Reede, 14. oktoober 2016
18:55
Meinhard Pulk: Tere õhtust!
18:57
Meinhard Pulk: Koondiste paus on läbi ning täna naaseb ülipõnevas seisus Premium liiga. Esimese tiitlikandidaadina neljast peab oma 33. vooru kohtumise Infonet, kes võtab Lasnamäel vastu Tartu Tammekat.
18:57
Külastaja realist kommentaar
Soomes ka 4 satsi paar vooru enne hooaja lõppu tiitlikonkurentsis.. kusjuures eeleelviimane voor käib seal parajasti ..
19:01
Meinhard Pulk: Sooja on Lasnamäel vaid 6 kraadi ning staadionile on see toonud silma järgi umbes 120-130 pealtvaatajat.
19:02
Meinhard Pulk: Tammeka pani palli mängu!
19:07
Meinhard Pulk:  Esimesed viis minutit on üpris kompavalt kulgenud. Pall püsib enamasti keskväljal.
19:09
Külastaja Sedor kommentaar
Juba paar aastat tagasi nägin, et Golovljov ja Igonen vägagi talendikad, mingi aeg väga arusaamatu oli mitte kasutada igoneni põhikoosseisus, nüüd ta seal õnneks olnud, aga Golovljovi teema imelik, kogu aeg head minekut näidanud Esiliigas ja juba aastaid tagasi, kui sai öelda, et mees veel noor, aga nüüd küll tegu kindlasti väga hea mängumehega, imelik, et nii vähe lastakse platsile, samas infoneti teemaga nii hästi kursis ka ei ole, aga kuidagi silma jäänud nii
19:10
Meinhard Pulk: Gololjovi puhul võivad mänguaja teenimist segada väidetavalt kerged probleemid distsipliiniga.
19:11
Meinhard Pulk:  Tammekale 30 meetri pealt karistuslöök ning oma karjääri viimast Premium liiga mängu Infoneti vastu pidav Kristjan Tiirik saatis madala löögi müüri.
19:12
Sellega polnud ma üldseltki kursis, lihtsalt ühe silmaga üritanud jälgida ka nende mängijate tegemisi kuidagi
19:13
Meinhard Pulk:  Infonet on nüüd väikese surve peale saanud ning Kruglov sai kahel korral palli kasti anda. Esimesel korral jõudis pall suluseisus olnud Voskoboinikovini, teise palli klaarisid peaga Tammeka kaitsjad.
19:17
Meinhard Pulk:  Mängu esimene ohtlik kauglöök, kuid Igonen saab Milleri pommiga väikeste raskustega hakkama.
19:23
Meinhard Pulk: Mašitšev riputab ilusa palli tahaposti, Mošnikov suunab palli täpselt Vaabelile kätte, kuid oli ka suluseisus.
19:24
Meinhard Pulk: Anderson vigastus põhjustab nüüd paariminutilise pausi, aga tundub, et saab mängu jätkata.
19:25
Meinhard Pulk:  Infonet seni üpris krobeline olnud ja ainus hea võimalus ongi suluseisust tulnud.
19:26
Meinhard Pulk: Aga ka Tammeka kaitse on ilusti pidanud. Just püsis pall pikalt tartlaste karistusala ümber, kuid nii Kiidron, Anderson kui ka Lorenz jäid kõigile löögi- ja sööduüritustele ette.
19:28
Meinhard Pulk: Tumasjan sai nurgalipu juurest karistuslööki proovida, kuid Vaabel püüab tsenderduse kindlalt.
19:34
Meinhard Pulk: Tammeka pääseb üle pika aja Infoneti karistusala lähedale ning sellele järgnes selgelt madalaks jäänud nurgalöök.
19:39
Meinhard Pulk: Mängu tõenäoliselt parim võimalus Infonetil! Tumasjanilt ilus tõste, Kruglov annab otsajoone juures otse õhust madala palli värava ette, kuid Voskoboinikovil jääb üksikud sentimeetrid pallist puudu.
19:39
Meinhard Pulk: Nii Vosko ise kui ka väravavaht Vaabel said haiget ka.
19:42
Meinhard Pulk:  Tiirik ja Igonen näitavad klassi! Vanameister kohvitab kastis Infoneti kaitsjaid, kuid väljakeriva löögi toob Igonen ilusti tagumisest ülanurgast ära
19:42
Meinhard Pulk:  Värav Infonet ees!
19:43
Meinhard Pulk: 41. minutil. Kruglovi tsenderduse tõrjub Vaabel ebakindlalt ning Kulinitš on esimesena jaol!
