Laupäev, 29. oktoober 2016
19:14
Andre Viljamaa: Tere õhtust! Vabandused väikeste probleemide tõttu, et ülekanne hilines.
19:15
Andre Viljamaa:  Tartu Tammeka kohtub Kristjan Tiiriku viimases kodumängus Nõmme Kaljuga, kes vajab võitu, et tiitlilootusi säilitada.
19:17
Andre Viljamaa:  Kaljule kaks nurgalööki järjest, kokku juba kolmas.
19:18
Andre Viljamaa:  Ohtlikult jäi nurgalöök värava alla lahtiseks, aga lõpuks saab Pechter palli.
19:18
Andre Viljamaa:  Pechteri väljalöök läks otse Toometi jalale ning viimane üritas ka kaugelt lüüa, ent Pechter püüdis.
19:21
Andre Viljamaa:  20 minutit kulunud, ei ole veel väga märkimisväärseid sündmusi toimunud.
19:21
Külastaja Voldemar kommentaar
Kalju väga ei suuda ohtu tekitada..
19:22
Andre Viljamaa:  Elhi tõmbab Kapperi maha ja Tammekale karistusala kõrvalt karistuslöök. Hea võimalus pall värava alla anda.
19:22
Andre Viljamaa:  Tiirik tõstis palli taha posti, aga Kalju mängijad blokeerisid Tammeka omi ning ei jõutud sinna pallini.
19:24
Andre Viljamaa:  Kalju vajab igal juhul võitu, et säilitada võimalus tiitlivõiduks. Flora sellest mängust juba äsja langes, kui viigistas Sillamäega.
19:26
Andre Viljamaa: Ohtlik madal pall Tammeka värava alla, ent ei saa külalised löögile.
19:26
Külastaja das kommentaar
"Andre Viljamaa: 20 minutit kulunud, ei ole veel väga märkimisväärseid sündmusi toimunud." Kus tead, ise sa esimest 15 minutit isegi ei näinud :P
19:26
Andre Viljamaa:  Usaldusväärse allika poolt antud info.
19:28
Andre Viljamaa:  Tammeka üritus päädis kauglöögiga, mis läks totaalselt mööda.

19:29
Andre Viljamaa:  Taas tsenderdus Kalju poolelt, kui Pechter püüdis.
19:30
Andre Viljamaa: Kalju viies nurgalöök ohtlik ei olnud. Ei olnud esimene korner täna, mis üsna ebaõnnestunud ette posti pidama jäi.
19:31
Andre Viljamaa:  Toometi vastu tegi Kapper karistusala kõrval vea.
19:31
Külastaja Kevin kommentaar
Kas kusagilt mängu näeb?
19:31
Andre Viljamaa:  Näeb.

19:32
Andre Viljamaa:  Tammeka klaaris karistuslöögi ja sai Kapper kiirrünnakusse, kuid jäi üksi kahe Kalju mängija vastu.
19:32
Külastaja h kommentaar
staadionilt.
19:34
Andre Viljamaa:  Kontra Tammekale, Läll tõstis palli värava alla, aga Tiirikuni see ei jõudnud.
19:40
Andre Viljamaa:  Ei õnnestu Kaljul ohtlikku olukordi tekitada, taas sai Tammeka palli vahelt.
19:40
Külastaja kaitz kommentaar
ei sega Andret t66 tegemise aeg
19:40
Andre Viljamaa:  Tiirikult ilus soolo ja lõi ka peale, aga löök jäi nõrgaks ning Teleš püüdis.
19:41
Andre vana nõmme Kalju fän xd
19:44
Andre Viljamaa:  Dmitrijev sai karistusala joone tagant täiesti vabalt löögile, aga lõi täiesti keskele ja Pechter püüdis.
19:46
Andre Viljamaa:  Poolaeg! Väravaid esimesel poolajal löödud pole. Kaljul on olnud küll mõned võimalused, kuid veidi on näha, et pinge ja ideedepuudus on mängijaid kummitamas.
19:47
palju kõvem andmine hetkel Dortmundi vs Schalke 04 vahel
19:49
Meinhard Pulk: .
