Kris Ilves: Täna mängitakse Pärnus üleminekumängu teine lahing.
12:57
Kris Ilves: Meeskonnad on väljakule tulnud ning peagi pannakse pall ka mängu.
12:59
Kris Ilves: Maardu vajab peab täna vähemalt viis väravat lööma, et uueks hooajaks Premium liigasse tõusta. Üsna võimatu ülesanne või mis? Aga üllatusi on varemgi juhtunud.
13:00
Kris Ilves: Algkoosseisud:

Pärnu
: Kristjan Tamme, Martin Mägi, Karl Palatu, Magnus Villota, Jako Kanter, Martin Vunk, Rauno Tutk, Toomas Pent, Risto Pärnat, Henri Hanson, Kristen Saarts.
Varus: Hendrik Vainu, Tõnis Vihmoja, Rando Leokin, Marco Lukka.

Maardu: Ilja Kassjantšuk, Klimentii Bõldõrev, Anton Aristov, Deniss Kovtun, Rain Aasmäe, Ilja Zelentsov, Jevgeni Gurtšioglujants, Maksim Krivošein, Vadim Aksjonov, Šahrijar Abdullajev, Vitali Gussev.
Varus: Andrei Russak.
13:00
Kris Ilves: Läks!
13:02
Kris Ilves: Esimesel minutil Tutk üritas läbisööduga esimest võimalusepoega pärnakatele luua, aga Kassjantšuk oli valvel.
13:03
Kris Ilves: Maardu eksis sööduga ja Pärnu tõusis kiirelt. Kanteri tsenderdus läks üle jala.
13:05
Kris Ilves: Pärnat virutas kaugelt peale ja Kassjantšuk pidi sekkuma. Nurgalöök.
13:06
Kris Ilves: Vunk andis hea palli viiekasti, kus Villota pääses löögile, aga ei suutnud palli raamide vahele suunata.
13:10
Kris Ilves: Tamme tõrjus! Gurtšioglujants virutas nurgalöögi järgses olukorras peale ning Pärnu väravavaht tõi palli lati alt ära!
13:13
Kris Ilves: Saarts mängiti karistusalasse vabaks, mees üritas ka palli väravasse koksata, aga Kassjantšuk tuli taas õigeaegselt vastu.
13:15
Kris Ilves: Abdullajev rikub Kanteri vastu reegleid keskväljal.
13:15
Kris Ilves: Gussev lõi tühjast väravast mööda!
13:17
Kris Ilves: Abdullajev leidis hea läbisööduga Vitali Gussevi eest, kogenud ründaja võttis Tamme ette ja oli vaja ainult tühja lükata. Paraku läks nurk liiga teravaks ja Gussev lükkas mööda!
13:23
Kris Ilves: Värav Pärnu ees!
13:24
Kris Ilves: Kristen Saartsil oli mõned meetrid karistusalast väljaspool natukene ruumi ja mees otsustas kohe vasakuga peale virutada. Pall maandus võrgus!
13:27
Kris Ilves: Värav Maardu viigistas!
13:29
Kris Ilves: Maardu kombineeris pikalt vasakul äärelt, lõpuks tuli tsenderdus kasti, kus suures segaduses pääses löögile Abdullajev. Mees lõi mängijate vahel palli Tamme selja taha.
13:30
Kris Ilves: Pent proovis kaugelt, aga otse Kassjantšukile sülle.
13:31
Kris Ilves: Maardu tsenderdused kasti on üsna ohtlikud. Parema õnne korral pääsetakse ka löögile ja teine võib peagi olemas olla.
13:34
Kris Ilves: Hoiatus Kanterile kollane kaart.
13:35
Kris Ilves: Pärast viigiväravat on Maardu selgelt mängu domineerimas, kuid viimasel kolmandikul ei ole veel leitud seda kõige õigemat käiku.
13:37
Kris Ilves: Värav  2:1 Pärnus taas ees!