19:48
Meinhard Pulk:  Voskoboinikov on sunnitud ühtlasi siis ka võõrsilmängu Narva Transiga vahele jätma.
19:49
Meinhard Pulk:  Aga kõlas poolajavile! Infonet 1:0 juhtimas ning LIVE-tabelis annab see hetkel Levadia ees neljapunktilise edu.
20:03
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas!
20:04
Meinhard Pulk:  VahetusVahetus Infonet tegi poolajal koguni kaks vahetust. Pavel Dõmov ning Artur Rättel sisse, Vladimir Voskoboinikov ja Sergei Mošnikov välja.
20:05
Meinhard Pulk:  Miller sai löögi selga ning vajab ka vahetust. Valus löök Tammekale.
20:06
Meinhard Pulk: 165 pealtvaatajat on mängul.
20:07
Meinhard Pulk: Vahetus  Martin Aasmäe asendab Millerit.
20:12
Meinhard Pulk:  Veel üks haiget saanu. Seekord Kruglov
20:12
Meinhard Pulk:  Hoiatus Ning Kapper saab ka kaardi.
20:18
Meinhard Pulk:  Tumasjan soleerib mitmest Tammeka mehest mööda, kuid löögile jäävad Tammeka kaitsjad ette.
20:20
Meinhard Pulk:  Hoiatus 63. minut ning Grauberg blokeerib kaardivääriliselt Mašitševi teekonna.
20:21
Meinhard Pulk:  Vahepeal oli Infonetil suurepärane võimalus teiseks väravaks, kuid Kulinitš ei saanud paari meetri kauguselt pallile pihta.
20:21
Külastaja kroll kommentaar
Postimehel ülekanne kotis?
20:22
Meinhard Pulk:  On küll jah.
20:26
Meinhard Pulk:  Vahetus 70. minutil Infoneti viimane vahetus. Mašitšev välja, Draman Haminu sisse.
20:28
Meinhard Pulk:  Infonet on vaikselt lähenemas veidi turvalisemale eduseisule. Tammeka pole teisel poolajal midagi suutnud korraldada.
20:32
Meinhard Pulk: LATT! Milline löök Tumasjanilt!
20:32
Meinhard Pulk: Välisküljega 20 meetri pealt kaarpall, kuid mõni sentimeeter jääb puudu!
20:34
Meinhard Pulk: Vahetus Tammeka teine vahetus. Andrei Sadovoi oma Premium liiga debüüdiks platsile. Puhkama pääseb Randin Rande.
20:36
Meinhard Pulk: Tiiriku nurgalöök kujuneb väga ohtlikuks, kuid Infoneti kaitsjad suudavad siiski klaarida! Viik ei olnud kaugel.
20:37
Meinhard Pulk:  10 minutit minna. Infonet endiselt hoolimata mängulisest ülekaalust üpris hapras eduseisus.
20:39
Krt kui frustreeriv on seda Tammeka lohakat söödumängu ja ründekolmandiku nüridust vaadata. Sisu nagu oleks aga täitsa null kui asjaks läheb... Andersoni söödustiil on "eemale, pohhui". Ja otsustaval hetke, kui võiks rahulikult ette võtta, pannakse mingi plönn ette, reeglina Infoneti mehele pähe...
20:41
Meinhard Pulk: Kiidron eksib pika palli peaga klaarimisel ning jookseb siis Rättelile selga. Tulemuseks karistuslöök kasti nurgast.
20:41
Meinhard Pulk:  Kruglov mängib lühidalt lahti, Tumasjan proovib taas välisküljega ning Vaabel püüab hea löögi.
20:44
Meinhard Pulk: Vahetus 87. minutil mängu viimane vahetus. Erko Litvjakov annab Tekkole puhkust.
20:45
Meinhard Pulk: Ohtlik! Tiiriku karistuslöök 40 meetri pealt läheb kõigist mängijatest läbi/üle, kuid ka ülinapilt väravast mööda!
20:48
Meinhard Pulk:  90 minutit on täis tiksinud ning Küljastinen andis Tammekale neli minutit armuaega.
20:48
Meinhard Pulk: Anderson saab kastis täiesti vabalt löögile, kuid madal löök läheb täpselt Igonenile sülle!
20:49
Meinhard Pulk:  Tammeka on korralikult võimalusi saanud nüüd viimase 10 minuti jooksul.
20:51
Meinhard Pulk: Rättelilt ilus individuaalne sooritus, kuid löögi tõrjub Vaabel.
20:51
Meinhard Pulk:  Kõik!
20:52
Meinhard Pulk:  Infonetile raske, kuid ülivajalik 1:0 võit ning homsete mängudele eel annab see neile neljapunktilise edu.