmets püüdis.
13:24
Andre Viljamaa:  Sobtšenko tegi hea eeltöö ja andis palli värava alla, aga Meerits lükkas palli üle otsajoone.
13:24
Kasper Elissaar: Rimo Hunt proovib kohe teisel pool Küti väravat ohustada, aga Kütt püüab.
13:25
Meinhard Pulk: Ovsjannikovilt kaunis tõste kaitseliini seljataha, Nesterov murrab end kaitsjast mööda, kuid madalale söödule jääb kaitsja ette.
13:25
Kasper Elissaar: Lilander sai nüüd teisel pool vasakuga löögie, aga mööda.
13:25
Andre Viljamaa: Kaks nurgalööki Infonetile järjest ning surve jätkub.
13:27
Kasper Elissaar: Gatagovi kauglöök maandus Küti käes.
13:27
Andre Viljamaa:  Tarvas ei saa kuidagi palli vastaste väljakupoolele.
13:27
Kasper Elissaar: Käib mäng Paides ühe värava alt teise alla.
13:29
Andre Viljamaa:  Surve on nüüd taandunud ja saab Tarvas veidi hingata.
13:29
Kasper Elissaar: Kusjuures Levadia ei ole päris selgelt Paide tänaseks formatsiooniks valmis. Kodumeeskonnal tekib üllatavalt palju vabu tsoone ja Levadia ei tea päris täpselt, kuidas kaitsta. Aga Zahovaiko on sealt eest puudu küll.
13:29
Kasper Elissaar: VäravRimo Hunt viib Levadia 1:0 juhtima! 30. minut algas just.
13:30
Andre Viljamaa:  Meeritsalt hea tõrje!
13:30
Kasper Elissaar: Gatagov pani püstsöödu kasti ning Hunt tõstis palli peaga üle Küti, kes oli väravast viis meetrit väljas. Ootamatu üllatus.
13:31
Meinhard Pulk: Värav  Prošin 30. minutil lööb ühe tagasi!
13:31
Andre Viljamaa:  Infonet teenis kaks nurgalööki järjest, kokku neil juba seitse.
13:32
Meinhard Pulk: Jakovlevilt ilus läbisööt ning Prošin lööb terava nurga alt palli väravasse!
13:32
Andre Viljamaa:  Vahepeal sai Tarvas üsna ohtlikult kontrast tulla, ent Infonet pääses.
13:32
Kasper Elissaar: Jevdokimov lõi nüüd selg ees värava suunas jalaga üle pea värava suunas, aga tuli selline pehme plõnn. Kui ma ükskord mängus samamoodi tegin, ütlesid kaaslased pärast: "Sellises olukorras mine juba kääridesse ära! Saad jõu paremini peale."
13:34
Meinhard Pulk:  Umarovi teravale tsenderdusele ei saa Transi ründaja napilt jalga vahele ning pall lendab napilt tagumisest postist mööda.
13:35
Kasper Elissaar: Valge ei anna juba teist korda läbijooksu tegevale Jevdokimovile läbisöötu ja jookseb keskele kinni ära. No ei ole tal seda zahovaikolikku mängutarkust ega -osavust.
13:36
Andre Viljamaa:  Infonetile järjekordne nurgalöök, seekord mängiti lahti ja raisati see ära.
13:37
Kasper Elissaar: Marin saab libistades löögile, aga Kütt püüab.
13:39
Andre Viljamaa:  Hea kombinatsioon Infonetilt, aga Voskoboinikov ei suuda lahendada.
13:39
Kasper Elissaar: Gando sai nurgalöögist peaga suunama. Paide seisab viieses kaitseliinis, aga terve avapoolaja vältel pole sellest hoolimata Levadia käike kinni suudetud panna.
13:40
Andre Viljamaa:  Rättel mängis Tarva mehe üle ja saatis seejärel tsenderduse üle kõikide meeste ja üle otsajoone.
13:40
Kasper Elissaar: Hunt sai Kütiga silmitsi, aga mõtles, et on noor Messi ja jookseb Kütist mööda, aga Kütt püüab palli.
13:40
Kasper Elissaar: Värav40. minutil lööb Pavel Marin 2:0 ja just kaitseväest tulnuna lööb tähistuseks "kulpi".
