Laupäev, 15. oktoober 2016
12:58
Meinhard Pulk: Tere hommikust!
12:58
Kristjan Remmelkoor: Tere päevast, mina kirjutan täna Paide Linnameeskonna ja Nõmme Kalju mängust.
12:58
Meinhard Pulk:  Premium liiga 33. voor jätkub kolme põneva kohtumisega. Mina toon teieni Sillamäe ja Levadia mängu olulisemad sündmused.
12:59
Kristjan Remmelkoor: Liiga parim väravakütt Vjatšeslav Zahovaiko alustab täna neljandat liigamängu järjest pingilt.
12:59
Andre Viljamaa: Tere! Rakveres kohtuvad Rakvere Tarvas ja Pärnu Linnameeskond.
13:00
Meinhard Pulk: Sillamäel sai enne kohtumise algust kuu parima treeneri auhinna kätte Igor Prins.
13:00
Meinhard Pulk:  Levadia pani palli mängu!
13:01
Kristjan Remmelkoor:  Zahovaikole antakse üle septembrikuu parima mängija auhind.
13:01
Andre Viljamaa: Seni kaks punkti kogunud Tarval on täna üks parimaid võimalusi üks võit kirja saada - täna või mitte kunagi!
13:03
Kristjan Remmelkoor: Kohtunikud koos kaptenite Teleši ja Varendiga viisid poolteloosimise läbi.
13:03
Andre Viljamaa:  Pall mängus!
13:03
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd pandi ka Paides pall mängu.
13:06
Andre Viljamaa:  Lukka kukkus üsna õnnetult ja tegi käele viga, aga saab õnneks jätkata.
13:06
Meinhard Pulk: Levadia on kenasti alustanud. Juba on teenitud mitu ohtlikust kohast standardolukorda.
13:06
Kristjan Remmelkoor:  Paide mängib täna kolme keskkaitsjaga (Kase, Rähn, Juha).
13:08
Andre Viljamaa:  Tarvas on veidi aktiivsemalt alustanud, Larin kukub äärel, aga Leokin tegutses siiski puhtalt.
13:09
Kristjan Remmelkoor:  Paide saatis audiviske ajaks Kase ja Rähni karistusalasse, aga Kalju mängijad said olukorra klaaritud.
13:09
Kristjan Remmelkoor:  Jevdokimovil päris hea võimalus, aga ei suutnud palli trahvikastis endaga kaasa võtta.
13:11
Kristjan Remmelkoor:  Jevdokimov on Paide pikki aute viskamas.
13:12
Andre Viljamaa:  Tarvas hoiab initsiatiivi, oldi üsna ohtlikult juba tulemas, aga pärnakad klaarisid.
13:12
Meinhard Pulk:  Ohtlik! Suhharov tõuseb äärest, kuid Kabajev ei suuda hea tsenderduse järel värava ees pallile pihta saada!
13:13
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi tsenderduse järel sai Purje löögile. Madal löök läks väikesest vastase puutest mööda, järgnenud Sidorenkovi nurgalöök lõppes ründeveaga.
13:14
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijevi madala kauglöögi Kütt püüdis.
13:15
Andre Viljamaa: Üritamist on mõlemalt poolelt, aga 12 minuti jooksul midagi ohtlikku veel toimunud ei ole.
13:16
Meinhard Pulk:  Sillamäel oli heast kohast karistuslöök, kuid keerutus läheb müüri kaudu mööda.
13:16
Meinhard Pulk: Hoiatus  16. minutil esimene kollane kaart Savinile.
13:17
Andre Viljamaa:  Oih! Saarts saab värava alla söödu, aga suudab palli taevasse lüüa. Sealt oli palli ilmselt üle värava raskem lüüa, kui raami, aga sel korral lõi üle.
13:17
Kristjan Remmelkoor:  Roosnupp lõi Paide ilusa söödumängu lõpetuseks 13. minutil karistusala joone juurest posti!
13:17
Meinhard Pulk:  Parandus: Suhharov sai kaardi, mitte Savin.
