Pühapäev, 26. veebruar 2017
13:02
Kristjan Remmelkoor: Tere päevast, superkarikafinaal on peagi algamas.
13:06
Kristjan Remmelkoor: Mäng käib, esimesel kahel minutil on palli vallanud rohkem Infonet.
13:09
Kristjan Remmelkoor:  6. minutil jäi Flora nurgalöök korraks trahvikasti pidama ja Ainsalu proovis lüüa, kuid see blokeeriti ja Infoneti karistusala puhastati.
13:11
Kristjan Remmelkoor:  Lepistu võttis keskväljal jõuliselt, aga puhtalt Tumasjanilt palli ära.
13:15
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov andis karistuslöögist tsenderduse, Kuusk klaaris peaga.
13:18
Külastaja Hola kommentaar
Miks Kams ei mängi?
13:19
Kristjan Remmelkoor:  Kamsi on haigus kimbutanud.
13:21
Kristjan Remmelkoor:  VäravAvilov viib 18. minutil Infoneti juhtima!
13:22
Kristjan Remmelkoor:  Avilov ise teenis nurgalöögijärgses olukorras paremal äärel karistuslöögi. Tumasjan tsenderdas ning Avilov suutis võitluses Lepistuga peale jääda ja jalaga palli alla nurka saata!
13:23
Külastaja M kommentaar
Flora ja standardid... Masendav.
13:23
Külastaja WM kommentaar
Tuleb tunnistada, et FCI on ikka Florast peajagu üle. Flora on eelmise hooaja lõpuga võrreldes ikka uskumatult ise omale puid alla pannud. Väärt mehed minema löönud ning oma igavesse uuenduskuuriga taas omale jalga tulistamas.
13:23
Külastaja tõrge kommentaar
Lepistu tegi kõigepealt vea ja siis jäi Avilovi markeerimisega hätta...
13:26
Kristjan Remmelkoor:  VäravSobtšenko lööb 23. minutil 2:0 Infonetile!
13:27
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov tsenderdas vasakult ning Voskoboinikovi jalast põrkas pall Sobtšenkole ette, kes lõi alla nurka. Aland sai käe vahele, aga ei suutnud tõrjuda.
13:29
Kristjan Remmelkoor:  Alliku tsenderdas, Appiah sai pea vahele ja Volodin klaaris.
13:31
Kristjan Remmelkoor:  Dõmov sai võitluses Allikuga jalale haiget, viga ei vilistatud ja Dõmov saab pärast pisikest puhkepausi jätkata.
13:33
Kristjan Remmelkoor:  Tumasjan sai Salistelt palli kätte ja tsenderdas. Sobtšenko hüppas Kuuse üle, kuid tema pealöök lendas üle lati.
13:36
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi tsenderduse Aland püüdis.
13:36
Külastaja ..njaa kommentaar
Hahaha ERR pani tuimalt jalgpalli asemele suusatamise.
13:36
Külastaja realist kommentaar
Suusatamist vaadata jalkastriimist kah tore....
13:36
Tegelikult on tore, et err heli ei suuda edastada. Kujutan ette milline nutt ja hala Pohlaku suust seal hetkel tuleb :D
13:37
Kristjan Remmelkoor:  Lepistu sai Poomi karistuslöögile pea vahele, aga lõi pisut mööda.
13:39
Kristjan Remmelkoor:  Lepistu kauglöök Igonenile probleeme ei valmistanud.
13:41
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusAppiah läks, kaks jalga ees, Allikult palli ära võtma ning Flora teenis peaaegu karistusala joonelt trahvilöögi. Kruglov vaidles kohtunikuga ja sai 37. minutil kollase kaardi.
13:42
Kristjan Remmelkoor:  Appiah ise klaaris järgnevalt kaks järjestikust Flora standardolukorda.
13:42
Külastaja kohtunikud kommentaar
Noh mõni aasta võrreldes eelmiste aastatege sarnane...
13:42
Külastaja Lel kommentaar
Kruglov täitsa lolliks kukkunud v? Mees lendas kaks jalga ees sisse ja nõuab mida? Oma mehele punast v?
13:42
Ja kohtuniku vile kogu aeg hilineb
13:45
Kristjan Remmelkoor:  Kuusk tabab 41. minutil posti! Talle anti ruumi paremalt äärelt tõusmiseks ning tema esimene löök tabas Appiahi jalga, aga pall põrkas talle tagasi ja teisel katsel lõi vastu posti. Kohe seejärel tõrjus Volodin Ainsalu löögi väravajoonelt!
13:46
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusLepistu teenis 43. minutil kornerieelse tõuklemise pärast kaardi.
13:48
Kristjan Remmelkoor:  Gussevi karistuslöök maandus värava katusel.
13:49
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg sai läbi! Infonet juhib 2:0.
