Teisipäev, 28. märts 2017
18:48
Kristjan Remmelkoor: Tere õhtust Lilleküla staadionilt, umbes 12 minuti pärast Eesti ja Horvaatia mäng algab.
18:48
Külastaja realist kommentaar
1:1 viik
18:49
Kristjan Remmelkoor:  Mingid trummilööjad on platsilt lahkunud ja peagi on oodata jalgpallureid.
18:52
Kristjan Remmelkoor:  Eesti Jalgpalli Liidu hümni saatel jalutavad meeskonnad tunnelist platsile.
18:56
Külastaja moi imja kommentaar
0:4
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Hümnid on kõlanud.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Ragnar Klavan sai korraga kätte aasta jalgpalligeeniuse, aasta spordihetke ja aasta jalgpalluri auhinnad.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Külaliste tribüünil on umbes 25 inimest viie Horvaatia lipuga. Aga külaliste fänne leidub ka pressisektori ees.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Anier pani Clattenburgi vile peale palli mängu!
19:01
Kristjan Remmelkoor:  VäravLuts viib kiirelt Eesti juhtima!
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Sai Horvaatia karistusala lähistel palli kätte, läks üks-ühele ja saatis palli puurivahi jalgevahelt võrku!
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Juhtus see juba esimesel minutil.
19:03
Külastaja Huviline. kommentaar
Ise enne mängu arvasin et eesti pigem kaotab. Samas raha vahele ei paneks, sest et Märtsis on meil enamasti väga resultatiivsed mängud olnud.
19:04
Taasiseseisvumisaja kiireim värav raudselt?
19:04
Külastaja jes kommentaar
kaif! luts käib tihti nõmmel jooksmas ja nüüd lõikab vilju!!
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Horvaatia võttis pärast väravat jalad kõhu alt välja ja andis kaks ohtlikku tsenderdust, aga nurgalöögi järgselt sai Aksalu pehme löögi hüppega kätte.
19:05
Külastaja Lee kommentaar
Super värav kohe nii algul, aga võitu või kaotust mina küll ei hakka kellelegi kaela riputama. Horvaatia tahab nüüd terve mängu rohkem
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijev tegi Horvaatia pingi ees Copile vea ja kuulas Clattenburgi loengut.
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Toomet andis Anierile läbisöödu sel hetkel, kui viimane oli juba selgelt suluseisu jõudnud.
19:09
Toomet magas? Anier oli perfektsel positsioonil ja ootab ja ootab, toomet ka ootab ning magab ja siis kui juba anier suluseisus, siis õige aega sööta v?
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Kaitsefaasis joonistub Eestil selgelt formatsioon 4-1-4-1.
19:10
Külastaja Rallikas kommentaar
Dmitrijev jätkab kindlasti seeriat kollane kaart per mäng.
19:11
kalkuni arvates on siis perisic horvaatia varumees. üsna valus kuulata. põhjus, miks ta valiksarja alguses vähem mängis, oli vigastus. kindlasti kolme-nelja suurema staari hulgas...
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Horvaatial kaks nurgalööki järjest.
19:12
Külastaja M kommentaar
Dmitrijev on räme risk. Aga mitte vastase väravavahile, vaid oma meeskonnale, vahet pole, millise eest parasjagu platsil on. Esimene märk juba maas.
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Pjaca pääses kastist löögile, Eesti õnneks lõi rahulikult Aksalule sülle.
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Perišici kauglöök lendas üle.
19:16
Külastaja R. kommentaar
Kas keegi teab, kuidas välismaalt saab antud kohtumist näha? ETV2'l Geoblokk peal..
19:18
eestlased magavad söödu andmisega
19:19
artjom dmitrjev ei ole grammigi koondisematerjal
19:19
Välismaalt oleksid siis saanud vaadata kui oleks enne ülekannet tööle pannud selle. Vähemalt varem töötas nii. Kui poolajal peaks uudised olema, siis ehk toimib ka.
19:19
Väga ebakindlad on kutid. Nagu ei julge kuidagi sööta. Mets ka praegult selle asemel et ilusti äärde sööta hakkas sinna taha vaikselt lükkama. Koondisest tuleb see eksimusehirm välja süüa ja siis saame suurtele ka vastu. Praegult siin mitmel korral neid pehmeid ja paanikasööte jagatud.
19:20
Kristjan Remmelkoor: Eestil oli kontrarünnaku võimalus, aga Anier jäi palliga viivitama ja kaotas selle. Horvaatia rünnak lõppes Bradarici ebaõnnestunud kauglöögiga.
19:20
Külastaja Tom kommentaar
Mäng võiks ära lõppeda juba
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Teniste teenis vastaste nurgalipu lähistelt audi ja viskas selle pikalt kasti, kus horvaadid peaga klaarisid.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Toometi madal tsenderdus läks täpselt Lutsu seljatagant läbi.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Palju on mängitud palle võitlusesse Lutsu pea peale, kuid sealt soovitud rünnakujätke ei tule.