13:18
Andre Viljamaa:  Hoiatus Raido Leokin teenib 15. minutil mängu esimese kollase, tõmmates Larini üsna julmalt maha.
13:19
Andre Viljamaa:  Taas on Pärnu oma poolele jäänud ja Tarvas saab otsida.
13:20
Kristjan Remmelkoor: Järjekordne Dmitrijevi löök maandus Küti süles.
13:20
Andre Viljamaa:  Tehti aga valesööt ja Kristen Saart sai ohtlikult kiiresse. Ei suutnud aga Tarva mehest mööda pääseda ja otsustas eemalt peale lüüa, aga Meerits püüdis.
13:22
Meinhard Pulk: Lepmets päästab! Küljejoone juurest saab Sillamäe karistuslöögi anda ning Abu Bakri pealöögi suudab Lepmets ära tuua nurgast!
13:22
Külastaja mart kommentaar
leva sillamäe mängu pilt ja heli ei klapi väga :D heli mingi 1min maas, kas ma ainuke?
13:22
Meinhard Pulk:  Ei ole ainuke.
13:23
Kristjan Remmelkoor:  Valge madal pealelöök ebaõnnestus.
13:23
Andre Viljamaa:  Tarvas teenib küljejoonelt karistusala kõrvalt karistuslöögi.
13:24
Andre Viljamaa:  Tsenderdus oli aga väga madal ja löödi minema.
13:25
Meinhard Pulk:  Veel üks supervõimalus Kabajevil! Tjapkinilt pikk pall ette, Kabajev jookseb kaitsjatelt eest ära ning saab seejärel kaks korda löögile. Esimesele jääb Lepmets ette, teise päästab Morozov kangelaslikult!
13:26
Meinhard Pulk:  Hoiatus 26. minutil Panovile
13:27
Andre Viljamaa:  Leokin sai üsna vabalt Tarva poolel palli, aga annab arusaamatu valesöödu. Mõlemad meeskonnad üritavad, aga kvaliteeti jääb puudu, et midagi ohtlikku luua.
13:27
Andre Viljamaa:  Nüüd said pärnakad palli kasti anda, aga Meerits püüds.
13:29
Andre Viljamaa:  Hoiatus 26. minutil tõmbab Karl Palatu Tarva mehe maha ja ohtlikust kohast karistuslöök.
13:29
Meinhard Pulk: Mis on lahti Kabajeviga? Sillamäe suurim väravakütt pääses taas üks-üks olukorda, kuid suunas palli suht selgelt väravast mööda!
13:29
Meinhard Pulk:  Levadia on aga selgelt hädas.
13:29
Andre Viljamaa:  Milline löök! Sepp lööb võimsa kuuli peale, aga pall läks latti!
13:30
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi teine nurgalöök löödi peaga puhtaks, Jevdokimovi löök kontrarünnakul läks Telešile sülle.
13:30
Andre Viljamaa:  Pärnule nurgalöök.
13:30
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi kolmandast kornerist pääses peaga löögile Pürg, kes oli ebatäpne.
13:31
Andre Viljamaa:  Ette posti tuli pall ning Villota läks jalaga otse õhust löögile, aga see läks kindlalt üle.
13:31
Kristjan Remmelkoor: Värav28. minutil viib Valge Paide 1:0 juhtima!
13:32
milleks Sillamäe mängib meistriliigas? Nad ei taha võita ju, 1,40 Levadia võidule ja kõik õnnelikud
13:33
Kristjan Remmelkoor:  El Hussieny söötis vasturünnakul Jevdokimovile, kes söötis omakorda Valgele, kes rammis palli karistusalast võrku.
13:33
Andre Viljamaa:  Leokin kukkus Lariniga võitluses karistusalas, aga kohtunik näitab väravalööki. Ei olnud tõsist kontakti seal.
13:33
Külastaja Dsiisos kommentaar
APPPIIIII, kes seda rakvere pärnu mängu vilistab????? Palati ENAM PUHTAMINI POLEKSKI SAANUD SEDA PALLI ÄRA VÕTTA MILLEST KARISTUSLÖÖK TULI, kohutav kohtuniku töö, halb väga halb
13:33
Külastaja ee kommentaar
Paide parem olnud kui Kalju seni?
