Laupäev, 15. oktoober 2016
15:57
Tiit Liblik: Tervitused ka minu poolt! Tänase ülipõneva meistriliiga päevale panevad punkti Narva Trans ning Tallinna Flora. Flora jaoks on see kindlasti koht tiitlikonkurentide libastumiste ärakasutamiseks, vaevalt aga Narva siin midagi kergelt kätte annab.
15:58
Tiit Liblik: Pall pandi mängu!
16:02
Tiit Liblik: Narva mängib esimestel minutitel päris kena vutti: leitakse lihtsad ja loogilised söödukoridorid.
16:07
Tiit Liblik: Liigselt veel Flora ei riski, üritatakse väga kindlaid võimalusi otsida. Võimalik, et teiste konkurentide eksimused hakkavad florakaid võidukohustuse näol hoopis kammitsema.
16:08
Tiit Liblik: 10. minutil tuldi paremalt äärelt nüüd väga ohtlikult ja Rauno Alliku sai ka maast söödu viiekasti lähedale jalga, kuid pealelöök ebaõnnestub tänu Transi mängijate segamisele. Esimene ohtlik moment.
16:09
Tiit Liblik: Kohe otsa teine moment: Zakaria Beglarišvili leidis taas Alliku kenasti kastist üles, kuid Roman Nesterovski lükkas Flora ründaja tasakaalust õigeaegselt välja.
16:12
Tiit Liblik: Värav 1:0!! Rauno Sappinen!
16:14
Tiit Liblik: Korneri kiirelt lahti mängides leiti üles Sappinen, kes kasti joone lähedalt sai peale proovida. Löök võttis Viktor Plotnikovist ka veel rikošeti, mis tegi palli Aleksei Matrossovi jaoks püüdmatuks.
16:14
Tiit Liblik: VäravAlliku, 2:0!
16:15
Külastaja Mart kommentaar
Eks see et Transil on kolm vahetusmeest näitab nende taset.
16:15
16:16
Tiit Liblik: Taas töötas kenasti Zaka-Alliku duo, kui grusiin leidis sööduga üles Alliku, kes uhkes üksinduses kastist välja tulnud Matrossovist palli lihtsalt mööda ning seejärel tühja väravasse lükkas. Kolme minuti sees kaks kolli Florale.
16:18
Tiit Liblik: Transilt nüüd esimene ohtlik võimalus, kui suluseisuhõngulises olukorras sai Svjatoslav Jakovlev palli, tsenderdades selle vasakult äärelt Umarovi jalale, kes ka palli üsna kenasti siseküljega tabas, kuid löök otse Richard Alandi sülle. Trans veel valget lippu ei lehvita.
16:20
Tiit Liblik: Floral enam kiiret justkui ei oleks: Frolov ja Lepistu riskantseid sööte ei otsi.
16:20
Külastaja oos kommentaar
Frolov ka tee alg11'sse leidnud?
16:21
Tiit Liblik: Kus hundist juttu: Frolov sai kastist peale proovida, kuid selgelt üle värava.
16:22
Tiit Liblik: Penalti Florale!
16:22
Tiit Liblik: Sappinen oli Matrossoviga silmitsi ning narvakal ei jäänud muud üle, kui Sappinen kätega maha tõmmata.
16:22
Tiit Liblik: Sappinen ise läheb lööma...
16:23
Tiit Liblik: Matrossov tõrjub!!
16:23
Tiit Liblik: Sappinen läks maast lööma, Matrossovist paremale. Transi kiiper aimas aga löögi suuna ära ning seis püsib 2:0.
16:24
Tiit Liblik: Frolovi jutu jätkuks: mees sai Flora eest põhisse Premium liigas maikuus.
16:27
Tiit Liblik: Beglarišvili sööt lõigati Flora värava lähedal vahelt ning Plotnikov sai ka kaugelt lüüa, kuid seekord mööda.
16:29
Tiit Liblik: Hoiatus24. minutil, jäi mul mainimata, sai penaltivea eest Matrossov ka hoiatada.
16:34
Tiit Liblik: Baranov leiab pika sööduga hästi taas kaitseliini taha liikuva Sappineni, kuid seekord Narva kaitsjad valvel. Korner tallinlastele.
16:36
Tiit Liblik: Irie võtab koos palliga ka Gert Kamsi maha, kaarti sellest aga ei järgne.
16:38
Tiit Liblik: Teine penalti Florale!!
16:39
Tiit Liblik: Kamsi kastisööt leiab üles Herol Riibergi, keda takistatakse selja tagant määrustevastaselt.
16:39
Tiit Liblik: JÄLLLEE!! MATROSSOV VÕTAB SEEKORD KAMSI PENALTI ÄRA!
16:41
Tiit Liblik: Kams läks nüüd kindlalt ja jõuga Matrossovist vasakule äärde realiseerima, kuid kaval rebane Matrossov luges olukorda taas nagu raamatut ning Narva püsib sisuliselt vee peal.
16:42
Külastaja Adekvat kommentaar
Huvitav, palju pohlak kohtunikule lubas? eriline lammas... fauna oskab ainult kohtunikute abiga võita
16:42
Tiit Liblik: Narvale nüüd karistuslöök, kust ilmselt üritatakse peale proovida.
16:43
Tiit Liblik: Jakovlev lõigi peale ning Aland oli palli tõrjumisega raskustes.
16:44
Tiit Liblik: Poolaeg on lõppenud Flora 2:0 eduseisul!
16:54
Külastaja Neadekvat kommentaar
Mis neis antud penaltites täpsemalt valesti oli, kui tohib küsida?
16:55
Külastaja Õiguseeest kommentaar
Teise penalti e olnud...
