Reede, 30. detsember 2016
14:56
Siim Pulst:  Tervist! Aastalõputurniirile tõmmatakse täna rasvane joon alla meeste meistriliiga turniiri otsustava päevaga.
15:00
Siim Pulst:  Kalju ja Trans panid palli mängu!
15:00
Siim Pulst: Värav  Loetud sekundid ja Plotnikov viis Transi karistuslöögist juhtima!
15:03
Siim Pulst: Hetkel jagavad nad tabelis 6.-8. kohta, aga võit tõstaks emma-kumma tihedas tabelis kolmandaks.
15:06
Siim Pulst:  Trans on päris terav ja on pigem lähedal eduseisu suurendamisele kui Kalju viigistamisele.
15:08
Siim Pulst: Hoiatus Daaniel Maanas põhjustab penalti!
15:08
Siim Pulst: Värav  Ja Plotnikov realiseeris selle - 2:0!
15:10
Siim Pulst:  Kaljul on veel 6 minutit armuaega, aga hoopis Trans pommitab värava suunas.
15:14
Siim Pulst:  Viimastel minutitel on Kalju palli üle kontrolli saavutanud, aga teravusi pole loodud. 2 minutit veel.
15:16
Siim Pulst:  HoiatusPlotnikov jätab meeskonna viimasel minutil vähemusse.
15:17
Siim Pulst: Kalju - Trans 0:2. Narvalased hoidsid edust mugavalt kinni ja kerkisid tabelis hetkel kolmandaks.
15:18
Siim Pulst: Väljakule Levadia ja Tarvas, kes lõpetavad viienda mänguderingi. Levadia võit kergitaks nad teisele kohale, Infonetist kolme punkti kaugusele.
15:20
Külastaja vaatleja kommentaar
Matrossov mängukeelu all polnd ?
15:20
Siim Pulst: Värav  Roosnupp! Taas kulus vaid loetud sekundid skoori tegemiseks.
15:22
Külastaja mc kommentaar
Ega Levadia Roosnuppu taas laenule ei saada?
15:23
Siim Pulst: Eelmisel hooajal näidatu põhjal tahaks loota, et ta saab Levadias võimaluse. Aga eks komplekteerimised alles algavad.
15:26
kes kohtunik on ?
15:28
Külastaja 212 kommentaar
vaatlejale. Marko Liiva
15:30
Siim Pulst: Mäng käib Levadia taktikepi all, aga eriliste teravusteta.
15:30
Siim Pulst:  Roosnupp tulistas seepeale kauglöögi posti.
15:31
Siim Pulst:  Teises väljakuotsas nõudis Tarvas penaltit, aga vile vaikis.
15:34
Siim Pulst: 2 ja pool minutit lõpuni. Tarvas näitab hambaid.
15:37
Siim Pulst:  Viimasel minutil on Levadia juba 3 võimalust raisanud.
15:38
Siim Pulst:  Levadia - Tarvas 1:0! Siim sai 2 sekundit enne lõppu kuldse viigivõimaluse, kuid saatis palli väravast mööda.
15:38
Siim Pulst: Punktiseis, kui kõigil tiimidel on 5 mängu peetud: Infonet 13, Levadia 10, Tammeka 9, Trans 8, Sillamäe 6, Paide 6, Kalju 5, Flora 5, Pärnu 4, Tarvas 1.
15:39
Siim Pulst:  Väljakule Pärnu ja Tammeka!
15:40
Siim Pulst:  Erinevalt eelmistest mängudest möödus avaminut väravateta.
15:41
Siim Pulst: Värav  Pooleteise minuti möödudes avab Laabus siiski skoori!
15:44
Siim Pulst: Värav  1:1 eikusagilt! Pärnu kauge karistuslöök lipsas mängijate vahelt sisse. Karmo Valk.
15:46
Siim Pulst: Värav Värav  Tammeka vastas otsekohe kahekordselt. Kõigepealt rammis Silver Grauberg palli peaga väravasse (peaks küll minema kirja Vainu omaväravana) ning seejärel skooris Martin Aasmäe.
15:46
Siim Pulst:  Kümme minutit veel mängida ja seis juba 1:3 Tammeka kasuks.
15:49
Siim Pulst: Värav  Randin Rande jäi Vainuga silmitsi. 1:4.
15:55
Külastaja Matu 10 kommentaar
Joost Pärnu treeneriks ja Sõstar klubi presidendiks!!!
15:55
Siim Pulst: Värav Martin Jõgi 1:5!
15:56
Siim Pulst: Värav 1:6... Temari Nuuma.
15:57
Siim Pulst:  Pärnu - Tammeka 1:6! Ja vahe võinuks veel palju suuremgi olla...
