15:57
Kasper Elissaar: Tervitused kõikidele vutisõpradele ka minu poolt!
15:57
Külastaja realist kommentaar
eelmise hooaja lõpus jäi h2h kohtumine nende vahel 0:0, seega ehk nüüd näeb ka väravaid ...
15:59
Kasper Elissaar: Mõlemad meeskonnad on väljakul ja mänguks valmis! Koosseisudes üllatusi ei ole. Meie ennustuses läks 22-st täppi 21. Vaid Voskoboinikov on pingile jäänud ja tema asemel Prosa põhis.
15:59
Kasper Elissaar: LÄKS!
16:02
Kasper Elissaar: Esimesed paar minutit on Infonet veidi paremat minekut näidanud.
16:02
Külastaja Rene kommentaar
Kes Narvas, sel pärast jalkat veel spordivalikuid: kell 18 Energias profipoksi ja K1 õhtu "Lahing Narva all", kell 20 Eesti jäähoki meistriliiga teine poolfinaal, Narva PSK - HC Tallinn. Lisaks veel kell 20.30 Eesti saalijalgpalli meistriliiga finaalseeria Tallinna Cosmos - Narva United esimene mäng Kehras, millest veebis otseülekanne.
16:04
Kasper Elissaar: Transile nurgalöök.
16:05
Kasper Elissaar: Appiah klaaris ja järgnenud kauglöök oli ebatäpne.
16:08
Kasper Elissaar: Trans on ka täitsa kenasti mängus sees.
16:10
Kasper Elissaar: Kruglov riputas karistusalasse hea tsenderduse, aga Trans klaaris.
16:12
Kasper Elissaar: Tumasjan lõi nurgalöögist palli vastu 9 meetri kauguselt seisnud kaitsjat.
16:13
Kasper Elissaar:  VäravKordus läheb paremini! 13. minutil saadab Tumasjan nurgalöögist palli värava ette ning Vladimir Avilov koksas kindlalt sisse!
16:13
Kasper Elissaar: Korralik pealöök ning Savenkov jättis Avilovi veidi valveta.
16:14
Kasper Elissaar: Poljakov andis teisel pool hea karistuslöögi, millest sai üks narvakas peaga löögile, aga sooritus jäi ebatäpseks.
16:14
Külastaja lugeja kommentaar
kas sul postimehe otsepilt toimib? Mul on kiri "Video ei ole hetkel saadaval. Palume vabandust!"
16:14
Kasper Elissaar: Otsepilt töötab ja toimib.
16:15
Kasper Elissaar: Poljakov proovis veel kaugelt, aga pehme plõnn Igonenile otse kätte.
16:16
pilt jookseb ilusti
16:17
Kasper Elissaar: Tamberg sai vastu hüppeliigast paugu, aga sai veidi arstiabi ja tundub, et suudab jätkata.
16:17
Külastaja Sauna Madis kommentaar
Tundub et see kohtunik laseb mängu käest ära .
16:18
Kasper Elissaar: Kruglovi purakas niitis Škinjovi jalust!
16:18
Kasper Elissaar: Oi-oi-oi, sai vist lausa vastu meheaud selle pommlöögi.
16:19
Kasper Elissaar: Mees veel pole platsile naasnud. Oli ikka kõva pomm ka otse kümnesse.
16:20
Kasper Elissaar: On nüüd tagasi ja Infonet jätkab ründamist.
16:22
Kasper Elissaar: Jakovlev sai löögile, aga tabas palli väga halvasti. Pall lendas taevasse.
16:26
Kasper Elissaar: Ferapontov oli Igonenist mööda mängimas, aga kiiper sai viimasel hetkel näpud vahele!
16:27
Kasper Elissaar: Infonetile nurgalöök.
16:27
Kasper Elissaar: Kruglov keerutas Avilovile pea peale, aga kaitsja tegi selles olukorras Transi meeste vastu vea.
16:31
Kasper Elissaar: Škinjov tegi kolmele Infoneti mehele ära, andis söödu kasti kus Kovb kukkus, aga tegi seda liialt kergelt.
16:35
Kasper Elissaar:  Hoiatus35. minutil esimene kollane kaart. Poljakov saab hoiatatud!