19:27
Kui tulemus jääks nii, siis Eestil võimalik tõusta fifa tabelis ~10 kohta
19:27
Luts järgmine mees kes magas rünnakul.
19:28
Külastaja To huviline kommentaar
Enam kahjuks nii ei saa. Küprose vastu vähemalt ei saanud.
19:31
Kristjan Remmelkoor: Kramaric tsenderdas vasakult ja Cop tegi hea pealöögi, Aksalu püüdis hüppega.
19:32
Külastaja yo kommentaar
kallaste ikka mega puine. võrreldes aasta-paari taguste esitustega masendav
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Klavan sai tsenderdusele pea vahele ja Kallaste klaaris jätkuolukorra.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Anier jäi Toometi läbisöödu järel suluseisu.
19:35
Külastaja Guru kommentaar
Man of the match-Lilleküla muru, palju tänu murukattele juhtumata jäänud nii õnneks kui kahjuks. Kuid siiski mängitav.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Mööduv rong lasi mängu auks signaali.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Eesti on päris madalale langenud.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Eesti supervõimalus eduseisu kahekordistada! Lutsu tsenderdusest pääses Toomet peaga lööma, puurivaht tõrjus, Toometi jätkulöögile jäi ette kaitsja. Publik kohe tunduvalt elavnes.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Lisaminuteid tuli esimesele poolajale 1.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusBaranov teenis 45+1. minutil kohtumise esimese kollase kaardi.
19:47
Kristjan Remmelkoor: Poolaeg lõppes ohtliku olukorraga, kornerist pääses Perišic peaga löögile ja Aksalu päästis tõrjega!
19:47
Külastaja norsk kommentaar
Väga kena poolaeg. Kaks peamist üllatust on Toometi mäng ja see, et Dmitrijev pole veel kaarti saanud.
19:48
Kes iganes tahtis ETV2 vaadata, siis uudised on geoblokita ning selle lõppedes ehk geoblokki peale ei tule. Kui sa just ei värskenda lehte.
19:49
Kristjan Remmelkoor: Enamik avapoolajast kulges Eesti väljakupoolel, aga vasturünnakutel olid Luts, Anier ja Toomet teravad. Kahjuks tihti üksteist ei mõistetud ning asi lõppes suluseisu või pallikaotusega. Kokkuvõttes sinisärkidele siiski positiivne poolaeg - juhitakse ju tugeva jalgpalliriigi vastu 1:0!
20:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
20:03
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVaheajal vahetas Eesti väravavahti - Aksalu välja, Meerits sisse.
20:08
Kristjan Remmelkoor: Horvaatia karistuslöögi järel jäeti karistusala tagune Eesti poolt täiesti valveta ja sealt sai löögile Rog, kes oli ebatäpne.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Perišici tsenderdus läks väravavahile liiga lähedale ja Meerits püüdis kindlalt.
20:13
Külastaja Shoefresh kommentaar
Suurepärane tõrje Mihkel Aksalult, elasin sellele kaasa sama palju kui Eesti väravale. Kas keegi teab, mis värk Aksalul nende väljalöökidega on, et ta maast lööb parema jalaga, aga "õhukat" vasakuga?
20:13
Toomet üritab, mida peabki tegema. Võtab ette ja proovib. Sama asi on minu arust Anieri ka tihtipeale teistest eristanud. Loodame et poolajal Toometi jalaad kangeks ei lähe ja teise poolaja alguses ta ka terav on.
20:13
Külastaja teke kommentaar
Toomet on tõesti positiivselt üllatunud.
20:13
Wtf, aksalu paneb hullu, horvaatial tekib tihti võimalusi, aga ei, lähme kaotame selle mängu, paneme uue väravavahi sisse...
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Anier jäi Meeritsa pika palli järel suluseisu.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus58. minutil Horvaatia topeltvahetus: Bradaric ja Rog välja, Badelj ja Pivaric sisse.
20:16
Kristjan Remmelkoor: Mängul on 4987 pealtvaatajat.
20:18
Kostja võiks sisse tuua
20:19
Mind huvitab see, et kes võtab kindad üle, kui Aksalu lõpetab. Meerits oleks üks variant, samas tulevad veel kaks noort peale Igonen ja Vaikla
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Horvaat on murul pikali ja vajab vahetust.
20:21
Külastaja vv kommentaar
Igonen vastu ei saa
20:22
Kristjan Remmelkoor: Vigastuspausi ajal käisid Toomet ja Anier joomas ning Reimiga vestlemas.
20:23
Kristjan Remmelkoor:   VahetusJa see sunnitud vahetus tuleb: Pjaca välja, Coric sisse.
20:23
Külastaja Miks kommentaar
Vassiljev pingil?
