Laupäev, 22. oktoober 2016
15:01
Külastaja Pull kommentaar
Rakvere mängupilt polnudki nii hull, avrestades et 3-4 mängijat olid oma positsioonilt väljas olude sunnil ja pink oli hõre. Meeritsalt super esitus ja kiitus ka tervele meeskonnale - söödumäng sujus ja pingutati visalt viimse minutini!
14:48
Meinhard Pulk:  Mäng läbi! Valikajev hea võimalus veel viimasel sekundil. Kalju 2, Tarvas 0. Juba teisipäeval lähevad samad meeskonnad Rakveres uuesti vastamisi.
14:47
Külastaja haha kommentaar
kalju, hale, hale, hale... kahju lausa.
14:46
Andre Viljamaa:  Mäng läbi! Levadia - Pärnu 2:0. Ei saa öelda, et Pärnu oleks kohutava mängu teinud, aga Levadia tegi piisavalt, et turvaline võit võtta.
14:45
Meinhard Pulk:  Värav 90+1. ja Dmitrijev realiseerib.
14:45
Meinhard Pulk: Hoiatus  Kaasik tõmbas Purje maha
14:44
Meinhard Pulk:  Kolmas penalti Kaljule!
14:44
Andre Viljamaa: Supervõimalus oli veel Rando Leokinil üks tagasi lüüa, sai värava ees täiesti vabalt löögile, aga üle!
14:42
Külastaja S kommentaar
Levadia midagi juhuse hooleks ei jäta. Kohtunikule roheline särk selga tõmmatud.
14:41
Andre Viljamaa: Vahetus  Markus Vaherna teeb Premium liigas debüüdi, saabudes 86. minutil Nikita Kogeri asemele.
14:40
Meinhard Pulk: Vahetus  86. Gull välja, Münter sisse.
14:39
Meinhard Pulk:  Toometilt ilus soolo, kuid Meerits päästab taas.
14:39
Tiit Liblik: Vahetus 83. minutil tuleb Tiirik puhkama, tema asemel väljakule Andrei Sadovoi.
14:37
Külastaja mc kommentaar
Kaua Hunt vigastusega väljas?
14:37
Külastaja Eh kommentaar
Komentaatoritele lev pär mängul jalgpall.ees: Sa ise mängiks ka isutult kui selline saasta vile oleks!!!!
14:37
Andre Viljamaa:  Nüüd Kobzar lõi, aga müüri.
14:36
Andre Viljamaa: Jälle Levadiale kasti joonelt karistuslöök.
14:35
Meinhard Pulk:  MEERITS! Pürgi pealöögi toob ilusti nurgast ära.
14:35
Andre Viljamaa: Hoiatus  Tabi Manga saab 82. minutil kollase ja jätab samuti Tarva mängu vahele.
14:35
Tiit Liblik: 78. minutil pääses Sillamäe ründetuus taaskord Pechteriga silmitsi ning seekord edurivimees ei eksinud.
14:34
Külastaja sokk kommentaar
kalju on ikka alla käinud... eelmises kodumängus sillame vastu oli 80 pealtvaatajat, mis seekord vabandus on.
14:33
Tiit Liblik: VäravKabajev lööb ühe tagasi!
14:33
Meinhard Pulk:  Sepp keerutab üle müüri, kuid Teleš püüab kindlalt.
14:33
Tiit Liblik: HoiatusKapperile 73. minutil hoiatuskaart.
14:32
Kuidas Koger on täna Levadia eest mänginud?
14:32
Levadia on kohutavalt pask!!! Ilma pendla ja punaseta imeks näppu praegu
14:32
14:32
Meinhard Pulk:  Tarvas teenib 18-19 meetri pealt karistuslöögi!
14:30
Külastaja ccc kommentaar
Jah, Purje on tõesti üks sitemaid Eesti ründajaid. Koos Zenjovi ja Anieriga.
14:30
Meinhard Pulk:  Toomet mängib äärest kaitsja üle, kuid Meerits tuleb ilusti vastu ning elimineerib ohtliku olukorra.
14:30
Andre Viljamaa: Vahetus  Tõnis Vihmoja asemele saabus 76. minutil Risto Pärnat.
14:28
Tiit Liblik: Pärast Milleri väravat pole Sillamäe ikka päris oma mängu leidnud.
14:27
Meinhard Pulk:  Hiiul on täna 98 pealtvaatajat.