16:35
Kasper Elissaar: Rikkus määruseid keskväljal õhuvõitluses Tumasjani vastu. Käsi oli seljas.
16:37
Kasper Elissaar: HoiatusTamberg niitis omal äärel Sobtšenko maha ja saab 38. minutil kollase. Mängu teine.
16:38
Kasper Elissaar: Päris koledalt lendas sisse.
16:38
Kasper Elissaar: Oi! Kruglov lasi palli kasti, Dõmov lõi vastu Prosa, pall veeres värava ette, kust Avilov lõi küljevõrku!
16:40
Kasper Elissaar: Trans teenib nurgalöögi. Appiah ei suutnud palli klaarida.
16:40
Kasper Elissaar: Appiah ise klaaris võimsa hüppega.
16:45
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit avapoolajale.
16:47
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud Infoneti 1:0 eduseisuga!
16:48
Kasper Elissaar: Edu on teenitud, kuid Transil on kõik võimalused alles. On neil variante olnud ja mängus ollakse päris hästi sees. Tuleb öelda, et kummalgi võistkonnal üleliia palju väga kindlaid võimalusi olnud ei ole.
17:01
Kasper Elissaar: Teine poolaeg!
17:03
Kasper Elissaar:  VäravRoman Sobtšenko viis Infoneti kahega ette!
17:04
Kasper Elissaar: Kotenko tõrjus Prosa löögi enda ette, aga ei läinud palli peale, arvates, et kaitsjad lähevad, aga ei läinud. Seega jõudis vaba pallini esimesena Sobtšenko, kes mänguvahendi võrku lajatas.
17:04
Kasper Elissaar: Tõenäoliselt oleks väravavaht pidanud ise aktiivselt palli uuesti ründama.
17:07
Kasper Elissaar: Kotenko tõrjus nüüd Infoneti ohtliku löögi! Sobtšenko ei saanud oma teist!
17:09
Kasper Elissaar: Appiah läks täna juba teist korda ristiretkele, kui oma 60-meetrise spurdi palliga kaitsest rünnakule tegi, ent nagu varemgi, kaotas enne Transi kasti jõudmist palli.
17:09
Kasper Elissaar: Trans nõuab nüüd penaltit! Ferapontov kukutati, aga Kulikov näitas, et viga ei ole.
17:13
Kasper Elissaar: Kruglov murdis kasti ja lõi paremaga, aga Kotenko püüdis!
17:13
Külastaja PMees kommentaar
Postimehe pilt enam ei tööta, samas niigi väga tubli minu arust, et suutsid terve esimese poolaja ära edastada.
17:14
Kasper Elissaar: Kotenko tõrjub taas! Sobtšenko oli otsaga kasti jõudnud, aga Transi puurilukk tõrjub jalaga löögi!
17:15
Kasper Elissaar: Avilov nüüd istukil ja arstid väljakul.
17:15
Kasper Elissaar: Aga juba tõuseb ka ja läheb väljaku äärde.
17:19
Külastaja Metsjeesus kommentaar
Ülekanne töötab, aga postimehe player on buge täis ja tuleb väga õrnalt ümber käia temaga. Ainult üks klikk käima ja niikaua kui laeb ei tohi midagi puutuda. Pausi ei tohi panna üldse. Kui video kinni jääb, siis browser korra kinni panna aitab.
17:19
Kasper Elissaar: VahetusFerapontov 63. minutil puhkama ja German-Guri Lvov tuleb Transi ründesse.
17:20
Kasper Elissaar: Publikut täna Narvas täitsa korralikult - 247 inimest.
17:25
Kasper Elissaar:  VahetusAvilov ei jätka: läheb puhkama ja endine Transi mees Roman Nesterovski tema asemel platsile.
17:27
Külastaja WM kommentaar
Üldiselt on see hooaeg jalgpalli populariseerimiseks väga palju head ära tehtud. Ainuke tõeline kala on ülekannete kvaliteedis. Postimehega konstantsed jamad, lisaks ka EJL enda ülekannetega probleeme ning isegi soccernet siin esimesi vitsasid kätte saanud. Hea töö rahva tähelepanu tõmbamisega, aga kuidas tehnika nii hullult sel aastal lappab?