13:33
Külastaja Palatu kommentaar
Palatu võttis palli puhtalt ära ja rakverele karistuslöök millest löödi latti, valus tase kohtunikelt, valuuus
13:34
Külastaja junn kommentaar
Sillamäe no ei suuda! Seis võiks 3-0 juba olla!
13:34
Andre Viljamaa:  Rakverelt taas pall kasti, kust pärnakad suutsid selle lõpuks klaarida.
13:34
Kristjan Remmelkoor:  Kütt päästab 30. minutil ühekäetõrjega Paide! Tõrjus Sidorenkovi karistuslöögi järel Pürgi pealöögi.
13:34
Andre Viljamaa:  Nüüd käis pall ka Pärnu väravas, aga Tammele tehti viga.
13:35
Andre Viljamaa: Taas nõudsid pärnakad penaltit, ent kohtunik seda ei andnud.
13:35
Meinhard Pulk: Sillamäe endiselt väga terav. Esmalt klaarib Podholjuzin viimasel hetkel tsenderduse. Kohe järgmisel rünnakul poeb Savin äärest läbi, kuid terava madala söödu klaarib Sergei Lepmets jalaga.
13:36
Ja nyyd ei andnud pärnule pennalt ka???!!! Kohtunik tee silmad lahti palun
13:36
Kristjan Remmelkoor:  Paide alustas aktiivsemalt küll kui Kalju. Viimasel ajal on Kalju energilisemaks muutunud, kuid peale standardolukordade midagi muud ohtlikku pole eriti tekitanud.
13:36
Meinhard Pulk:  Kobzari pea vajab samal ajal veidi lappimist küljejoone taga
13:36
kuno tehva seis on kehva nagu ütleb poeet!
13:37
Kristjan Remmelkoor:  Toometi madal kauglöök 34. minutil oli veidi ebatäpne.
13:37
Meinhard Pulk:  Gatagov murrab kasti, saab terava nurga alt löögile ning Starodubtsev püüab kindlalt.
13:41
Külastaja Kusta Lumme kommentaar
Euroopast tuleb 600 000 € peale kust see seis nii kehva on . Saab jälle aastakese elada Kunoke
13:41
Külastaja ccc kommentaar
Mis värk selle Tehvaga seal platsi ääres toimub?
13:42
Andre Viljamaa:  Pärnu sai karistuslöögist palli kasti mängida ning Palatu sai värava all pea vahele, aga löök läks kõrgelt üle värava.
13:43
Meinhard Pulk: Starodubtsev päästab! Kobzarilt kõrge kaarega nurgalöök karistusala teise serva, Gando saab jalaga suunata, kuid Sillamäe väravavaht toob altnurgast ära!
13:43
Meinhard Pulk:  Värav 43. minut ja lõpuks Kabajev realiseerib!
13:44
Andre Viljamaa:  Taas toimetati pall Tarva värava alla, kust see aga minema löödi.
13:45
Kristjan Remmelkoor:  Paidel kaks nurgalööki järjest, neist teine lõppes Teleši käte vahel.
13:45
Meinhard Pulk:  Copy-paste situatsioon eelmisele Kabajevi võimalusele. Ivanjušinult ilus tõste kaitsjate selja taha ning Kabajev seekord ei eksi. Igati teenitud eduseis.
13:45
Meinhard Pulk: Värav  JA Savinilt teine!
13:46
Andre Viljamaa:  Vard mängis Pärnu värava alla tsenderduse, aga Tamm on oli taas kõige kõrgemal.
13:46
Meinhard Pulk: 45. minutil. Ilus söödumäng, Savini esimese löögi Lepmets tõrjub, kuid pall maandub siiski väravasse!
13:46
Külastaja Vunts kommentaar
Kabajevi auto ja korter on nüüd läinud ;)
13:48
Andre Viljamaa:  Pärnu nurgalöögist midagi tekitada ei suutnud ning Roomer Tarajev vilistab poolaja ära! Tarvas - Pärnu 0:0
13:49
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg Paides lõppes, Paide - Kalju 1:0.
