Laupäev, 24. september 2016
12:56
Andre Viljamaa:  Tervist! Premium liiga 31. voorus panevad peagi Paides palli mängu Paide Linnameeskond ja Sillamäe Kalev. Ehk tabeli kuues ja viies.
12:57
Andre Viljamaa:  Koosseisud

Paide Linnameeskond: Kert Kütt, Michael Lilander, Nikita Novopashin, Jasper Chibueze Uwaegbulam, Timo Lomp, Joosep Juha, Sander Sinilaid, Omar Nabil Rashad Elhussieny, Juri Jevdokimov, Ander Ott Valge, Mark Oliver Roosnupp.
Varus:
Sten-Marten Vahi, Martin Naggel, Johannes Kukebal, Lauri Varendi, Taavi Rähn, Rasmus Tomson, Vjatšeslal Zahovaiko.

Sillamäe Kalev: Mihhail Starodubtsev, Deniss Malov, Radanfah Abu Bakr, Deniss Tjapkin, Oleksandr Sukharov, Maksim Lipin, Alexey Cherkasov, Kassim Aidara, Aleksandr Volkov, Aleksandr Savin, Jevgeni Kabajev.
Varus:
Eduard Orehov, Anton Panov, Roman Grigorevski, Maksim Paponov, Artjom Davõdov.

