Reede, 17. märts 2017
19:26
Kristjan Remmelkoor: Tere õhtust, mõne minuti pärast algab Tartu Tammeka ja Narva Transi mänguga Premium liiga kolmas voor.
19:27
Kristjan Remmelkoor: Võrreldes eelmiste mängudega, on Tammeka algkoosseisus Eino Puri ja Martin Jõgi, pingile on langenud Tauno Tekko ja Erki Mõttus.
19:28
Kristjan Remmelkoor: Mängukeelu alt vabanenud Transi kaitsja Vassili Pintšuk on tagasi algkoosseisus, oma koha on loovutanud arvatavasti välismängijate piirangu tõttu kapten Irie.
19:29
Külastaja realist kommentaar
Kell 7 algas ka jelgava kohtumine... kas kauber on endiselt pingil... vot seda ei tea kuna jelgava koosseisu pole endiselt väljas vist. Aga jahh eks pingil olles ole tal nkn raske ka noortekoondisesse saada..,.
19:32
Külastaja WM kommentaar
Err on veendunud, et Tartu peatreener on Koser. Hea töö :D
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka pani palli mängu!
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Trans on mängimas viiese kaitseliiniga.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka klaaris Transi karistuslöögi ja blokeeris Plotnikovi kauglöögi.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Kovb teenis Transile esimese nurgalöögi, mis põrkas ohtlikult Tammeka karistusalas, kuniks puhtaks löödi.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Esimesed 5 minutit kuulusid kindlalt Transile, kuuendal minutil sai lõpuks pikemalt palli sööta ka Tammeka.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  8. minutil tegi Tammeka ohtliku kiire rünnaku! Lõppes see nii, et Rande söötis värava ette ja Jõgi jõudis seal jalgupidi pallini, kuid ei suutnud korralikku lööki teha.
19:42
Külastaja Seed kommentaar
No ei mõista seda, et kui Tekko mängib, siis ei mängi Puri, kui Puri mängib, siis ei mängi Tekko... No need kaks meest oleks üks paremaid duosi Tartus, mis olla saaks.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka teenis kaks järjestikust nurgalööki, Trans klaaris.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  16. minutil sai Paju karistuslöögist Kiidron peaga löögile, kuid oli ebatäpne.
19:50
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus18. minutil teenis Kiidron kollase kaardi, tõmmates vahetult enne karistusala joont Ferapontovi maha.
19:51
Kristjan Remmelkoor:  Karistuslöök mängiti madalalt keskele, Lorenz sai jala vahele.
19:54
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusFerapontov triblas osavalt karistusalasse, aga viskas end seal pikali ja teenis sukeldumise eest Transi esimese kaardi.
19:56
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka nurgalöök langes Kotenko saagiks.
19:56
Kristjan Remmelkoor:  Anderson vajas enne nurgalööki arstiabi, kuid on nüüd uuesti püsti.
19:59
Kristjan Remmelkoor:  26. minutil lendas Plotnikovi tsenderdus otse vastu posti!
20:02
Kristjan Remmelkoor:  Kotenko närib nätsu.
20:03
Külastaja Rallikas kommentaar
Sepa statal on väga vinge VIP-tribüün koos loožidega.
20:04
Kristjan Remmelkoor:  Paju nurgalöögile sai Puri jala vahele, sealt lendas pall taevasse.
20:06
Kristjan Remmelkoor: 32. minutil ohtlik olukord! Tamberg hakkas oma karistusalas riskantselt palli Kotenkole jätma, Jõgi sai varba vahele ja pall põrkas Paurile, kes lõi 20 meetrilt üle värava.
20:06
Milleks jõuga vaja nii lüüa, kurat küll, kasutagu mõistust.
20:06
Millal siia väravajoone tehnoloogia tuleb? Vaatasin, et bet365 oli tollest postiolukorrast alguses värava fikseerinud
20:07
Paur ei ole esimese pooletunniga kuigi hea olnud, halvad esimesed puuted, mõtlematud liikumised ja lahendused.