13:50
Vaevalt prins kinga saab, nii kehva koosseisuga levadiaga tiitli konkurentsis püsimine on väike ime.
13:50
13:50
teine poolaeg on veel mängid härrad
13:50
Kristjan Remmelkoor:  Kui mängud lõppeksid praeguste seisudega, oleks Infonet tiitlile väga lähedal - piisaks viimase kolme mänguga kahest võidust.
13:56
Külastaja realist kommentaar
Kas Vunts teab Kabajevi autost, korterist midagi mida teised ei tea?
14:00
Keegi siin enne väravaid kommenteeris, et Kabajev on oma auto ja korteri Levadia võidule panustanud
14:01
Külastaja Tom kommentaar
Päris sitt, kui Infonet... vabandust, FCI peaks meistriks tulema...
14:02
Andre Viljamaa:  Teine poolaeg Rakveres!
14:04
Meinhard Pulk: Värav Teist poolaega oli vaid kaks minutit mängitud ning vaheajal vahetusest sekkunud Kevin Kauber vähendas 47. minutil oma sisuliselt esimese puutega kaotusseisu! 2:1!
14:04
Olen nõus Tomiga
14:04
Külastaja Jormma kommentaar
Levadia üllatavalt vilets. Mängijatel oleks vaja ojamaalikku tahet
14:05
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Paides algas.
14:05
Andre Viljamaa:  Hoiatus49. minutil teenib Magnus Villota hoiatuskaardi. Sai olukorras ka ise veidi viga ja lonkas eemale.
14:06
Meinhard Pulk: Teoorias peaks ojamaalik tahe täitsa platsil olema praegu.
14:06
Sellesmõttes on ju FCI meistriks tulek positiivne ,et konkurents laieneb , aga sellesmõttes Tomiga nõus ,et FCI ei mängi jalgpalli .
14:06
Meinhard Pulk: Gando sai karistuslöögi järel peaga löögile, kuid saatis palli üle värava.
14:06
Kelle asemel Kauber väljakule tuli?
14:06
Meinhard Pulk:  Jään vastuse võlgu hetkel.
14:07
Kristjan Remmelkoor:  Pürg sai jälle Sidorenkovi nurgalöögile pea vahele, kuid tema peast lendas pall üle ja mööda.
14:08
Andre Viljamaa:  Väga tempokalt on teine poolaeg alanud, olukorrad vahetuvad kiirelt ning vigu tehakse samuti palju.
14:09
Meinhard Pulk:  Hoiatus 46. minutil oli Gando saanud ka Levadia esimese kollase kaardi.
14:09
Andre Viljamaa:  Pärnule karistusala kõrvalt karistuslöök ohtliku koha pealt.
14:09
Miks Kauber üldse pingilt alustab, kui ta on parem kui Hunt?
14:09
Meinhard Pulk:  Hoiatus Ja 54. minutil ka Morozov.
14:10
Andre Viljamaa:  Tutk mängis terava palli kasti ja see klaariti nurgalöögiks.
14:10
Meinhard Pulk: Hoiatus  Ning 54. minutil ka La Vecchia.
14:10
Andre Viljamaa:  Mängiti nurgalöök lahti ning lõpuks sai Tutk kastis löögile, aga blokeeriti uueks korneriks.
14:10
Kristjan Remmelkoor:  Purje viskas end karistusalas Rähni juures pikali ja tahtis penaltit, aga ei saanud.
14:11
Meinhard Pulk: Välistamismeetodi läbi sain tulemuseks, et Hindrek Ojamaa võeti Kauberi asemel poolajal välja.
14:11
Külastaja Tarajevexit kommentaar
Appikene, tarajev palun pane amet maha, JÄLLE PÄRNU VEND VÕTTIS PUHTALT PALLI ÄRA JA KOLLANE JA Karistuslöök????? Mis sul viga on, mind ajab juba niii närvi, kas tõesti ei tehta kohtunikega tööd et selline praak, varsti punased ka platsis
14:11
Sest Hunt on kapten
14:11
Külastaja WHAT kommentaar
Täitsa perses... puhas penalti oli ju.... Jalad tõmmati otsae alt ära!!!
