Meinhard Pulk: Tere õhtust!
19:00
Meinhard Pulk:  Premium liiga on tänavu viimast korda Lasnamäel (kui juhuslikult lisaturniiri ei tule) ning mõlemad peatreenerid on nii mõnegi üllatusega välja tulnud.
19:02
Meinhard Pulk: Infonet on pingile jätnud näiteks Dmitri Kruglovi, Vladimir Avilovi ja Jevgeni Harini. Mängukeelu ohus on neist vaid Avilov.
19:02
Meinhard Pulk:  Pall mängus!
19:03
Meinhard Pulk:  Mitmeid pingimehi on väidetavalt segamas terviseprobleemid.
19:05
Meinhard Pulk:  Infonet on mängu korraliku survega alustatud ning Mašitšev teenis terava tegutsemisega ka esimese nurgalöögi.
19:05
Külastaja R. kommentaar
Kas videopilt hakib või ainult minul?
19:06
Meinhard Pulk:  Mul on üpris korralik pilt.
19:07
Meinhard Pulk:  Infonet saab 20 meetri pealt karistuslööki proovida.
19:08
Meinhard Pulk:  Tumasjanilt hea löök, aga napilt üle.
19:11
Meinhard Pulk: Kraanid keerati Lasnamäel lahti. Üpris korralik vihmasadu.
19:14
Meinhard Pulk:  Esimene ärevam olukord Infoneti kaitsjate jaoks. Läbisööt Jasperi suunas, kuid Kalimullin ning Lavrentjev suudavad kahe peale olukorra lahendada.
19:14
Külastaja realist kommentaar
Mis oleks kui kõik Infoneti ja Kalju mängukeelu ohus olevad pallurid jätaksid omavahelise pela vahele lol ...
19:18
Meinhard Pulk: Värav  Mošnikov!
19:19
Meinhard Pulk:  Paide oli suurte jõududega rünnakule läinud ning Infonet pani pika pall ette. Lomp viimase kaitsjana palli klaarida ei suutnud ning Mošnikov realiseerib külmavereliselt üks-üks olukorra!
19:19
Meinhard Pulk:  Kohe ründas ka Paide ohtlikult, kuid Lavrentjev oli tasemel.
19:21
Meinhard Pulk: Eelmise olukorra kirjeldus: Lilanderilt madal pall värava ette, Kalimullin klaaris otse Jevdokimovi jalale, kuid tema löögi kastist tõrjus Lavrentjev.
19:23
Meinhard Pulk:  Mašitšev suunas nurgalöögi jalaga värava suunas, Paide mängija blokeeris palli sellisel viisil, et Infoneti mängijad nõudsid potentsiaalse käe eest penaltit.
19:24
Meinhard Pulk: Hoiatus  23. Pavel Dõmov saab keskväljal kollase ning mäng Kalju vastu jääb tal kindlalt vahele.
19:30
Meinhard Pulk:  Mängust on tempo suht täielikult ära kadunud. Oma osa on ka üpris koledal ilmal.
19:30
Värske Valgevene meister Pikk on praegu käimas olevas tähtsusetus mängus platsil. BATE juhib 1:0
19:32
Meinhard Pulk: Hoiatus  31. Ka Kulinitš Kalju mängust eemal!
19:32
Meinhard Pulk: Värav 1:1!
19:33
Meinhard Pulk:  El Hussieny nurgalöök, Lavrentjev tuleb halvasti välja, pall kukub Juha jalale ning keskkaitsja virutab palli võrku!
19:34
Külastaja Joosep kommentaar
läks jälle põnevaks
19:35
Meinhard Pulk:  Post! Ilus rünnak Infonetilt, Mašitšev paneb ideaalse palli Mošnikovi jalale, kuid löök umbes 12 meetri pealt läheb posti kaudu mööda.
19:38
Külastaja muigega kommentaar
Nii et mõlemad mansad kasutasid kaitse vead ära skoorimiseks
19:40
Meinhard Pulk:  Infonet saab äärelt karistuslööki anda, pall läheb ohtlikult läbi karistusala nii, et ei Voskoboinikov ega ka keegi mu pallile pihta ei saa. Hea võimalus oli.
19:42
Meinhard Pulk:  Viis minutit minna, Infonet domineerimas hetkel, aga isegi poolvõimalusteni jõutakse suht harva hetkel.
19:46
Meinhard Pulk:  Nüüd oli Infonet ohtlik! Tsenderdusele Mašitšev pihta ei saa, kuid jookseb ise pallile järgi ning jätab siis löögiks kasti joonel seisnud Mošnikovile. Aga läheb rikošetiga napilt ristnurgast mööda
19:47
Meinhard Pulk:  Milline võimalus Jevdokimovil!
19:47
Meinhard Pulk:  Mängib kaitsjate seljataha pääsedes Lavrentjevi olukorrast välja, kuid jääb veidi terava nurga alla ning saadab palli küljevõrku!
19:49
Meinhard Pulk: Poolaeg. 1:1! Infonet domineerinud ning võimalusi on kokkuvõttes mõlemale päris mitu kukkunud.
20:01
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas!
20:02
Meinhard Pulk:  Vahetusi tehtud pole.
20:07
Meinhard Pulk:  Korralik pusimine keskväljal on teise poolaja esimesed viis minutit olnud.
