21:36
Külastaja realist kommentaar
Huvitav kas see chainsmokersi lugu "paris" ka barca meeste peades kummitab viimasel ajal ...
21:39
Jan Kuusk: Tere õhtust! Täna läheb jalkamadin edasi ning veidi sarnased mängud võivad meid ees oodata, kui nt eilsete mängudega võrrelda: Dortmund läheb kodus Benficat murdma - võit on edasipääsuks vajalik ja Benfica võib pärast võõrsilvärava löömisega end mugavamalt tunda - siis peab Dortmund juba kaheväravalise edu sättima selleks, et seiklused Euroopas veel ei lõppeks.
21:40
Jan Kuusk:  Kui eile mõned paduoptimistlikud Arsenali fännid ehk lootsid enda tiimi edasipääsu ning suutlikkust lüüa Bayernile neli, ise väravat sisse laskmata, siis täna on Barcelona fännid sarnases rollis. Neli ise lüüa ja taga hoida nulli, näeme lisaaega. Piisab PSG'l vaid korra võrku sahistada ja Barcelonale ei piisa isegi 5:1 võidust.
21:40
Külastaja Kindel kommentaar
Täna läheb edasi Benfica ja PSG minu ennustus.
21:41
Jan Kuusk:
21:41
Jan Kuusk:
21:42
Jan Kuusk: Eelmise mängu vaieldamatu kunn Angel Di Maria täna algkoosseisus ei ole. Barcelona võib natuke kergemalt hingata.
21:42
Külastaja JuriM kommentaar
Dortmund sai nädalavahetusel sihiku paika ja tõotab tulla päris korralik lahing.
21:44
Jan Kuusk:  Ilus tifo Barcelonalt. Atmosfäär tundub väga hullumeelselt kõva olevat.
21:46
Jan Kuusk:  Dortmundis läks!
21:46
Jan Kuusk:  Ohoo. 3-4-3 taktika Barcelonalt. See natuke uudne värk. Eks näha ole, mis saab.
21:47
Jan Kuusk:  Nou Campil ka!
21:49
Jan Kuusk:  Ai kuidas PSG peatreener Emery tahaks Nou Campilt võiduga ära minna.
Külastaja Dick Saft kommentaar
Aubameyang siis kuhugi suurklubisse järgmine aasta. Heas hoos olnud. MÄnkusse ibra asemele nt
21:51
Jan Kuusk: Reali pigem.
21:51
Jan Kuusk:  Pall käib üle otsajoone ja väravajoone tehnoloogia kinnitab - pall käis üle joone ja Barcelona juhib!
21:52
Külastaja mutionu kommentaar
pakuks ka Reali pigem. aga kas ta mitte ei rääkinud Barcast?
21:52
Külastaja RealFan kommentaar
PSG väravavaht oli küll äärmselt passiivne
21:53
Jan Kuusk:  Hoiatus Matuidile kollane! Barcelonale ülitähtis moment.
21:53
Jan Kuusk:  Dortmundil uus võimalus ära lüüa! Bartra saab nurgalöögiolukorras kenasti peaga löögile, kuid üle.
21:55
Jan Kuusk:  PSG korraliku surve all. Mida oli ka oodata.
21:56
Jan Kuusk:  Neymar nõuab käe eest penaltit, kuid tulemusteta.
21:56
Jan Kuusk:  Dembele proovib parema jalaga taha nurka keerutada, kuid üle. Mitte palju, üsna ohtlik.
21:57
Jan Kuusk:  Mascherano paneb otse õhust, kuid kümneid meetreid väravast mööda.
21:58
Jan Kuusk:  :D Nüüd oli Mascheranol käsi, kuid penaltit ei anta.
21:59
Jan Kuusk:  PSG teeb ohtlikult - järjekordne käehõng õhus. Varsti tuleb mingi penalti ka
22:00
Jan Kuusk:  Umtiti päästab Barcelona halvimast - jõuab Cavani söödule end vahele sättida.
22:01
Jan Kuusk: Hoiatus  Draxler võtab Messi maha. Löögikoht.
22:02
Jan Kuusk:  Messi keerutab üle. Trapp kontrollib olukorda.
22:02
Külastaja Martin kommentaar
Barcelona näib küll selline, et nad võivad selle ära teha.
22:03
Jan Kuusk:  Dortmund näitab päris korralikult jõudu ja võidutahet.
22:05
Jan Kuusk:  Neymar! Keerutab kaugelt tahanurga suunas ja kuul vihiseb napilt postist mööda!
22:07
Jan Kuusk:  Iniesta läbisöödud on täna veel adressaadita.
22:09
Jan Kuusk:  Benfical hea võimalus ära lüüa, kuid löök jääb nõrgaks. Bürki tõrjub raskusteta.
22:10
Jan Kuusk:  Hoiatus Pique lendab Cavanile sisse.
