Teisipäev, 25. oktoober 2016
18:58
Meinhard Pulk:  Tere õhtust!
19:00
Meinhard Pulk: Rakvere Tarvas ja Kalju mängivad paari päeva sees teist korda. Täna siis juba Rakveres.
19:00
Meinhard Pulk:  Kalju pani Rakvere kunstmurustaadionil palli mängu!
19:03
Meinhard Pulk:  Värav Kolmas minut ja Purje avab skoori!
19:03
Meinhard Pulk:  Toometilt ilus tsenderdus ning Purje tõstab peaga üle Meeritsa!
19:07
Meinhard Pulk:  Tarvas pole üles ärganud ning Kalju surve on üpris tugev hetkel.
19:09
Meinhard Pulk:  Kodumeeskonnal oli kasutada esimene standardolukord, kuid tsenderdus keskväljalt omi mehi ei leia.
19:10
Meinhard Pulk: Hoiatus  Pürg blokeerib 10. minutil Reimali tee ning Rakverele umbes samast kohast teine karistuslöök.
19:11
Meinhard Pulk:  Pürgi jaoks tähendab kaart mängukeeldu Tammekaga mänguks.
19:14
Meinhard Pulk:  Vard lõikab söödu vahelt ning proovib paarikümnelt meetrilt ka lüüa, kuid suht selgelt üle.
19:18
Külastaja realist kommentaar
Saabki siis Rodrigues mängida taas ..
19:19
Meinhard Pulk: Kalju valdab palli, kuid Tarvas on kaitse pidama saanud ja midagi ohtlikku poole esimene surve järel sündinud.
19:26
Meinhard Pulk:  Wakui teeb äärel head tööd, annab madala löögi värava ette, kuid Purje väikese sudimise järel tehtud löök jääb nõrgaks.
19:27
Meinhard Pulk:  Ja Purje sai uuesti löögile. Seekord umbes 16 meetri pealt ning taas Meerits püüab.
19:28
Meinhard Pulk:  Puri tõmbab robbenlikult keskele ning tema tugeva löögi saab Meerits väikeste raskuste järel püütud.
19:31
Meinhard Pulk:  Rakvere annab kaitses kergelt palli ära, kuid Kalju kiirrünnaku järel ei suuda Wakui korraliku lööki sooritada.
19:31
Meinhard Pulk:  Hoiatus Reimal teenib taas Rakverele heast kohast karistuslöögi ning Möölile ka kollase!
19:32
Meinhard Pulk:  Mööli mängukeeld ei ohustanud.
19:34
Meinhard Pulk: Hoiatus  Esimene kollane ka Tarvale. Larin sõidab Wakuile otsajoone lähedal sisse.
19:35
Meinhard Pulk:  Kalju tsenderduse järel keegi löögile aga ei saa.
19:36
Meinhard Pulk:  Meerits näitab taas kvaliteeti, kui suudab Toometi terava ja keerulise tsenderduse püüda.
19:41
Meinhard Pulk:  Viis minutit vaheajani ning Kalju jätkab surumist.
19:43
Meinhard Pulk:  Purjele suunatud pikk tsenderdus lendab nii temast kui ka Tarva kaitsjast mööda ning Puri vasaku jala löök läheb veidi üle jala.
19:43
Huvitav kas see leedu liiga on Ugge niivõrd ära karastanud et ta prg lühikeste varrukatega ja ilma kinnasteta mängib ...
19:44
Meinhard Pulk:  Tarvale 44. minutil paar nurgalööki ning pall jäi ka väga ohtlikult karistusalasse püsima. Lõppes see kõik aga Kalju väravalöögiga.
19:46
Meinhard Pulk:  Poolaeg, lisaminuteid Karhu juurde ei andnud. Kaljule sarnaselt laupäevasele mängule 1:0 eduseis.
19:46
Külastaja ee kommentaar
Ilma kinnasteta küll praegu külm ei tohiks hakata
20:02
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas!
20:02
Meinhard Pulk:  Vahetus Rakvere tegi ka ühe vahetuse. Sten Tammik välja, Alex Sander Sepp asemele.
20:05
Meinhard Pulk:  Tarval oli vahepeal kasutada järjekorde heast kohast karistuslöök. Korraliku pealelööki ei tulnud ka siit.
