Laupäev, 2. märts 2013
16:48
Mart Treial: Tere, head jalgpallisõbrad! Eesti meistriliiga on alanud. Tiitlikaitsja Nõmme Kalju ning Sillamäe Kalev on esimesed võidud napsanud, debütant Infonet alustas kõrgliigat viigipunktiga. Nüüd on aga järg FC Flora ja Tallinna Kalevi käes.
16:49
Mart Treial: Sportland Arena ehk mängupaik on suurepärases seisundis. Külmakraade on Lillekülas 6, publikut ~15 minutit enne avavilet napilt, mõnekümne ringis. Samuti puhub väljaku ääres tugev tuul ja ilm on pilves.
16:50
Mart Treial:  Mullune pronks, FC Flora alustab uut hooaega järgmises koosseisus: 21-Meerits, 5-Peitre, 22-Baranov, 34-Mütt, 15-Kukebal, 8-Van de Streek, 25-Frolov, 11-Sappinen, 9-Alliku, 73-Luigend, 31-Post.
16:51
Mart Treial: Kahe hooaja vahel põhjalikult uuenenud Tallinna Kalev saadab väljakule sellise rivistuse: 89-D. Savitski, 7-Vazgues Evuy, 15-M. Sillaste, 6-Koca, 26-Liivamägi, 13-Yapici, 8-Paponov, 12-Tšegodajev, 11-Altundag, 9-Tomson, 23-A. Sillaste.
16:52
Mart Treial: Flora varumehed:  12-Toom, 3-Pajunurm, 14-Kase, 13-Laabus, 33-Mööl, 99-Prosa, 20-Gussev.
Kalevi pink: 1-Hogan, 4-A. Savitski, 28-Stepanjan, 17-Karu, 34-Kägo, 14-Edwin Stüf, 5-Monakov.
16:53
Külastaja lohh kommentaar
Kas R.Sappinen teeb ajalugu olles noorim mängija Meistriliigas?
16:53
Külastaja tiit kommentaar
on infot, miks Mets ei mängi?
16:53
Mart Treial: Karol Mets on mängukeelu all.
16:54
Mart Treial: Samuti Markus Jürgenson (Flora), Kalevil keelde pole.
16:57
Mart Treial: Publikuarv hakkab lähenema 100-le. Flora fänne on hetkel 20, Kalevi omi 10 ringis.
16:58
Mart Treial: Keeldude osas - pead ei anna, ent kõige loogilisem on, et eelmise hooaja jäägid.
Külastaja L kommentaar
Reporter oskab öelda, kas muudes liigades ka eelmise hooajal saadud kaardid kehtivad?
17:03
Mart Treial: Internetiülekanded algavad tehnilistel põhjustel aprillikuus.
17:06
Sappinenilt hea sööt Postile
17:07
Mart Treial: Flora on kerge surve peale pannud, on olnud ka esimesed poolohtlikud momendid Kalevi värava all.
17:07
Keegi, kes Infoneti mängu vaatas oskab ehk öelda, kas Infonetil peale selle janiioni veel mõni fänn on?
17:08
Mart Treial: Kalevi rünnakuehitus on senini olnud nüri.
17:08
Külastaja Indreek kommentaar
kas Herr Treial asub kohapeal? Kui jah, siis kas kajastad ka Levadia - Tammeka mängu?
17:09
Mart Treial: Värav 1:0 FC Flora ja Rauno ALLIKU!
17:10
Mart Treial: Sander Post andis jalaga suurepärase läbisöödu, Alliku realiseeris kindlalt üks-ühele olukorra.
17:10
Mart Treial: Herr Treial resideerub paraku Tartus, staadionil on meil reporter.
17:11
Mart Treial: Levadia - Tammeka mängu LIVE'i juhib Raul Ojassaar, kui ma ei eksi.
17:13
ja telefoni teel teete reportaaži?
17:13
Mart Treial: Jah.
17:15
Mart Treial: Kalevi üks leegionäre, Serhat Yapici sooritas 20 meetrilt ohtliku pealelöögi, ent värskelt Eestisse naasnud Marko Meerits oli ülesannete kõrgusel.
