Reede, 7. aprill 2017
18:57
Kris Ilves: Tere õhtust!
18:59
Kris Ilves: Premium liigas mängitakse täna kaks mängu. Kohe-kohe kõlab avavile Viljandis, kus lähevad vastamisi Tulevik ja Tammeka. Poole tunni pärast kõlab avavile Hiiul, kus mängivad Kalju ja Infonet.
18:59
Külastaja realist kommentaar
Hiiule jalutades hea vaadata mitu koera su peale haukuma hakkab.
19:02
Kris Ilves: Viljandis pall mängus!
19:06
Kris Ilves: Värav Tammeka lõi värava!
19:08
Kris Ilves: Viljandi kaitseliin rändas ringi ning Tammeka paremalt äärelt ehitatud rünnak lõppes väravaga. Jõgi unustati karistusalas täiesti ära ning mehel ei olnud probleeme mänguvahend Nõmme selja taha lüüa.
19:09
Kris Ilves: Mängu esimene värav sündis juba viiendal minutil.
19:10
Kris Ilves: Tammeka jätkab surumist. Tuleviku kaitseliin on päris hädas.
19:11
Külastaja Joss kommentaar
Söödu ka keegi andis väravale?
19:12
Kris Ilves: Mulle tundus, et söötjaks oli Kapper, aga pead ei anna.
19:13
Kris Ilves: Pechter teeb hea tõrje!
19:14
Kris Ilves: Kähr pääses umbes 13 meetri kauguselt otse õhust virutama, aga sooritus läks liiga värava keskele. Pechter oli valmis.
19:20
Kris Ilves: Tulevikul on rünnaku alustamisega kergeid probleeme. Kui üle keskjoone saadakse, siis on kohe Tammeka mängumehed vastas.
19:20
Kris Ilves: Tammeka teenis ohtlikust kohast karistuslöögi.
19:21
Kris Ilves: Sellest aga asja ei saanud. Nõmme jaoks lihtne plönn värava keskele.
19:22
Kris Ilves: Allik andis hea tsenderduse karistusalasse, kus Kähr oli ootamas, aga tasuks nurgalöök.
19:22
Kris Ilves: Talasbajevi nurgalöök läks kõrgustesse ning maandus lõpuks Pechteri käes.
19:26
Kris Ilves: Pechter tegi reaktsioonitõrje!
19:27
Kris Ilves: Taas Pechter!
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Kalju ja FCI meeskonnad lähevad ilutulestiku saatel väljakule.
19:28
Kris Ilves: Esimeses olukorras tõrjus Tammeka puurilukk Talasbajevi löögi ja mõni hetk hiljem tegi ta taas suurepärase tõrje, siis pääses löögile Kähr.
19:31
Kris Ilves: Viljandis toimuva mängu pilt on korras.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Hiiul pandi pall mängu.
19:32
Aga Ott vist Real Madridi juures testimisel. On puujalg.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Tumasjan proovis 2. minutil kaugelt Telešit üllatada, aga Teleš püüdis hõlpsalt.
19:33
Kris Ilves: Nüüd oli penaltihõngu!
19:33
Külastaja t kommentaar
Minul samuti viljandi pilt katkeb tihti
19:34
Kris Ilves: Grauberg jooksis Tammeka karistusalas Juhkami pikali, aga peakohtunik Kristo Tohver otsustas mitte penaltit määrata.
19:34
Mul on bet Tammeka ja kalju peal. Kui see ära ei tule, tuleb Ott ja paneb teid kõik vangi.
19:35
Kris Ilves: Kapper proovis päris kaugelt Nõmme, aga löök läks täpselt värava keskele ja Nõmm püüdis.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Toomet pääses heast kohast tsenderdama ja tsenderduse adressaat Mašitšev kukkus kastis, aga penaltit ei teeninud.
19:37
Kris Ilves: Tekkolt tuli hirmkõva pauk kaugelt, aga see lendas otse vastu Tuleviku kaitsjat.
19:40
Kris Ilves: Hoiatus Mängu esimene kollane kaart läheb Graubergile, kes tõmbas Õunapi maha.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Mašitševi tsenderdus tekitas FCI kastis natuke segadust, kuid löödi lõpuks puhtaks.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov sai karistusala nurga juurest virutada. Löök oli küll hirmsa tugevusega, aga ebatäpne.