20:08
No see postiolukord küll värav ei olnud kuidagi...Aga tore kindlasti oleks, kui ka meil selline tehnoloogia oleks.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Pauri tsenderdus lendas otse üle otsajoone.
20:09
Jällegi Paur..Mis lahendus see oli, ei tsenderdus ega väravale löök
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Kiidron lükkas palli üle oma otsajoone, kuigi tugevat survet tal peal ei olnud. Järgnenud nurgalöök langes Tammeka saagiks.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Rande kauglöök oli liiga optimistlik.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusPuri jääb Jakovlevi vastu selgelt hiljaks ja saab 42. minutil kollase kaardi.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  VäravKapper viib 44. minutil Tammeka 1:0 juhtima! Anderson tegi vasakul äärel pika eeltöö ja Kapperil oli seejärel karistusala paremas ääres aega pall vastu võtta ja väravasse sihtida.
20:17
Tuli ära!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Tammekal supervõimalus 45. minutil kohe eduseisu suurendada! Jõgi ja Paur läksid kahekesi ühe Transi kaitsja vastu, aga Jõgi jättis keskele Paurile söötmata, lõi peale ja Kotenko tõrjus. Tagasipõrganud pall löödi Pauri eest ära.
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Poljakovi karistuslöögile sai Kovb pea vahele, aga Tammeka mängija blokeeris löögi üle otsajoone. Nurgalööki kohtunik Pupart enam anda ei lasknud, sest aeg sai täis. Avapoolaeg lõppenud - Tammeka 1, Trans 0.
20:20
Õnnitlen Jõgi, kellel ei ole silmi, oleks võinud sööta vabale mehele ja seis võiks vabalt 2-0 olla.
20:21
Külastaja tartu kommentaar
Ma ei kujuta ette kaua seda Jõgi mängitatakse, täiesti kohutav. 5 sekundit oli aega sööta, aga vana hakkas ikka teokiirusel ette võtma
20:28
Külastaja eeh kommentaar
Kuidas Aet jalgpallistuudiot vedama sai? Kes selliseid asju otsustab? Õudne.
20:28
Küll tuleb rääbis ja olgugi, et ta võib 5 korda palli kaotada, aga mehel on tehnikat ja kiirust rohkem, kui paljudel tammeka mängijatel kokku ja ta vähemalt üritab ja tuleb ka välja ka.
20:30
Külastaja Fuuu kommentaar
Rääbisest jääb mulje, nagu keskenduks ta rohkem kõhulihastele kui mängimisele.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTrans tegi vaheajal vahetuse: Jakovlev välja, Lvov sisse.
20:32
Külastaja R. kommentaar
Jalgpallistuudios võiks tõesti olla keegi jalgpallilähedasem inimene
20:32
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTammeka vahetas samuti: Anderson välja, Mõttus sisse.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg on alanud!
20:35
No eks ta pigem ikka nagu suts Ronaldot, mitte ainult välimuse, vaid ka suhtumise poolest. Aga tema murekoht kindlasti vigastused. Nüüd ju pikalt vigastuste pärast just väljas olnud
20:35
Ja kes see oleks, lugupeetud R isiklikult?
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Puri, kellel on kollane kaart all, tegi keskväljal vea.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on loetud 227. Tammeka esimesel kodumängul oli neid üle kahe korra rohkem.
20:38
Ronaldoga sarnane suhtumise poolest? Et töötab hommikust õhtuni paremaks saamise nimel? vaevalt...
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Kotenko on mõne minuti jooksul kaks Tammeka rünnakut oma karistusalas nurjanud, lugedes hästi sööte ette.
20:43
Tammeka keskväli on küll selline, millega võiks esinelikut ohustada, aga rünnakul kahjuks kvaliteeti pole üldse
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Kotenko püüab ka Kapperi tsenderduse.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusRande saab 58. minutil kollase kaardi, astudes võitluses Poljakovile peale.
20:45
Kristjan, juba enne andsin märku, et Jõgi ei tulnud välja
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Jah, muutsin ära, et Anderson tuli välja, mitte Jõgi.