13:40
Meinhard Pulk: Sillamäe sai nüüd mitu nurgalööki järjest, kuid midagi ohtlikku neist ei sündinud.
13:41
Kasper Elissaar: Vasakult äärelt pall kasti ja Marin oli esimesena jaol. Kerge tap-in.
13:41
Andre Viljamaa:  Hoiatus Aleksandr Kulinitšile kollane 40. minutil.
13:43
Meinhard Pulk: Hoiatus  42. minutil Umarovilt ja Lipinilt valus kokkupõrge. Mõlemad saavad haiget, kuid kaardi teenib vaid Transi mängija.
13:44
Andre Viljamaa:  Ei suuda enam Infonet ohtlike olukordadeni jõuda.
13:44
Kasper Elissaar: Valge kaotab ees taas palli. Meelis Rooba on täna oma otsustega ämbrisse astunud.
13:45
Meinhard Pulk:  Viik oli lähedal! Prošin sai kastis täiesti vabalt ülepuusa lüüa, kuid Starodubtsev suutis tõrjuda.
13:45
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit avapoolajale.
13:46
Andre Viljamaa:  Supertõrje Meeritsalt poolaja viimasel minutil! Voskobinikov sai väga lähedalt löögile.
13:46
Andre Viljamaa:  Aga jälle täiesti ebaõnnestunud korner...
13:46
Andre Viljamaa:  Poolaeg: Tarvas - Infonet 0:0
13:47
Meinhard Pulk:  Kabajev jooksis nüüd kaitsjatelt eest ära, kuid tema madalale löögile sai Kreger käe vahele.
13:47
Kasper Elissaar:  Avapoolaeg Paides lõppenud Levadia 2:0 eduseisuga!
13:48
Meinhard Pulk:  Poolaeg Sillamäel ning kodumeeskond on juhtimas 2:1.
13:51
Kasper Elissaar: Paide alustas lubavalt, aga siis läks asi päris käest ära. Kui tuled viie kaitsjaga mängule, peaksid kaitse korras ja lukus hoidma, aga Levadial on nii-nii palju ruumi, et löö peale kust tahad. Ja kui jätad pingile oma resultatiivseima mehe ja oled ees täielikult impotentne, siis tuleb peeglisse vaadata. Et poolajaks oled 0:2 ka taga liidermeeskonna Levadia vastu, siis oled ise omale kätte lõiganud.
13:51
Külastaja hmm kommentaar
Kas Marinil kaitsevägi läbi?
13:52
Kasper Elissaar: Ametlikult ta teenistus veel kestab, aga kuna kuulus spordirühma, on ta oma väljaõppe kätte saanud ja on sisuliselt viiekuusel linnaloal.
14:00
Andre Viljamaa:  Teine kolmveerandtund Rakveres!
14:01
Andre Viljamaa:  Kohe esimesel minutil on pall Tarva värava ees, kust see aga klaariti.
14:02
Andre Viljamaa: Järjekordne nurgalöök Infonetile ning seekord sai Voskoboinikov ka pea vahele, ent löök ebaõnnestub täielikult.
14:02
Kasper Elissaar: Teine poolaeg Paides!
14:02
Kasper Elissaar: VahetusValge (Paide) välja ja Zahovaiko sisse.
14:03
Andre Viljamaa: Värav Milline värav!!!
14:04
Meinhard Pulk: Teine poolaeg algas ka Sillamäe.
14:04
Kasper Elissaar: Rooba sai ise ka aru, et tegi algkoosseisu määrates vea, aga praegu on juba raske asju päästa.
14:05
Andre Viljamaa:  Aleksandr Kulinitš lõi ligi 20-25 meetri pealt peale ning kuigi Meerits tegi korraliku pantrihüpe, siis ristnurka see pall läks. 49. minutil Infonet ees!
14:06
Kasper Elissaar: Zahovaiko lööb palli juba ka võrku, aga enne oli tal käsi, seega ei lugenud.
14:06
Meinhard Pulk:  Vahetus Sillamäe tegi poolajal ka ühe vahetuse. Aleksei Tšerkassov vahetas Paponovi välja.
14:07
Andre Viljamaa: Sepp sai päris korraliku obaduse vastu nägu ja läks väljaku äärde toibuma.
14:08
Kasper Elissaar: Zahovaiko pani karistuslöögist pehme plõnni värava suunas.