20:06
Meinhard Pulk:  Trasbergi halva eksimuse järel sai Dmitrijev kiirrünnaku järel 20 pealt täiest südamest virutada, kuid suht selgelt üle.
20:13
Meinhard Pulk:  Karhu otsuses põhjustasid kahel korral järjest Purje aktiivse pahameele väljendamise ning oli seetõttu hoopis üpris lähedal kaardi välja rääkimisele.
20:13
Meinhard Pulk:  Meerits tegi kaks head tõrjet. Kalju surve on taas tuure kogumas.
20:17
Meinhard Pulk:  Dmitrijev paneb madala palli kasti, see jääb Purjesse kinni, kuid tema löök pöördelt läheb mitme meetriga juurde.
20:18
Meinhard Pulk: Vahetus  Kalju toob Neemelo 63. minutil sisse. Lahkujaks Wakui. Suhteliselt korralik mäng jaapanlaselt.
20:24
Meinhard Pulk: Kalju on ründefaasis siiski silmnähtavalt nüri. Ülihäid võimalusi pole teine poolaeg kaasa toonud.
20:24
Meinhard Pulk:  Nüüd oli teravust. Toomet sai kiirrünnakul terava nurga alt löögile, aga Meerits oli esipostis ees.
20:28
Meinhard Pulk: Värav TARVAS VIIGISTAB!!!
20:29
Meinhard Pulk:  Madis Reimal on selleks meheks, kes tsenderduse järel palli jalaga allanurka lööb!
20:30
Meinhard Pulk:  Hoiatus Kalju surve järel sai Meerits suupruukimise eest kaardi.
20:31
Külastaja tre kommentaar
Selline seis võiks jäädagi
20:31
Külastaja junn kommentaar
Ha haa haaa,nüüd näeb kas Kaljul on mune või läheb Frantsev kotte pakkima!
20:32
Meinhard Pulk:  Meerits! Toob Toometi madala löögi ära! Kalju on korraliku laussurve peale pannud.
20:33
Meinhard Pulk:  Meerits paneb taas hullu! Elhi tsenderduse järel võtab pall rikošeti, kuid Meerits saab taas käed vahele!
20:35
Meinhard Pulk:  Hoiatus 80. Sepp venitab karistuslöögi lahti mängimisega.
20:36
Külastaja muigega kommentaar
Kalju on ikka kehv mis kehv. Kui mansa jääb sel hooajal ilma medalita siis teenitult
20:37
Meinhard Pulk:  Toredaid uudiseid ka mujalt. Ragnar Klavan alustab Tottenhami vastu algkoosseisus!
20:39
Meinhard Pulk:  Vahetus Tarva teine vahetus. Vard välja, Hang sisse.
20:40
Kusjuures see ei ole esimest korda kui Kalju hooaja lõpus ära vajub
20:40
20:40
Meinhard Pulk:  Mängu praegune kangelane Reimal võtab krambipausi. Viis minutit 90 minuti täitumiseni.
20:42
Meinhard Pulk:  Neemelo saab värava ees suunata, kuid rikošetiga mööda!
20:43
Mul on jälle krambid! Neemelo fotopoes saab täna vist täiendust!
20:44
Meinhard Pulk: Kalju on korralikus paanikas, ei ole viimastel minutitel midagi enam tulnud neilt.
20:45
Meinhard Pulk:  Mingil huvitaval põhjusel tuleb mängule viis lisaminutit!
20:45
Meinhard Pulk:  Värav Ja tuleb ikkagi. Ugge!
20:47
Meinhard Pulk:  Tarmo Neemelo sudib end kaitsjast mööda, annab otsajoone juures tsenderduse tahaposti ning itaallasest kaitsja lööb ülepuusa postipõrkega palli väravasse!
20:47
Meinhard Pulk:  Vahetus 90+2. Purje välja, Valikajev sisse.
20:48
heh.. vedas õnnetutel
20:48
Külastaja aaa kommentaar
KALJUUUU
20:48
Meinhard Pulk:  Tarvas sai standardolukorra, kuid pall läheb lõpuks Kaljule.
20:49
Meinhard Pulk:  1,5 minutit jäänud.
20:50
Meinhard Pulk: Hoiatus  Reimal väidetava sukeldumise eest.
20:51
Vahet pole kuidas see võit tuleb Tarva vastu, ma enne tahan Kalju kui Infoneti tiitlit