Meinhard Pulk: Tere hommikust!
12:58
Meinhard Pulk:  Premium liiga üleminekumäng on iga hetk algamas. Vastamisi kõrgliiga üheksas Pärnu Linnameeskond ning Esiliiga neljas Maardu.
13:00
Meinhard Pulk: Väljak on Maardu kunstmurul ikka päris valge. Pärnakate poolelt on kohale sõitnud ka korralik hulk oma fänne.
Külastaja Kaido kommentaar
Miks mängitakse valge palliga? Oranž pall peaks olema sellise ilmaga.
13:04
Meinhard Pulk:  Pärnu on aktiivsemalt alustanud ning juba oli vaikselt väike penaltihõng Maardu kastis.
13:05
Meinhard Pulk:  Tutk proovis umbes 40 meetri pealt üle Kassjantšuki tõsta, kuid Maardu väravavaht oli valvel.
13:08
Meinhard Pulk: Supervõimalus Pärnul! Nurgalöögi järel saab Tutk peaga tagapostis löögile, Kassjantšuk pudistab palli ning Tutk saab uuesti jalaga proovida, kuid mööda!
13:08
Meinhard Pulk: Värav  Pärnu ees!
13:10
Meinhard Pulk:  Saarts annab äärelt tsenderduse kasti ning Kassjantšuk puterdab palli Pärnati või Maardu kaitsja vastu. Kuigi Maardu kaitsja suudab joone lähedal palli klaarida, annab kohtunik Pärnule siiski värava!
13:10
Meinhard Pulk: Korralik prohmakas Maardu väravavahilt.
13:11
Meinhard Pulk:  Pärnatilt tugev löök umbes 20 meetri pealt, Kassjantšuk tõrjub rusikatega.
13:12
Meinhard Pulk:  Korduse järgi pakuks, et Anton Aristov saab omavärava kirja. Mürki ei võtaks selle peale
13:14
Meinhard Pulk:  Tamme päästab!
13:15
Meinhard Pulk:  Gussevi tsenderduse järel saab Zelentsov täiesti vabalt 11 meetri pealt jalaga löögile, kuid Tamme teeb suurepärase tõrje!
13:17
Meinhard Pulk:  Maardu on päris selgelt mängu tagasi tulnud.
13:20
Meinhard Pulk:  Taas väga hea võimalus Maardul! Zelentsovi tsenderduse järel hüppas Gussev tagapostis kõige kõrgemale, kuid pealöök läheb väravast siiski mööda.
13:20
Külastaja ??? kommentaar
Huvitav miks mängitakse lumisel väljakul valge palliga???
13:22
Meinhard Pulk: Hoiatus  Zelentsov sõidab Pärnakate kastis 22. minutil Palatule sisse ning saab esimese kollase kaardi
13:23
Meinhard Pulk:  Hoiatus Ja minut hiljem teeb Aksjonov sisuliselt identse vea ning saab samuti kaardi.
13:24
Meinhard Pulk:  Maardu on aga ohjad kindlalt endale haaranud.
13:26
Meinhard Pulk:  Milline võimalus!
13:27
Meinhard Pulk:  Gussev paneb madala ja terava tsenderduse kasti, pall maandub Maardu ründaja jalale, kuid umbest viielt meetrilt tulnud löögile saab Villota jala vahele ning pall läheb üle.
13:30
Meinhard Pulk: Värav  Saarts 30. minutil 2:0!
13:31
Meinhard Pulk:  Suurepärase söödumängu järel mängib Hanson palli Saartsile tühja värava ette ning Pärnu ääreründaja ei eksi.
13:33
Külastaja Uuriv ajakirjandus kommentaar
Tõesti, huvitaks ka ennast, miks mängitakse valge palliga???
13:33
Meinhard Pulk:  Taas lubav võimalus Maardul, kuid Tamme saab löögile näpud vahele.
13:38
Meinhard Pulk: Kassjantšuk pakub taas huvitavaid lahendusi, kuid seekord edukalt. Pärnu poolkaitsja annab ilusa läbisöödu kaitsjate seljataha, Pärnat näitab kiirust, kuid Maardu väravavaht tuleb neuerlikult kaugele välja ning klaarib olukorra.
13:40
Meinhard Pulk: Järjekordne supervõimalus Maardul. Seekord lööb Krivošein täiesti vaba olles peaga penaltipunktilt umbes 10 meetriga väravast mööda.
13:43
Meinhard Pulk:  Saarts annab madala tsenderduse ning Tutk suunab tagapostis jalaga palli üle.
13:45
Meinhard Pulk:  Värav 3:0! 44. minutil Rauno Tutk!
13:47
Meinhard Pulk:  Järjekordne kontrarünnak, Hanson annab hea söödu äärele Saartsile, kelle madala söödu järel lükkab Tutk palli tühja väravasse.