22:13
Jan Kuusk:  Kurzawa võtab Rafinha maha, hea koht löögiks.
22:13
Jan Kuusk:  Kas Neymar või Messi?
22:13
Jan Kuusk:  Messi lööb ja müüri - Messi nõuab kätt, seda kohtunik ei anna.
22:15
Jan Kuusk:  Iniesta proovib ca 25 meetrilt, kuid üle. Proovitakse igatmoodi PSG väravat ohustada.
22:16
Jan Kuusk:  Meunier võtab Neymari korralikult maha. Seekord kaardid jäävad tasku.
22:16
Jan Kuusk:  Täna lööb Messi kõiki standardolukordasid.
22:18
Jan Kuusk:  PSG esimene raamilöök - Lucas saab heast kohast löögile, kuid ter Stegenile lihtne saak.
22:20
Barcal neid võimalusi väga palju just ei teki
22:20
Külastaja inimene kommentaar
paluks teateid ka mängust dortmundis
22:21
Jan Kuusk: Neymar nõuab jälle penaltit. Meunier töötleb teda veidi kuid kohtuniku vile vaikib.
22:21
Jan Kuusk:  Benfica tuleb suht hästi.
22:22
Jan Kuusk:  Rabiotilt väga suur söödupraak - Barcelona kontra tulemust aga erilist ei too.
22:23
Jan Kuusk: Hoiatus  Busquets saab oma kollase kätte. Veerandfinaali avamäng jääb tal vahele, kui Barca peaks edasi saama.
22:26
Jan Kuusk: Dortmundi viimane sööt või otsus pole just parimate killast. Poolajani pole veel palju minna.
22:27
Jan Kuusk:  VäravVäravVäravVäravVäravVäravVäravVäravVärav
22:27
Jan Kuusk:  MIS VÄRAV SEE OLI NÜÜD?
22:28
Jan Kuusk: BARCELONA LÖÖB TEISE! INIESTA LÄHEB SEGAB OLUKORDA VEIDI, TRAPP JA KURZAWA EI MÕISTA ÜKSTEIST JA KURZAWA PANEB PALLI OMAVÄRAVASSE!
22:29
Marquinhos, Trapp ja Kurzawa.. normaalsed klemmid.
22:29
Jan Kuusk:  Hoiatus Cavani küsis Piquele kaarti. Sai ise.
22:30
Trapp puutus umbes kahe sõrmega palli ja seetõttu ilmselt Kurzawa tabas palli sellisel moel. Aga kuidas oli võimalik Iniesta selle pallini üldse lasta... next level.
22:31
Jan Kuusk:  Kommunikatsiooniprobleem.
22:31
Jan Kuusk:  Nüüd on Barcelona surve eriti tugev.
22:31
Jan Kuusk:  Poolaeg Dortmundis.
22:32
Jan Kuusk:  3 lisaminutit.
22:33
Külastaja beebipepu kommentaar
PSG´l avapoolajal häid momente on olnud? dI Maria äkki poolajalgi sisse? jõle kollapsi lehk..
22:33
Jan Kuusk: 1 löök ja mõned ohtlikumad nurgalöögid, muud midagi.
22:34
Jan Kuusk:  Barcelonale nurgalöök.
22:35
Jan Kuusk:  Barcelona veeretab ja otsib ja otsib. PSG ainult tambib palli ette.
22:36
Mõlemale väravale on eeltöö PSG mehed teinud... muid ülihäid võimalusi polegi Barcal olnud. Aga no PSG mehed väristavad korralikult, nii edasi läheb, siis küpsetavad veel.
22:36
Jan Kuusk:  Poolaeg! Pool on Barcelonal tehtud, pool veel teha. 2:0 seisuks, 2 veel lüüa ja lisaaeg on reaalsus.
22:38
Poisid pannakse paika, PSG tuleb tagasi teise meeskonnana, löövad ühe ära ja mäng tehtud.
22:46
Üldse ei imesta kui mäng läheb lisaajale.
22:46
Jan Kuusk:  Dortmundis tulevad mängijad juba väljakule.
22:48
Ou Jan kui nüüd Napoli väljas siis kellele pöialt hoiad?
22:48
Jan Kuusk:  Monaco.
22:48
Jan Kuusk:  Dortmundis pandi pall mängu!
22:49
Aga nad on ka ju sama hästi kui väljas
22:49
Jan Kuusk:  Ei ole.
22:50
Külastaja Y kommentaar
Jan. Mis sa isiklikult arvad. Barca teev ajalugu ?
22:50
Nad homme mängivad?
22:50
Mängude ajad on paigast ära? Saksamaal tundub eespool.
22:50
Ära tee nalja Monaco pole veel väljas vaata mis mängu nad tegid võõrsil.