15:58
Siim Pulst:  Platsile Kalju ja Sillamäe!
16:00
Siim Pulst: Värav Kalju jätkab tänast kiirete väravate tava. Märten Kuusk.
16:02
Siim Pulst:  Värav 1:1! Davõdovi ülikauglöök pudenes läbi Perki käte väravasse.
16:03
Siim Pulst: Värav  Robert Kirss taastab Kalju edu pärast ilusat portesöötu!
16:09
Siim Pulst:  Pool aega läbi. Sillamäe jahib viigiväravat.
16:12
Siim Pulst:  HoiatusMihail Slastsev jättis Sillamäe vähemusse.
16:13
Siim Pulst: Värav  Märten Kuusk realiseeris ülekaalu! 3:1!
16:15
Siim Pulst:  Sillamäe ründab veel meeleheitlikult. 2 minutit armuaega.
16:17
Siim Pulst:  Värav 4:1! Marcus Suurväli!
16:18
Siim Pulst: Kalju - Sillamäe 4:1. Kalju möödus Sillamäest ka turniiritabelis.
16:19
Siim Pulst:  Platsile tuleb liider Infonet, kes võtab vastu Paide.
16:20
Siim Pulst: Tammeka varasem võit kahandas vahe Infonetiga ühele punktile, kuid Infonetil on mäng veel varuks.
16:21
Siim Pulst: Värav  Taaskord skooritakse aega viitmata! Aleksandr Kulinitš viis Infoneti ette.
16:23
Siim Pulst: Värav Randy Padar viigistas seisu!
16:26
Siim Pulst: Värav Nesterovski taastas Infoneti eduseisu!
16:27
Siim Pulst: Värav Timur Bulavkin lööb kontrarünnakul veel ühe - 3:1!
16:30
Siim Pulst:  HoiatusTomson küsis penaltit, aga sai hoopis sukeldumise eest hoiatuse.
16:33
Siim Pulst:  Paide pidas vähemusperioodi vastu ja oli isegi üritavamaks pooleks. Täiskoosseisudes on Paidel nüüd 4 minutit aega.
16:34
Külastaja noorfänn kommentaar
kas Saarlas on see turniir värava löönud?
16:35
Siim Pulst:  Florale lõi.
16:35
Siim Pulst:  Paide on päris näljane, aga ainult 2 minutit on jäänud.
16:39
Siim Pulst:    Infonet - Paide 3:2. Liider marsib edasi.
16:39
Siim Pulst:  Platsile Flora ja Tarvas.
16:42
Täielik Frolovi black, poleks pidanud karofeldti eest seda palli ära napsama
16:43
Siim Pulst: Kahe minuti järel 0:0. Nii kaua pole täna varem väravaid oodata tulnud.
16:46
Siim Pulst:  Flora domineerib, aga otsustava teravuseta.
16:47
Siim Pulst:  Järvelaid põrutas kauglöögi latti!
16:49
Siim Pulst: Hoiatus Bastig haaras palli väljaspool kasti. Madis Reimal suundub karistuspingile.
16:51
Siim Pulst:  Flora ülekaal lõppes, ilma et Bastig oleks pidanud ainsatki tõrjet tegema.
16:52
Siim Pulst: 5 minutit.
16:53
Siim Pulst: Värav  Joseph Saliste murdis lõpuks Tarva vastupanu.
16:55
Siim Pulst: Kaks minutit jäänud, Flora napp edu püsib.
16:56
Siim Pulst: Värav  Sappinen noppis "lauapalli" ja saatis selle väravasse!
16:58
Siim Pulst: Flora - Tarvas 2:0! Flora kerkis hetkel neljandat kohta jagama.
16:58
Siim Pulst:  Trans ja Levadia lõpetavad kuuenda mänguderingi.
17:01
Siim Pulst: Värav  Paarkümmend sekundit jõudis kuluda, kui Svjatoslav Jakovlev Transi juhtima viis.
17:04
Siim Pulst: Värav Roosnupp! Ilus kauglöök mängis Matrossovi üle - 1:1!
17:08
Siim Pulst:  10 minutit. Levadia on aktiivsem, aga Trans nõelab päris teravalt.
17:11
Siim Pulst: Värav Martin Käos! Tugev kauglöök läbi Matrossovi käte.
17:11
Siim Pulst:  Üsna kesine mäng Transi puurilukult.
17:15
Kas Pikker lõi eelmine aasta värava?
17:16
Siim Pulst: Oli see nüüd eelmisel või üle-eelmisel, aga tema jah.
17:17
Siim Pulst: 2014 oli see.
17:18
Siim Pulst: Video ka.
17:18
Siim Pulst:  Trans on viimasel minutil ohtlik.
17:19
Siim Pulst:  Trans - Levadia 1:2.