14:11
Külastaja heh kommentaar
K ja L tahavad vägisi I-le täppi peale panna.
14:11
ei olnud jalgadesse, nägin valesti. Minu paha.
14:11
Andre Viljamaa:  Seekord pall klaariti ja sai Tarvas kontrasse, ent kiirus kadus sellelt rünnakult ära.
14:11
Särgist võeti kinni ju.
14:13
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus52. minutll saab Jevdokimov mängu esimese kaardi. Astus seljatagant Möölile jalgadesse ja kollast kaarti nähes noogutas.
14:13
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on Paides 132.
14:14
Meinhard Pulk:  Hoiatus Järjekordne kaart läheb 58. minutil kõrgele tõstetud jala eest Gatagovile.
14:14
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus54. minutil Kalju esimene vahetus: Toomet välja ja loomulikult Neemelo sisse.
14:14
Kas Levadia on surve peale pannud?
14:14
Külastaja krahm kommentaar
Kui Infonet meistriks tuleb, järelikult on tegemist parima klubiga antud hooajal. Ilu poole pealt ei ole see kujundujumine või iluvõimlemine, kus ilu hinnatakse. Siin maksab pelgalt tullemus. Parem kehva mänguga võita, kui kaunilt kaotada.
14:14
Andre Viljamaa:  Värav Tarvas juhib!
14:15
Meinhard Pulk: Ei ütleks. Suhteliselt võrdne mäng endiselt ning ka Sillamäe on mitu korda Levadia kasti ümber ohtlikult toimetanud.
14:15
Andre Viljamaa:  57. minutil sai Mario Kuokkanen karistusala joonel vabalt löögile ning saatis madala löögi värava ette alumisse nurka!
14:16
Meinhard Pulk: Gando sai viie meetri pealt käärlööki proovida, kuid umbes sama palju läheb pall ka väravast mööda!
14:17
Kristjan Remmelkoor:  Paide on olnud teise poolaja alguses oma karistusala juurde surutud.
14:18
Kristjan Remmelkoor:  58. minutil ülihea võimalus Jevdokimovil pärast Valge eeltööd! Teleš päästis ühekäetõrjega!
14:19
Jevdo , Jevdo , sellised peab ikka ründaja ära lööma
14:19
Nüüd päästis Teleš Kalju hooaja.
14:19
Andre Viljamaa: Pärnu sai surve peale, kuni Tarva mees palli täie jõuga kastist minema lõi.
14:19
Meinhard Pulk:  Latt! Levadia sai nüüd mitu minutit kestnud surve peale, kuid Gatagov lööb kastis palli vastu raame!
14:20
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus60. minutil Kalju teine vahetus: Puri välja, Subbotin sisse.
14:21
Kristjan Remmelkoor:  VahetusJa 60. minutil ka Paide esimene vahetus: värava autor Valge välja, Zahovaiko sisse.
14:21
Andre Viljamaa:  Aleksei Larin oli palliga hoobi saanud ja vajas veidi tohterdamist.
14:22
Levadia võiks Kogerile võimaluse anda
14:22
Kristjan Remmelkoor:  Värav62. minutil lööb Roosnupp 2:0 Paidele! Puges mitme kaitsja vahelt läbi ja lükkas palli alla nurka!
14:23
Kristjan Remmelkoor:  Mööli ja Pürgi vahelt trügis läbi.
14:23
Külastaja WM kommentaar
Kalju sel aastal meistriks ei tule. Uskumatu komistus taas Paide otsa.
14:24
Kristjan Remmelkoor:  Praeguse seisuga oleks Paide isegi Kaljust omavahelistes mängudes pisut edukam. Mõlemal üks võit ja kaks viiki, aga Paidel väravate vahe parem.
14:24
Meinhard Pulk: Kabajev saab kastis pöördelt löögile, kuid mööda.
14:24
Vara vara veel midagi öelda , aga uskumatult si...t mäng Kalju poolt , eriti üllatavalt halb on S.Purilt ,kuidas siuke mees välismaal leiba sai teenida .
