Kolmapäev, 22. veebruar 2017
21:41
Tiit Liblik: Tere ka minu poolt! Kannan üle tänast kohtumist Sevilla ja Leicesteriga, kolmanda silmaga jälgime ka Porto ja Juventuse mängu.

21:48
Tiit Liblik: Esiti valdab palli rohkem oodatult koduvõistkond Sevilla, keda julgeksin ka mängu favoriidiks pakkuda.
21:49
Tiit Liblik: Pablo Sarabia juba ähvardab! Keriv kauglöök napilt üle Kasper Schmeicheli värava.
21:50
Tiit Liblik: Leicester kauaks võlgu ei jää: Christian Fuchs proovis samuti kaugelt, kuid see löök läks veidike rohkem nihu.
21:51
Tiit Liblik: Ja nüüd teeb Fuchs mehetegusi juba väljaku teisel poolel: diving header värava poole, mille Schmeichel napilt tõrjuda suutis.
21:57
Tiit Liblik: Praegu domineerib selgelt ründemängu Sevilla, Leicester keskendub hetkel kaitse peale.
21:58
Tiit Liblik: Penalti Sevillale!
21:58
Külastaja Lee kommentaar
Täna Soccernet toimib ilusti? Eile pidi kogu aeg manuaalselt refreshima, et uudistega kursis olla
21:59
Tiit Liblik: Morgan läheb sisse kohas, kus ei olnud vaja minna.
22:00
Tiit Liblik: SCHMEICHEL!!!!!!
22:00
Külastaja RealFan kommentaar
Taaskord kusine penalti
22:00
Tiit Liblik: Correa penalti tuli Schmeichelist paremale allanurka ning kiiper püüab südamerahuga. Kangesti meenutas eilset Falcao vedelat plärri: sellised ei kannata kriitikat.
22:01
Ja taaskod soccernet ei toimi normaalselt, kord tulevad uudised kohe ja kord peab refreshima, et midagi tuleks
22:01
Tiit Liblik: Hetkel on paralleelselt käimas serveri uuendus, mis ilmselt pärsib LIVE-ülekande kvaliteeti. Vabandame ebamugavuste pärast.
22:04
Tiit Liblik: Nüüd on jalgu alla saamas ka Leicester, ilmselt Schmeicheli kangelastegu innustas mehi veidi.
22:08
Tiit Liblik: Escudero madala pealelöögi pareerib Schmeichel. Kui nii jätkatakse, läheb Leicesteril nulli hoidmine raskeks.
22:08
Tiit Liblik: Suhteliselt sündmustevaene ka teises mängus - 0:0.
22:09
Tiit Liblik: Särkidest nii palju, et Porto koduvorm läheb ühel või teisel moel kokku Juve kõigi kolme vormiga, mistõttu mängib Porto siis võõrsilvormiga.
22:10
Tiit Liblik: VäravSarabia viib Sevilla ette!!!
22:11
Tiit Liblik: Kaunis tsenderdus Escuderolt tagumisse posti, kus kerkib kõige kõrgemale Pablo Sarabia, kes viib koduvõistkonna 1:0 ette!
22:12
Tiit Liblik: Jovetici kauglöök võtab nii veidra rikošeti, et kaarega lati alla tulnud palli peab Schmeichel rusikatega puhtaks lööma.
22:14
Tiit Liblik: EemaldamineAlex Telles on saanud kahe minuti jooksul kaks järjestikust kollast kaarti, mistõttu jätkab Porto ülejäänud mängu kümnekesi.
22:17
Tiit Liblik: Leicester on ikka korralikult hädas praegu. Ründemäng on olematu ja Sevilla rünnakute peatamisega ollakse raskustes.
22:20
Külastaja Veiko kommentaar
test
22:22
Tiit Liblik: Correalt taas pauk, aga Schmeichel ei anna veel alla!
22:24
Tiit Liblik: Nüüd panid Escudero ja Musa päris valusasti pead kokku - mõlemad mehed murul pikali maas.
22:26
Veiko Kampura: Nüüd peaks tehnilised probleemid kõrvaldatud olema...
22:27
Tiit Liblik: Vardyle tegi Nzonzi päris valusast kohast vea.
22:28
Tiit Liblik: Mahrezi tsenderdus klaaritia aga koheselt.
22:31
Tiit Liblik: Vitolo pääseb veel enne poolajavilet tsenderdusest peaga jaole, kuid seekord ei pea Schmeichel sekkuma: löök selgelt üle raamide.
22:31
Täna kuisagi vähe väravaid
22:31
Külastaja Tehniline probleem kommentaar
Minul endiselt ei uuene live ülekanne ise, peab refreshima. Kuid uuenenud ise pole ta juba 2 nädalat
22:32
Tiit Liblik: Poolajavile on kõlanud, Sevilla 1:0 ees. Teises kohtumises on Porto küll vähemuses, kuid seis siiski veel 0:0.