12:58
Andre Viljamaa: Tänavu on omavahelistes mängudes mängitud 1:1 ja 0:0 viiki ning viimases mängus võitis Sillamäe 3:1.
12:59
Andre Viljamaa:  Kummalgi meeskonnal tabelis tõusmiseks enam erilist lootust ei ole, küll aga peab eelkõige Paide üle õla vaatama, sest Tammeka on kolme punkti kaugusel ning Pärnu viie.
13:00
Andre Viljamaa: Tõsi, kui Paide täna võidab, tõustakse Sillamäest vaid kolme punkti kaugusele. Sel juhul annaks veel viiendat kohta isegi sihtida.
13:02
Andre Viljamaa: Läks!
13:02
Külastaja asd kommentaar
Andre, sinu ennustus enne mägu?
13:03
Andre Viljamaa:  Sillamäe sai kohe karistuslöögi, aga tsenderdus klaariti ära.
13:03
Andre Viljamaa:  Isiklikult ennustaks Sillamäe nappi võitu, aga eks näis.
13:08
Andre Viljamaa:  Sillamäe valdab palli, aga hetkel midagi teravat veel tekitatud pole.
13:10
Andre Viljamaa: Hoiatus Deniss Malov teenib 9. minutil käega mängu eest esimese kollase.
13:11
Andre Viljamaa: Hea kiirrünnak Sillamäelt, aga Timo Lomp võttis maha.
13:12
Andre Viljamaa: Hea tsenderdus Paidelt, aga Starodubtsevi saak on see.
13:13
Andre Viljamaa:  Ander Ott Valge sai karistusalas üsna vabalt löögile, aga lõi ka selgelt mööda.
13:15
Andre Viljamaa:  Hea läbisööt ja Kabajev oli üksi ees, aga Kert Kütt jõudis esimesena jaole.
13:15
Andre Viljamaa: Värav  PAIDE!
13:16
Andre Viljamaa:  Lilander andis äärelt suurepärase tsenderduse tagumisse posti, ning Jasper Uwaegbulam lajatas palli peaga võrku! Paide 14. minutil 1:0 ees.
13:16
Andre Viljamaa:  Hoiatus Volkovile kollane.
13:18
Andre Viljamaa:  Sillamäe alustas küll aktiivsemalt, kuid pole pärast seda enda mängu leidnud ja Paide on olnud parem pool.
13:19
Andre Viljamaa:  Sillamäe sai päris ohtliku rünnaku üles, aga lõppes see suluseisuga.
13:20
Andre Viljamaa:  Kabajev sai värava alla tsenderdusele, aga ei saanud pallile sisuliselt pihtagi. Suurepärane võimalus!
13:24
Andre Viljamaa: Sillamäe nurgalöök jäi selgelt lühikeseks, kuid tuleb uus nurgalöök.
13:24
Andre Viljamaa:  Sel korral sai Savin pea vahele, aga lõi täiesti üle värava.
13:28
Andre Viljamaa: Segadus Paide karistusalas, kuid lõpuks tehti nende vastu viga.
13:28
Andre Viljamaa:  Suurepärane soolo Volkovilt, aga pealelöök blokeeriti.
13:31
Andre Viljamaa:  Roosnupp tõmmati kiirrünnakus maha, aga Savin kollast ei saa.
13:34
Andre Viljamaa:  Penalti Paidele! Uwaegbulam tõmmati karistusalas Sukharovi poolt maha!
13:35
Andre Viljamaa:  Omar Elhussieny lööb penalti postipõrkest väravasse ja 34. minutil on Paide 2:0 ees!
13:35
Andre Viljamaa: Hoiatus  Sukharov sai ka kollase.
13:39
Andre Viljamaa: Hoiatus38. minutil Nikita Novopašin võtab Paide poolt esimese kaardi käega mängu eest.
13:41
Andre Viljamaa:  Nurgalöök Sillamäele. Üks oleks vaja nüüd enne puhkepausi tagasi lüüa.
13:41
Andre Viljamaa: Aga ei kujuta see midagi ohtlikku.
13:44
Andre Viljamaa: Väga tempokalt kulges nüüd mäng ühe värava alt teise alla, ent ei midagi ohtlikku.
13:45
Külastaja Jahh... kommentaar
Ander ott tuleb välja võtta raudselt poolajaks....
13:45
Andre Viljamaa:  Üsna õnnetu poolaeg temalt tõesti.
13:47
Andre Viljamaa: Üks lisaminut.
13:48
Andre Viljamaa:  Paide teenis lõpuminutitel kolm nurgalööki, mis kõik mängiti lahti. Küll aga midagi ohtlikku tekitada nendest ei suudetud.
13:48
Andre Viljamaa:  Poolaeg! Paide võitis Sillamäe vastu avapoolaja 2:0!
14:05
Andre Viljamaa: Teine poolaeg!
14:05
Andre Viljamaa:  Vahetus  Sillamäe tõi väljakule Anton Panovi ja Maksim Paponovi, välja Tšerkassov ja Lipin.
14:08
Andre Viljamaa:  Uwaegbulam kukkus taas kastis, aga seekord penaltit ei saanud.
14:08
Andre Viljamaa:  Eemaldamine Oi oi oi! Novopašin võtab kirrünnakul Kabajevi karistusala joonel maha!
14:09
Külastaja Noo kommentaar
KURAT, ...Nüüd tuleb hoida.....
14:09
Kuhu jäi vahetus Paide poolelt...?!? Varendi oleks saanud vabalt tema asemele tulla ju.. on ju pingil olemas ta?
14:09
Andre Viljamaa: Värav  2:1!
14:10
Andre Viljamaa:  Sillamäe mängis karistuslöögi lahti, Tjapkin sai kasti joone tagant lüüa ja lõi palli nii kindlalt võrku, et Paide puurilukk ei liigutanudki!
14:13
Andre Viljamaa:  Kontroll on nüüd Sillamäe käes, kindlasti tahetakse vähemalt kaks veel lüüa.
14:17
Andre Viljamaa:  Kabajev sai täiesti üksi minna, aga ei saa omaks. Pole sõnu...
14:19
Andre Viljamaa:  Üliohtlik kiirrünnak Paidelt, aga Starodubtsev tõrjus Sinilaiu löögi!
14:20
Andre Viljamaa:  Omakorda võimalus Sillamäel!
14:22
Andre Viljamaa: Sillamäe saatis palli teist korda väravasse, aga Volkov oli suluseisus.
14:25
Andre Viljamaa: Panov sai löögile, aga jäi nõrgaks ja Kütt püüdis.
14:26
Andre Viljamaa: Vahetus  66. minutil tuleb Zahovaiko mängu Juri Jevdokimovi asemele.
14:28
Andre Viljamaa: Hoiatus  Uwaegbulam tegi üsna robustse vea Volkovi vastu.
14:29
Andre Viljamaa:  Mängiti karistuslöök lahti, aga Sillamäe mängija lõi pallist mööda...
14:31
Andre Viljamaa: Vahetus  El Hussieny välja, Lauri Varendi sisse.
14:31
Andre Viljamaa:  Zahovaiko sai karistusalas lüüa, aga lõi vastu Sillamäe meest.
14:32
Andre Viljamaa:  Omakorda Sillamäele nurgalöök, korralik tempo on peal.
14:32
Andre Viljamaa: Aga Aidara pealöök läks üle värava.
14:33
Andre Viljamaa:  Uwaegbulam sai vabalt tulla, aga sööt karistusalasse oli ebatäpne!
14:35
Andre Viljamaa: Taas sai Paide päris hästi kontrasse, Uwaegbulam lõi ka peale, aga lõi üle värava. Ent kontrad on Paidel üsna teravad olnud vähemuses.
14:36
Andre Viljamaa:  Lilander lebab maas ja vajab arstiabi.
14:37
Andre Viljamaa:  Sai Lilander püsti ja toibub mõned hetked platsi kõrval.
14:43
Andre Viljamaa:  Eemaldamine Sukharovile teine kollane! Mõlemad meeskonna kümnekesi.
14:44
Andre Viljamaa:  Hetkel on raske sündmuseid kirjeldada, kuna Eesti Jalgpalli Liidu ülekanne on maas.
14:44
Külastaja H kommentaar
Mis ülekandega juhtus? Ei toimi
14:46
Külastaja ?? kommentaar
Sillamäele näitab et punane on all, Paidel mitte..
14:48
Andre Viljamaa: Vahetus Paide toob Rasmus Tomsoni Valge asemele.
14:48
Andre Viljamaa:  Uwaegbulam sai väga ohtlikult löögile, aga jättis hea võimaluse kasutamata!
14:50
Andre Viljamaa:  Neli lisaminutit.
14:50
Andre Viljamaa:  Nurgalöök Sillamäel, pall jäi värava alla lahtiseks, kuni lõpuks Paide klaaris!
14:51
Andre Viljamaa:  Omakorda Paidel suurepärane võimalust kontrast, aga Zahovaiko löögi väravavaht tõrjus!
14:52
Andre Viljamaa:  Uus võimalus Paidel, Zahovaiko otsustas aga sööta ja see sööt oli ebatäpne!
14:53
Andre Viljamaa: Sillamäe sai viimastel minutitel suured jõud ette, aga Savini tsenderdus lendab kõrge kaarege üle otsajoone.
14:54
Andre Viljamaa:  Mäng on läbi! Oli tõeliselt põnev kohtumine ning Paide sai kätte 2:1  võidu, mille järel on nad Sillamäe Kalevist kolme punkti kaugusel!