Kasper Elissaar: Tere kaunist jalgpallilaupäeva!
16:01
Kasper Elissaar: Tammeka pani hetk tagasi Kadriorus palli mängu.
16:02
Kasper Elissaar: Kui Estonias valitakse neil hetkedel presidenti, siis siin Kadriorus on käsil midagi tähtsamat - vaja on selgitada Premium liiga 31. vooru kella neljase mängu võitja.
16:02
Kasper Elissaar: Vaatame koosseisud ka üle.
16:02
Kasper Elissaar:

Levadia: Sergei Lepmets, Hindrek Ojamaa, Maksim Podholjuzin, Igor Morozov, Gando Biala, Marek Kaljumäe, Alan Gatagov, Pavel Marin, Jevgeni Kobzar, Anton Mirantšuk, Rimo Hunt.
Varus: Priit Pikker, Kevin Kauber, Ilja Antonov, Andreas Raudsepp, Tabi Manga, Robert Lepik, Cristofer Kuusma.

Tammeka: Karl Johan Pechter, Kaarel Kiidron, Jürgen Lorenz, Andre Paju, Silver Grauberg, Sander Kapper, Martin Miller, Marek Tšernjavski, Rait Läll, Kristjan Tiirik, Reio Laabus.
Varus: Karl Vaabel, Tauno Tekko, Randin Rande, Andrei Sadovoi.