22:50
Jan Kuusk:  OI KUI OHTLIK VÕIMALUS BENFICAL! DORTMUNDI KAITSE JÄÄB PALLILE ETTE, MUIDU SAHISENUKS!
22:50
Jan Kuusk:  Y, ma arvan et hetkel on kõik võimalik.
22:50
Järgmine nädal mängivad.
22:50
Nad lasid viis sisse
22:51
Jan Kuusk:  Lasid küll. City võib vabalt kuus sisse lasta. Arvestades kes seal kaitses mängivad.
22:53
Jan Kuusk:  Monaco lasi viis, City lasi kodus kolm. Kõik on võimalik. City ei oska kaitsta. Seal on tsirkusetrupp Kolarov-Stones-Otamendi.
22:53
Jaa Stones on pask ja Otamendi on enam-vähem aga kus on Vincent Company?Pole ammu seda meest näinud
22:54
PSG meestel tundub sitt püksis, nüüd kõik oleneb Barca lõpetamisest.
22:54
Jan Kuusk: Draxler saab ühe puutega kõmmutada, aga sakslane paneb korralikult üle.
22:55
Jan Kuusk:  Di Maria teeb sooja.
22:56
Jan Kuusk:  MISASJA, KUIDAS SEE POLE PENALTI??????????
22:56
Jan Kuusk:  SEE ON PENALTI! BARCELONALE! MEUNIER KUKUB JA VÕTAB ISE NEYMARI KASTIS MAHA!
22:56
Külastaja sasu kommentaar
oh isssand mida see PSG TEEB, ise kingib!!!
22:57
Jan Kuusk:  Trapp vs Messi...
22:57
Jan Kuusk:  VäravVäravVäravVäravVäravVärav
22:57
Jan Kuusk:  Trapp saab näpud vahele kuid sees! 3:0!
22:58
Neymar jooksis otsa lihtsalt
22:58
Käsitlematud need PSG mehed... Aga noh, see oli kõige vähem kingitud värav neist. Libastumisi ikka juhtub.
22:58
Jan Kuusk:  Jõõõõhkeeeeeer mäng.
22:59
Külastaja Rallikas kommentaar
Kordusest on näha, et penalti oli vale otsus. Kaitsja koperdab ning isegi ei näe, et Neymar külje pealt tuleb. Pilk on kogu aeg pallil ning ründaja jookseb meelega otsa.
Külastaja T241 kommentaar
Kui PSG peaks skoorima,siis Barcal veel kolme vaja?
23:02
Jan Kuusk:  Ja.
23:02
Jan Kuusk:  DORTMUND LÖÖB TEISE! EDASIPÄÄS!
23:02
Jan Kuusk: VäravVäravVäravVäravVärav
23:03
Jan Kuusk:  PULISIC!
23:03
Külastaja noo kommentaar
Barca võiks ühe veel lüüa, tahaks jalgpalli edasi vaadata ja siis penaltitega võiks PSG 3:0 võita ning ma oleks selle õhtuga ülirahul. Õlut jätkub! :)
Külastaja ee kommentaar
Ilmselt kui barca ühe veel peaks lööma ja mäng lisaajale läheb, siis Barca võidab lisaajal
23:08
Jan Kuusk: PSG'l ohtlikud momendid - seekord pall küll raami ei lennanud, aga närvikõdi pakutakse täie raha eest.
23:09
Jan Kuusk: Hoiatus  Rakitic takistab Draxlerit.
23:09
Külastaja Hyrax kommentaar
See takistamine küll nüüd midagi ei tähenda, kui sa heidad platsil pikali ja keegi sulle otse jookseb siis on otsa jooksja ikka süüdi. Absurdne penalti ikka. Samas mängu vaatajal on nüüd huvitav vaadata :)
23:09
Jan Kuusk: VäravVäravVäravVäravVäravVäravVäravVäravVäravVärav
23:09
Jan Kuusk:  PSG PSG PSG PSG
23:09
Jan Kuusk:  CAVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANI
23:11
Jan Kuusk:  CAVANI! 1vs1 ter Stegeniga, kuid sakslane teeb jalaga hea tõrje!
23:13
Cavani sai kiirelt jutustamise eest kollase kätte, igasugu Neymarid ja Suarezid käivad ja mölisevad terve mängu ja ikka ühtegi kaarti ei saa.
23:13
Jan Kuusk:  Küll saavad nemadki oma kaardid.
23:13
Külastaja Pets123 kommentaar
Kas Cavani mitte polnud Euroopa tippliigade suurim väravakütt ning parima realiseerimisprosaga?
23:13
Jan Kuusk:  Tippliigade suurim, ja.
23:14
Jan Kuusk:  Arda Turan pani palli Trappist mööda, kuid PSG kaitse klaarib ära.
23:14
Nüüd peab Barcelona väravaid ka lööma hakkama, kui nad tahavad edasi saada. Rohkem neile vast täna ei kingita.