22:34
Veiko Kampura: Tundub, et ei saanud siiski korda, aga katsetame veel...
22:34
Tiit Liblik:  Nii, nüüd peaks asi meil töötama?
22:36
Veiko Kampura:  Jah, nüüd vist toimib :)
22:47
Tiit Liblik: Ja läks taas!
22:51
Tiit Liblik: Ahmed Musa sai kitsehüppega otse õhust peale proovida, aga löök lendas otse värava keskele.
22:52
Tiit Liblik:  Vitolole tuli läbisööt karistusalla, kust mees lööb üliterava nurga alt vastu esiposti! Sevilla on hoos.
22:55
Tiit Liblik: Musal oli äärel palli saades kamaluga ruumi, kuid mees jooksis palliga lihtsalt auti.
22:57
Tiit Liblik:  VahetusSevilla vahetab: Lenglet välja, Carrico sisse.
23:01
Tiit Liblik:  Drinkwateri pealelöök läks nurgalöögiks.
23:03
Tiit Liblik:  Värav2:0!!!
23:04
Tiit Liblik:  Correa lööb palli lati alla kinni, Leicester on hävimas!
23:06
Külastaja beebipepu kommentaar
miks Porto-Juve mängust midagi ei kajastata? Eeldan, et Juve on turmtule peale pannud juba või nii igav mäng?
23:06
Tiit Liblik: Kohe läheme Juventuse mängu peale, sest Leicesteri mäng on ära minemas.
23:09
Tiit Liblik: Higuain keerutas tagumise ristnurga suunas, kuid napilt-napilt mööda!
23:10
Tiit Liblik:  VahetusCuadrado välja, Pjaca sisse.
23:14
Tiit Liblik: VäravMarko Pjaca murrab lõpuks needuse!
23:15
Tiit Liblik:  Õnnega pooleks jõudis pall Pjacani, kes mänguvahendi pealsega võrku virutab.
23:15
võõrsilvärav!
23:16
Tiit Liblik: Värav Vardy on vahepeal ühe tagasi tõmmanud!
23:16
võõrsilväravad koguni!
23:16
opsti, Kruus saab rikkaks, pani rahad selle peale, et Vardy skoorib!
23:17
Tiit Liblik:  Tuleb välja, et ta ennustus ei olnudki nii hull, kui ta ise kartis jah.
23:18
ikka peab refreshima kah
23:18
Uskumatud vahetused Allegri poolt :D:D
23:19
Tiit Liblik:  Leicester paistab olevat ärganud unest, isegi Mahrez loob korralikult teravusi.
23:19
Tiit Liblik:  Hoiatus77. minut, Escuderole Mahrezi mahavõtmise eest kaart.
23:20
Tiit Liblik: Rami jääb Musa pommlöögile peaga ette. Pole hullu, prantslasel kõva kuppel.
23:22
Tiit Liblik: Ndidi läks Joveticiga karistusalas kontakti, kuid Inglise klubi õnneks nende vastu teist penaltit ei määrata.
23:23
Tiit Liblik:  Värav74. minutil viib Daniel Alves Torino juba kahe väravaga ette!
23:23
keegi teab mis seis Gansol hetkel on? hetkel pole Sevilla pingilgi mitte. katki?
23:23
Miks näitab livescore, et Musa vahetati Gray vastu 58. minutil`? Juve 2:0 mainimata. Alvessssssss.
23:25
Tiit Liblik:  Tsenderdus jõudis õnnega pooleks Vitoloni, kelle pealöögi Schmeichel tõrjus.
23:26
Tiit Liblik:  Nüüd on Sevilla Leicesteri taaskord oma kaitsekolmandikule surunud, kuid ei tasu mainimata jätta, et sellisel seisul läheks Leicester koju magusa võõrsilväravaga.
23:29
Tiit Liblik:  Sevilla kütab ahju üha tulisemaks, lööke ja kornereid tuleb kui Vändrast saelaudu.
23:30
Tiit Liblik:  Rami kerkis korneriolukorras kõige kõrgemale, kuid ta üritus lendab latti!
23:33
Tiit Liblik:  HoiatusMahrezil takistati kontrarünnakusse minemast. Carrico patustajaks, lisaminutid tiksuvad.
23:36
Tiit Liblik:  Lõpuvile kõlab ja Sevilla võtab siit teenitud 2:1 võidu Leicesteri üle! Oma võttis ära ka Juventus, kes alistas kümnekesi jäänud Porto 2:0. Leicester saab Inglismaale kaasa võõrsilvärava, Porto seis on veidi kehvem.
23:36
Tiit Liblik:  Järgmiseks korraks katsume tehniliste tõrgeteta asja läbi teha, ilusat õhtut!