17:15
Külastaja raika kommentaar
Kui võimalik, siis võis liinide kaupa ka koosseisud panna. :)
17:17
Mart Treial: Poolajal üritame liinid paika panna.
17:19
Mart Treial: Rauno Alliku pealelöök, ent mööda.
17:20
Mart Treial: Üldiselt on mäng suubunud keskväljale pärast väravat. Kalevil oli üks lubav rünnak, mis pealelöögini siiski ei viinud.
17:20
Kes Kalevi kapten on? ;)
17:23
Mart Treial:  Yasar Koca - Kalevi kapten.
17:23
Külastaja Ajalugu kommentaar
Sappinen alustab, aga noorim Premium Liiga mängija ta pole. 7. kohta hoiab: http://www.transfermarkt.co.uk/en/premium-liiga/juengste-torschuetzen/wettbewerb_EST1.html Infoneti eest jooksis täna platsile 3 17-aastast mängijat. Kiitus neile.
17:25
Mart Treial: Post noolib oma selle hooaja esimest väravat, kuid siiani on Kalevi kaitsjad tema pealelöögiüritused nullinud.
17:26
naljakas, et mingi x välismaalane kapteniks pandi. loogilisem oleks olnud tomson, savitski või paponov näiteks
17:28
Mart Treial: Vahepalana: esimesed mängujärgsed kommentaarid Infoneti ja Kuressaare treeneritelt on laekunud ja neid saab portaali avalehelt lugeda.
17:30
Mart Treial: Õige pea saab lugeda ka Paide-Kalju mängu muljeid.
17:30
Külastaja AuOhUh kommentaar
Meeldiv, et koduses esmaklassi divisjonis (uue nimega Premium Liiga) on publikuhuvi mõttes esimene voor kenasti kulgemas!
17:32
Mart Treial: Kumbki meeskond pole viimastel minutitel midagi ohtlikku loonud, kiigutatakse keskväljal.
17:36
Mart Treial: Hoiatus Luigend (Flora), ebasportlik käitumine.
17:39
17:41
Mart Treial: Serhat Yapici proovis taas kaugelt (umb 25m), Meeritsalt kindel tõrje.
17:44
Mart Treial: Luigendilt ohtlik pealelöök, ent napilt mööda.
17:47
Mart Treial: Hoiatus Koca (Kalev)
17:51
Mart Treial: Avapoolaeg on lõppenud.
17:52
Mart Treial: Esimene poolaeg oli üldjoontes tasavägine. Lisaks väravale midagi liiga ohtlikku ei sündinud.
17:52
Külastaja junn kommentaar
kas saksa türklased või türgi sakslased?
Mart Treial: Liinid paremalt:
Flora: Meerits; Kukebal, Mütt, Baranov, Peitre; Alliku, Van de Streek, Frolod, Luigend; Sappinen (pisut taga pool), Post
17:57
Mart Treial: Frolov*, vabandust
17:59
Mart Treial: Kalev: D. Savitski; Evuy, M. Sillaste, Koca, Liivamägi; A. Sillaste, Paponov, Yapici, Tšegodajev; alumineründaja Tomson, tipus Altundag
17:59
Külastaja Karl kommentaar
Kas tänast Paide-Kalju mängu on kuskil võimalik järgi ka vaadata?Tv 6 võiks mingi lingi panna üles.
18:01
Mart Treial: Ei oska kommenteerida.
18:02
Karl, ainus lootus on, et keegi topib mängu täies pikkuses youtube´i nagu tehti Flora - Kalju 3:3 mänguga
18:04
kuidas muidu kellegil need ennustused läinud on? ise vaatasin et hetkel olen saanud 3. mängust 4p(Sillamäe 3, Kalju 1, Infonet 0) Loodetavasti Flora ja Levadia võtavad ka võidud :)
18:04
Mart Treial: Teine poolaeg Sportland Arenal algas!
18:05
Krt, Levadia - Tammeka tuleb päris pimeduses
18:05
Mart Treial: Poolajal kumbki peatreener vahetusi ei teinud.
18:06
Külastaja Kev kommentaar
Mul samad punktid täpselt.