20:23
Kristjan Remmelkoor: Küll pärast mängu Reim vastab sellele küsimusele.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusLeškovic sikutas jooksva Anieri pikali ja sai Horvaatia esimese kollase.
20:24
Anier ja Toomet on täna väga aktiivsed olnud.. mõteaine Reimile tulevasteks valikmängudeks
20:26
Praegu oleks hea olnud, kui vassiljev sees oleks olnud, ühest kohast oleks saanud peale virutada ja teisest kohast hea tsenderduse anda
20:27
Kristjan Remmelkoor:  VahetusEesti vahetab 70. minutil ründajat: Anier välja, Zenjov sisse.
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Teniste, Toomet ja Zenjov mängisid paremal äärel hästi kokku ja teenisid nurgalöögi.
20:29
Kristjan Remmelkoor: Eesti kaks järjestikust nurgalööki tulemust ei andnud.
20:31
huvitav, kas eesti suudab kaitses ära seista
20:32
Kristjan Remmelkoor:  Baranov lõi palli ohtlikult vastu Tenistet, aga Mets jõudis julgestama.
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus76. minutil Eesti kolmas vahetus: Toomet välja, Vassiljev suure aplausi saatel sisse.
20:34
Külastaja das.hf kommentaar
Toomet Man of the Match
20:35
Külastaja Kink kommentaar
Artjom on küll väga süpaatselt täna hakkama saanud. Kas on minuga veel keegi nõus?
20:36
Meeldivalt üllatunud Artjomi mängu oskustes!
20:37
Artjom mängu jooksul paranenud, aga ei ole muidu nõus, mängu alguses magas mitu head sööduhetke maha ja mängib ka põhjendamatult jõuliselt mõnes kohas, kuigi võimalik palli ära võtta ka teisiti
20:37
Külastaja Josh kommentaar
Toometi puhul on muidugi huvitav meenutada et eelmise hooaja esimeses pooles ei saanud ta Paides põhimõtteliselt platsolegi, misjärel suvel Kalju ta endale võttis, platsile pani, ning nüüd kui sellest üleminekust pole aastatki möödas mängib mees koondises ja näitab väga sümpaatset mängu.
20:38
Kristjan Remmelkoor: VäravVassiljev lööb 2:0!
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Sai Lutsult madala söödu, oli ruumi kasti joone juurest lüüa ja lõi alla nurka!
20:39
Vahetusi on lubatud 6, nagu sõprusmängule kohane?
20:39
Külastaja .... kommentaar
Toomet, tõesti peale Paidet, kui ümbersündinud...
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev on täna taas tipus, Zenjov mängib paremat äärt.
20:40
Kostja jaoks nagu treeningmäng, tuli, vaatas ja toksas palli väravasse :D
20:41
Kristjan Remmelkoor: Värav Zenjov 3:0!
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Realiseeris madala löögiga Vassiljevi söödu.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  VahetusEesti topeltvahetus: Teniste ja Dmitrijev välja, Mööl ja Antonov sisse.
20:43
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Horvaatial Vida välja, Jedvaj sisse.
20:44
Kahju, et see sōprusmäng on
20:44
pff, lõpetage ära :D tublid!
20:44
Toometi ja Paide kohta arvan seda, mis saab siin saatuslikuks paljudele. Mängivad siin natuke aega ning siis jääb tunne nagu jääksid samale tasemele. Motivatsioon arenemiseks ja ise paremini mängimiseks on väike. Paljud ju käivad töö kõrvalt mängimas, ka meistriliigas.
20:44
Tänane mäng on selline mäng, mida vaataks kogu aeg eesti poolelt. Vastased tugevamad, omavaid häid võimalusi, kuid olenemata sellest suudame ka meie rünnata, mitte ei jää kaitsesse.
20:44
Eesti võiks valikmängudes ka sellist minekut näidata. Aga muidu super, kes oleks uskunud :)
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Väga suur segadus Eesti värava ees! Meerits ja kaitsjad tõrjuvad palli ära!
20:45
Külastaja Fuuu kommentaar
Huvitav, kas ja kuidas koondise põhikoosseis, status quo, muutub pärast sellist mängu? Dmitrijevid võiks ilmselt isegi ära vahetada.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Horvaatia nurgalöök, Meerits püüab.
20:47
Luts, Anier, Toomet triod võiks kindlasti veel kasutada, loodetavasti juba valikmängus punktide peale
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Perišic pääses praktiliselt üks-ühele, aga löök jäi pehmeks ja Meerits püüdis ka selle.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Kuigi vahetusi on olnud palju, lisas kohtunik mängule vaid ühe minuti.
20:48
Meeritsalt hea tõrje, kuid minu arust halvim mängija platsil on horvaatia väravavaht, kui jätta välja selle hea tõrje, kui tõrjus toomet löögi, aga esimene ja viimane värav selline, kus oleks paremini tegutsema, tuli esimese puhul jalad harkis vastu ja ega viimane ka ei olnud midagi parem