Laupäev, 24. september 2016
16:55
Andre Viljamaa:  Tervist! Liverpool läheb peagi Premier League'i kuuendas voorus kodus vastamisi Hull City meeskonnaga, Ragnar Klavan alustab algkoosseisus!
16:56
Andre Viljamaa:  Vahepeal vigastusega maadelnud Klavan oli viimases Liverpooli mängus samuti põhis ning lõi värava, kui liigakarikas alistati Derby County 3:0.
16:58
Andre Viljamaa:  Viiest mängust on Liverpool kogunud 10 punkti, mis annavad neile seitsmenda koha. Võidu korral tõustakse kindlasti kõvasti kõrgemale.
16:59
Andre Viljamaa:  Koosseisud:

Liverpool: Karius, Clyne, Matip, Klavan, Milner, Lallana, Henderson, Wijnaldum, Mane, Firmino, Coutinho.
Varus: Mignlonet, Moreno, Can, Grujic, Leiva, Sturridge, Origi.

Hull: Marshall, Elmohamady, Livermore, Davies,  Robertson, Clucas, Mason, Diomane, Snodgrass, Hernandez.
Varus: Jakupovic, Maguire, Meyler, Maloney, Henriksen, Keane, Mbokani.
17:00
Andre Viljamaa: Pall on mängus!
17:02
Andre Viljamaa:  Klavani esimesed puuted tehtud, mängis palli Kariusele.
17:02
Andre Viljamaa:  Oma 5-6 söötu sai Klavan avaminutiga kirja. Hakati läbi tema tulema.
17:04
Andre Viljamaa:  Hulli mängija sai nüüd Klavani ja tema kolleegi vahelt läbi, aga Milner taklas suurepäraselt.
17:05
Andre Viljamaa: Klavan tegi võitluses Abelile ära ning viimane tegi eestlase vastu vea.
17:07
Andre Viljamaa: Matip sai peaga löögile, aga üle!
17:10
Andre Viljamaa: Liverpool oli esimesele lähedal, aga pall klaariti Hulli poolt.
17:11
Andre Viljamaa:  Hull mängis pika palli ette, aga Klavan võidab peapalli ning lööb palli tagasi vastaste poolele, teenides publikult suure aplausi.
17:12
Andre Viljamaa:  Surve on Liverpoolil tugev, mis on Klavani võimalus. Kui standardeid teenitakse.
17:13
Andre Viljamaa: Teenitigi nurgalöök, aga Hulli väravavaht püüdis palli.
17:13
Külastaja Josh kommentaar
Mis Lovreniga on muidu, vigastatud?
17:14
Andre Viljamaa:  Lovren on haige. Olevat viiruse küüsis.
17:15
Andre Viljamaa:  Klavan üritas äärele jooksu peale söödu anda, aga läheb kindlalt üle küljejoone.
17:16
Andre Viljamaa:  Taas võitis Klavan õhupalli ja säilitas Liverpooli rünnaku.
17:16
Andre Viljamaa:  Nurgalöök!
17:17
Andre Viljamaa:  Väga hea tsenderdus tuli nurgalöögist, Klavan oli ka seal lähedal olemas, aga suudeti Hulli poolt klaarita.
17:18
Andre Viljamaa: Värav  Lallana!
17:19
Andre Viljamaa:  Liverpooli suur surve tasus 17. minutil ära. Coutinho tegi hea eeltöö ning mängis palli penaltipunktil seisnud Lallanale, kelle pealelöök on nõrk, aga ülitäpne ning läks postipõrkest väravasse!
17:20
Andre Viljamaa: Hoiatus  Milner jäi selgelt olukorda hiljaks.
17:22
Andre Viljamaa: Totaalselt on kontroll Liverpooli käes.
17:23
Andre Viljamaa: Oih! Klavan sai palli ning üritas selle kohe väravavahile sööta, kuid Hulli mängija oli teda nii palju segama jõudnud, et viimane sai palli kätte. Õnneks läks pall lõpuks üle otsajoone, aga päris paha olukord oli.
17:25
Andre Viljamaa: Matipi hea sööt äärele alustas Liverpooli ohtliku rünnaku, mis lõpeb nurgalöögiga. Kornerist aga midagi väga välja ei tulnud.
17:28
Andre Viljamaa:  Püsib ja püsib see pall Hulli karistusala juures...
17:30
Andre Viljamaa: EemaldaminePenalti Liverpoolile ja punane Livermore'ile. Blokeeris Coutinho pealelöögi käega!