23:14
Neymar pani selja tagant jumalt jalgadesse. Läks tagasi tegema. Pall oli kaugel juba. Ime, et kollane ainult
23:14
Jan Kuusk:  Tänane kohtunik veidi kartlik ka.
23:14
Jan Kuusk:  Suarez saab näitlemise eest kollase. Hoiatus
23:14
Jan Kuusk:  Külastaja RealFan kommentaar

:D

23:15
Jan Kuusk:  Dortmundis on asjad selged. Benfical vaja kaks lüüa, hetkel ei näe seda küll eriti tulevat.
23:16
Jan Kuusk:  Cavani saab eurooplastest jalkafännidelt kamaluga kiita. Mees, kes mõrvas Barcelona. Kaheksandikfinaalis. Kes osanuks seda näha?
23:18
Aga paras neile ülehaibitud Barca töllidele, magus oleks üks litakas veel lati alla panna nagu koolipoistele!
23:18
Cavaaaaaani jessss
23:18
Jan Kuusk:  Jah, oleks veel Napoli suutnud Reali välja puksida...
23:19
Jan Kuusk:  Aga Emery võiks oma karikasarjaoskuseid näidata - Barcelonat on edestamas, eelmised 2 hooaega on Euroopa Liiga võidetud, äkki nüüd Meistrite Liiga?
23:21
Jan Kuusk:  Okei, no seda ikka. Eks soovid peavad vahel väga kanged olema.
23:21
Jan Kuusk:  Uskumatu, milline vaikus on Nou Campil. Nagu Premium Liigat vaataks.
23:22
Külastaja tre kommentaar
Kui barca lööb kaks vrel kas siis läheb lisa ajale või oleneb võõrsil väravast siis?
23:22
Jan Kuusk:  Kahest ei piisa. Siis PSG ikkagi edasi.
23:23
Jan Kuusk:  Benfica pole sellel poolajal raamigi löönud.
23:23
Jan Kuusk: Vahetus  Aurier tuleb Draxleri asemel.
23:24
Jan Kuusk: Vahetus  Rafinha välja, Sergi Roberto väljakule.
23:26
Pique . Ei ole ikka ramos :D peaks eratunde võtma ramoselt, enne kui kastis vehkima hakkab kätega
23:27
Noh millal läbi saab juba?
23:27
Jan Kuusk:  11 minutit veel.
23:27
Jan Kuusk:  Barcelonal veel ohtlikke võimalusi jätkub.
23:28
Jan Kuusk:  AUBAMEYANGI KÜBARATRIKK!
23:29
Jan Kuusk:  Kerge suluseis, aga kohtunik ei vilista ära.
23:29
Psg mängib nagu real eile .esimesel poolajal eioska midagi teha ja teisel poolajal hakkavaf juba mängima
23:29
Jan Kuusk:  Väike salto ja viinud Dortmundi veerandfinaali. Kriitikutele korralik ninanips sellise mänguga on antud!
23:31
Jan Kuusk: Vahetus  Rakitic välja, A. Gomes sisse.
23:31
mis need kriitikud siis ütlesid? pole olnud kursis väga
23:32
Jan Kuusk:  Mees raiskas Benfica vastu metsikult võimalusi, muuhulgas ka penalti.
23:33
Jan Kuusk:  ....?????????????????

DI MARIA? Kuidas niimoodi saab võimaluse ära raisata?
23:33
Jan Kuusk:  3 lisaminutit Dortmund-Benfica mängus.
23:34
Jan Kuusk:  Neymar lõi Aurierile korralikult palliga pihta.
23:34
aa, see. ma arvasin juba et nad kahtlevad et dortmund kodus ei võida
23:35
23:36
Jan Kuusk:  NEYMAR SAAB PROOVIDA JA MEES PANEB NIIMOODI ETTENURKA ÄRA! VAPUSTAV KARISTUSLÖÖK!
23:36
Jan Kuusk:  #isand
23:36
Jan Kuusk:  DORTMUNDIS KÕIK!
23:37
Jan Kuusk:  PENALTI! JA MÄNG ON JÄLLE KÄIMAS!
23:37
Jan Kuusk:  MARQUINHOS VÕTAB SUAREZI MAHA!
23:37
Penalti ka veel.. no ei ole ju võimalik...
23:38
Jan Kuusk:  LISAMINUTID, LISAMINUTID! BARCA ON 1 VÄRAVA KAUGUSEL EDASIPÄÄSUST!
23:39
Jan Kuusk:  VIIS MINUTIT!
23:40
Jan Kuusk:  Pique saab pea vahele, kuid Trapp õiges kohas.
23:43
Jan Kuusk:  OLEMAS! SERGI ROBERTO LÖÖB ÄRA!
23:43
Jan Kuusk: Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav