Kasper Elissaar: Liverpooli tänane kapten on brasiillane Lucas Leiva ning kaamerapilt keskendus mõistagi temale antud olukorras.
Kasper Elissaar: Leeds pani palli mängu!
Kasper Elissaar: Klavan sai kohe palliga olla. Neli täpset söötu kirjas juba!
Korralikku töötavat streami?
21:50
Kasper Elissaar: Ise kasutan Viaplayd.
21:50
Kasper Elissaar: Raku on seni kõigerohkem palliga olnud mees. Kõik söödud selle kahe minuti jooksul täpsed.
21:52
Külastaja rallikas kommentaar
21:52
Kasper Elissaar: Moreno jäi hetkeks magama ja Leedsil oli ohtlik löök, mille Mignolet tõrjus nurgalöögiks.
21:52
Kasper Elissaar: Liverpool selle klaaris.
21:57
Külastaja realist kommentaar
Kas seda púhapäevast galat ei saa järgi vaadata?
21:57
Kasper Elissaar: Kahjuks mitte jah.
21:58
Kasper Elissaar: Liverpool teenib üheksandal minutil oma esimese nurgalöögi. Klavan läheb alla.
21:58
Kasper Elissaar: Klavan jäi blokki kinni ja pallini ei jõudnud ka ükski teine Liverpooli mees.
21:59
Kasper Elissaar: Leeds proovis kaugelt, aga Mignolet püüdis.
22:01
Kasper Elissaar: Wijnaldum tegi korraliku löögi, mille Silvestri tõrjus nurgalöögiks, kust 'Pool löögile taas ei saanud.
22:02
Kasper Elissaar: Klavan otsis nüüd vasakult äärelt oma mehi, aga pani söödu veidi liialt ette. Pall läks üle küljejoone.
22:03
Külastaja ee kommentaar
Oleks arvanud tegelt, et Mignolet on kapten
22:03
22:04
Kasper Elissaar: Leiva on klubi kolmas kapten ja kuus aastat kauem klubis olnud.
22:05
Kasper Elissaar: Klavan virutas kaugelt peale, aga sisuliselt ilma hoota ja väga mööda.
22:05
Kasper Elissaar: Leedsi fännid laulsid: "Klavan is shit! Klavan is shit!"
22:09
Kasper Elissaar: Meie 2016. aasta Eesti parimast jalgpallurist nii ei arva.
22:09
Kasper Elissaar: Klavan taas vastaste kastis. Paremalt äärelt karistuslöök.
22:10
Leeds just sellist kaitsjat omale vajakski tegelt.
22:12
Kasper Elissaar: Klavan hüppas võimsa kehaga Doukara keskjoone kandis pikali.
22:13
Kasper Elissaar: Leedsile nurgalöök.
22:14
Kasper Elissaar: Mignolet läks pallile, aga ei saanud seda kätte, kuid õnneks blokeerisid punasärgid Leedsi meeste löögi.
22:16
Kasper Elissaar: Vahetus28. minutil O'Kane välja ja Phillips sisse Leedsi poolelt. Sunnitud vahetus.
22:21
Kasper Elissaar: Oi! Leeds käkkis omal kaitses asjad nii ära, et Can sai palli enne väravavahti värava poole suunata, aga napilt postist mööda.
22:29
Kasper Elissaar: Mängus suuri sündmuseid olnud ei ole. Klavan tõstis hetk tagasi palli efektselt Morenole kätte, kes küljejoone taga auti tahtis visata.
22:29
Kasper Elissaar: Nüüd klaaris Klavan hästi!
22:31
Klavan pole ju kunagi kaugelt peale lüüa osanud. Kes mäletab siis kunagi Serbias läks ka ta üritus mitu meetrit üle ...
22:32
Kasper Elissaar: No kui ta veidike rahulikumalt löögile keskenduda saab, võib ta täitsa raami uhada. Too tänane olukord kukkus väga ootamatult sülle palli tagasi võites.
22:33
Kasper Elissaar: Klavan läks Leivale appi ja võitis palli Liverpoolile.
22:33
Külastaja Tiit kommentaar
Luuavarrest võib ka pauk tulla!
22:35
Kasper Elissaar: Üks üleminut tiksus täis ja avapoolaeg on lõppenud 0:0!
22:35
Kasper Elissaar: Klavanilt korralik ja soliidne etteaste. Liverpooli ründemäng on veidi lahjaks jäänud.
22:39
Külastaja löök kommentaar
Liverpool lööb liiga vähe.
22:42
Kasper Elissaar: Klavan sai avapoolaja eest oma tiimi paremuselt kolmanda hinde portaalilt whoscored.com. Klavan andis avapoolajal 59 söötu, millest 55 jõudsid kohale. Sööduprotsent seega 93.
22:42
Külastaja T kommentaar
Teada et klavab täna pingutab ja üritab tõestada et pole kehvem kui matip ja lovren.