14:25
Andre Viljamaa:  Ei suuda Pärnu kuidagi midagi tekitada.
14:25
Kristjan Remmelkoor:  Purje karjub abikohtuniku peale väga närviliselt.
14:25
Külastaja oppa kommentaar
ma tahaks , et zlava võidab värava edetabeli
14:26
Andre Viljamaa:  Hoiatus Martin Mägi teeb 68. minutil Reimalile vea ja Tarvale karistusala kõrvalt karistuslöök.
14:27
Andre Viljamaa:  Vahetus Samule Vard teeb 69. minutil ruumi Taavi Münterile. Pärnu poolt tuleb Jako Kanter Martin Mägi asemele.
14:27
Meinhard Pulk: Lipin jookseb esmalt Podholujuzinilt eest ära, kuid Levadia äärekaitsja suudab piisavalt tagasi töötada ning viimasel hetkel tacklinguga suhteliselt kindlast väravat päästa.
14:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus67. minutil Kalju viimane vahetus, see on sunnitud. Sidorenkov välja, Wakui sisse.
14:27
koondislane Purje on kuidagi närviline...
14:27
Külastaja Jaan kommentaar
Eks niru töö eest Puri koju ju saadetigi
14:28
Andre Viljamaa:  Värav Pärnu viigistab!
14:29
Kristjan Remmelkoor:  Purje vasakujalalöök lendas üle värava.
14:29
Andre Viljamaa:  70. minutil saab Rauno Tutk kastis löögile ja virutab palli võrku! Eelnevalt mängis Jako Kanter äärelt palli karistusalasse.
14:30
uskumatult nüri mäng kaljul
14:30
paide jumala hea hooaja teind
14:31
Andre Viljamaa:  Kristen Saarts oli väravavahiga üks-ühele minemas, aga tarvakad jõudis kohale.
14:31
Andre Viljamaa:  Marko Meertis püüdis Vunki nurgalöögi.
14:31
Andre Viljamaa:  Tarvas tuli kohe kontrasse, Kald lõi eemalt peale, aga üsna napilt mööda.
14:31
Meinhard Pulk: Hoiatus  Starodubtsev tõmbab vahetult enne karistusalla jõudmist 75. minutil Levadia ründaja maha!
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Wakui lõi 71. minutil Neemelo peasöödust palli võrku, aga kohtunikud määrasid suluseisu.
14:32
Meinhard Pulk: Ja Mirantšuk saadab palli täpselt müüri. Ebaõnnestunud lahendus.
14:33
Meinhard Pulk:  Penalti Sillamäele!
14:33
Andre Viljamaa:  Tutk lõi eemalt peale, aga blokeeriti nurgalöögiks.
14:33
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on hakanud rohkem Neemelo peale pikki palle andma. Nüüd saigi Neemelo peaga löögile, kuid Kütt püüdis.
14:33
Tundub, et Levadia väga ei taha kõigepealt viigistada ja isegi võita
14:33
Meinhard Pulk:  Kiirrünnak ning Podholjuzin mängib kastis palli käega!
14:34
Meinhard Pulk:  Värav Kabajev kindlalt 78. minutil 3:1! Levadia tiitlilootused on sügavas sügavas mudas
14:34
Kristjan Remmelkoor:  Jevdokimovi löögi Teleš püüdis.
14:35
Meinhard Pulk:  Mingil põhjusel sai eelnevas situatsioonis Starodubtsevi asemel kaardi hoopis Abu Bakr ning penaltiolukorras Podholjuzini asemel Tabi Manga.
14:35
Andre Viljamaa:  Alex Sander Sepp läks ligi 40 meetri pealt karistuslööki otse väravale lööma, ent sihik polnud paigas.
14:35
Meinhard Pulk: Hoiatus  78. Kauber
14:35
Levadia vist ei saa isegi euroliiga mänge uuel hooajal
14:35
Paide on oma parimat hooaega tegemas, seni parim 47 punkti.... ja esimest korda Premium liigas väravate vahe positiivse poole peale jäämas
14:37
Meinhard Pulk: Värav  81. minutil lööb nurgalöögi järel Gando peaga ühe tagasi! 3:2!