13:54
Külastaja Hyrax kommentaar
Miller pole isegi pingi peal? Vigastatud?
13:54
Kristjan Remmelkoor:  Miller sai Leedus väikese peapõrutuse.
13:54
Eitea kas Infonet läheb kolmandat ka jahtima või keeratakse mäng kinni... MMil skoorinud mees enam seda Infoneti eest teha ei saa kahjuks...(mängu kinni keerata)
14:04
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
14:05
Floral kaitses täielik korralagedus ja keskväljal ei suudeta ründele suunduvat i-d kinni saada absoluutselt. Ise suudetakse ründes palli hoida ja kasti toimetada enamvähem talutavalt, aga puudub loogiline lõpplahendus... Jalgpalliklubi i on selgelt üle ja Floral on väga raske siit mängust midagi loota veel...
14:08
Kristjan Remmelkoor:  Flora tungis kohe teise poolaja esimesel minutil Infoneti kasti ja tekitas seal väikese sagimise, kuid korralikult löögile ei pääsenud. Infoneti rünnakul tahtis Kulinitš olukorras Saliste vastu penaltit saada, seda ta ei saanud.
14:09
Külastaja kx kommentaar
Kus Mait Toom on?
14:10
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus49. minutil sai Volodin kaardi. Gussevi karistuslöögi lükkas Igonen rusikatega ära.
14:15
Kristjan Remmelkoor:  VäravTumasjan lööb 56. minutil 3:0!
14:15
Kristjan Remmelkoor:  Tumasjan söötis Kulinitšile, sai värava ette söödu tagasi ja lükkas palli sisse.
14:19
Flora kaitseliin on liiga äbarik.
14:19
See mäng suht tehtud
14:21
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  Flora teeb 62. minutil mängu esimese vahetuse: Poom välja, Beglarišvili sisse.
14:22
Kristjan Remmelkoor: Allikult söödu saanud Sappinen tulistas üle värava.
14:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus66. minutil Infoneti esimene vahetus: Tumasjan välja, endine florakas Prosa sisse.
14:27
Kristjan Remmelkoor:  Prosa pääses kiiresti terava nurga alt löögile, löök läks floraka jala kaudu väljastpoolt küljevõrku.
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Kohtunik Salong pani külje maha.
14:32
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikov andis hea läbisöödu Sobtšenkole, Aland tuli hästi vastu ja blokeeris Sobtšenko löögi.
14:34
Kristjan Remmelkoor:  Sappinen pääses Beglarišvili hea läbisöödu järel Igoneniga üks-ühele! Üritas väravavahist mööda mängida, aga Igonen sai palli kätte.
14:39
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus80. minutil Flora teine vahetus: Gussev välja, Riiberg sisse.
14:40
Kristjan Remmelkoor: Beglarišvili nurgalöögist sai Lepistu peaga löögile, Volodin klaaris joonelt.
14:41
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Infoneti teine vahetus: Voskoboinikov välja, Golovljov sisse.
14:42
Kristjan Remmelkoor:  Golovljov proovis kohe kaugelt peale lüüa, kuigi oli ka sööduvariante. Löök läks väga mööda.
14:44
Kristjan Remmelkoor:  VäravProsa lööb 84. minutil 4:0! Golovljov andis püstsöödu kaitseliini seljataha ja Prosa realiseeris kindlalt.
14:44
Asula tänaval täna saunapäev
14:46
Kristjan Remmelkoor:  Värav86. minutil Prosa 5:0! Kulinitš andis paremalt madala palli värava alla ja Prosa lükkas palli võrku!
14:48
Energiaring ja noorenduskuur ei toimi täna. Muidu ikka Flora Eesti parim klubi! Forza Flora :D :D
14:48
Külastaja huh kommentaar
tapatalgud
14:49
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPärast viiendat väravat tegid mõlemad meeskonnad oma viimase vahetuse. Infonet vahetas kaptenit: Avilov välja, Kalimullin sisse. Flora võttis Ainsalu välja ja pani Šleini sisse.
14:49
Kadunud poja kättemaks
14:49
Külastaja Heix kommentaar
Soccerneti kommentaatorite tase on sama ,mis Floral
14:49
Kristjan Remmelkoor:  Lisaminuteid ei antud, Infonet võidab oma esimese superkarika tulemusega 5:0!
14:57
Kristjan Remmelkoor:  Täna kolm minutit mänginud Kalimullin tõstis karika pea kohale!
14:57
Prosa on energiaringist edukalt välja murdnud
14:57
Külastaja Fuuu kommentaar
Vaadates tänast mängu, peab olema õnnelik, et Flora potensiaalselt Euroopasse ei saa.
14:59
Kristjan Remmelkoor:  Lugemiseks on nüüd valmis ka mängu ülevaade ning varsti on tulekul ka asjaosaliste kommentaarid. Head õhtut!