17:19
Siim Pulst:  Platsile Paide ja Tammeka.
17:21
Siim Pulst:  Kuue mänguderingi järel näeb tabel välja selline: Infonet 16, Levadia 13, Tammeka 12, Trans 8, Flora 8, Kalju 8, Sillamäe 6, Paide 6, Pärnu 4, Tarvas 1.
17:23
Siim Pulst:  Värav Randy Padar viib kiirrünnakul Paide ette!
17:23
Rasmus Voolaid: Tervitused ka minu poolt!
17:26
Rasmus Voolaid: Kui Tammeka tahab siin turniirivõidule mängida, siis on vaja näidata samasugust sisu nagu eile ehk kaotusseisudest välja tulla.
17:28
Rasmus Voolaid: Värav Martin Aasmäe purjetas Paide kaitsjate vahel ja viigistas seisu!
17:33
Rasmus Voolaid: Paide mängis Juha suurepäraselt läbi, aga Lorenz päästis uhke taklamisega.
17:33
Rasmus Voolaid: Hoiatus Juha kaotas palli ja tegi kohe vea järgi. Tammeka variant!
17:35
Rasmus Voolaid: Juha on tagasi platsil ja kolm minutit veel minna.
17:37
Rasmus Voolaid: Mida tegi Vahi?! Kaotas karistusalast väljas palli, aga Lorenz paugutab tühjast väravast üle!
17:37
Rasmus Voolaid: 50 sekundit minna..
17:38
Rasmus Voolaid: Vaabel päästab ja Paide lööb veel posti!
17:38
Rasmus Voolaid: Mäng lõppes 1:1!
17:40
Rasmus Voolaid: Järgmisena Tarvas ja Sillamäe.
17:45
Rasmus Voolaid: Esimesed minutid on rahulikult kulgenud ja just sellised Tarva mängud seni olnudki - kinnised ja väravatevaesed. Kas nüüd suudetakse võtta esimene võit?
17:46
Rasmus Voolaid: Värav Mihail Slastsev lööb ära!
17:46
Rasmus Voolaid: Ilusti tagumisse posti ja Bastigil polnud varianti.
17:50
Rasmus Voolaid: Värav Ja tuleb Sillamäe teine! Denis Vnukov kauglöögist!
17:54
Rasmus Voolaid: Värav Sillamäe teenis karistusala joonelt karistuslöögi ja Vnukov paneb palli ilusti allanurka ära!
17:57
Rasmus Voolaid: Viimane minut läks ja Tarvas otsib auväravat.
17:59
Rasmus Voolaid: Ja kõik! 1,7 sekundit enne lõppu oli veel karistuslöögist variant, aga Tarvas jäi nullile.
18:01
Rasmus Voolaid: Sillamäe tõusis tabelis lausa neljandaks, aga kolmel meeskonnal, kel mäng vähem peetud, on võimalus Kalev jälle natuke tahapoole kukutada.
18:01
Rasmus Voolaid: Järgmisena platsil Narva ja Paide.
18:11
Kristjan Remmelkoor: Värav  Jakovlev tegi hullu soologa 1:0 Transile! Kolmest mehest mängis mööda.
18:16
Kristjan Remmelkoor:  VäravSaartsi nurgalögist Pent viigistab! 1:1.
18:22
Kristjan Remmelkoor: Värav  Flora läks Infoneti vastu 1:0 juhtima! Saliste nurgast söötis ja Beglarišvili lõi.
18:22
Kristjan Remmelkoor:  Salistel oli kiirelt võimalus lähedalt teine lüüa, aga Lavrentjev tõrjus.
18:23
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd jäi Lavrentjev ette Ainsalu löögile.
18:25
Kristjan Remmelkoor:  VäravInfonet viigistab kahe testitava kombinatsioonist! Nesterovilt tõhus eeltöö ja Nesterovski lõi nurka.
18:27
Kristjan Remmelkoor:  Kahe Rauno kombinatsioonist oli Flora uus juhtvärav lähedal. Alliku söötis, Sappinen lõi, aga Lavrentjev tõrjus.
18:30
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusAvilov libistas vastasele sisse ja eemaldati kaheks minutiks.
18:30
Kristjan Remmelkoor:  Kokla oli see, kes haiget sai.
18:32
Kristjan Remmelkoor:  Nesterovski lõi napilt ristnurgast mööda.
18:32
Kristjan Remmelkoor:  Avilovi karistusaeg sai täis.
18:34
Kristjan Remmelkoor:  Vihmann ei saanud paari meetri peal Kamsi söödule pihta.
18:36
Kristjan Remmelkoor:  Poomi pommlöök lendab veidi ristnurgast mööda.