13:47
Meinhard Pulk: Maardu kaitsetöö ei kannata muidugi mingisugust kriitikat.
13:51
Külastaja Mees Vestiga kommentaar
Kui Pärnu JK või mõni muu Pärnu klubi Premium liigasse jõuab,kas siis Pärnu linnameeskonna nimeline ollus saadetakse laiali? Sest tegemist ei ole ju tavapärase klubi vaid ikka tühise meeskonnaga
13:51
Külastaja ccc kommentaar
Selge ju miks valge palliga mängitakse - sest oranži pole kuskilt võtta.
Külastaja Koer kommentaar
Jälgides koefitsientide liikumist Aasias ja mujal, siis ei ole väga üllatav, et Maardu kaitsetöö kriitikat ei kannata :)
14:01
Meinhard Pulk: Vahetus Pärnu vahetas poolajal. Kanter välja, Vihmoja asemele. Üpris ründav vahetus.
14:02
Meinhard Pulk:  Neljas oli lähedal! Saarts tabab terava nurga alt posti/küljevõrku!
14:04
Meinhard Pulk:  Maardu mängija paneb 35 meetrilt väga korraliku löögi, kuid Tamme lükkab palli üle lati.
14:09
Meinhard Pulk: Värav 4:0 53. minutil!
14:11
Meinhard Pulk:  Maardu kaitsjad korraldavad taas huumorit ning lõpuks mängib Saarts ennast vasaku jalaga karistusala joonelt löögile. Kassantšjuk teeb küll hea tõrje, kuid pall läheb siiski värava suunas ning Boldõrev ei suuda taaskord enne väravajoont pallini jõuda.
14:12
Meinhard Pulk: Ehk selles mõttes üpris sarnane olukord avaväravale. Mõlemal puhul jäi Boldõrevil vähe puudu, et pall väravajoonelt klaarida.
14:14
Meinhard Pulk:  Tamme korraldab Maardule penalti!
14:15
Meinhard Pulk: Hoiatus  Võtab 58. minutil tagasisöödu niimoodi omaks, et on sunnitud Zelentsovi veaga maha tõmbama ning saab ka kaardi.
14:16
Meinhard Pulk: Värav  Tamme aimab küll suuna ära, kuid Zelentsov lööb 59. minutil siiski ühe tagasi!
14:20
Meinhard Pulk:  Maardu on ka värava järel kindlalt initsiatiivi omanud.
14:21
Meinhard Pulk:  86 pealtvaatajat on mängu vaatamas.
14:24
Meinhard Pulk: Gurtšioglujantsilt hea kauglöök ning Tamme teeb korraliku tõrje.
14:25
Meinhard Pulk:  Pärnakad mängivad taas stiilselt Maardu kaitseliini üle, Hanson kukub lõpuks kastis, kuid ei tule penaltit ega nurgalööki.
14:27
Meinhard Pulk: Värav  71. minutil Vihmoja 5:1!
14:28
Meinhard Pulk:  Kassjantšukilt taas jäme eksimus, kui tõrjub Tutki madala tsenderduse otse Vihmoja jalale.
14:30
Meinhard Pulk:  Vahetus Maardult 73. minutil esimene vahetus. Russak sisse, Boldõrev välja.
14:31
Külastaja Triobet kommentaar
Kassantsjukil on rahad peal?
14:31
Meinhard Pulk: Eks libe väljak ja muud jutud võivad ka ebakindlust tekitada. Üldiselt on kogu Maardu kaitseliin kahtlaselt kohutav olnud.
14:34
Sellise mängu, mängukorralduse ja publikuarvuga klubi ei tohiks premium liigale nii lähedale pääseda.
14:35
Meinhard Pulk: Vahetus Maardu teeb 79. minutil ka oma teise ja ühtlasi viimase vahetuse. Katsimon vahetab Aasmäe välja.
14:37
Meinhard Pulk:  Mäng on viimastel minutitel keskväljal püsinud.
14:41
Meinhard Pulk:  Hanson purjetab mitme mängija vahelt läbi ning teenib lõpuks 17 meetri pealt karistuslöögi!
14:42
Meinhard Pulk:  Vunki löök läheb müüri kaudu üle.
14:46
Meinhard Pulk:  Tutkil veel üks hea võimalus, kuid Kassjantšuk päästab seekord.
14:47
Meinhard Pulk: Kaks lisaminutit.
14:48
Meinhard Pulk:  Väga hea võimalus veel Maardul, kuid Gussevi korralik löök läheb ristnurgast napilt mööda.
14:49
Meinhard Pulk:  Kõik!
14:49
Meinhard Pulk:  5:1 ning Pärnu on kõigi eelduste kohaselt ka tuleval hooajal Premium liigas. Nädala pärast kordusmäng suvepealinnas!