Rasmus Voolaid: Tervist! Mis saaks olla veel ilusam kui laupäeva lõunal vaadata oma meest Ragnar Klavanit Inglismaa Premier League'is?
Rasmus Voolaid: Olid kahtlused, kas alustab Klavan või Joel Matip, aga Jürgen Klopp otsustas, et täna on Swansea vastu Eesti koondise kapten parem valik.
Rasmus Voolaid: You'll Never Walk Alone käib ja peagi on kõik Anfieldil valmis.
14:30
Rasmus Voolaid: Ja läksime!
14:33
Rasmus Voolaid: Liverpool on kohe bravuurikalt alustanud ja Swansea on vajunud kaitsesse.
14:35
Rasmus Voolaid: Kuulsaid näitlejaid ka kohal!
14:38
Rasmus Voolaid: Klavan tõusis vahepeal juba Swansea kolmandikule, aga sisuliselt kõik valgesärgid olid palli all ja kuhugi käiku edasi ei leidnud.
14:40
Rasmus Voolaid: Nüüd on Klavan pidanud paar korda aktsioonis olema kaitses, aga Swansea on pealelöögist päris kaugel hoitud.
14:41
Külastaja tühikargaja kommentaar
Can klaaris hästi
14:43
Rasmus Voolaid: Arvestades, et Swansea on ikka sügavas-sügavas augus, siis loodaks täna Liverpoolile mitmeväravalist võitu.
14:44
Rasmus Voolaid: Liverpoolil korner ja Klavan kastis!
14:45
Rasmus Voolaid: Sai küll karistusalas puuted kirja, aga Liverpool löögile ei jõudnud.
14:47
Rasmus Voolaid: Firmino mängib suurepäraselt Lallana vabaks, aga inglase käärlöögid lendasid üle!
14:47
Rasmus Voolaid: Hiilgav eeltöö Firminolt.
14:50
Rasmus Voolaid: Swansea posti! Carroll proovis tsenderdada, aga Lovreni põlvest põrkas see posti.
14:56
Rasmus Voolaid: Mäng on veidi maha rahunenud ja Liverpool otsib Swansea kaitses käike, mida praegu ei tundu olevat.
15:00
Külastaja 5 kommentaar
Midagi ilusat Liverpool pole viimaste mängudega küll näidanud. Kloppile mõtlemisainet ründaja positsioonile
15:01
Rasmus Voolaid: Meeskonna suurim väravakütt on teadupärast Aafrikas mängimas ja Sturridge pole vist jätkuvalt liigas 90 minuti ründaja vormis. Siiski usun, et turul ringi ei hakata vaatama.
15:03
Rasmus Voolaid: Nüüd oli Liverpool ohtlik, aga Swansea kaitsjad suutsid palli siiski nurgalöögiks lükata. Klavani võimalus.
15:04
See ongi see, et kui Sane pole siis eilöödagi.
15:04
Rasmus Voolaid: Mane* tegelikult, aga jah, see probleem on välja löönud küll.
15:06
Rasmus Voolaid: Hoiatus Klavan võttis endale kollase, kui Swansea kiirrünnaku peatas. Sarnane viga nagu City vastu ja tuleb öelda, et taas pigem õige otsus.
15:14
Rasmus Voolaid: No ei saa Liverpool kohe kuidagi oma rünnakut käima - iseenesest leitakse vabu mängijaid, aga järgmised otsused on olnud, kas valed või aeglased ja palju on sisse tulnud ka tehnilist praaki. Viimasest paarist käigust on puudus.
15:17
Rasmus Voolaid: Ja poolaeg!
15:17
Rasmus Voolaid: Liverpool on selgelt parem meeskond platsil, kuid 0:0 on tegelikult aus seis, sest Swansea kaitset tuleb kiita.
15:22
Rasmus Voolaid:
15:29
Külastaja njaa kommentaar
Igonen jätkab Infonetis?
15:29
Rasmus Voolaid: Ta oli testimisel väidetavalt eilseni, täpsem info mul praegu puudub. Täna on Lilleströmil mäng, äkki saame tänase jooksul targemaks.
15:31
Igonen mängib hetkel Paide vastu.
15:31
Rasmus Voolaid: Tõepoolest! Pole Eesti asjadel Liverpooli mängu kõrvalt silma peal hoidnud, tänud informeerimast!
15:32
Rasmus Voolaid: Aga teine poolaeg läks!
15:33
Külastaja umorist kommentaar
kui city täna sauna saab, siis guardiola nägemist?
15:34
Rasmus Voolaid: Ilmselt küll.
15:34
Rasmus Voolaid: Värav LLORENTE VIIB SWANSEA ETTE!
15:34
Rasmus Voolaid: Lovren laseb end haledalt üle mängida ja Llorente koksab paarilt meetrilt võrku.