14:38
Ei usu, et Paidel positiivseks jääb väravatevahe, sest mängud veel Flora ja Infonetiga
14:38
Külastaja irw kommentaar
14:38
Levadia peab uuel hooajal paremad kaitsjad hankima
14:38
Meinhard Pulk: Vahetus  Sillamäe esimene vahetus 83. minutil. Dmitri Kolipov sisse, La Vecchia välja.
14:39
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi madala kauglöögi Teleš püüdis.
14:40
Andre Viljamaa: Hoiatus Rauno Kaldile 82. minutil hoiatus.
14:41
Meinhard Pulk:  Gando kukub kastis ja põhjustab kerget penaltihõngu.
14:42
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Paide teine vahetus: väsinud Jevdokimov välja, Saarlas sisse.
14:42
Rooba on premium liiga kõige häälekam treener? :D
14:43
Kristjan Remmelkoor:  Rähn rääkis Neemelole nalja, aga Neemelol naljakas ei ole.
14:44
Meinhard Pulk:  Kobzar lööb kastijoonelt palli täpselt Starodubtsevile kätte.
14:45
Külastaja Rallikas kommentaar
Õnnitlused Infonetile.
14:45
Kristjan Remmelkoor:  Neemelol suurepärane võimalus! Võttis ilusti pika palli trahvikastis maha, aga löök läks napilt mööda!
14:45
Meinhard Pulk:  Vahetus 90. minut. Mingil põhjusel otsustab Sillamäe varuväravavaht Eduard Orehhovi väljakumängijana sisse tuua. Ivanjušin välja.
14:46
Külastaja oos kommentaar
Haige kuidas see Neemelo suudab seda palli seal ees maha võtta ja pöörata ka veel kastis.
14:46
Andre Viljamaa: Vahetus Raido Leokin lahkub 88. minutil, asemele Rando Leokin.
14:46
Tarmo Neemelo , Tarmo Neemelo ,Tarmo Neemelo
14:46
Kristjan Remmelkoor: Mööl sai kornerist peaga löögile, aga see ei ohustanud väravat.
14:46
Meinhard Pulk: Kaks lisaminutit Sillamäele!
14:47
Andre Viljamaa:  Henri Hanson vajas krampide järel esmaabi ja läks praegu väljaku kõrvale.
14:48
Andre Viljamaa: Vahetus  Henri Hanson teeb ruumi Risto Pärnatile 89. minutil.
14:48
Kristjan Remmelkoor:  88. minutil Neemelo tsenderdas paremalt, Purje võttis kastis palli maha, aga lõi mööda!
14:49
Meinhard Pulk:  Kõik! Sillamäe 3, Levadia 2 ning Infoneti neljapunktiline edu on tõsiasi!
14:49
Neemelo ja Purje ei saa kumbki tühjale väravale pihta.
14:50
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus90. minutil võtab Saarlas kollase kaardi.
14:50
Kristjan Remmelkoor:  Paide on väga lähedal oma viiendale võidule viimasest kuuest liigamängust.
14:51
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus90+1. minutil võtab kollase kaardi Rähn.
14:51
Kristjan Remmelkoor:  Paides anti üleaega neli minutit.
14:52
Andre Viljamaa:  Mäng läbi! Rakvere ja Pärnu leppisid 1:1 viiki ning Tarvas teenis oma hooaja kolmanda punkti!
14:52
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90+2. minutil Paide viimane vahetus: Lilander aeglaselt välja, Kukebal sisse.
14:53
koondislased neemelo ja purje ei saa väravale pihta!
14:53
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus90+3. minutil saab Wakui kollase, kui oli Sinilaiu pikali pannud.
14:54
Kristjan Remmelkoor:  Varendi kauglöök 90+4. minutil lendas mööda.
14:56
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd on ka Paide-Kalju mäng läbi! Paidele 2:0 võit ja Kalju jäi meistritiitlist palju kaugemale.