19:41
Kris Ilves:  Hoiatus Henn peatas Tammeka kontrarünnaku.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Valikajev triblas kasti ja tõmmati seal maha. Penalti Kaljule!
19:43
Kristjan Remmelkoor:  VäravSidorenkov teist vooru järjest penaltil ei eksi. Kindlalt ülemisse nurka ja Kalju läheb 13. minutil 1:0 juhtima!
19:43
Külastaja Njaa kommentaar
Eales ei ole penalti
19:45
Külastaja Budu kommentaar
Pennu mitte millegi eest? Eesti kohtunikud ei kõlba ikka kuhugi!
19:45
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusDõmov sai 14. minutil keskväljal kohtumise esimese kaardi.
19:46
Kris Ilves: Allik pääses paremalt äärelt tsenderdama, aga ei leidnud ühtegi kaaslast.
19:47
Kris Ilves: Esimese poolaja viimasel minutil penalti Tulevikule!
19:47
Kris Ilves: Värav Talasbajev viigistas seisu!
19:48
Külastaja reix kommentaar
See oli küll väga-väga pehmelt antud penalti. Paneme siia käega ette mängitud võiduvärava Sillamäe vastu ja...
19:48
Külastaja MG kommentaar
Päris karm on kohtunike tase, siis oleks pidanud Valikajev kollase
19:48
Külastaja Jaan kommentaar
Kaljule taas kingitud penalti. Kuigi enne jäeti andmata.
19:48
Külastaja aha kommentaar
kas need kalju mehed ausalt ei oska mangida v
19:49
Kris Ilves: Viljandis kõlas poolajavile. Mänguseis on 1:1.
19:49
Külastaja Tohver kommentaar
Tohver oma parimas mahlas, võlub ei kusagilt penalti. Mitte kusagil mujal ei näe sellise asja eest penaltit
19:52
Kristjan Remmelkoor: Tumasjani kauglöök oleks peaaegu tabanud fotograafi, kes istub väravast umbes 8 meetri kaugusel.
19:52
Kristjan Remmelkoor:  Klein ei ulatanud napilt Toometi tsenderdusele jalga vahele panema.
19:53
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusMašitšev libistas Volodinile sisse ja teenis 23. minutil kollase kaardi.
19:54
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus19. minutil oli ka Tjapkin kollase saanud.
19:56
Kristjan Remmelkoor:  Infonet surub ja järjest käis palju mehiseid õhuvõitlusi Kalju värava lähistel.
19:58
Kristjan Remmelkoor:  Tumasjan tsenderdas ja pall tuli talle seejärel koha tagasi ning proovis kauglööki, mille Teleš altnurgast püüdis.
20:02
Kris Ilves: Viljandis algas teine poolaeg!
20:02
Kris Ilves: Vahetusi ei ole poolajal teinud kumbki meeskond.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Prosa proovis Tumasjani tsenderdust õhust kannaga lüüa, kuid pall ei lennanud isegi otsajoone poole.
20:03
Kris Ilves: Kapper sai karistusalas kaks korda järjest peale lüüa, aga Viljandi kaitsjad olid ees.
20:04
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus33. minutil kollane kaart Rättelile, kes vastaste väljakupoolel määrusi rikkus.
20:06
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusCarlos pani 35. minutil keskringis Tumasjani pikali ja sai juba kohtumise viienda kaardi.
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Dõmov tsenderdas ja Rättel lõi, kuid tabas vist õlaga, igatahes jäi löök pehmeks ja ebatäpseks.
20:09
Kris Ilves: Viljandis on teine poolaeg alanud sarnaselt esimesele. Võitluslik mäng keskväljal ja mõned üksikud üritused mõlemal meeskonnal vastase karistusala lähistel.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Tumasjan tsenderdas vasakult ja Aleksandr Dmitrijev tegi õhuvõitluses Sidorenkovile haiget. Vasakkaitsja jäi viivuks lebama, aga ajas end püsti.
20:10
Kris Ilves: Allik vajab tohterdamist. Lonkab väljakult minema hetkel.
20:10
Kuidas Dmitrjev selle eest kaarti ei saanud?