17:30
Andre Viljamaa: Värav  Milner lööb alla nurka ära! Liverpool juhib 30. minutil 2:0 ja on mehega enamuses!
17:32
Andre Viljamaa: Teeniti nurgalöök ning Klavan ootas kastis palli, aga tsenderdus ebaõnnestus.
17:32
Andre Viljamaa:  Latti! Mane lõi eemalt peale ja pall läks rikošetist latti!
17:33
Andre Viljamaa:  Hullil on ikka tõsiselt luu kurgus, igast august tuleb Liverpoolile võimalusi.
17:34
Andre Viljamaa: Vahetus  Hull tõi Meyleri mängu, Diomande välja.
17:35
Andre Viljamaa:  Liverpool mängis nurgalöögi lahti, lõpuks sai Mane meeste vahel löögile, aga ei midagi ohtlikku.
17:36
Andre Viljamaa:  Wijnaldum lajatas kaugelt, aga väravavaht tõrjus.
17:36
Andre Viljamaa: Karius võib vist koju ära minna.
17:37
Andre Viljamaa: Värav  36. minutil 3:0. Sadio Mane sai karistusalajoonel löögile ning saatis palli värava alumisse nurka!
17:39
Andre Viljamaa:  Väike mängupaus, sest Hulli mängija Snodgrass on saanud haiget.
17:44
Andre Viljamaa:  Firmino lööb eemalt peale, aga väravavahile sülle. Natuke on nüüd surve vaibunud.
17:46
Andre Viljamaa:  Klavanilt suurepärane madal sööt vasakule äärele karistusalasse Milnerile! Tekitas väga ohtlikku olukorra!
17:49
Andre Viljamaa:  Poolaeg! Totaalne ühesuunaline liiklus ja Liverpool juhib 3:0. Klavanilt hea poolaeg, kui jätta välja üks päris halb eksimus.
18:04
Andre Viljamaa:  Teine poolaeg!
18:08
Andre Viljamaa: Ka teisel poolajal jätkub mäng Hulli poolel.
18:08
Andre Viljamaa:  Firmino kukkus karistusalas, aga kohtunik näitab, et väravalöök.
18:10
Andre Viljamaa:  Värav Hull virutab ühe tagasi!
18:11
Andre Viljamaa: Värav 4:1!
18:12
Andre Viljamaa:  Vahetusmees David Meyler lõi 51. minutil nurgalöögiolukorras jalaga ühe tagasi, kuid järgmisel rünnakul lõi Philippe Coutinho suurepärase kauglöögi ja seis on 4:1!
18:12
Külastaja Madis kommentaar
Mis lingilt live streami naeb??? Hullumaja googlest saab ainult p*ska 🙂
18:12
18:14
Andre Viljamaa:  Klavan sai karistusalas löögile, aga kaitsja oli kohe küljes ja blokeeris.
18:21
Andre Viljamaa:
18:26
Andre Viljamaa: Klavan võitis peapalli puhtalt ja jättis vastase mõneks hetkeks murule lebama.
18:27
Andre Viljamaa: Vahetus  Daniel Sturridge tuleb mängu, Lallana välja!
18:29
Andre Viljamaa: Sturridge tõmmati kohe ka karistusalas maha ja Liverpool saab teise penalti!
18:30
Andre Viljamaa:  Värav Milner realiseerib ka oma teise penalti, lüües sellegi kindlalt värava alla nurka. 71. minutil juhib Liverpool 5:1!
18:33
Andre Viljamaa: Vahetus  Emre Can ja Gruijc sisse, Coutinho ja Henderson välja.
18:43
Andre Viljamaa:  Üritab Liverpool veel kuuendat lüüa. Sturridge'i löök läks väravast mööda.
18:45
Külastaja realist kommentaar
Klavan juba Kalevi president on(vist), ehk Klavan Eesti presidendiks ...
18:49
Külastaja jaromir kommentaar
Muidu küll. Aga ta pole 40. Ehk kümne aastapärast?
Külastaja ?? kommentaar
Klavan pole ju Kalevi president. Juhatuses teda pole..mingi pohlaku susserdamine käib jälle
18:52
Andre Viljamaa:  LÄBI! Suurepärane esitus Liverpoolilt ja Klavanilt ning järjekordne võit on kirjas. Hull City purustati 5:1! Aitäh jälgimast ja ootame uusi mänge!