Kolmapäev, 15. märts 2017
21:42
Jan Kuusk:  Õhtust kõigile! Saame selleks aastaks Meistrite Liiga veerandfinaalidega ühele poole. Õnneks on oodata korralikku sõda Monacos, kus Guardiola juhendatav City hirmsas hoos olevale Monacole külla läheb. Mis siis, et esimene mäng jäi Manchesteris 5:3 Cityle - Monaco ostab väga väga hästi väravaid lüüa ning möödaminnes kaks lüüa pole prantslastele probleem.
21:42
Jan Kuusk:
21:42
Jan Kuusk: Pole nagu midagi öelda sellise asja peale. Võimas.
21:43
Jan Kuusk:
21:43
Jan Kuusk:
21:44
Jan Kuusk: Kuna TV6 näitab Atletico - Leverkusenit, siis seda lihtsam jälgida. Luban, et keskendun rohkem Monaco - Cityle.
21:45
Jan Kuusk:  Läks!
21:46
Jan Kuusk:  Läks ka Monacos!
21:47
Jan Kuusk:  Caballero peab juba sekkuma! Monaco ei maga.
21:47
Külastaja ee kommentaar
Kurat miks Atlectico ja Leverkuseni mängu kuues näidatakse? Monaco-City huvitavam ju
21:47
Jan Kuusk: Ega ei peagi täpselt aru saama nendest eelistustest.
21:49
Jan Kuusk:  Ooo - Volland saab ilusti end löögile mängitud, kuid lööb postist napilt mööda.
21:49
2-0 viib Monaco edasi?
21:50
Jan Kuusk:  Viib ja.
21:50
Jan Kuusk:  Monaco lihtsalt tuleb ja tuleb. Konkreetne.
21:51
Jan Kuusk:  Ma ei hakka siin valetama - olen Monaco poolt. Nii sümpaatset jalkat lihtsalt peab kaifima.
21:53
Jan Kuusk:  CITY KAITSE EI SAA HAKKAMA! MBAPPE JOOKSEB USAINBOLTILIKULT EEST ÄRA, KUID CABALLERO PÄÄSTAB!
21:53
Jan Kuusk:  VäravVäravVäravVäravVäravVäravVäravVäravVärav
21:53
Jan Kuusk:  GOOOOOOOOOOOOOOOOOL
21:54
Jan Kuusk:  MONAAAAACOOOOOOOOO, UUS RÜNNAK JA MBAPPE LÖÖB ÄRA! ISAND! ISAND!
21:54
Külastaja Koll kommentaar
Tagaaja kodus mängimine on ikka lubavam stsenaarium, kui võõrsil kahega taga. Jabur valik.
21:54
Jan Kuusk:  Polevahet, et Martial müüdi ära - see vend läheb veel suurema summa eest sealt ära!
21:55
Jan Kuusk:  Monaco peaks kaks veel lööma. Nii kindluse mõttes.
21:57
Jan Kuusk: Hoiatus  Sagna on aeglane ja jääb olukorda hiljaks.
21:57
2.5 tuleb ikka, siis keskmine ei lange
21:58
Külastaja njaa kommentaar
Kylian Mbappé, jätke see nimi meelde!
21:58
Jan Kuusk:  Mbappe plakateid peaks koolides jagama ja.
22:00
Jan Kuusk:  Correa saab väga lähedalt löögile, kaitse jääb ette. Ja Leverkuseni ohtliku kontra vussib Brandt ise ära. Seal oli kindel värav õhus.
22:02
Jan Kuusk:  Suluseis, aga Monaco sahistab jälle! Jälle Mbappe!
22:02
Külastaja RealFan kommentaar
Paistab, et tänane kohtunikuhärra laseb üsna jõuliselt mängida
22:02
Eks tuleb looata, et ta kuhugile Inglismaale ei lähe, või vähemalt Manchester Unitedi, sest seal keeratakse kõik head mängijad perse viimasel ajal.
22:02
Külastaja Rahulik kommentaar
Peab ikkagi internetist monaco-city mängu vaatama. Pole küsimustki kumb mäng huvitavam on
22:02
Jan Kuusk:  United rikub kõik mängijad ära ja.
22:03
Jan Kuusk:  Monaco hoog ei rauge.
22:03
Külastaja mutionu kommentaar
mängijate rikkuja on ikka üks mees- Mourinho
22:04
Jan Kuusk:  Germani räme litter lendab veidi üle värava.
22:04
Jan Kuusk:  Ta sihilikult rikub ja.
22:04
Kuigi suluseis, siis üsna kvaliteetne löök taaskord, üsna kliiniline paistab see Mbappe olevat küll.
22:06
Jan Kuusk:  Chicharito paneb napilt üle värava.