18:39
Kristjan Remmelkoor: Värav  15,2 sekundit enne lõppu lööb Golovljov Infoneti 2:1 juhtima!
18:40
Kristjan Remmelkoor:  Infonet kindlustab oma liidrikohta, võites 2:1.
18:42
Kristjan Remmelkoor:  Levadia ja Kalju alustasid.
18:44
Kristjan Remmelkoor:  Levadia peab võitma, kui tahab Infonetist enne omavahelist mängu kolme punkti kaugusel püsida.
18:47
Kristjan Remmelkoor:  Perk kaotas Marinile palli, aga suutis väravajoonelt tõrjuda. Siinkohal olnuks tegelikult väravajoone tehnoloogiat vaja.
18:49
Kristjan Remmelkoor:  VäravTabi lõi karistuslöögist 1:0 Levadiale! Perk suutis vaid jala vahele saada.
18:51
Kristjan Remmelkoor:  VäravHunt murdis äärelt keskele ja lõi palli posti kõrvale! 2:0 Levadiale.
18:54
Kristjan Remmelkoor:  Marini kauglöögi Perk altnurgast tõrjus.
18:55
Kristjan Remmelkoor:  Hunt tõusis tänu oma väravale väravaküttide edetabeli ainuliidriks (5 tabamust).
18:55
Kristjan Remmelkoor:  Marin ei saanud värava all pallile pihta.
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Carlos Perreira läks vahetusse longates.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  VäravGando tõmbas oma mehe ära nii paremalt kui ka vasakult ja söötis siis värava alla, Lokk vormistas 3:0!
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Gando pööras kõksides ja tabas latti.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Tabi tegi vea ja Kalju teenis penalti, mille Lepmets äärest tõrjus!
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Levadia - Kalju lõppes tulemusega 3:0.
19:01
Meinhard Pulk: Tere ka minu poolt!
19:02
Meinhard Pulk: Tabeli viimane Rakvere pani kaheksandal kohal oleva Paide vastu palli mängu!
19:03
Meinhard Pulk: Reimal tabas juba latti!
19:03
Meinhard Pulk: Kohe sai Rakvere mängija ka teist korda löögile, kuid sellele jäi Karofeld ette.
19:04
Meinhard Pulk:  Randy Padar Paide poolt sai päris valusalt vigastada.
19:04
Meinhard Pulk:  Värav Samuel Vardi söödu järel lööb Rasmus Tomson värava ees Paide juhtima!
19:04
Täiesti ebasportlik käitumine..kuhu jäi kollane?
19:06
Meinhard Pulk:  Aunapuult suurepärane kauglöök, kuid Karofeld vastab hea tõrjega. 13 minutit mängida.
19:07
Meinhard Pulk:  Värav Henri Hanson terava nurga alt tagumisse nurka! 2:0!
19:08
Meinhard Pulk: Värav  Marten Saarlas ühe meetri pealt 3:0!
19:09
Meinhard Pulk:  Karofeldilt veel üks hea tõrje, seekord jalaga.
19:09
Meinhard Pulk:  Koledast skoorist hoolimata on Rakvere vähemalt vastase väljakupoolel väga terav olnud.
19:12
Meinhard Pulk: Värav Paidel tekkis 3 vs 1 kiirrünnak ning Padari söödu realiseerib Märten Pajunurm. 4:0
19:13
Meinhard Pulk:  Turniiri senised suurimad võidud on 6:1 ja 5:0. Paidel on kuus minutit aega.
19:14
Meinhard Pulk:  Värav Randy Padarilt pöördelt suurepärane värav!
19:15
Meinhard Pulk:  Trasberg proovib käärlööki ning saab sisulselt ideaalsest kohast karistuslöögi.
19:15
Meinhard Pulk:  Tarva kapten ise virutab palli aga otse müüri.
19:17
Meinhard Pulk: Ja nüüd on Trasberg pikali maas. Tundub, et pikem vigastuspaus on soolas.
19:19
Meinhard Pulk:  Kaks minutit minna.
19:22
Meinhard Pulk: Tarva väravavaht viskab palli vastu Frolovi selga ning ei jäänud palju puudu, et pall oleks väravasse põrkunud.
19:22
Meinhard Pulk:  Paidel oli neli sekundit enne mängu lõppu hiilgav võimalus kuues värav lüüa, kuid Hanson lööb värava eest üle.
19:23
Meinhard Pulk: Paidele siis 5:0 võit lõpuks ning tabelis tõusti ajutiselt neljandaks.
19:23
Meinhard Pulk:  8. vooru teises kohtumises tulevad väljakule tabeli kolmas Tammeka ja viiendal kohal olev Narva Trans.
19:24
Meinhard Pulk:  Pall mängus!