14:10
Meinhard Pulk:  Trans on teist poolaega selgelt paremini alustanud.
14:10
Külastaja Mõttekoht kommentaar
Kütil pole see sel hooajal mitte just esimene ega pelgalt ka teine kord, kui värav tuleb seetõttu, et väravast väljas on.
14:11
Meinhard Pulk: Transi ründajad pääsesid kahel korral järjest Sillamäe kaitsjate seljataha jooksu. Esimesel rünnakul jäi Starodubtsev ette, järgmisel löödi tagapostist mööda. Mõlemal korral oli ka suluseis.
14:12
Andre Viljamaa: Tumasjan kukkus värava poole joostes karistusalas, aga pigem koperdas vastaste vahel.
14:12
Kasper Elissaar: Timo Lomp (Paide) virutas vasaku jala välisküljega värava suunas, aga mööda.
14:12
Ma ei saa üldse aru kaua see Rooba seal Paide eesotsas on, üsna arusaamatud käigud temalt kohati.
14:12
Andre Viljamaa:  Väga kindlalt on kontroll Infoneti käes.
14:13
Meinhard Pulk:  Umarov pani väga terava nurga alt hirmsa pommi küljevõrku
14:13
Andre Viljamaa: Sai Tarvas ka karistuslöögi u 40 meetri kauguselt, aga Sepa tsenderdus on madal.
14:14
Andre Viljamaa:  Voskoboinikov sai kontrarünnakus äärele söödu ning läks ise ette võtma, teenides nurgalöögi.
14:14
Kasper Elissaar: Kobzar lööb 57. minutil palli põrkega värava eest üle.
14:14
Andre Viljamaa:  Mängiti lühidalt lahti ja lõpuks läheb pall Meeritsale lahtilöögiks.
14:17
Andre Viljamaa: Vahetus  Draman Haminu 61. minutil Artur Rätteli asemele.
14:17
Meinhard Pulk: Malov sai karistuslöögi järel täiesti vabalt värava ees peaga löögile, kuid saatis palli üle värava.
14:17
Kasper Elissaar: 60. minutil pakub Jevdokimov Paide mängu veidi värskust, kui lööb 23 meetri pealt napilt paremast postist mööda.
14:17
Andre Viljamaa: Hoiatus  Mihkel Gull teeb 62. minutil Tumasjanile liiga.
14:18
Andre Viljamaa:  Kruglov mängis karistuslöögi lahti karistusala joonele, kus Dmitrijev oli täiesti vaba. Lõi koondislane ka peale, aga üle värava.
14:21
Kasper Elissaar: Gatagov ja Lilander pikali maas. Arstid väljakul.
14:21
Andre Viljamaa:  Haminu võttis Tovstiku ette, aga nurgalööki ei saa.
14:21
Andre Viljamaa: Vahetus  Taavi Münter teeb 66. minutil ruumi Mario Kuokkanenile.
14:22
Meinhard Pulk: Umarov sai terava nurga alt löögile, Starodubtsev tegi suhteliselt ebakindla tõrje. Barkovi löök jätkuolukorrast läks kindlalt mööda.
14:22
Kasper Elissaar: Läheb mäng Paides edasi. Mehed jätkavad.
14:23
Andre Viljamaa: Hoiatus  Tumasjanile 68. minutil hoiatus.
14:23
Kasper Elissaar: Zahovaiko nurgalöök jäi madalaks.
14:24
Kasper Elissaar: Vahetus67. minutil Timo Lomp puhkama, Lauri Varendi tema asemele. Kaptenipael liikus sama suunas.
14:24
Andre Viljamaa:  Vahetus Tarvas teeb 69. minutil vahetuse. Välja Samuel Vard, sisse Madis Reimal.
14:25
Andre Viljamaa:  Tarvas sai nurgalöögi, ent Haminu klaaris.
14:25
Kasper Elissaar: Pavel Marin lõi latti!
14:25
Andre Viljamaa:  Kohe sai Infonet ka ohtliku kontra, ent ei suudetud ära lahendada.
14:26
Kasper Elissaar: Vahetus69. minutil Pavel Marin välja ja Kevin Kauber sisse.
14:27
Külastaja RoPs kommentaar
Enne hakkab päike läänest tõusma, kui et Paide loots vahetub
14:27
Andre Viljamaa:  Sobtšenkol oli võimalus, ent Meerits hoiab Tarvast vee peal.