22:08
Jan Kuusk:  City jätab Monacole palju ruumi ka. Hea ära kasutada.
22:14
Jan Kuusk:  VäravVäravVäravVäravVäravVäravVärav
22:15
Jan Kuusk:  MONACO LÖÖÖÖÖB TEISEE! CITY ON HETKESEISUGA VÄLJAS!
22:15
Jan Kuusk:  MONACO! MONACO!
22:15
Jan Kuusk:  FABINHO LÖÖB ÄRA! ILUS SÖÖT VASAKULT ÄÄRELT JA ÜHE PUUTEGA TAHANURKA!
22:17
Külastaja Y kommentaar
Meie oma noor staar manus testimisel
22:20
Jan . Kas sa vaatad mängu ka ? See löök oli yäpselt keskele. Tagumine nurk jäi väga kaugele. Ole hea ära jaga valet informatsiooni
22:20
Jan Kuusk:  Jeap, nii on. Kaameranurk pettis veidi. Hea tähelepanek.
22:21
Jan Kuusk:  Monaco ei jäta jonni ja otsib kolmandat!
22:21
Jan Kuusk:  Praeguse mängupildi järgi on kolm pigem kohtuseadus kui mitte. Poolajaks peaks seis küll juba kolmeväravalise vahega olema.
22:27
Jan Kuusk:  Mul internetiga probleemid, Macivõlud vms? Ei  tea, mis jama on, natuke on viivitus sees.
22:29
Eks see Mac pole jalgpalli jaoks mõeldud jah
22:29
City on igati hädas
22:29
Jan Kuusk:  Nonii, back in business - loodame, et veab kenasti nüüd selle LIVE-ülekande lõpuni välja.
22:30
Mis Artur Pikast saanud on?
22:30
Jan Kuusk: Pikk sai trauma 4. veebruaril toimunud sõprusmängus Maribori vastu ning viibib siiani vigastuspausil.
22:34
Monacol 7x rohkem sööte kui Cityl vist
22:34
Jan Kuusk:  6 tk vähem, kui aus olla. Kuigi ei tundu nii, ja.
22:53
Jan Kuusk:  Vau, mis statistika - Guardiola on treenerina alati jõudnud Meistrite Liigas vähemalt poolfinaali. Haige.
22:55
Nüüd langeb. Peab ärkama ja tooma toure sisse
22:55
Jan Kuusk:  To/uure juurde vaja, ja.
22:55
Jan Kuusk:  Leverkusenilt hea rünnak, kuid Vollandi sööt Chicharitole natuke tugev.
22:55
Uskumatu öelda, aga Leicester hoiab ainukesena inglise jalgpalli euroopas see aasta
22:56
Jan Kuusk:  Kõik õige. Ülejäänud tiimidel pole sisu. Chelsea vast oleks ka praegu veel konkurentsis.
22:57
Jan Kuusk:  Correalt suurepärane tehnika ja pallivalitsemine, kuid tahanurka see pall ei maandu - läheb postist veidi mööda!
22:57
Ega kui tahet ja jakdu on . Võivad kinni ka panna
22:58
Jan Kuusk:  Monacol ka mingi võimaluselaadne ollus, kuid Mbappe blokeeritakse.
23:00
Jan Kuusk:  City raiskab! Sterling otsustab sööta Agüerole, kuid kaitse jõuab õigel ajal takistama.
23:01
Jan Kuusk:  De Bruyne võtab värvi. Hoiatus
23:01
Ehk sellepärast söötis et tõestada et inglased on lollid
23:01
Jan Kuusk:  Päris niimoodi ei maksa ka öelda.
23:02
Jan Kuusk:  City hakkab hoogu üles saama - seekord nurgalöök.
23:03
Jan Kuusk:  Ei midagi erilist sellest ei tulnud.
23:05
Jan Kuusk:  City! Ohtlik olukord - Sane saab vasakult äärelt kenasti läbi, sööt keskele kuid Agüero ei saa korralikult pihta!
23:07
Külastaja Keeks kommentaar
no nii mööda lüüa nõuab erilist annet
23:07
Vinge väljalöök Subasicilt
23:07
Jan Kuusk:  Cityle piisab ühest väravast, et edasi saada. CITYL MEGAVÕIMALUS, KUID SUBASICI TÕRJE PÄÄSTAB!
23:07
Jan Kuusk:  Mäng on väga väga tuliseks läinud.
23:08
Jan Kuusk:  Monaco peab natuke ärkama nüüd.
23:08
Jan Kuusk:  Gimenez võtab Chicharito maha. Hoiatus
23:10
Jan Kuusk:  Sane teeb vasakult äärelt palju pahandust - seekord sai Subasici välja meelitatud, kuid paneb palli küljevõrku! Võrk veel ei sahise. Kuid City on väga lähedal.