19:26
Meinhard Pulk:  Pall põrkus porte-põrkest Kapperile, kuid Matrossov jääb värava ees löögile ette.
19:26
Meinhard Pulk:  Matrossov tassis taas Narvat. Tammeka selgelt paremini alustanud.
19:28
Meinhard Pulk:  Transi mängijad saavad nüüd kahel korral veidi kaugemalt proovida, kuid mõlemad üritused lähevad selgelt üle.
19:29
Meinhard Pulk:  Värav Pavel Maruško saab jooksu ning virutab suht kaugelt tugeva löögi väravasse! Trans ees
19:31
Meinhard Pulk:  Tammeka kombineerib hästi, kuid Paju löök välisküljega maandub Matrossovi süles.
19:31
Meinhard Pulk:  Pechter tõrjub nüüd Lvovi pommi lati alt!
19:32
Meinhard Pulk: Trans saab nurgalöögi järel ka löögile, kuid napilt esipostist mööda.
19:33
Meinhard Pulk:  Värav Aasmäelt ilus individuaalne värav! 1:1
19:34
Meinhard Pulk:  Uljanov saab üks-üks olukorda, kuid Matrossov tuleb kenasti vastu.
19:36
Külastaja Lee kommentaar
Kurat, aasmäe näitab päris head mängu aastalõputurniiril, hakka või soovima, et võiks anda võimalus ka premium liigas ja näha, et kuidas suuremal väljakul hakkama saab, ei ole mees väga palju mängida saanud esinduse eest minu teada
19:36
Meinhard Pulk:  Hoiatus Laabus lõikab söödu vahelt, Matrossov tõmbab Tammeka mehe ning saab ka kollase. Trans jääb kaheks minutiks vähemusse.
19:37
Meinhard Pulk: Värav  Karistuslöök mängitakse lahti ning Silver Grauberg lööb 2:1!
19:38
Meinhard Pulk:  Kolm minutit jäänud.
19:39
Meinhard Pulk:  Transilt korralik surve ja palju häid võimalusi, kuid viigivärav jäi tulemata.
19:40
Meinhard Pulk:  Üks minut jäänud.
19:40
Meinhard Pulk:  Värav 2:2! 50 sekundit enne mängu lõppu saadab Maruško terava ja madala löögi väravasse!
19:42
Meinhard Pulk:  Tammekal oli veel karistuslöök kasutada, kuid madal löök maandus Matrossovi süles.
19:42
Meinhard Pulk:  Nüüd sai ka Trans 15 sekundit enne mängu lõppu heast kohast karistuslöögi.
19:43
Meinhard Pulk:  Pall oli Transi värav, kuid Tammeka jäi 1-2 sekundi võrra hiljaks! 2:2 jäi lõppskooriks
19:43
Meinhard Pulk: Järgmisena Flora - Kalju!
19:44
Meinhard Pulk:  Mäng algas.
19:45
Meinhard Pulk:  Tammelt kohe terav löök, kuid läks napilt tagumisest ristnurgast mööda.
19:47
Meinhard Pulk: Värav  Alliku jäi täiesti vabaks ning viis Flora juhtima!
19:48
Meinhard Pulk:  Värav Zakaria 2:0!
19:49
Meinhard Pulk:  Värav Järjekordne kiirrünnak ning Zakariale nüüd veidi lihtsam värav!
19:52
Külastaja FourFourTwo kommentaar
Keegi oskab öelda miks Miller ei mängi? Oleks olnud huvitav näha kuidas istub Flora süsteemi.
19:52
19:53
Meinhard Pulk:  SInjavski karistuslöök läheb üle. 8 minutit mängida.
19:54
Meinhard Pulk:  Zakarialt väga hea võimalus kübaratrikiks, kuid tema terav löök läheb napilt tagumisest postist kõrvale.
19:56
Meinhard Pulk:  Kalju pommitab nüüd ka Flora väravat, kuid kaks üritust lähevad napilt mööda.
19:56
Meinhard Pulk:  Nüüd tegi ka Paplavskis hea tõrje.
19:57
Meinhard Pulk: Värav  Zakaria kübaratrikk! Kiirrünnakul lükkab varbaga palli tagumisse nurka!
19:59
Meinhard Pulk: Värav  Järvelaid Markus Poomi kannasöödu järel 5:0!
20:01
Meinhard Pulk:  48 sekundit jäänud.
20:02
Meinhard Pulk:  Flora 5:0 ning tabelis annab see neile neljanda koha. Kalju on kaheksas.
20:04
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe-Pärnu läks käima.
20:06
Kristjan Remmelkoor:  VäravKovtunovitš kõmmutas kasti joone juurest lati alla! 1:0 Sillamäele.