14:27
Kasper Elissaar: Paide sai nurgalöögist palli suunama, aga see oli ka kõik.
14:28
Kasper Elissaar: Gatagov tulistas kaugelt peale, aga mööda.
14:28
Külastaja Siga kommentaar
Vosko on ikka korralike oksakohtadega puujalg... löömata jääetud 100%ste tabelis oleks kindlalt 1. kohal
14:29
Andre Viljamaa: Hoiatus  74. minutil Trasbergile kollane.
14:29
Meinhard Pulk:  Transile teenib mõningase mõõnaperioodi järel nurgalipu juurest karistuslöögi.
14:30
Kasper Elissaar: Zahovaiko sai Omarilt hea läbisöödu, proovis Lepmetsast üle tõsta, aga Lepmets sai käed vahele!
14:30
Andre Viljamaa:  Vahetus Tarva viimane vahetus 76. minutil. Jograf Siim välja, Kaarel Saar sisse.
14:30
Meinhard Pulk: Pall maandus täpselt tagapostis seisnud Transi mängija jalale, kuid ei suutnud midagi sellega peale hakkata ning Sillamäe kaitsja klaaris.
14:31
Meinhard Pulk: Hoiatus  73. minutil kaart Savinile.
14:31
Andre Viljamaa:  Tarvale nurgalöök!
14:32
Andre Viljamaa:  Igonen aga püüdis palli.
14:33
Meinhard Pulk: Vahetus  75. minutil vahetab Sillamäe. Volkov välja, Anton Panov asemele.
14:33
Meinhard Pulk:  Hoiatus 75. Irie
14:33
Kasper Elissaar: VäravKevin Kauber viib Levadia 75. minutil 3:0 juhtima! Mirantšuk leidis kiirrünnakus paremalt äärelt Kauberi, kes kastini jooksis ja enne Nikita Novopašini spaaget löögi väravale tulistas, saates palli Kert Küti jalge vahelt läbi värava keskele.
14:34
Andre Viljamaa: Hoiatus  Joonas Ljašile 79. minutil kaart.
14:35
Andre Viljamaa:  Tumasjan lõi palli alumise nurga suunas, ent Meerits võtab ära.
14:35
Andre Viljamaa:  Nurgalöök mängiti aga taas lahti ja ei midagi.
14:36
Kasper Elissaar: Fänn Paides väljakul! Turvamehed ajavad taga.
14:36
Külastaja mc kommentaar
Miks Tabi on Prinsi valikust välja langenud?
14:36
Kasper Elissaar: Tabi muutus päris kehvaks. Morozoviga aina ehitasid seal omale kaitses.
14:37
Andre Viljamaa: Vahetus  Tumasjan lahkub 82. minutil, Dõmov tuleb.
14:37
Andre Viljamaa:  Tarvas suutis taas palli Infoneti värava alla mängida, ent sealt see klaariti.
14:37
Kasper Elissaar: Paidel lähedal omavärav! Hunt ja Ojamaa mängisid kokku, Ojamaa andis terava värava ette ja pall läheb Juha jalast napilt postist mööda.
14:38
Niiet Tabit siis uuel hooajal meeskonnas ei näe, kui ta nii kehv on??
14:39
Meinhard Pulk: Savin teenib Sillamäele umbes 22 meetri pealt karistuslöögi.
14:39
Kasper Elissaar: Tabi muutus kehvaks. Esialgu jättis ta ikkagi väga hea mulje. Aga Levadia mäng lagunes hooaja keskel tervikuna ja ühes sellega ka Tabi oma. Leping kestab tal ka järgmisel hooajal ja vanust tal vaid 21, seega ilmselt ikkagi näeme.
14:40
Kasper Elissaar: Zahovaiko keerutas 83. minutil karistuslöögist palli vasaku jalaga väravale, aga Lepmets püüdis.
14:40
Andre Viljamaa:  Pall püsib Infoneti poolel ja saab Tarvas ka karistuslöögi.
14:40
Kasper Elissaar: Mirantšuki kauglöök teisel pool lendas üle värava.
14:42
Andre Viljamaa:  Kald lõi karistuslöögist peale, aga napilt üle.