20:11
Kris Ilves: Tammekalt tuli hea pall karistusalasse, aga Nõmm lõi rusikatega minema selle sealt.
20:12
Kris Ilves:  Värav Tammeka läks juhtima!
20:13
Kristjan Remmelkoor: Värav42. minutil FCI viigistas! Tumasjan lõi kasti joone juurest posti ja Kulinitš saatis tagasipõrganud palli võrku!
20:14
Kris Ilves: Kapperi tsenderdust ei suutnud Nõmm püüda, hüpates otsa Allikule. Palli noppis Jõgi, kes palli tühja väravasse lõi!
20:15
Kris Ilves:  Värav Tammeka lõi kolmanda!
20:16
Kris Ilves: Nurgalöögi olukorras kerkis kõige kõrgemale Kiidron, kes palli peaga Tuleviku väravasse lõi.
20:17
Kris Ilves: Vahetus Paur sekkus mängu Tekko asemele.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes Hiiul 1:1. Esimesel veerandtunnil domineeris Kalju ja läks ka penaltist juhtima. Seejärel aktiviseerus FCI, kes viigistas. Nüüd algab Jana Kase kontsert.
20:18
Kris Ilves: Enne seda oli Jõgil võimalus kübaratrikiks, aga Nõmm päästis seekord Viljandi.
20:21
Kris Ilves: Talasbajevi karistuslöögi klaarib Tammeka kaitsja kastist minema.
20:23
Kris Ilves: Juhkami virutas terva nurga alt peale, aga Pechter tõrjus tugeva löögi.
20:25
Kris Ilves: Viljandi on hakanud võtma riske ja Tammekal on olnud teravad kontrarünnakud.
20:25
Kris Ilves:  Vahetus Alles sekkus Saare asemel mängu.
20:27
Kris Ilves: Kapper peatas Tuleviku rünnaku ning pääses kollasest kaardist.
20:27
Kris Ilves: Vahetus Tulevik teeb ka teise vahetuse: Talasbajev välja ja Illimar Loigo sisse.
20:28
Kris Ilves: Ilves pääses täiesti vabalt löögile, aga see lendas Tammeka kaitsjatesse.
20:31
Kris Ilves: Ilves murdis kasti, aga tema tsenderdus jäi Loigo jaoks natuke kõrgeks. Järgnevas olukorras tegi Alles vea Pechteri vastu.
20:32
Kris Ilves: Pealtvaatajaid on Viljandis pea 200. Täpsemalt siis 191.
20:34
Kris Ilves: Henn klaaris joonelt ära!
20:34
Kris Ilves: Vahetus Tammeka teeb teise vahetuse: Anderson tuleb Graubergi asemele.
20:35
Kris Ilves: Grauberg täna üks Tammeka halvimatest. Tema patustas penaltiveaga.
20:35
Kris Ilves: Vahetus Tulevik teeb viimase vahetuse: Karl Ivar Maar tuleb Kübari asemele.
20:37
Kris Ilves: Tammekal on tekkinud kontrarünnakute näol mitu poolvõimalust, aga hetkel jääb seda kvaliteeti ees puudu.
20:37
Kris Ilves: 10 minutit veel mängida.
20:38
Kristjan Remmelkoor: VäravKalju läheb teise poolaja alguses 2:1 juhtima! Klein söötis, Carlos tegi väikese konksu ja lõi palli väravasse!
20:39
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVaheajal vahetas Kalju Mašitševi välja ja Subbotini sisse.
20:40
Kris Ilves: Pechter teeb topelttõrje!
20:41
Kristjan Remmelkoor: HoiatusUgge sai teise poolaja esimese kaardi.
20:41
Kris Ilves: Esmalt pääses löögile terava nurga alt Alles, hiljem virutas värava eest Pechteri suunas palli Juhkami.
20:41
Kris Ilves: Hoiatus Lang tõmbas Kapperi maha.
20:42
Kristjan Remmelkoor: Carlos lükkas taha Artjom Dmitrijevile kauglöögi peale, madal löök oli ebatäpne.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  VäravKulinitš viigistab taas! Seekord peaga Kruglovi tsenderdusest, 2:2!
20:44
Kris Ilves: Kapper murdis karistusalasse, pääses ka kukkudes löögile, aga see Nõmmele probleeme ei valmistanud.