18:07
Ma võin mängu muidu üles laadida
18:07
Mart Treial: Uute sündmuste ootel võite lugeda värskeid mõtteid Paide ja Kalju leerist.
18:07
Ainult kvalikdeet on suht masendav
18:08
Keegi teab Narva kunstmuru tribüünide mahutavust?
18:10
Mart Treial: Kalev üritab oma rünnakut üles ehitada, siiani tulutult.
18:13
Mart Treial:  Spordiregistri andmetel 1000.
18:13
Mart Treial: Narva kunstmuru mahutavus.
18:14
Mart Treial: Hoiatus Kukebal (Kalev), viga.
18:15
Mart Treial:  Floras mängib Kukebal siiski, vabandust, vana harjumus.
18:15
Ehk siis staadionite poolest on siis Narva linnade poolest Eestis teisel kohal (2 suurt staadionit)
18:16
Mart Treial: Vahetus Sappinen välja, Mööl sisse (Flora)
18:16
Külastaja timo kommentaar
Loodetavasti loeti rahvas FLora-Kalev mängus üle juba esimesel poolajal, sest poolajaga kadus ca40% rahvast kindlalt ära
18:17
Mart Treial: Flora noor hollandlane Sander van de Streek sooritas ohtliku pealelöögi, Savitski tõrjus nurgalöögiks.
18:18
keegi ikka kaameraga on kohal, et pärast highlightsi näeks?
18:18
Mart Treial: TV Flora ehk.
18:19
Mart Treial: Värav 2:0 Sander POST!
18:20
Mart Treial: Post realiseeris peaga Luigendi antud nurgalöögi. Kalevi väravas seisev Daniil Savitski tegutses ebakindlalt.
18:23
Mart Treial: Eemaldamine Sander POST (Flora), küünarnukiga näkku vastasele.
18:23
Klavan võttis just Augsburgiga Werdeni vastu võõrsil 0-1 võidu :)
18:23
Külastaja feasle86 kommentaar
Palju mängitud on?
18:25
Post on idioot. Pikka keeldu paluks.
18:26
Kas Posti küünarnukid üle teiste meeste peade ei peaks käima?
18:27
Külastaja difender kommentaar
Küll Pohlak Posti päästab pikemast mängukeelust!
18:29
Mart Treial: Vahetus Kägo sisse, puhkama mineja jään hetkel võlgu (Kalev)
18:30
Mart Treial: Vahetus Altundag välja, Edwin Stüf sisse (Kalev)
18:31
Mart Treial: Sander Posti punane kaart ei ole Flora mängu silmnähtavalt muutnud.
18:31
Pealtvaatajaid: 230 Mis arvate, kas "huiavad"?
18:32
Kalev võiks sellest hoolimata auvärava lüüa, on neil võimalusi olnud?
18:33
Mart Treial: Midagi märkimisväärset pole Kalev teisel poolajal seni teinud.
18:33
Külastaja Mõmmik kommentaar
Kahju kui see aadress siin mingiks pritsimise leheks saab. Punane kaart on õige karistus küünarnukiga vehkimise eest, milleks mingit pikka karistust j)rääkimata labastest terminitest) a milleks siia Pohlakut mängu tuua. nautige mängu ja andke ajalikke komme...
18:33
Kas Post 'nukitas' väravaolukorras või hiljem??? Skooriks 2:0 'etkel???
18:33
Mart Treial: Kolm minutit hiljem.
18:35
Mart Treial: Värav 2:1 Maksim PAPONOV (Kalev)!
18:36
Mart Treial: Individuaalne läbimurre Kalevi poolkaitsjalt. Esimese pealelöögi tõrjus Meerits, ent Paponov oli esimesena jaol ning lükkas mõnelt meetrilt palli võrku.
18:36
Mart Treial: Hoiatus Yapici (Kalev)
18:37
Mart Treial:  Kalev on täielikult haaranud initsiatiivi.
18:37
yee, Kalev saigi auvärava, palju mängida on seal?Ehk hoiavad sellisest seisust kinni
Külastaja Bebe kommentaar
Bart, mis sul sellest Kalevi auväravast nii palju on?