Kasper Elissaar: Tere ja kaunist jalgpalliõhtut!
Kasper Elissaar: Kalju pani Lillekülas just palli mängu.
Kasper Elissaar: Algus on seni väga otsiv olnud.
18:04
Kasper Elissaar: Koosseisudes on enam vangerdusi Kaljul. Koosseisud on kirjas ka uudises.
18:05
Kasper Elissaar: Herol Riiberg otsis Kalju väravat, aga löök veeres väravast mööda.
18:06
Kasper Elissaar: Rahvast on täna Lillekülas võrdlemisi vähe.
18:07
Kasper Elissaar: Floral on oma 24 meetri pealt karistuslöök.
18:07
Kasper Elissaar: Kams keerutas üle värava.
18:10
Kasper Elissaar: Kalju lasi palli värava ette, aga Toom noppis.
18:11
Kasper Elissaar: Flora fännid tõmbasid püro käima.
18:12
Kasper Elissaar: Ilus on vaadata küll!
18:13
Kasper Elissaar: Püro toss jõudis nüüd pressisektorisse ehk ma ei näe hetkel suurt midagi.
18:14
Külastaja ee kommentaar
Kalju fänne ka on?
18:14
Kasper Elissaar: Kalju kodumäng ehk ikka on. 20-30 inimest on kindlasti nende fännisektoris.
18:15
Kasper Elissaar: Kalju fännidel on ka laul lahti nüüd.
18:16
Kasper Elissaar: Täna on Lillekülas harjumatult tuulevaikne ehk see toss muudkui hõljub ja hõljub.
18:16
Kasper Elissaar: Beglarišvili jättis kiirrünnakus palli Sappinenile, kes jooksis palliga Telešile sülle.
18:17
Kasper Elissaar: Nüüd otsiti Jürgensoni liini taha, aga vasakkaitsja ei ulatunud Ainsalu antud pallini.
18:18
Miks mäng Lillekülas üldse?
18:18
Kasper Elissaar: Sest Hiiul ei ole piisavat valgustust.
18:19
Kasper Elissaar: Elhi tõmbas vasakult äärelt keskele ja lõi peale kaugelt, aga selgelt mööda.
18:24
Kasper Elissaar: Flora poolelt tekitasid kahel rünnakul järjest Sappinen ja Tukiainen teravust, aga ei midagi ohtlikku.
18:25
Kasper Elissaar: Värav Peeter Klein viib Kalju juhtima! Räige eksimus Alandilt!
18:26
Kasper Elissaar: 26. minutil andis Richard Aland Kleinile jalale söödu, ründaja tegi konksu ja virutas tühja väravasse. Kaitsjad olid meeleheitest värava ees pikali juba.
18:30
Külastaja Rallikas kommentaar
Elhi tegi Alandile tegi pressi mille tulemusena sai ta hea söödu Alandilt tagasi. Mängis siis alandist mööda, söötis Kleinile. Klein saatis veel kaitsja kohvile ja 1:0 on tõsiasi
18:33
Arbeiteril veel touch paigas
18:34
Kasper Elissaar: Kumbki meeskond pärast väravat otsest initsiatiivi ei oma.
18:39
Kasper Elissaar: Jürgensoni tsenderduse püüab Teleš probleemideta.
18:42
Kasper Elissaar: Wakui tegi Tammele jalgevahelt ja Kalju teenis nurgalöögi.
18:43
Kasper Elissaar: Sappinen klaaris selle eestpostist.
18:45
Kasper Elissaar: Flora rünnakul ebaõnnestub viimane puude. Avapoolajale üks üleminut.
18:46
Kasper Elissaar: Avapoolaeg on lõppenud Kalju 1:0 eduga!
18:46
Kasper Elissaar: Mänguliselt oli alguses Flora parem, aga taga tehti üks eksimus ja see sai määravaks.
18:58
Kasper Elissaar: Flora teeb poolajal kaks vahetust. Andre Frolov ja Maksim Gussev on mängu sekkumas.
19:00
Kasper Elissaar: VahetusSappinen ja Riiberg välja ning Frolov ja Gussev sisse.
19:01
Kasper Elissaar: Läks!
19:03
Kasper Elissaar: 197 pealtvaatajat täna!