16:04
Kasper Elissaar: Levadia poolelt näeme, et Antonov siiski põhikoosseisu ei murdnud, muus osas üllatusi ei ole. Tammeka poolel näeme, et eeldatav algkoosseis läks täitsa täppi.
16:04
Külastaja Siga kommentaar
Karius, Clyne, Klavan, Matip, Milner, Henderson, Wijnaldum, Lallana, Coutinho, Mane, Firmino.
16:04
Klavan taas algkooseisus
16:05
Kasper Elissaar: Ehk nagu näeme, suured uudised Eesti jalgpallile: Ragnar Klavan on taas Inglismaa kõrgliigas väljakul!
16:07
Kasper Elissaar: Rääkides Kadriorus toimuvast, siis siin on 11 kraadi sooja ja ilm on pilves ehk näeme harilikku sügisilma. Hetk tagasi tekitas Gando Levadia poolelt Tammeka kastis esimese teravuse.
16:07
Kasper Elissaar: Tammekal oli esimene nurgalöök aga Tiiriku pall ei leidnud omasid.
16:11
Kasper Elissaar: Levadia võtab nüüd ka korneri välja.
16:11
Kasper Elissaar:  Ei tule sealt midagi.
16:13
Kasper Elissaar: Pavel Marin sai peaga nüüd nelja meetri pealt löögile, aga Pechter tegi suurepärase tõrje!
16:14
Kasper Elissaar: Tiiriku löök veeres nüüd rikošetist vaikselt Lepmetsale sülle.
16:15
Kasper Elissaar: Marin andis nüüd terava palli kasti, aga Pechter oli jaol.
16:16
Kasper Elissaar: Kobzar virutas kaugelt peale, aga vastu oma meest.
16:20
Kasper Elissaar: Tammeka on praegu korralikult mängus sees.
16:22
Kasper Elissaar: Tammeka suras end nüüd kasti välja, aga lõpuks löögile ei saanud. Teisel pool peatas Lorenz Hundi!
16:22
Kasper Elissaar: Taas sai Marin löögile, aga kaitsjad blokeerisid.
16:25
Kasper Elissaar: Taas Marin! Ja jälle Pechter. Paremalt äärelt tuli löök, väravavaht tõrjus nurgalöögiks.
16:26
Kasper Elissaar: VäravLevadia läheb juhtima! Maksim Podholjuzin suunas Jevgeni Kobzari nurgalöögist tulnud palli peaga võrku!
16:32
Kasper Elissaar: Pärast väravat on Levadia initsiatiivi täielikult endale haaranud.
16:33
Kasper Elissaar: Lorenz peatas efektse spaagega Marini.
16:34
Kasper Elissaar: Kümme minutit jääb avapoolaja lõpuni. Levadia hetkel 1, Tammeka 0.
16:36
Kasper Elissaar: Latt! Taas Marin, sedakord Mirantšukilt söödu saanuna .
16:36
Kasper Elissaar: VäravLevadia 2:0!
16:38
Kasper Elissaar: Lõpuks sai Marin värava kirja! Tegi oma kümne meetri peal sukelduva hüppe maa suunas ja saatis palli postipõrkest värvasse.
16:39
Kasper Elissaar: Söödu andis Marinile Gando.
16:40
Kasper Elissaar: Kobzar leidis nurgalöögist taas Podholjuzini, kes sedapuhku pealöögi väravast mööda saatis.
16:42
Kasper Elissaar: Lepmets puterdas nüüd palli Tammeka nurgalöögiks.
16:42
Kasper Elissaar: Tšernjavski oli löögile lähedal, aga saadakse hoopis teiselt poolt uus korner.
16:43
Kasper Elissaar: Kiidron sai teha tõste värava suunas, aga Lepmets püüdis.
16:45
Kasper Elissaar: Poolaeg lõppenud Levadia 2:0 eduseisuga! Kokkuvõttes päris aus seis, mulle tundub.
16:50
Kasper Elissaar: Antonov tuli praegu platsile sooja tegema ja see mees nautis väga tantsutüdrukute esinemist. Tore näha, kuidas noorel mehel nägu naerul oli.
16:51
Kasper Elissaar: Sai ka staadioni teadjustajalt praegu kiidusõnad.
16:58
Kasper Elissaar:  VahetusTammeka vahetab poolajal: Randin Rande tuleb mängu, Sander Kapper võeti välja.
17:05
Kasper Elissaar: Tammeka sai teise poolaja esimese olukorra, aga nurgalöögi puhul vilistati määruste rikkumine.
17:06
Kasper Elissaar: Nüüd teine nurgalöök tartlastele.
17:07
Kasper Elissaar: Tuleb ka kolmas.
17:07
Kasper Elissaar: Pärast mõneaegset segadust klaaris Levadia ära.
17:09
Kasper Elissaar: Gatagovi kauglöök vihises raamidest mööda!
17:13
Kasper Elissaar: Hunt tegi ilmselt on elu kõige pikema triblingu, vedas päris kaua ikka palli, aga lõpuks löögile ei jõudnud.
17:17
Kasper Elissaar: Värav3:0! Anton Mirantšuk lööb kolmanda. Sai kastijoonel palli, mängis end kaitsjast paremalt mööda löögile ja pall veeres värava tagumisse nurka.
17:18
Kasper Elissaar: Vahetus64. minutil vahetab Tekko välja Milleri.
17:22
Kasper Elissaar: Vahetus68. minutil vahetab Levadia Gando puhkama, Tabi Manga sisse.
17:25
Kasper Elissaar: Tiirikult nüüd hea kauglöök, aga Lepmets püüdis!
17:26
Kasper Elissaar: Kiidron ja Marin lõid nüüd oma nägemised kokku.
17:26
Kasper Elissaar: Kiidron püsti, Marin hoiab kuklast kinni veel, aga midagi hullu vist ei ole.
17:30
Kasper Elissaar: Pechter võttis oma mehe söödu kätte, aga vilet ei järgnenud. Uno Tutk, kes on mängu inspektor, pani vist olukorra just paberile kirja.
17:32
Kasper Elissaar: Tammekal ohtlik löök, aga ebatäpne.
17:33
Kasper Elissaar: Vahetus79. minutil Pavel Marin puhkama ja Kevin Kauber tema asemel platsile.
17:33
Kasper Elissaar:  212 pealtvaatajat täna siin.
17:35
Kasper Elissaar: Pechter tegi kaks tõrjet järjest, viimases olukorras lõi peale Gatagov.
17:39
Kasper Elissaar: VäravRimo Hunt lööb 85. minutil seisuks 4:0! Tõstis võitluses Kiidroniga palli Pechterist mööda tühja väravasse.
17:43
Kasper Elissaar: Kobzar otsis viiendat, kuid tema tõste lendas üle värava!
17:44
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit.
17:46
Kasper Elissaar: Läbi! Levadia võitis 4:0! Mina tänan jälgimast. Ilusat õhtu jätku!