20:08
Meinhard Pulk:  Lomp, El Hussieny ja Sinilaid kombineerivad niivõrd ilusti ääres, et saavad ka Roobalt kiita. Tulemuseks nurgalöök, mis egiptlase jalast tulnuna oli päris kohutav.
20:11
Meinhard Pulk:  Kütt! Imeline kombinatsioon Infonetilt - Rättel toob äärest palli kasti, Tumasjan ja Mošnikov mängivad palli Voskoboinikovile sisuliselt üks-üks olukorda Kütiga, kuid ründaja lööb väravavahile palli jalgadesse.
20:11
Külastaja ccc kommentaar
Kelle jaoks see venekeelne kommentaar on, mida tihti mängude taustal kuulda on? Keegi venekeelne portaal kannab ka mänge üle?
20:11
Meinhard Pulk:  Vene keelne Postimees peaks näitama jah mängu.
20:12
Meinhard Pulk: Vahetus  Zahovaiko 55. minutil sisse, mitu võimalust luhanud Jevdokimov välja.
20:13
Meinhard Pulk: Vahetus  Ka teine vanameister Kruglovi näol tuleb platsile ning lõpetab ühtlasi Kulinitši hooaja.
20:16
Meinhard Pulk:  Vahetus 60. Veel üks vahetus. Harin võtab Rätteli välja.
20:16
Meinhard Pulk: Värav  Harin esimese puutega!
20:18
Meinhard Pulk:  Esimene vahetusmees Kruglov annab nurgalöögi, Harin hüppab kuue meetri pealt kõige kõrgemale ning lööb palli tagumisse nurka!
20:20
Meinhard Pulk:  Zahovaiko!? Tühja koha pealt, ühe puutega ja vasaku jalaga 20 meetri pealt väga hea löök ning Lavrentjev tõrjub raskustega!
20:23
Meinhard Pulk: Mängijate vahelised suhted on "kergelt" käest ära läinud ning Juha ja Harini vahel läks isegi kukepoksiks.. Huvitaval kombel Karhu kaarte jagada ei otsusta.
20:24
Kohtunikul munad jäid koju?
20:24
Meinhard Pulk:  Hoiatus 68. Kase saab tavalise vea eest kollase ning teenib samuti mängukeelu.
20:25
Meinhard Pulk: Nüüd on ka tugev penaltihõng Paide kastis, kuid kaitsja suudab Voskoboinikovi nina eest puhtalt palli klaarida.
20:26
Meinhard Pulk:  Hoiatus 70. Tumasjan. Teda mängukeeld ei ohustanud.
20:30
Meinhard Pulk:  Kruglov-Harin kombo ohustab taas standardolukorras, kuid seekord Infoneti ründaja pea pallini ei küündi.
20:31
Külastaja koll kommentaar
zahhovaiko on juha välja koolitanud korralikult.
20:32
Meinhard Pulk:  Paide ohustab! Jasperi löök võtab rikošeti ning on napilt postist mööda veeremas.
20:33
Meinhard Pulk:  Lomp proovis kaugelt pealsega lüüa, Lavrentjev püüab.
20:36
Meinhard Pulk: Vahetus  Paide vahetab. Lomp annab koha platsil ning kaptenipaela üle Lauri Varendile.
20:36
Meinhard Pulk: Vahetus  81. ning Novopašin võtab Lilanderi välja.
20:38
Meinhard Pulk:  Kruglovilt väga sarnane nurgalöök väravaolukorrale. Seekord saab Appiah hoo pealt lüüa, kuid kindlalt üle.
20:39
Meinhard Pulk: Vahetus  83. minutil mängu viimane vahetus. Mašitšev välja, Sobtšenko sisse.
20:40
Meinhard Pulk: Hoiatus  84. El Hussieny.
20:41
Meinhard Pulk: Värav  MILLINE VÄRAV TUMASJANILT!
20:43
Meinhard Pulk:  Sobtšenko võidab õhuduelli, pall jääb Tumasjanile 16 meetri peale ette ning venelane virutab palli ülepuusa sisuliselt ristnurka! 3:1 85. minutil!
20:43
Külastaja no ei tea kommentaar
kus see viga oli muidu? Puutus palli enne meest.
20:43
Külastaja ajdljad kommentaar
tehke korda oma ülekanded ausõna
20:43
Kohtunik nats jobu tõesti, egiptlane tuli nina alla ülbama aga mehike piirdus vaid kollase kaardiga
20:45
Meinhard Pulk: Hoiatus  89. minut ning Roosnupp lõpetab mängukeelu teenimisega oma tänavuse hooaja.
20:47
Meinhard Pulk: Neli lisaminutit.
20:48
Meinhard Pulk: Hoiatus   90+2. ka Rähni hooaeg lõpeb selle mänguga.
20:50
Külastaja avaliku saladuse avalikus kommentaar
Karhu on konkreetne venelane, vilistab alati slaavi puntide kasuks. Õige otsus sellist mängu vilistama kindlasti :)
20:50
Meinhard Pulk:  Kõik!
20:50
Meinhard Pulk:  Infonetile 3:1 võit ning lähevad viimasele voorule vastu liidrina!
20:57
Külastaja ee kommentaar
Miks kurat Paidel neid kollaseid oli vaja nüüd korjata? Et vahetusmeestele mänguaega anda?