23:10
Mitmendat olukorda järjest ei mängi Raggi just kõige õnnestunumalt
23:10
Kui ise ei löö... raiskamine on ikka eepilisel tasemel
23:11
Jan Kuusk:  Leverkusen raiskab ühe rünnakuga neli võimalust! Oblakilt kaks tõrjet järjest!
23:11
Külastaja Jetta kommentaar
Agüero lihtsalt ei taha täna sisse lüüa umbes 7m pealt - 3st 0
23:11
Jan Kuusk:  Jälle Subasic õigel ajal õiges kohas! Monaco mängib vene ruletti praegu!
23:12
Külastaja noo kommentaar
Atletico ja Leverkuseni mängus on väravavahid mõlemalt poolt oma palga täie hooga välja teeninud! Seda ma võin öelda.
23:14
Jan Kuusk:  SILVA LÖÖGI VÕTAB SUBASIC ÄRA, KUID PALL JÄÄB LAHTISEKS JA SANE LÖÖB ÄRA!
23:14
Jan Kuusk:  Monaco vajab järgmist käiku, mida sisse lükata.
23:17
Jan Kuusk:  Hoiatus Sterling teeb taktikalise vea. Kui veerandfinaali saadakse, jääb temal esimene mäng vahele.
23:18
Külastaja City kommentaar
Kui city edasi saab siis järgmine voor jääb neil viimaseks
23:19
Jan Kuusk:  De Bruyne võtab Fabinho suht kangelt maha, belglasel kollane all, kuid seekord pääseb kaardita.
23:19
Jan Kuusk: Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav Värav
23:20
Jan Kuusk: GOOOOOOOOOOOOL
23:20
Jan Kuusk:  BAKAYOKO LÖÖB PEAGA 3:1! MONACO! MONACO!
23:20
Jan Kuusk:  Väga hea pealöök! 11 meetrilt peaga allanurka! Skill.
23:22
Jan Kuusk:  Oblak saab veidi tõrjuda - Leverkusen proovib ja proovib, kuid Jan seisab väravasuul hästi.
23:23
Jan Kuusk: Vahetus  Kuningas Mbappe välja, Moutinho sisse.
23:25
täitsa müstika et Jardim ei pannud Moutinhot algkosseisu. mees vist oli pingil ka esimeses mängus?
23:26
Jan Kuusk:  Eks teised mehed mängivad paremini kokku.
23:26
Jan Kuusk: Mario Balotelli on ka mängu vaatamas. Ei teagi, kelle poolt ta võib olla?
23:26
Jan Kuusk: Vahetus  Iheanacho tuleb Clichy asemel.
23:27
huvitav kelle poolt Balotelli on?
23:27
Varsti tuleb Yaya ka äkki.
23:28
Ma millegi poolest arvan , et Monaco sest ta ise mängib Prantsusmaal kuigi ta mängis varem city eest ehk on siis erapooletu :D
23:31
Jan Kuusk:  Mõned minutid veel vastu pidada, siis Monaco edasi ja Guardiolal uus "rekord" tehtud.
23:33
Jan Kuusk:  Leverkusenil veel üks hea võimalus, kuid Bailey pealöök lendab mööda.
23:33
Jan Kuusk:  Dirar tuleb Germaini sisse. Vahetus
23:33
Guardiola saab kicki ka siis kui ei saa edasi.
23:35
Jan Kuusk:  Ai kui heast kohast karistuslöök Cityle. Hoiatus Lemar võtab maha.
23:35
Jan Kuusk:  Otse Subasici kätte!
23:35
Jan Kuusk:  Nonii, kas nüüd on kõik?
23:36
Jan Kuusk:  Madridis mäng läbi! Väravateta viik!
23:36
Guardiolal üks vahetus ainult tehtud. Lisaaega väga ei paista aga ikka istuvad Yayad, Delphid ja muud tegelased pingil.
23:36
Jan Kuusk:  JAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! NIIIIIIIII ONGI!
23:36
Jan Kuusk:  ALLEZ MONACO!
23:37
Jan Kuusk:  MANCHESTER CITY JA PEP GUARDIOLA SAADETAKSE KODINAID PAKKIMA!
23:37
Jan Kuusk:  Tahan siinkohal tervitada mõnd FC Flora mängijat, kes loosimise järel seda paari nägi ja oli City võidus ülikindel, sest neil on Guardiola.
23:38
Jan Kuusk:  Ilus lõpp sellele kahetisi tundeid tekitavale kaheksandikfinaalide rodule!
23:39
Jan Kuusk: Homme Euroopa Liiga kaheksandikfinaalid, ülehomme juba veerandfinaalide loosimised.