20:10
Kristjan Remmelkoor: Värav  Gurtckaia pääses keskelt läbi ja lükkas palli väravavahist mööda! 2:0 Sillamäele.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Vihmoja oli Pärnule ühte tagasi toomas, aga Panov päästis joonelt!
20:12
Kristjan Remmelkoor: Vihmoja oli jälle skoorimas, Orehov tegi seekord hea tõrje.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  VäravGurtckaia teenis Sillamäele heast kohast karistuslöögi ja Torinava realiseeris selle! 3:0.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  VäravVnukov lõi lähedalt oma turniiri viienda värava, seis on 4:0!
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe on terve mängu teinud ülikõrget tõhusat pressingut.
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumine lõppes Sillamäe 4:0 võiduga.
20:24
Meinhard Pulk: 8. vooru viimases kohtumises lähevad vastamisi välihooaja kui ka selle turniiri kaks parimat Infonet ja Levadia.
20:26
Meinhard Pulk: Mõlemal meeskonnal juba korra head löögipositsioonid tekkinud, kuid mõlemad üritused on ebatäpseteks osutunud.
20:27
Meinhard Pulk:  Levadia ees!
20:27
Meinhard Pulk:  Värav Pavel Marin terava nurga alt madal löög tahanurka!
20:28
Meinhard Pulk:  Levadia tõusis LIVE-tabelis ka liidrikohale nüüd.
20:29
Meinhard Pulk:  Kobzari kauglöögi tõrjub Igonen. Kohe järgmisel rünnakul lööb Vassiljev napilt mööda.
20:31
Meinhard Pulk:  10 minutit jäänud. Infonet on Levadia esialgsest survest toibunud.
20:31
Kuskil väravalööjaid ka näha, nagu tabelit
20:32
Meinhard Pulk:  Väravalööjate edetabelt näeb siit "statistika" alt.
20:32
Meinhard Pulk: Värav  2:0! Tabi Manga!
20:34
Meinhard Pulk:  Infonet ei ole avaminutite järel midagi suutnud Levadia värava all korraldada.
20:35
Meinhard Pulk:  Nüüd saatis Nesterov heast positsioonist palli küljevõrku.
20:36
Meinhard Pulk:  Kobzar oli täiesti vaba, kuid Igonen päästis Infoneti kolmandast väravast!
20:37
Meinhard Pulk:  Värav Infonet lööb ühe tagasi! 4.20 enne mängu lõppu lööb Kulinitš palli tühja väravasse.
20:38
Meinhard Pulk: Infonetil kaks minutit aega, et viiki ning liidrikohta jahtida.
20:40
Meinhard Pulk:  HoiatusHoiatus Gololjov ja Koger saavad mõlemad kollase kaardi.
20:40
Meinhard Pulk:  30 sekundit jäänud.
20:42
Meinhard Pulk:  Huntil 15 sekundit enne mängu lõppu 3:1 lüüa, kuid tõstab palli üle Igoneni ja üle värava.
20:42
Meinhard Pulk:  Kõik! Levadia võitis ning turniir sai endale viimase vooru eel uue liidri.
20:44
Meinhard Pulk:  Oma turniiri lõpetavad Tarvas ja Tammeka. Kui Tarva 10. koht on kindel, siis Tammeka saab kaitsta kolmandat kohta.
20:46
Meinhard Pulk:  Kaks esimest minutit on üpris rahulikult kulgenud.
20:48
Meinhard Pulk:  Tarva mängija oli värava ees täiesti vaba, kuid ei saanud pallile pihta pärast seda, kui pall portest tema suunas põrkus.
20:50
Meinhard Pulk:  Eemaldamine Lorenz lendab portesse, teeb siis löögiliigutuse ning saab punase kaardi!
20:50
Meinhard Pulk:  Turniir tema jaoks läbi siis.
20:51
Meinhard Pulk:  Tarvas pani korraliku surve peale ning Tammeka väravavaht sai mitu tõrjet teha.
20:52
Külastaja Koo kommentaar
Mis tiebreaker on?
20:52
Meinhard Pulk: Väravate vahe peaks olema.
20:54
Külastaja ccc kommentaar
Omavaheline mäng.
20:54
Meinhard Pulk:  Hoiatus Nüüd jääb Tarvas ebaõnnestunud vahetuse tõttu vähemusse. Toomas Kiis läks karistuspingile.
20:55
Paremusjärjestuse määramisel võrdsete punktide korral arvestatakse: a) väiksemat tühistatud tulemuste arvu turniiritabelis; b) omavaheliste mängude punkte; c) omavaheliste mängude väravate vahet; d) suuremat võitude arvu; e) üldist väravate vahet alagrupis; f) suuremat löödud väravate arvu; g) loosimistulemust.
