Teisipäev, 18. oktoober 2016
18:01
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust Lasnamäelt, Infoneti ja Levadia karikamäng on alanud.
18:02
Külastaja realist kommentaar
Levadial duublist mõnda noort polnud pingisoojendajaks võtta või, et seal vaid 4 pallurit....
18:04
Kristjan Remmelkoor:  Infonetil oli kasutada ohtlikust kohast karistuslöök, Dõmov lõi üle müüri, Lepmets tõrjus rusikatega.
18:05
Kristjan Remmelkoor:  Järgenud Infoneti nurgalöögist saadi peaga ohtlikult löögile, Lepmets pidi taas hea tõrje tegema!
18:08
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitši tsenderdus põrkas ette Rättelile, kes virutas posti!
18:09
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd lõi Appiah peaaegu keskringist peale ja see pall lendas loomulikult üle värava.
18:13
Kristjan Remmelkoor:  Sobtšenko ennetas pika palli peale jooksmisel Lepmetsa, aga suutnud palli väravasse tõsta, tõste ebaõnnestus.
18:14
Kristjan Remmelkoor:  Infonetil on olnud juba päris mitmeid häid võimalusi, Levadial pole olnud ühtegi.
18:15
Kristjan Remmelkoor:  Levadia tipuründajana mängib täna Mirantšuk. Hunt on tribüünil ja Kauber varupingil.
18:17
Kristjan Remmelkoor:  Gatagovi kauglöök võttis enne väravavahti maast põrke, kuid Lavrentjev püüdis.
18:18
Kristjan Remmelkoor:  Antonov tegi samasuguse kauglöögi, Lavrentjev püüdis jälle.
18:23
Kristjan Remmelkoor:  Levadia kaitsjad eksisid kaks korda järjest oma karistusalast palli klaarimisel, kuid olukord lõppes sellega, et Mašitšev kukkus võitluses Tabiga ja viga ei olnud.
18:24
Kristjan Remmelkoor:  Levadia nurgalöögile sai pea vastu Gando, aga tema pealöök jäi meestesumma kinni.
18:25
Kristjan Remmelkoor:  Tabi rääkis Gandole midagi oma keeles.
18:28
Kristjan Remmelkoor:  Gando pidi natuke ootama, kuniks palli sai, et auti visata, sest väikesed poisid jäid sellega väljaku ääres mürama.
18:29
Kristjan Remmelkoor:  Dõmov riputas karistuslöögi kasti, Lepmets noppis palli kindlalt.
18:35
Kristjan Remmelkoor:  Gatagovi nurgalööki suutis üks kamerunlastest peaga vaid riivata.
18:38
Kristjan Remmelkoor:  Mašitšev oli pärast järgmist Levadia nurgalööki ohtlikule kontrarünnakule minemas, aga kaaslased talle järele ei jõudnud ja levadialased spurtisid kiirelt tagasi, kontrarünnak sumbus.
18:40
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Appiah on keskkaitses palliga täna väga julgelt ja kindlalt mänginud. Nüüd lõi Mirantšuk talle seljatagant kossi ja sai selle eest kaardi.
18:44
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKulinitš libistas vastaste väljakupoolel Morozovile sisse ja sai ka kaardi.
18:45
Kristjan Remmelkoor: Uskumatu, mida tegi Gatagov avapoolaja viimasel rünnakul! Mängis juba Lavrentjvist mööda, aga siis andis väravalöömise asemel mingi ebaõnnestunud tsenderduse.
18:46
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd on poolaeg lõppenud, seis 0:0.
18:51
Külastaja mnjahh kommentaar
päris piinlik vaadata nii primtiivset jalgpalli meie tippude esituses...
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitš lõi karistusala nurga juurest peale, Lepmets tõrjus üle otsajoone.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Infoneti nurgalöök oli päris ohtlik ja selle jätkuolukorras virutas Avilov lähilöögi taevasse.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Sobtšenkolt suurepärane kõrge löbisööt Dõmovile, kes otsis tagumist alanurka, aga lõi veidi mööda.
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus53. minutil pani Dõmov Mirantšukile käe külge ja teenis kohtumise kolmanda kollase kaardi.
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Kohtunik Eiko Saar jäi levadialase söödule ette ja temast läks pall Infoneti valdusesse.
19:14
Kristjan Remmelkoor: Värav60. minutil läheb Levadia juhtima! Mirantšuk andis kontrarünnakul  läbisöödu Gandole, kes lükkas omakorda palli värava ette Marinile ja Marin ei eksinud!
19:15
Kristjan Remmelkoor:  VahetusInfonet reageerib 61. minutil vahetusega: Mašitšev välja, Esiliiga parim väravakütt Golovljov sisse.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Mošnikov teenis Infonetile suurepärasest kohast trahvilöögi, Dõmov lõi selle keskele ja Lepmets püüdis.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  VahetusInfonet tegi 68. ja 69. minutil ära oma kaks ülejäänud vahetust: Kulinitš ja Mošnikov välja, Kruglov ja Ogorodnik sisse.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  VäravInfonet 69. minutil viigistab! Voskoboinikov andis keskele madala söödu ja Golovljov lükkas palli tagumisse nurka!
19:25
Kristjan Remmelkoor:  VäravInfonet sai indu juurde ja läheb 71. minutil 2:1 juhtima! Seekord andis Golovljov madala söödu värava ette ja Voskoboinikov lükkas palli väravasse!
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd on aktiivsemaks muutunud ka Levadia. Gatagovi tsenderdusest virutas Gando akrobaatlise löögi üle, Marini madala löögi püüdis aga Lavrentjev.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus79. minutil tegi Kaljumäe Lavrentjevile haiget ja sai kollase.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus80. minutil Levadia vahetus: Ojamaa välja, Raudsepp sisse.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Marini madal vasakujalalöök läks valeltpoolt küljevõrku.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus83. minutil kollane Voskoboinikovile.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Järgnenud Kobzari karistuslöögist sai ohtlikult peaga löögile Gatagov, pall lendas napilt üle.
19:38
Külastaja tiitõ kommentaar
Kellega võitja kokku läheb või alles loostiakse?
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Veerandfinaalpaare pole veel loositud.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus85. minutil tegi Tabi Voskoboinikovile vea ja sai kollase.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus89. minutil Levadia teine vahetus: Marin välja, Kauber sisse.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Lisaminuteid anti 3.
19:48
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumine on lõppenud, veerandfinaali läheb 2:1 võiduga Infonet!