20:50
On küll jaa, just mõtlesin, et vigu vilistab kohtunik õiglaselt, aga kaarte jagab ainult Tartule. Just praegu ka, suht korralik viga, mis kollase vääriline, aga kollast ei tulnud. Selline viga tammeka poolt ja oleks kindlasti kollase andnud.
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Kapper jääb viivuks pärast Poljakovi viga lamama, kuid ajab end püsti.
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Kapper sai Plotnikoviga kokkupõrkes uue paugu. Vea tegi ta seekord ise.
20:53
Narva nr 77 on juba 5 viga teinud aga endiselt kaarti pole saanud
20:53
Järjekordselt kollase hõngu. jah, vea vilistab, aga kollast ei anna kohas, kus kollase koht on. Tammeka saab kollase kaardi küll õiglaselt ära, kui vea teeb, miks siis trans ei võiks ka kollase kaardi vea eest kollase saada
20:55
Transi mees üritas sukeldumise moodi asja teha, ilus hüppe ja lend oli tammeka kasti ääres, kui tammeka mees puhtalt ära võttis
20:55
Kristjan Remmelkoor:  Kovb sai Poljakovi kornerist peaga löögile ja lõi üle.
20:58
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus72. minutil Tammeka teine vahetus: Puri välja, Tekko sisse.
20:59
Kristjan Remmelkoor:  Jõgi libistamine tegi haiget Tambergile, kuid kohtunik fikseeris audi, mitte vea.
20:59
No nüüd selline moment ka, kui Tammeka mees tegi suht kollase kaari vea, kuid kollast ei saanud.
21:01
Külastaja peep kommentaar
kuidas Puri mängis? soliidne? saast?
21:02
Kristjan Remmelkoor:  Soliidne. Võib-olla vahetati osalt ka seetõttu välja, et tal kollane kaart all.
21:02
Puri tegi oma töö korralikult ära keskväljal
21:02
Kapper tundub väsinud olevat
21:03
Puri oli ülejäänud meeskonnast ika klassi võrra parem. Ilma Purita kohe keskväljal kontroll puudub
21:05
Kristjan Remmelkoor:  Super võimalus Tammekal! Trans on asunud riske võtma, Paur sai Rande söödu järel peaaegu üks-ühele, aga otsustas veel kõrvale Mõttusele sööta. Mõttus peatas esimese puutega palli liiga aeglaselt kinni ja see andis Kotenkole võimaluse piisavalt vastu tulla ja löögi tõrjuda.
21:05
No kui selliseid ära ei löö, siis tulebki jälle võidelda mitte väljakukkumise eest, mitte 5nda koha eest
21:05
Oi **** Mõttus
21:05
Tammeka on väsinud jah
21:06
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTrans tegi 78. minutil oma teise vahetuse: Kovb välja, Mihhailov sisse.
21:07
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus80. minutil Tammeka viimane vahetus: värava autor Kapper välja, Siim sisse.
21:07
Kristjan Remmelkoor:  Siimu esimene puude ebaõnnestus täielikult ja pall läks tal üle küljejoone.
21:07
Loodan, et Tammeka ei lase endale lüüa lõpus nagu nad lõid Pärnule
21:08
@tartu See, et Mõttus ei suuda ära lüüa, ei ütle küll sulle, et viimase koha eest tuleb võidelda. Selle hooaja 3 mänguga on selge, et Tammeka mängib tunduvat kiiremat, tehnilisemat ja jõulisemat jalgpalli. Kui Mõttus ei suuda end piisavalt tõestada, küll võetakse keegi teine ette.
21:08
Tammeka rünnakuehitus on täiesti asjalik ja korralikust klassist, aga ründekolmandikul on aru saada, et täiesti lapsed mängivad. Väga halvad otsused ja külma närvi napib
21:11
Kristjan Remmelkoor:  Värav83. minutil Ferapontov viigistab! Poljakov andis kõrge söödu, Laabus ega Pechter ei jaganud palli ära ega läinud seda kumbki võtma ja Ferapontov lükkas palli võrku.
21:12
@Seed Kui ikka stabiilset lööjat ei ole, siis ei ole varianti ettepoole rühkida. Ega Kiidron kahjuks 10 tükki hooajaga ei löö