20:55
Meinhard Pulk:  Värav 5.40 enne mängu lõppu viib Martin Jõgi karistuslöögi järel Tammeka juhtima!
20:57
Meinhard Pulk:  Tarvas mängib karistuslöögi lühidalt lahti, kuid Saare pomm läheb napilt üle.
20:57
21:00
Meinhard Pulk:  Minut jäänud ning Tammeka on seni edukalt eduseisu kaitsnud.
21:02
Meinhard Pulk:  Kõik! Tartu Tammeka kindlustas endale kolmanda koha!
21:03
Meinhard Pulk:  Paide - Pärnu järgmisena.
21:04
Meinhard Pulk:  Pärnul reaalset võimalust 9. kohast kõrgemale tõusta pole, Paide võiks veel ideaalis jahtida neljandat kohta.
21:05
Meinhard Pulk:  Värav Minut mängitud ning Tomson virutab madala palli esiposti kõrvale!
21:07
Meinhard Pulk: Frolov ja Juha kombineerivad, kuid Frolovi suunamise järel läheb löök napilt mööda.
21:08
Meinhard Pulk:  Pärnu on domineerimise kergelt üle võtnud.
21:09
Meinhard Pulk:  Värav Aga hoopis Paidelt tuleb teine värav! Henri Hanson röövib keskjoonelt palli ning endine pärnakas lööb ise seejärel palli taha nurka!
21:11
Meinhard Pulk:  Saarlaselt ilus soolo, aga Vainu päästab seekord.
21:11
Meinhard Pulk:  Hoiatus Pärnu jääb vähemusse kaheks minutiks. Kollane Kristen Saartsile
21:13
Meinhard Pulk:  Kukebal tõmbab Paide värava lähedalt Vihmoja maha. Villota karistuslöögi tõrjub Paide väravavaht.
21:14
Meinhard Pulk:  Ning nüüd pareerib Vainu Tomsoni pommi.
21:14
Meinhard Pulk:  Värav Alex Sander Sepa kauglöök maandub posti kõrval! 3:0
21:16
Meinhard Pulk:  Värav 4:0. Kristjam Kurimi kauglöök põrkub porte ja Vainu kaudu väravasse.
21:18
Meinhard Pulk:  Kolm minutit mängu lõpuni.
21:18
Külastaja voldemar kommentaar
Paidel on uueks hooajaks päris hea sats ründaval poolel. Kui suurel platsil kaitse ka pidama hakkaks, siis näppaks suurtelt punkte küll.
21:19
Meinhard Pulk:  Värav Saarlas leiab pika rünnaku lõpetuseks Koskori ning endine Tammeka mängija lööb 5:0.
21:21
Meinhard Pulk:  Paide lõpetab oma turniiri siis kahe 5:0 võiduga. Tabelis kergitab see neid vähemalt hetkeks neljandaks.
21:22
Meinhard Pulk: Narva - Sillamäe lõpetavad oma turniiri.
21:25
Külastaja asqq kommentaar
kui narva ja sillamäe viiki jääks, tõuseksid mõlemad Paidest mööda?
21:25
Meinhard Pulk:  Sillamäe tõuseks, Narval jääks kaks punkti puudu.
21:27
Meinhard Pulk:  Jakovlevi löögi tõrjub Sillamäe väravavaht ning kohe käib pall ka postis ära!
21:29
Meinhard Pulk:  Värav Lvov viis Transi juhtima!
21:31
Meinhard Pulk:  Kui seis selliseks jääks, oleks Paide neljas ja Narva viies.
21:34
Meinhard Pulk: Värav  Mihhail Slastsev viigistab ilusa löögiga!
21:35
Meinhard Pulk:  Sillamäele tagaks võit selle, et nad lõpetavad tabelis Florast eespool. 5 minutit on igatahes jäänud.
21:35
Meinhard Pulk:  Värav Irakli Tominava pomm poolelt väljakult viib Sillamäe juhtima!
21:37
Meinhard Pulk: Lvov pääseb üks-üks olukorda, saab palli Levizist mööda, kuid tabab posti!
21:39
Meinhard Pulk:  30 sekundit jäänud!
21:40
Meinhard Pulk:  Kõik! Sillamäe kindlustas endale neljanda koha.
21:41
Meinhard Pulk:  Turniiri lõpetavad välihooaja viimase vooru kordusetendused. Esmalt Kalju - Infonet, siis Flora - Levadia
21:43
Meinhard Pulk: Kaljut aitaks võit tõsta seitsmendaks, Infonet vajab kolme punkti, et säilitada lootus esikohaks.
21:45
Meinhard Pulk:  Igonen päästis nüüd kolmel korral järjest Infoneti, kui Kalju poolt üritasid löökidega Kuusk, Jakovlev ja Martin Mägi.