15:35
Külastaja realist kommentaar
Matip tuleb nkn millalgi sisse aga kelle asemele huvitav. Mis pakute..
15:35
Rasmus Voolaid: Ma ei usu, et ta täna sisse tuleb. Kui just vigastused või punane kaart seda ei sunni.
15:36
Nii kaua kuni Liverpool on taga ei tule mingit Matipit sisse.
15:38
Rasmus Voolaid: Ootaks juba näiteks Emre Can - Daniel Sturridge vahetust. Või tuleb enne Origi?
15:38
Rasmus Voolaid: Coutinho?!?! Suurepäraselt mängiti juba vabaks, aga brasiillane otsis endiselt söötu.
15:39
Rasmus Voolaid: Värav LLORENTE LÕI OMA TEISE!
15:39
Rasmus Voolaid: MIS TOIMUB?!
15:39
Rasmus Voolaid: Milner lasi Llorentel hoo üles võtta ja maailmameister hüppas kõigist kõrgemale ja koksas peaga ära.
15:41
Rasmus Voolaid: Värav FIRMINO LÖÖB ÜHE TAGASI!
15:41
Rasmus Voolaid: Milner paneb palli kasti ja Firmino on õhus võimas!
15:41
Mis klavani kohta ütled täna ?
15:41
Külastaja muigega kommentaar
Oot, kumb mansa nüüd tabeli viimane on?
15:42
Rasmus Voolaid: Klavanit ma kummaski väravas ei süüdistaks, aga ilmselgelt ei saa teda eriti sellise seisu juures kiita. Teises oleks ta parema tegutsemise korral võinud ära hoida.
15:42
Külastaja vallo kommentaar
Sack Klopp!
15:43
Rasmus Voolaid: Vahetus Sturridge tuleb ja Coutinho välja.
15:46
Külastaja Sumsar Dialoov kommentaar
Kuidas Llalamamalma mänginud on?
15:54
Rasmus Voolaid: Klavan on nüüd mitu korda järjest karmilt Swansea meestelt palli ära võtnud.
15:55
Rasmus Voolaid: Värav FIRMINOOOOOOO!
15:56
Rasmus Voolaid: Vapustav individuaalne sooritus ja Fabianski oli võimetu.
15:56
Rasmus Voolaid: Just taheti sisse tuua Origi, kas ta endiselt tuleb?
15:57
Rasmus Voolaid: Vahetus Ikka tuligi Cani asemel.
16:00
Rasmus Voolaid: Värav SIGURDSSON VIIB SWANSEA ETTE!
16:01
Rasmus Voolaid: Liverpooli kaitse on täna ikka kohutavalt piinlik. Ise kingitakse juba.
16:02
Klavan kinkis.
16:04
Rasmus Voolaid: Otsustav puude tuli küll Klavanilt, aga üldiselt oli see kõigi meeste ühine viga.
16:04
Külastaja loore kommentaar
Twirrer süüdistab enamasti Ragnarit
16:04
Külastaja Robert kommentaar
Kas Klavanil oli väravaolukorras süü ka?
16:04
Klavan andis söödu
16:04
Matip sisse tipuründajaks.
16:07
Rasmus Voolaid: Kümme minutit + üleminutid veel minna ehk usutavasti umbes veerand tundi veel armuaega.
16:08
Rasmus Voolaid: Lovren läks umbes 30 meetri pealt ajalugu tegema ja isegi päris ohtlik.
16:08
Külastaja trapets kommentaar
vaatasin just replayid. klavani süü oli kindlalt suurim, sai assisti vähemalt kirja :D
16:12
Rasmus Voolaid:  Vahetus Ja Swansea võtab Llorente välja, platsile Baston.
16:13
Rasmus Voolaid: Hullumeelne! Lallana löök rikošetist latti ja lõpuks teine löök veel napilt üle ka.
16:13
Sai õnnetult pallile jala vahele... kui kedagi süüdistada tahad, siis Clyne lasi sigurdssoni enda selja taha jooksma
16:17
Rasmus Voolaid: Viis lisaminutit aega.
16:21
Rasmus Voolaid: Vahetus Matip tuleb Wijnaldumi asemele, minna veel loetud minutid.
16:21
Matip tuleb sisse
16:21
vaatasin et this is anfield foorumis arutati halvima keskkaitse paari üle. seal jõuti kahe variandini - mõlemas üheks osapooleks Lovren(keda ilmselt märtsis Tallinnas ei näe)
16:22
Rasmus Voolaid: 96. minut saab kohe täis ja ei paista seda väravat kusagilt.
16:23
Rasmus Voolaid: KÕIK!
16:23
Rasmus Voolaid: Piinlik esitus ja piinlik tulemus. Swanseale laias plaanis isegi teenitud võit.