16:56
Tiit Liblik: Mina ütleks, et mõlemad olid küll vaieldavad, kuid pigem ikkagi sai aru, miks kohtunik need andis. Võibolla teine oli pisut pehmem, kuid ju tasub meenutada NBA legendi Rasheed Wallace'i sõnu: "Ball don't lie!"
17:01
Tiit Liblik: Mihhailov tegi Sappinenile vea, kuid saab iroonilisel kombel ise rohkem vigastada.
17:02
Tiit Liblik: Tuleb ta siiski tagasi väljakule ning mäng saab jätkuda.
17:03
Vabandan !!!! Mina ajasin sassi esimese ja teise .
17:05
Tiit Liblik: Trans on tulnud nüüd kõrgemalt pressima.
17:08
Tiit Liblik: Nüüd kukkus Baranov pahasti. Läks peapalli võitma, kuid Irie tegi mehele tahtmatult pukki, mistõttu florakas maandus kõrgelt selja peale.
17:08
To Neadekvat: ei tohi... normaalne inimene ise vaatab ja n'äeb, et need penaltid on pohlaku käest makstud
17:08
Tiit Liblik: Hoiatus56. minutil saab Baranov ise kollase kuna samasse olukorda läks mees liialt oksi laiali ajades.
17:13
Tiit Liblik: Florale suurepärane võimalus: taas mängiti standardolukord lahti, kust sai palliga väravani liikuda Sappinen, kuid taas seisab Matrossov kindlalt palli teekonnal ees.
17:14
Tiit Liblik: VahetusMaksim Gussev tuleb väljakule, 69. minutil pääseb Sappinen puhkama.
17:14
Külastaja Jaan kommentaar
Adekvat! Ole ettevaatlik süüdistustega! Valesüüdistus läheb karistuse alla. Või olid raha maksmise juures?
17:19
Tiit Liblik: VahetusNarva vahetab 67. minutil: German Guri-Lvov sisse, Džurajev puhkama.
17:20
Pole vist sult nõu küsinud, eks? aga florakatel on tavaline asi võõraste kättega võitu saada
17:22
Tiit Liblik: Baranov leiab taas kauni sööduga üles Alliku, kuid Narva kaitsjad klaarivad selle korneriks.
17:23
Pole nagu kohtunike otsustest ühtegi väravat sündinud
17:24
Seekord küll, tanu Narva väravahile
17:24
Tiit Liblik: Agressiivne ning kõrge press oli peaaegu Transile tulu toomas, kuid Umarovilt võeti viimasel hetkel karistusalas pall jalalt.
17:28
Tiit Liblik: HoiatusJakovlev reageeris üsna teravalt kohtuniku otsusele, teenides 75. minutil kollase kaardi.
17:29
Tiit Liblik: Matrossov päästab jälle Narva!!
17:29
Tiit Liblik: Irie lohaka tagasisöödu lõikas Markus Jürgenson vahelt, kes ka ise lõpuni väravavahiga silmitsi läks, kuid õigeaegne väljatulek päästis taas piirilinlased.
17:30
Tiit Liblik: Hoiatus75. minutil teenib ka Plotnikov kaardi.
17:30
Külastaja RR kommentaar
Ega lihtsam on ju möliseda, kui statistikat vaadata, onju adekvat. 2015 hooaeg, kui flora tuli meistriks, määrati kalju kasuks 12, sillamäe kasuks 11, flora ja trans mõlema kasuks 6, pärnu 4, tartu ja infonet 3, levadia kasuks 2 ja viljandi kasuks 1 penalti. aga sina ära väsi esinemast ja ära jumala eest kunagi fakte kontrolli.
17:32
Tiit Liblik: Vahetus79. minutil sekkub Flora poolt mängu Sakari Tukiainen, väljakult lahkub teise kolli autor Alliku.
17:34
Muidugi... kas statistikas näidetakse ainult penalteid? Äkki vaatad, mitu karistuslööke florale anti ja mitu vegi fikseeriti, koheselt, kui keegi neid puutus!?
17:36
Tiit Liblik: Tamme peaga tagasisöötu Alandile oli noolimas Umarov, kelle löögile jäi aga Aland õnnekombel ette.
17:36
Anna sellele Iriele see teine kollane ära , kurat sa hoiad teda nagu sitta
17:37
Tiit Liblik: Nüüd on jäänud Riiberg murule pikali. Tänases mängus on päris palju neid murul lebamisi juba olnud. Tea, kas need kajastuvad ka lisaminutites?
17:37
Ma ei ole ühegi vegi näinud!
17:39
Tiit Liblik: Hoiatus86. minutil võtab Umarov ääre peal maha Jürgensoni.
17:40
Tiit Liblik: Kams läks karistuslöögist otse peale keerutama, kuid Matrossov saatis pilguga palli kuni selle möödaminekuni.
17:42
Tiit Liblik: Transile veel enne normaalaja lõppu nurgalöök.
17:43
Tiit Liblik: Uskumatu, täiesti uskumatu, kuidas ei saa Flora kolmandat löödud!!
17:43
Tiit Liblik: Matrossov oli ammu väravast väljas ning Tukainen pani järjest meetri pealt kolm pauku väravale, millest kaks blokeerisid ära Narva kaitsjad ja kolmas latti lendas.

17:44
Tiit Liblik: Kolm lisaminutit.
17:47
Tiit Liblik: Ja kohtumine on lõppenuks vilistatud ning Flora kerkib Levadiaga punktide arvestuses samale pulgale!
17:47
Tiit Liblik: Mõned voorud veel järgi, hoidkem pingsalt toimuval silma peal. Mina tänan!