21:46
Meinhard Pulk:  Jakovlev saab taas keskelt löögile, kuid taas maandub pall Igoneni süles.
21:48
Meinhard Pulk:  Kalju on veidi üllatuslikult selgelt teravam olnud.
21:48
Meinhard Pulk:  Aga nüüd oli Infonetil suurepärane võimalus. Nesterov keerutas end vabalt löögile, kuid tema pomm tabab Henri Perki!
21:49
Meinhard Pulk:  Värav Ja nüüd saab Kalju oma värava kätte! Kirss lööb Igoneni tõrje järel palli tühja väravasse!
21:49
Meinhard Pulk:  Värav Bulavkin kohe viigistab! Madal löök taha nurka.
21:51
Meinhard Pulk: Värav  Kulinitš lööb pika rünnaku lõpetuseks värava eest Infoneti juhtima!
21:52
Meinhard Pulk:  Tabelis tähendab see seda, et Levadia vajab praeguse seisuga viimasest mängust kindlasti võitu.
21:53
Meinhard Pulk:  6 minutit jäänud.
21:55
Meinhard Pulk: Sören Kaldmalt väga hea kauglöök, kuid läheb veidi keskele.
21:56
Meinhard Pulk: Värav  Golovljov murrab end läbi ning virutab 3:1!
21:58
Meinhard Pulk:  Väravaküttide edetabelis on hetkel koguni viis meest 5 värava peal. Lisaks Golovljovile on ka Rimo Huntil ja Pavel Marinil võimalus tabelis tõusta.
21:59
Meinhard Pulk:  Kaljule minut enne lõppu heast kohast karistuslöök, aga kaitsjad jäävad ette.
22:00
Meinhard Pulk:  Kõik!
22:01
Meinhard Pulk:  Infonet tõuseb 3:1 võiduga liidriks, Kalju lõpetab turniiri kaheksanda kohaga.
22:02
Meinhard Pulk:  Turniiri otsustav ja viimane mäng Levadia ning Flora vahel algas!
22:03
Külastaja AuOhUh kommentaar
Tervf'. Kas Tammeka lõpetab turna kolmandana?
22:03
Külastaja Y kommentaar
Flora vastu ikka
22:03
Meinhard Pulk:  Jah, Tammeka kolmas koht on kindel.
22:04
Nii hoida ka (kunst)muruväljakutel a.k.a. reaalses vutipallis järgneval hooajal!
22:05
Meinhard Pulk:  Floral esimene hea võimalus, kuid Lepmets oli ülesannete kõrgusel!
22:06
Meinhard Pulk: Samuti viie värava peal olev Zakaria keerutas end hästi löögile, kuid pall läks otse Lepmetsale süüa.
22:06
Kas Floral on treenerite osas hetkel Kamsi soovitused, Jürgensoni otsustused? Ehk peatreener null?
22:07
Meinhard Pulk: Sel turniiril on Jürgen Henn peatreeneri kohusetäitja

22:08
Meinhard Pulk:  Värav Levadia ees! Artjom Artjunini karistuslöök läheb kaitsja jala ning Alandi käte alt väravasse!.
22:09
Meinhard Pulk:  Mängukäigu mõttes üpris ebaloogiline värav, Flora surve oli päris tugev.
22:09
Meinhard Pulk:  Šlein saab pöördelt hästi löögile, kuid Lepmets püüab nurgast.
22:10
Meinhard Pulk:  Miline tõrje! Alliku keerutab end paarilt meetrilt löögile, kuid pall läheb Lepmetsa näppude kaudu latti!
22:11
Meinhard Pulk:  8 minutit jäänud ja Levadia on suhteliselt suurtes raskustes
22:13
Meinhard Pulk: 2:0! Esmalt päästab Marco Lukka joonelt, kuid järgnenud nurgalöögi järel saadab Mark Oliver Roosnupp palli väravasse!
22:14
Meinhard Pulk: Levadia on viie mnuti kaugusel esikohast!
22:15
Meinhard Pulk:  Värav Pavel Marin kindlustab sisuliselt Levadiale aastalõputurniiri võidu!
22:16
Meinhard Pulk:  Lööb portepõrke järel palli Alandist mööda ning seis on 3:0!
22:18
Meinhard Pulk: Värav  Sappinen lööb minut enne kohtumise lõppu ühe tagasi!
22:19
Külastaja muigega kommentaar
Mõtetu on teha turniiri järgi ennatlike järeldusi aga saab näha tabeli eesotsas meeskondi kes pole aastaavhetuseks kaotanud vormi
22:20
22:21
Meinhard Pulk:  Levadia võidab mängu nng kogu turniiri ja lõpetab FC Flora kolme aasta pikkuse võiduseeria Aastalõputurniiril!