14:27
Purje on üks sitemaid eesti ründajaid
14:27
Purje esimene mööda läinud penalti. 6 viimast sisse.
14:26
Külastaja irv kommentaar
Ainult penaltidega proovitakse mänge võita, ja kui ei suuda penaltit meelitada, siis lastaksegi endale ära lüüa nagu Paide Kalju- 2:0
14:26
Külastaja Jaan kommentaar
Kuokkanen kuulis vile enne ära ja võis julgelt kätega tõrjuda.
14:25
Meinhard Pulk:  Tarvas pääses muideks ka punasest, kuna Neemelo reboundi tõrjus Kuokkanen väravajoonelt käega.
14:24
Meinhard Pulk: Meerits võtab Purje kehva löögi ära!
14:24
Meinhard Pulk:  Purje mängib end otsajoone juures kaitsjast mööda, Meerits tuleb ilusti vastu ning reboundi tegeva Neemelo tõmbab Tarva kaitsja maha.
14:23
Meinhard Pulk:  Teine penalti Kaljule!
14:22
Tiit Liblik: Vahetus66. minutil Tartu esimene vahetus: Mõttus puhkama, Randin Rande tema asemele.
14:21
Meinhard Pulk:  VahetusKalju viimane vahetus. Purje sisse, Puri välja.
14:20
Meinhard Pulk: Vahetus 66. minutil Tarva esimene vahetus. Reimal välja, Vard sisse.
14:20
Tiit Liblik: Kabajevi löögi paneb Pechter kotti kinni.
14:19
Meinhard Pulk:  Ljašilt väga hea kauglöök, kuid Telešilt samuti hea sooritus ja püüab nurgast.
14:17
Meinhard Pulk:  Hoiatus63. minutil saab hoiatada Joonas Ljaš
14:16
Pärnu ja Levadia kohtunik on ülisitt. Küsimast selliseid kloune püütakse
14:16
Andre Viljamaa:  Marek Kaljumäe otsustas, et kellelegi sööta pole ja keerutas palli 62. minutil karistusala joone tagant värava ristnurka! 2:0!
14:15
Andre Viljamaa:  Milline värav!!!
14:14
Tiit Liblik: d.Järjekordne ohtlik Tiiriku moment, kui mehe kauglööki ei suutnud Starodubtsev püüda. Teise pallini aga ükski tartlane ei jõudnud.
14:14
Appiiii.... Kui halb kohtunik levadia pärnu mängul, jälle masendav kohtunike tase. Nii mõjutatavad, piisab levadial ainult ai ai öelda ja kohe kaart! Masendav
14:13
Meinhard Pulk:  Üldiselt on Kalju ründeosakonnas suhteliselt mannetu olnud.
14:13
Meinhard Pulk:  Ugge sai nurgalööki vabalt peaga lüüa, kuid selgelt üle. Eelnevalt oli Dmitrijevi hea kauglöök rikošetiga napilt üle värava läinud.
14:12
Tiit Liblik: Tehnilisi viperusi trotsides teatan alandlikult, et Tammeka on Martin MIlleri 47. minuti väravast 2:0 juhtimas!
14:12
Andre Viljamaa: Hoiatus  Pavel Marin saab 59. minutil kollase ja ei saa Tarva vastu mängida!
14:11
Andre Viljamaa:  Tegi keskväljal sellise vea, mida sugugi vaja teha polnud.
14:10
Andre Viljamaa: Eemaldamine Magnus Villota saab teise kollase ning jätab pärnakad vähemusse!
14:10
Andre Viljamaa: Hoiatus  Vea põhjustanud Lukka sai 56. minutil ka hoiatuse.
14:10
Andre Viljamaa:  Mirantšuk lõi karistuslöögist posti! Tamme ei liigutanudki end!
14:09
Andre Viljamaa: Levadiale kasti joonelt karistuslöök.
14:08
Meinhard Pulk:  Teleš klaarib karistuslöögist tulnud tsenderduse otse Rakvere mehe jalale, kuid tema löök blokeeritakse.
14:06
Andre Viljamaa:  Pall jäi ka lahtiseks, aga Tutki löök blokeeriti.
14:06
Andre Viljamaa:  Taas võitleb Pärnu nurgalöögi. Ei saa Levadia mängu korralikult enda kontrolli alla saada.
14:04
Andre Viljamaa:  Levadia on nüüd kontrolli haaranud ja üritab teist lüüa.
14:03
Andre Viljamaa:  Madal pall Vunki poolt, aga suutsid Levadia mehed klaarida.