20:44
Kris Ilves: Pechter tõi Loigo kauglööki alt nurgast ära.
20:46
Kris Ilves: 4:1 oli lähedal! Kapper pääses terava nurga alt löögile, aga Nõmm tõrjus palli latti.
20:47
Kristjan Remmelkoor: Hiiul on publikunumber 1092.
20:47
Kris Ilves: Kapperil järjekordne võimalus neljas lüüa, aga taas läks ta liiga terava nurga alla.
20:47
Kris Ilves: Neli lisaminutit.
20:49
Kris Ilves:  Vahetus Tammeka teeb viimase vahetuse: Mõttus sekkub Jõgi asemele.
20:50
Väga korralik publikunumber Nõmmel! Super!
20:51
Kris Ilves: Kõik! Viljandi üks, Tammeka kolm.
20:52
Kristjan Remmelkoor: Mööl triblas äärelt keskele ja söötis palli kasti, kus tekkis suur segadus. Lõpuks põrkas pall Subbotinist üle lati.
20:53
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju teine vahetus: Klein välja, Kirss sisse.
20:54
Kristjan Remmelkoor:  Teleš tõi supertõrjega pealöögi lati alt ära.
20:54
Vile on selgelt Kalju soosija.
20:55
Kristjan Remmelkoor:  VahetusInfonetil on Harin Rätteli asemele väljakule tulnud.
20:56
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusSubbotin tegi keskjoone juures Tumasjanile haiget ja sai kollase.
20:56
Iga mänguga läheb kohtunike vile kehvemaks
20:57
Kristjan Remmelkoor:  VahetusFCI teine vahetus: kahe värava autor Kulinitš välja, Sobtšenko sisse.
20:59
Kristjan Remmelkoor:  Prosa jooksis Tjapkini üle, aga Ugge tuli karistusalas edukalt julgestama ja sai palli kätte.
21:00
Kristjan Remmelkoor:  Kirsilt hea sööt, Toomet virutas lähilöögi üle.
21:02
Kristjan Remmelkoor:  Appiah tabas Carlost palliga näkku. Carlose niitis see jalust.
21:04
Kristjan Remmelkoor:  Vigastuspausi järel oma aasta esimest mängu tegev Harin pääses tagumise posti juures vabalt peaga löögile, aga see ebaõnnestus.
21:05
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusArtjom Dmitrijevile kollane kaart. Viga tehti jällegi Tumasjanile.
21:05
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju viimane vahetus: Carlos välja, Neemelo sisse.
21:07
Kristjan Remmelkoor:  Kalju fännid hõiskasid, arvates vist, et tsenderdus, mis tegelikult värava taga maandus, läks õigelt poolt võrku.
21:09
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusToomet läks kõrge tallaga Kruglovile sisse ja sai juba oma hooaja neljanda kollase kaardi ning peab järgmise mängu vahele jätma.
21:09
Külastaja Viharast kommentaar
Kalkun tõepoolest arvas, et otse nurgalöögi järel tuli suluseis (kuigi tegelikult käis pall üle otsajoone)?
21:11
Kristjan Remmelkoor:  VäravKalju läks 82. minutil 3:2 juhtima! Värava lõi karistuslöögi järel peaga Subbotin! Igonen sai küll käe vahele, aga ei suutnud ristnurka lennanud palli takistada.
21:12
Kristjan Remmelkoor:  Teist vooru järjest on Subbotin saamas kirja hilist võiduväravat.
21:15
Kristjan Remmelkoor:  VahetusInfoneti viimane vahetus: Dõmov välja, Voskoboinikov sisse.
21:15
Külastaja Andre kommentaar
Kulinitsi ei tohi vahetada, kohe tuli värav!
21:17
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin võitis ka nüüd oma trahvikastis õhuvõitluse.
21:18
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi karistuslöök lendas pisut üle.
21:22
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin läks nurgalipu juurde palli hoidma, Kruglov sai temalt selle kätte.
21:22
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKollane kaart Avilovile.
21:23
Kristjan Remmelkoor:  Kõik! Kalju alistab FCI 3:2!
21:23
Kristjan Remmelkoor:  Oli 5 väravat ja 9 kollast kaarti. Kaljul nüüd punkte 13 ja FCI-l vaid 6.