19:00
Meinhard Pulk:  Tere õhtust!
19:00
Külastaja Betoonpörsas kommentaar
Aksalu tuli just Soome karikavöitjaks SJKga ja kindlustas eurosarjale koha. Kaks super törjet pennudes HJK vastu!
19:01
Meinhard Pulk:  Õhtuses Narvas on pall mängus!
19:03
Meinhard Pulk:  Kaljule neljandal minutil esimene nurgalöök.
19:04
Meinhard Pulk: Aga läheb kõigist mängijatest üle.
19:07
Meinhard Pulk:  Valikajevi esimese kauglöögi tõrjub Matrossov üpris ebalevalt.
19:09
Meinhard Pulk:  Kalju on selgelt domineerivamalt alustanud.
19:15
Meinhard Pulk: Mängu senist kulgu iseloomustab rohke tehniline praak. Korralike võimalusi pole kummalegi tekkinud ning pusitakse enamasti keskväljal.
19:16
Meinhard Pulk:  Subbotin ja Valikajev kombineerivad kasti ümber, kuid löögile venelane ei pääse.
19:19
Meinhard Pulk:  Nüüd tegi Matrossov hea tõrje! Tõi Valikajevi pommi ülanurgast ära.
19:20
Meinhard Pulk:  Irie tõmmatakse maha ning Transil 20 meetri pealt karistuslöök kasutada.
19:21
Meinhard Pulk:  Nesterovilt suurepärane löök, Telešilt sama hea tõrje! Mängu parim võimalus.
19:24
Meinhard Pulk: Värav  Janar Toomet!
19:25
Meinhard Pulk:  Kalju viimase aja surve toob värava näol tulemust 25. minutil. Ats Purje suhteliselt pehme löögi kastist tõrjub Matrossov, kuid reboundi realiseerib kindlalt Toomet.
19:27
Meinhard Pulk:  Purje saab kastis pöördelt löögile, kuid selgelt üle.
19:32
Meinhard Pulk:  Hoiatus 33. Irie saab mängu esimese kollase.
19:36
Meinhard Pulk: Vahetus  36. minutil tuleb juba Transi esimene vahetus. Vadim Mihhailov vahetab Škinjovi välja.
19:37
Meinhard Pulk:  Trans on mängu selgelt tagasi tulnud ning nii mõnegi ohtliku rünnaku korraldanud.
19:45
Meinhard Pulk: Kerged tehnilised probleemid. Igatahes seis endiselt 1:0 ning kohtunik andis ka ühe lisaminuti.
19:46
Meinhard Pulk:  Poolaeg! Kalju 1, Trans 0.
20:02
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas. Vahetusi tehtud pole.
20:03
Meinhard Pulk: Toomet söödab, Purje paneb palli väravasse, kuid Kalju avavärava autor oli suluseisus.
20:04
Meinhard Pulk: Värav  2:0! 50. minutil Igor Subbotin!
20:04
Meinhard Pulk:  Valikajevilt kiirrünnakul suurepärane eeltöö, Subbotin edestab kaitsjat ning veeretab palli Matrossovist mööda!
20:05
Meinhard Pulk: Mehe esimene värav Kalju särgis siis.
20:07
Meinhard Pulk: Kalju oli mitmel korral ohtlikult Transi värava lähistel toimetamas, kuid löögini ei jõutud.
20:12
Meinhard Pulk:  Mäng on maha rahunenud. Vahelduseks sai Sidorenkov karistuslöögi järel tsenderduse kasti anda, kuid Rodrigues korraliku puudet teha ei saa.
20:16
Meinhard Pulk:  Jakovlev proovib nüüd kaugelt. Madal löök läheb mööda.
20:21
Külastaja oh kommentaar
kas teil ka pilt pidavalt katkeb?
20:22
Meinhard Pulk:  Suhteliselt ebastabiilne jah.
20:22
Meinhard Pulk:  93 pealtvaatajat Narvas.
20:22
Meinhard Pulk:  Vahetus 68. minutil Transi teine vahetus. Lvov sisse, Umarov välja.
20:23
Meinhard Pulk:  Vahetus Vahetab ka Kalju. Subbotin teeb Sander Purile ruumi.
20:27
Meinhard Pulk:  Puri saab nüüd löögile, kuid Matrossov tõrjub jalgadega!
20:30
Meinhard Pulk: Toometi hea võimaluse lõpetab Ovsjannikov. Oli ka kerget penaltihõngu tunda.
20:31
Külastaja A kommentaar
Kerget? Tald ees tagant sisse libistamine = punane, kastis = penalt
20:31
Meinhard Pulk:  Vahetus Transi viimane vahetus. Irie välja, Georgi Tunjov asemele.
20:31
Meinhard Pulk: Ehk 2001. aastal sündinud mängija.
20:33
Meinhard Pulk: Transi mängija suudab nüüd nurgalöögi sisuliselt vastastribüünile lüüa.
20:34
Meinhard Pulk: Vahetus Avavärava autor Toomet välja, Eino Puri sisse.
20:39
Meinhard Pulk:  Valikajev röövib keskväljalt palli ning kerge spurdi järel lööb umbes 17-18 meetri pealt Matrossovile sülle.
20:39
Meinhard Pulk:  85 minutit mängitud.
20:40
Meinhard Pulk:  Vahetus Kalju viimane vahetus. Purje välja, Peeter Klein asemele.
20:42
Meinhard Pulk:  Värav Klein kohe skoorib!
20:43
Meinhard Pulk:  Valikajev hiilgab taas ning noor ründaja saadab venelase tsenderduse peaga väravasse!