14:42
Kasper Elissaar: Zahovaiko nurgalöök löödi kastist välja.
14:43
Kasper Elissaar: Värav86. minutil teeb Rimo Hunt seisuks 4:0!
14:43
Meinhard Pulk:  Vahetus85. minut. Lvov vahetab Prošini välja.
14:43
Andre Viljamaa:  Voskoboinikov sai karistuslööki peaga suunata, ent Meerits tõrjus.
14:44
Kasper Elissaar: Kobzar röövis keskväljal Juhalt palli, jooksis Kütiga vastamisi, lükkas söödu vasakule Hundile, kes pani tühja ära.
14:44
Andre Viljamaa: Mošnikov lõi posti!
14:44
Kasper Elissaar: VahetusMorozov saab 87. minutil puhkama ja Tabi Manga teenib paar minutit.
14:44
Meeldiv on näha, et Hunt on ka lõpuks väravasoonele sattunud
14:44
Meinhard Pulk:  Vahetus87. minut. Roman Grigorevski sisse, Lipin välja.
14:44
Andre Viljamaa:  Meerits pani pika palli Infoneti kasti, kust see klaariti.
14:45
Kasper Elissaar: Vahetus88. minutil Sinilaid puhkama ja Starikov platsile.
14:46
Andre Viljamaa: Infonet mängis 14. nurgalöögi lahti ja lõpuks kaotati pall.
14:47
Andre Viljamaa: HoiatusKollane 92. minutil Reimalile.
14:47
Kauber on ikka super mees, mitu mängu on järjest pingilt tulnud ja löönud värava
14:47
Andre Viljamaa:  Teine lisaminut tiksub Rakveres.
14:47
Külastaja Sent kommentaar
Starikov on üldiselt ebaõnnestunud leid Paidelt, küll mitte nii hull nagu eelmise hooaja Klimeev, aga ikkagi. Novopashin on õnneks väärt leid
14:47
Meinhard Pulk:  Barkovi löögi/madala tsenderduse sai Starodubtsev kätte.
14:48
Kasper Elissaar: Hunt jättis kannaga Mirantšukile, aga venelane virutas üle värava.
14:48
Kasper Elissaar: Üks üleminut Paides.
14:48
Kasper Elissaar: HoiatusAlan Gatagov võtab mängu lõpus kaardi.
14:48
Meinhard Pulk:  Kolm lisaminutit Sillamäel.
14:49
Kasper Elissaar: Zahovaiko karistuslöök tõrjutakse korneriks.
14:49
Meinhard Pulk:  Jakovlev keerutab napilt 17-18 meetri pealt palli üle värava!
14:49
Kasper Elissaar: Sealt ei tule midagi ja mäng läbi! Levadia võtab võõrsilt kindla 4:0 võidu Paide üle!
14:49
Andre Viljamaa:  Kald mängis palli karistusalasse, aga Igonen suutis palli püüda. Läksid koos Sepaga palli peale ning läksid veidi omavahel ka tülli selle olukorra pärast.
14:50
Kasper Elissaar: Minu poolt aitäh! Ilusat laupäeva jätku!
14:50
Ega Gatagov järgmist mängu vahele ei pea jätma?
14:50
Meinhard Pulk: Kreger! Kabajev pääseb üks-üks olukorda, kuid Transi väravavaht teeb suurepärase tõrje!
14:50
Kasper Elissaar: Ei pea.
14:50
Külastaja levadia kommentaar
Huvitav jah et Prins on Kauberi pingile jätnud siin nii mõnigi mäng. Taset mees näidanud küll ja küll
14:50
Külastaja FootbalFan 1 kommentaar
tervist, jalgpall.ee eksib kollaste kohta mis oli rakvere v Ifoneti mängus 68 minutil: mitte Tumasyan vaid Alex Sander Sepp
14:50
Andre Viljamaa: Mäng on läbi! Infonet võttis sel hooajal teist korda Rakvere üle võõrsil 1:0 võidu. Löödi küll ise vaid üks värav, kuid samas Tarvale erilisi võimalusi skoorimiseks ei jäetud.
14:51
Meinhard Pulk:  92:27 mängitud ning Transile veel korner!
14:51
Meinhard Pulk:  Savin klaarib ning kõlab ka lõpuvile! Sillamäele võrdsete heitluses napp võit!