17:27
Külastaja Pmees kommentaar
Jah, mul ka alguses töötas pilt aga kui vaheajal kinni panin siis 2. poolajal ei aidanud enam ei browseri restart ega ka teiste browserite kasutamine. Isegi meditasioon ei aidanud. Aga veelkord - teades Postimehe ülekannete taset siis niigi tubli, et veidikenegi töötab/töötas.
17:29
Kasper Elissaar: Prosa üritas uljalt rünnakule minna, aga tegi ise vea Savenkovi vastu.
17:29
Mul on igatahes meditatsiooni ja voodoo koostoimel pilt ainult kaks korda kinni jäänud siiani.
17:30
Kasper Elissaar:  EemaldamineAppiah saab punase!
17:31
Kasper Elissaar: Appiah lendas kõrge palli peale jalg ees ja kuigi vist väga ei tabanud Poljakovi, oli kohtuniku otsus resoluutne.
17:32
Kasper Elissaar: Ma esmapilgul ei oskagi öelda, kas oli punane või ei. Vajaks mitmeid korduseid. Aga usaldame kohtunikku.
17:32
Kasper Elissaar: Poljakov virutas kohe teenitud karistuslöögist palli ristnurga suunas, aga napilt mööda.
17:32
Mul ka toimis nii, et kõik aknad kinni ja siis uuesti ülekanne käima
17:33
Kasper Elissaar: Infonetil selles suhtes kehvasti lood, et Avilov juba võeti välja ehk üks keskkaitsja toodi juba pingilt sisse. Kalimullini annaks veel õnneks tuua ehk jõudu pingil on.
17:33
Kohtunik seebiks.
17:36
Kasper Elissaar:  Vahetus81. minutil teeb Albert Prosa ruumi Andrei Kalimullinile. Infonet on teinud juba kaks keskkaitsja vahetust.
17:37
Mehiste meeste mäng aga saab punase lol.. Superkarikas ta vist sama asja eest ei saanud kollastki...
17:37
Kasper Elissaar: Trans otsib väga aktiivselt oma väravat! Napilt klaaris Infonet olukorra nurgalöögiks.
17:37
Kasper Elissaar: Nurgalöögist tulnud palli püüdis Igonen probleemideta.
17:39
Kasper Elissaar: VahetusTrans vahetab ka: Irie välja ja Mihhailov sisse. Otsib Trans oma väravaid.
17:44
Kasper Elissaar: Ma ütlen ausalt: hetkel ma ei tea, mis mängus toimub. Ei ole ühegi viisiga enam ülekannet toimima saanud.
17:45
Kasper Elissaar: Üheksakümnes minut on käimas ja seis endiselt sama.
17:46
Kasper Elissaar: Tumasjan jättis Sobtšenko löögile, aga viimase kauglöök lendas üle ja mööda.
17:46
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit.
17:47
Kasper Elissaar: Poljakov riputas tsenderduse kasti ja keegi sai palli suunata ka, aga Igonen püüdis!
17:47
Kasper Elissaar:  Vahetus90+2. minutil väravasöödu andnud Tumasjan puhkama ja Voskoboinikov sisse.
17:48
Palju Appiah puhkust saab nüüd? 3 mängu nagu Inglismaal kombeks?
17:48
Kasper Elissaar: Ei usu. Tõenäoliselt tavaline üks mäng.
17:49
Kasper Elissaar:  Jakovlev riputas palli kasti ja seda jätkatki, kuid taas Igonen jaol.
17:50
Kasper Elissaar: Nüüd viimane võimalus! Aeg on täis, aga Poljakovi vastu tehti viga. Karistuslöök oma 35 meetri pealt.
17:50
Kasper Elissaar:  VäravOIOIOIOI!!
17:50
Kasper Elissaar:  Viktor Plotnikov pani sellise kuuli ristnurka! Pani veel salto ka! USKUMATU!
17:51
Kasper Elissaar: MÄNG LÄBI! Trans sai oma iluvärava ja auvärava kätte, aga 1:2 kaotus tuleb vastu võtta.