13:38
Kris Ilves: Pärnat mängitakse suurepärase sööduga kaitseliini taha, pärnakas võtab üks-üks Kassjantšuki ette. Boldõrev jõuab küll järele ning tundub, et just Maardu mängijast läheb pall tühja väravasse.
13:41
Kris Ilves: Krivošein proovis kaugelt peale, Tamme küll puterdas, aga lõpuks pall ikkagi tema valduses.
13:43
Kris Ilves: Värav 3:1! Nüüd tegi Pärnat individuaalse meisterlikkusega ise kõik ära!
13:44
Kris Ilves: Purjetas vasakult äärelt karistusalasse, võttis ühe Maardu mängija ette ja saatis palli värava ette. Söödu moodi löök maandus väravas.
13:46
Kris Ilves:  Poolaeg!
14:01
Kris Ilves: Oleme tagasi! 2. poolaeg algas!
14:02
Kris Ilves: VahetusPärnu on teinud poolajal kaks vahetust: Mängu sekkuusid Vihmoja ja Lukka. Välja tulid Kanter ja Hanson.
14:06
Kris Ilves: Abdullajev lendab keskväljal päris halvasti Pentile sisse. Pärnakas oli korra pikali maas, aga tundub, et saab mängu jätkata.
14:09
Kris Ilves: Värav Maardu lõi ühe tagasi!
14:10
Kris Ilves: Krivošein vasaku jalaga taha nurka umbes 16 meetri pealt. Tamme käitus kuidagi ebalevalt ja selle pallini ei küündinud.
14:12
Kris Ilves: Kassjantšuk tõrjus Pärnati löögi!
14:14
Külastaja jako kommentaar
tamme võta kokku ennast!!!!!!!!!!! kui palju maardu lööma peab et edasi saada?
14:15
Kris Ilves: Hoiatus Lukka rikub reegleid.
14:16
Kris Ilves: Hetkeseisuga peab Maardu lööma viis väravat veel. Üsna kindel on see värk.
14:16
Kris Ilves: Vahetus Pärnu teeb oma kolmanda vahetuse ära: Pent välja, Leokin sisse.
14:17
tänks, loodame et tamme saab oma lödinäpust yle
14:20
Kris Ilves: Tundus, et Krivošeinil oli juba teine suureprane võimalus ühe tagasi löömiseks, aga mees oli tsipakene suluseisus.
14:23
Kris Ilves: Leokin tõmmatakse maha ja Pärnul heast kohast karistuslöök. Palli taga Vunk!
14:24
Kris Ilves: Mängitakse karistuslöök lahti, tuli otse Kassjantšukile peale, aga väravavaht püüdis.
14:26
Kris Ilves: Vahetus Vahetab Maardu: Kovtun tuleb välja, Russak tema asemele.
14:29
Kris Ilves: Aksjonov läks keerutama taha nurka, aga oli ka suluseisus.
14:29
Kris Ilves: Hoiatus  Vihmoja teenis millegi eest kollase kaardi.
14:30
Kris Ilves: Pealtvaatajaid on Pärnusse kogunud peaaegu sada. Täpsemalt siis 98.
14:30
Kris Ilves: Kogunenud siiski.
14:31
Kris Ilves: Teine poolaeg on olnud üsna rahulik.
14:31
Kris Ilves: Maardu on küll kergelt aktiivsem pool, aga mitte resultatiivne.
14:33
Kris Ilves: Mägi tsenderdas paremalt äärelt kasti, taga postis oli Lukka, aga tema pealöök läks päris palju üle värava.
14:34
Kris Ilves: Nüüd toimus teisel pool väljakut - Gussev pääses löögile, aga Tamme on seekord tasemel.
14:35
Kris Ilves: Hoiatus Abdullajev kees natuke üle, aga ei midagi tõsist.
14:35
Kris Ilves: Hoiatus Rikub reegleid ka Aksjonov!
14:36
Kris Ilves: Aksjonov tõukab seal pärnakaid ja praegu oli Maardu mängijal õnne, et 10 minutit varem duši alla ei pidanud minema.