20:00
Andre Viljamaa:  Saame näha, kas teisel poolajal suudab Kalju oma rünnakut parandada või langeb täna juba teine meeskond tiitliheitlusest.
20:02
Andre Viljamaa: Teine poolaeg käib, vahetusi tehtud pole.
20:03
Andre Viljamaa:  Kaljule heast kohast karistuslöök ning pääseti ka löögile, aga üle.
20:05
Andre Viljamaa:  Värav SANDER PURI!
20:06
Andre Viljamaa:  51. minutil asus Kalju lõpuks juhtima, Sander Puri võttis karistusala joone tagant ette ja lõi peale ning Pechter oli võimetu! Ehkki löök läks üsna keskele.
20:12
Andre Viljamaa:  Vahetus Tammeka toob 57. minutil Sadovoi asemele Martin Jõe.
20:12
Andre Viljamaa:  Nurgalöök Kaljule. Mäng on nüüd külaliste kontrolli all.
20:13
Andre Viljamaa:  Klaariti pall välja, kohe anti aga uus pall värava suunas, aga see ebaõnnestus.
20:14
Külastaja Kevin Rääbis kommentaar
Kus Kevin Rääbis on? Miks ta ei mängi?
20:14
Andre Viljamaa:  Vigastatud.
20:17
Andre Viljamaa: Tiirik lõi tagumise nurga suunas peale, aga mööda.
20:18
Andre Viljamaa: Vahetus   Vahepeal tõi Kalju Sander Puri asemele Tarmo Neemelo.
20:20
Andre Viljamaa:  Elhilt väga ohtlik pall värava alla, ent ei saanud Neemelo seda võrku!
20:21
Andre Viljamaa:  Lorenz sai olukorras vigastada ja ootab arsti.
20:21
Murdis küüne?
20:22
Andre Viljamaa:  Kalju tõi Reginaldi 67. minutil Valikajevi asemele.
20:22
Andre Viljamaa:  Lorenziga kõik korras ja mäng jätkub.
20:25
Andre Viljamaa:  Tammeka sai üsna hästi kontrasse, aga ebatäpne sööt lõpetas selle.
20:27
Andre Viljamaa: Hoiatus  Karl Mööl jätab viimase vooru vahele.
20:27
Külastaja Revin Kääbis kommentaar
Keegi kutsus?
20:27
Rääbis/Tauts puudumine äärtel on Tammekale päris kõvasti tunda andnud.
20:28
Andre Viljamaa:  Tiiriku karistuslöök lendas üle värava.
20:32
Andre Viljamaa:  Neemelo mängis üks-ühe vastu olukorras Pechteri üle, aga enne vilistati suluseis.
20:35
Andre Viljamaa:  Oi kui ohtlik! Tammekalt hea tsenderdus karistusalasse, mõne meetri pealt saadi löögile, aga Teleš võtab supertõrjega ära!
20:35
Andre Viljamaa:  Anderson andis palli kasti, Martin Jõgi lõi peale.
20:35
Andre Viljamaa: Vahetus  81. minutil Ats Purje välja, Igor Subbotin sisse.
20:40
Andre Viljamaa: Vahetus  84. minutil Mõttus ja Tšernjavski sisse, Kapper ja Läll välja.
20:45
Andre Viljamaa:  Kalju sai kolm-kolme vastu kiirrünnakusse, aga lohaka sööduga lasti see käest.
20:45
Andre Viljamaa:  Tiirik lõi kaugelt peale, aga mööda.
20:47
Andre Viljamaa:  Viimane lisaminut tiksub.
20:48
Andre Viljamaa:  Tammekale veel karisutslöök umbes 40 meetri kauguselt!
20:48
Andre Viljamaa:  Neemelo jooksis Tiiriku maha.
20:49
Andre Viljamaa:  Mäng on läbi! Nõmme Kalju võidab Tammekat 1:0 ning on enne viimast vooru tiitlikonkurentsis. Ei olnud väga veenev võit ning ei olnud just väga võimalusterohke mäng, aga Kalju jaoks on peamine, et võit saadi kätte!