14:03
Andre Viljamaa:  Teenib Pärnu nurgalöögi ning Levadia mehed on selle otsuse peale pahased.
14:02
Külastaja Hei kommentaar
Kui kellelgi on kommentaatori kohta midagi oelda Kadriorus, touse pysti ja tule utle.
14:00
Külastaja johhhaaaidi kommentaar
jälle see vend karjub omfggg mute
14:00
Meinhard Pulk:  Vahetus Kalju teeb teise poolaja alustuseks kaks vahetust. Valikajev ja Neemelo sisse,  Klein ja Wakui välja.
14:00
Andre Viljamaa: Vahetus  Leokin tuli Henri Hansoni asemel.
14:00
Andre Viljamaa: Hoiatus Rando Leokin tuli vaheajal mängu ja sai 30-sekundilise mängu järel kollase.
13:58
Andre Viljamaa:  Teine poolaeg!
13:52
Külastaja jutud kävad kommentaar
et supertandem kahe treeneri näol - Aivari ja Ennu - teevad comeback ja seda sellise talendika meeskonna juurde nagu JK Rackvere Tarwas neil on hästi palju andekaid mängijaid, kes teevad mikrosoolosid ja pole turbad
13:49
Tiit Liblik: Poolaeg ka Sillamäel, Tartu Tiiriku kaunist sooritusest juhtimas 1:0.
13:45
Andre Viljamaa:  Poolaeg! Levadia on teenitult 1:0 juhtimas Mirantšuki penaltist.
13:45
Meinhard Pulk:  Poolaeg Hiiul, Kaljul 1:0 eduseis.
13:44
Meinhard Pulk: Dmitrijevi madalale söödule paneb Klein jala vahele, kuid läheb tagapostist napilt mööda.
13:43
Andre Viljamaa:  Pent läks väga hästi Levadia kaitsjatest mööda, aga jäi löögiga veidi hiljaks ja Lepmetsale pole see mingi probleem.
13:43
Andre Viljamaa: Marin sai ohtlikult kontrasse, aga läbisööt on ebatäpne.
13:41
Meinhard Pulk:  Puri ründab tsenderdust  jalaga, kuid tema mööda maad löögi püüab Meerits nurgast.
13:39
Meinhard Pulk: Hoiatus 41. minutil teeb Klein Tarva väljakupoolel Larinile vea.
13:37
Meinhard Pulk:  Ilus söödumäng Kaljult, aga Mööli löök terava nurga alt ebaõnnestub.
13:36
Külastaja hahaha tiit hästi kommentaar
ma räägin krdi udu tee see mirkosoolo ja anna pall targemale turvas
13:36
"mikrosoolodega lahendatakse mänge ära" hahaha well done Tait!
13:34
Kaua see mart räuskab sinna mikrisse, pls helllppp
13:33
Andre Viljamaa:  Antonov lööb eemalt peale, aga löök on madal ja veereb Tamme sülle.
13:33
Elhi tähistas eilset Narva viiki? Väga jube mis löögid tal
13:33
Meinhard Pulk:  Elhi läheb siseküljega tagumist ristnurka otsima. Läheb selle asemel hoopis peaaegu staadioni kõrval oleva elumaja suunas.
13:30
Meinhard Pulk: Värav  Wakuilt täpne ja madal löök alumise posti kõrvale!
13:29
Andre Viljamaa: Värav Mirantšuk viis Levadia penaltist 28. minutil juhtima!
13:28
Meinhard Pulk:  Penalti Kaljule!
13:27
Külastaja asd +1 kommentaar
sama, üks vend sosistab teine karjub...
13:26
Meinhard Pulk: Dmitrijevilt korralik löök tagumise ülanurga suunas ning Meerits püüab efektselt.
13:23
Külastaja asd kommentaar
Kas oleks võimalik ühele(ei tea nimesid) Levadia - Pärnu kommentaatoritest teada anda, et ta võtaks mikrofoni kurgust välja. Ebameeldiv seda kärinat kuulata. Aitäh!
13:23
Meinhard Pulk: Rakvere on ka saanud mõned ohtlikumad kauglöögid teha. Nüüd saadi ka oma mängu esimene nurgalöök, mis ohtu siiski ei valmistanud.
13:22
Tiit Liblik: Nüüd sai vahepeal rünnata ka Tammeka: Tiiriku mikrosoolo lõppes löögiga, mis maandus Starodubtsevi sülle.