22:50
Kasper Elissaar: Teine poolaeg!
22:51
Kasper Elissaar: VahetusCooper välja, Ayling sisse. Leeds vahetab kaitsjat.
22:51
Viigikorral tuleb lisamäng ?
22:52
Kasper Elissaar: Praeguses faasis selgitatakse täna igal juhul edasipääseja.
22:55
Kasper Elissaar: Origil oli kastis löögikoht, aga jokutas ära selle olukorra.
22:57
Liverpool tahab vist palliga väravasse joosta.
22:57
Külastaja lember kommentaar
Lisaaeg, kui viik?
22:57
Kasper Elissaar: Täpselt nii.
22:59
Kasper Elissaar: POST! Liverpool oli kaitses enesekindel ja kaotas seeläbi palli vastasele, kes keerutas palli väravast väljas olnud Mignolet'st mööda, kuid Liverpooli õnneks posti.
23:01
Külastaja tiit kommentaar
vahetage klavan välja. piinlik
23:01
Kasper Elissaar: Klavanile küll midagi ette ei saa praegu heita.
23:02
Kasper Elissaar: HoiatusDoukara sai mängu esimese kollase.
23:04
Kasper Elissaar: Lucas Leiva tõusis hea soologa rünnakule, aga Cani löök langes väravavahi saagiks.
23:06
23:07
Kasper Elissaar: Vahetus62. minutil teeb Leeds oma viimase vahetuse: Dallas välja, Wood sisse.
23:10
Kasper Elissaar: Bartley sai nurgalöögist peaga löögile, aga õnneks mööda. Lucas pidi markeerima teda.
23:11
Kasper Elissaar: Mignolet tõrjus nüüd Leedsi löögi. Alexander-Arnold oli see, kes eksis sööduga.
23:12
Kasper Elissaar: VahetusStewart välja ja Woodburn sisse. Stewart sai eelnevalt kergelt viga.
23:13
Kasper Elissaar: Liverpool võitis nurgalöögi.
23:14
Kasper Elissaar: Trent Alexander-Arnoldi pall oli aga liialt lühike.
23:14
Kasper Elissaar: Nüüd sai mees ka küljejoonel treeneritelt õpetussõnu.
23:16
Kasper Elissaar: Klavan hakkas palliga tõusma ja kaotas palli. Üks halb olukord tea poolt. Järgmises olukorras pani kohe kiirelt kindla söödu kõrvale.
23:17
Kasper Elissaar: Wijnaldum virutab posti! Sai söödu tsooni ja virutas maast tagumisse posti.
23:19
Kasper Elissaar: Origi tõmbas rünnakul palli konksuga vastu enda jalga ja seeläbi üle otsajoone. No ei ole päris õiget teravust punasärkidel seal viimasel kolmandikul.
23:22
Kasper Elissaar: VäravOrigi viib 76. minutil Liverpooli juhtima! Trent Alexander-Arnold lasi paremalt äärelt tsenderduse kolme meetri peale, kust belglane palli võrku libistas.
23:24
Kasper Elissaar: Origi on nüüd traumaga istukil. Parem hüppeliiges on tal haiget saanud.
23:26
Kasper Elissaar: Värav17-aastane Woodburn lööb 2:0!
23:27
Kasper Elissaar: Origi ja Mane mängisid seina, Origi lükkas palli värava ette, kust see jäeti Woodburnile ning nädalavahetusel debüteerinud mees sai oma esimese tabamuse kätte. Mõne meetri pealt üles nurka.
23:27
Kasper Elissaar: VahetusEjaria võeti puhkama ning Milner tuleb keskväljale.
23:28
Kasper Elissaar: Leeds lõi suluseisust värava ja see mõistagi ei loe.
23:29
Kasper Elissaar: Woodburn on Liverpooli läbi aegade noorim väravalööja.
23:31
23:33
Kasper Elissaar: Lucas Leiva teeb umbes 27 meetri kaugsel väravast vea.
23:34
Kasper Elissaar: Phillips virutas üle värava selle löögi.
23:35
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit mängule!
23:36
Kasper Elissaar: VahetusOrigi puhkama, Grujic sisse.
23:36
Kasper Elissaar: Hoiatus  Origi sai vahetult enne puhkama minemist hoiatuskaardi ka.
23:37
Kasper Elissaar: Lucas oli hädas Doukaraga, aga õnneks läks löök üle värava.
23:38
Kasper Elissaar: Klavan jättis peaga söödu Mignolet'le ja aeg kohe täis ka.
23:39
Kasper Elissaar: Klavan teeb viimase söödu ja mäng on läbi! Liverpool läheb siit 2:0 võiduga edasi!
23:40
Kasper Elissaar: Ragnar Klavan tegi täiesti soliidse mängu ning taga null. Mida veel ühelt õhtult tahta?