19:05
Kasper Elissaar: Beglarišvili esimene löök blokeeriti ja teise püüdis Teleš. Järgmisel rünnakul lõi Tukiainen mööda.
19:09
Kasper Elissaar: Jürgensoni löögi järel teenitud nurgalöögi järel jäi Tamm ette ründesse, sai seal palli, andis tsenderduse värava ette, kuid Tukiaineni pealöögi püüdis Teleš!
19:10
Kasper Elissaar: Pall oli nüüd teisel pool kastis, aga Aland sai selle endale.
19:13
Kasper Elissaar: Flora kiirrünnakus leidis Zaka hästi Tukiaineni, kelle terav pall värava eest läbi lendas.
19:13
Huvitav et Paide mängitab Zahovaikot täna.
19:16
Kasper Elissaar: Vahetus61. minutil väravaautor Peeter Klein puhkama ja Tarmo Neemelo sisse.
19:18
Kasper Elissaar: Vahetus62. minutil Hidetoshi Wakui puhkama ja Artur Valikajev platsile.
19:20
Kas karikavõistlustel peab ka vähemalt 1 KTM olema põhis?
19:20
Kasper Elissaar: Jah, peab.
19:20
Kasper Elissaar: Kaljule paremalt äärelt karistuslöök.
19:21
Kasper Elissaar: Elhi terav pall klaariti.
19:24
Kasper Elissaar: Tamm teeb oma kasti lähistel võitluses Neemeloga vea.
19:25
Kasper Elissaar: Ugge sihtis ristnurka, aga lõi tugevalt üle.
19:27
Kasper Elissaar: Flora mehed eksivad täna pikkade pallidega nagu mina eile trennis. Jürgen Henn tõuseb püsti ja hõikab meestele, et asju rahulikult teeksid ja keskenduksid.
19:28
Kasper Elissaar: Sander Puri kauglöök nurgalöögi järel lendas üle ja mööda.
19:28
Kasper Elissaar: Flora on täitsa liimist lahti.
19:30
Kasper Elissaar: Tamm klaaris Elhi tsenderduse ja järgenud Reginaldi madala pommlöögi püüdis Aland.
19:32
Kasper Elissaar: Flora toob Erik Sorga mängu päästma.
19:33
Kasper Elissaar: Uskumatu eksimus! Mööl tõusis Neemeloga kokku mängides Flora kasti, Mööl jätkas Sander Purile, kes lõi seitsme meetri pealt mööda!
19:35
Kasper Elissaar: Uskumatu. Flora poolelt ei saanud Erik Sorga praegu mängu, sest tal on valgete pükste all mustad bokserid. Mitte retuusid, aga bokserid. Mehele tehti tekkidest vari ümber ja võttis ära oma aluspesu.
19:35
Kasper Elissaar: VahetusMarkus Jürgenson välja ja nüüd Sorga platsile.
19:37
Kasper Elissaar: Tukiainen lõi nurgalöögist tulnud palli tagapostis mööda!
19:37
Kasper Elissaar: VahetusJanar Toomet välja, Igor Subbotin sisse. Vahetused on tänaseks tehtud.
19:39
Kasper Elissaar: Tukiainen sai Lepistu soolo järel palli, aga löök etteposti langes Teleši saagiks.
19:42
Kasper Elissaar: Teleš tõrjub järgmise Tukiaineni löögi!
19:43
Kasper Elissaar: Lepistu tõmmatakse Kalju värava lähistel maha. Flora otsib väga aktiivselt oma viigiväravat.
19:43
Kasper Elissaar: Kams lööb müüri ja teenib nurgalöögi.
19:44
Kasper Elissaar: Värava ees käis sagin, aga lööki ei tulnud.
19:44
Kasper Elissaar: Hoiatus89. minutil võtab Elhi mängu esimese kollase.
19:46
Kasper Elissaar: Flora jätkab kastis pikka palli, aga Teleš on jaol.
19:48
Kasper Elissaar: Lepistu keerutas ohtlikult üle lati! Aeg on otsa saamas.
19:50
Kasper Elissaar: Läbi! Flora saab 0:1 kaotuse ja langeb karikasarjast välja! Kalju on veerandfinaalis!