13:20
Andre Viljamaa:  Kobzarilt hea tehnika ja andis tsenderduse ka, kuid oli liiga kõrge pall.
13:20
Tiit Liblik: Hoiatus20. minutil saab kollase Kaarel Kiidron.
13:19
Tiit Liblik: Pechter võtab üks-ühe Kabajevi vastu ära!
13:19
Andre Viljamaa: Karistusala kõrvalt Levadiale karistuslöök, aga liiga madal pall Kobzarilt.
13:19
Tarvas ei plaaninud tulla kahe vahetusega. Esialgne nimekiri oli ikka pikem, ju kylm vōttis mõnel pullil tervise ära.
13:19
Tiit Liblik: Abu Bakr leiab kauni maast välisküljesööduga Kabajevi, kes jooksu peale saades ka keerab ning peale proovib, kuid seekord läheb üritus raamidest mööda.
13:19
Andre Viljamaa:  Marin purjetas Pärnu kaitsjate eest läbi, aga sööt võetakse vahelt.
13:18
Tiit Liblik: Pechter pareeris järjekordse Sillamäe ürituse.
13:18
Andre Viljamaa: Levadia saab vaid nurgalöögi, kuigi nõuti kätt ja penaltit.
13:17
Meinhard Pulk: Puri saab terava nurga alt peaga tsenderdust rünnata, löök tuleb üllatavalt ohtlik isegi, kuid napilt üle siiski.
13:16
Tiit Liblik: Sillamäe jahib küll isukalt viigiväravat, kuid seni seisavad tartlased kaitses võrdlemisi korralikult.
13:15
Andre Viljamaa:  Vabandused väikeste tehniliste viperuste üle, mis on veidi kommentaaride edastamist takistanud mul seni.
13:13
Meinhard Pulk: Tuul on Hiiul niivõrd tugev, et säästusektori poolt tulevad nurgalöögid ei lähe vist just selle tõttu esimesest postist kaugemale.
13:11
Meinhard Pulk:  Dmitrijevi madalale löögile saab Meerits näpud vahele. Järgnevast nurgalöögist midagi ei juhtu.
13:11
Andre Viljamaa:  Pärnult tuli ohtlik madal tenderdus ja Lepmets ei suutnud seda püüda, vaid tõrjus minema.
13:10
Tiit Liblik: Tiirik leiab karistuslöögiga kastist Jürgen Lorenzi, kelle löök jääb pisut nõrgaks.
13:09
Külastaja Vestiga Mees kommentaar
Tiirik võiks ikka ühe koondisemängu kirja saada, aasta lõpus miks mitte?
13:09
Meinhard Pulk: Sander Puri suht asjalik löök karistusala nurgast keerab tagumisest postist mööda.
13:07
Andre Viljamaa: Levadia on samuti aktiivsemalt alustanud, aga nüüd saab ka Pärnu tulla.
13:05
Meinhard Pulk: Tere ka minu poolt! Kalju on Hiiul oodatult selgelt domineerivamalt alustanud.
13:05
Tiit Liblik: Oma viimaseid mänge pidav Kristjan Tiirik keerutab 4. minutil karistusala joonelt trahvilöögist kolli. Oi kui palju oleme näinud sarnaseid tabamusi Tartu legendi jalast. Tammeka ees!
13:03
Tiit Liblik: VäravTIIRIIK!!!!!!!!!
13:03
Tiit Liblik: Hoiatus3. minutil võtab Malov kasti lähedal Sander Kapperi maha.
13:01
Andre Viljamaa: Pall mängus!
13:00
Tiit Liblik: Tervitus! Ja pall mängus ka Sillamäel.
13:00
Millist mängu kõige huvitavam jälgida oleks üldse?
13:00
Külastaja Ehh kommentaar
Tarvas tuli vaid 2 vahetusega ... ju ei looda nad eriti vastu hakata
12:59
Andre Viljamaa:  Mina toon teieni Levadia ja Pärnu mängu. Kalju ja Tarva mängu kommenteeriv Meinhard hilineb veidi.
12:57
Andre Viljamaa:  Kell 13.00 panevad palli mängu Nõmme Kalju ja Rakvere Tarvas, Levadia ja Pärnu Linnameeskond ning Sillamäe Kalev ja Tartu Tammeka.
12:56
Andre Viljamaa: Tere päevast! Premium liiga kulminatsioon on lähenemas ning täna on ees järjekordsed tähtsad mängud!